pomóżcie wybrać tusz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-15, 23:50   #1
patty_ann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6

pomóżcie wybrać tusz


chciałabym bardzo abyście porazdziły mi jaki wybrać tusz do rzęs, od kilku dni studiuje KWC i tam jest tyle sprzecznych informacji jeżeli chodzi o szczegóły to zawsze kupowałam wydłużające i podkręcające tusze, ale ostatnio doszłam do wniosku,że przecież mam długie i podkręcone więc to czego mi trzeba to pogrubienie, więc zwracam się do was z prośbą pomóżcie doradzić mi tusz który spektakularnie pogrubi mi rzęsy z góy dziękuję
patty_ann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-30, 14:34   #2
Molly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 9
Re: pomóżcie wybrać tusz

Cześć!!
Ja też mam ładne rzęski ale lubię je pogrubiać.
Najlepszy, jaki dotąd znalazłam to tusz podrubiający avonu, naprawdę polecam
Molly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-30, 15:57   #3
ffurbo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18
Re: pomóżcie wybrać tusz

Uwielbiam tusze Bourjois

Bardzo dlugo uzywalam "Volume Glamour" brazowego, potem Scintillant (brazowy z drobinkami), ma cudowna gesta szczoteczke i milo pachnie. Natomiast niedawno skonczylam "Pump up The Volume" (kolor Brun pigeonnant 02) i nie zawiodlam sie (dobra szczoteczka, chociaz nie tak rewelacyjna jak w Volume Glamour, i kolor slicznie harmonizujacy z zielonymi teczowkami). Nie przypadl mi do gustu "Coup de Theatre" i na pewno do niego nie wroce.

Od czasu do czasu przerzucam sie na inne firmy, jednak zawsze wracam do Bourjois.

Powodzenia i pozdrawiam
ffurbo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-30, 18:36   #4
joda
Raczkowanie
 
Avatar joda
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 290
Re: pomóżcie wybrać tusz

Ładnie pogrubia Oriflame Lash Advanced Waterproof Mascara, chociaż z założenia nie jest to pogrubiający tusz. Dwie "warstwy" i piękne rzęsy, że hej. Poza tym IsaDora Build-up extra Volume jest dobra, pogrubia bardzo subtelnie. Obie są trwałe i się nie rozmazują. Sprawdziałam na sobie
Pytałaś o coś, co spektakularnie pogrubi rzęsy - z tym jest trochę kłopotu, można przesadzić, rzęsy się posklejają, chyba, że masz wprawę...
Pozdrawiam
joda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-30, 19:20   #5
Alaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 19
Re: pomóżcie wybrać tusz

MOZE ZDZIWI CIE MOJ WYBOR,ALE REWELEACYJNY JEST TUSZ Z AVONU COLOR TREND-TAKI W ZOLTYM OPAKOWANIU. JEST BARDZO TANI (OK 8-9ZL) ALE JEST NAAAAJLEPSZY.NALOZONY 2 LUB 3 RAZY DAJE CUDOWNY EFEKT.PROBOWALAM JUZ ROZNYCH TUSZOW: LASH ARCHITECT,INTENSIFIQUE,CO UP DE THATRE I WIELE INNYCH I ZA KAZDYM RAZEM WRACAM DO AVONU
Alaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.