pytanie do p. Agnieszki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-22, 13:25   #1
An
Raczkowanie
 
Avatar An
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomości: 373

pytanie do p. Agnieszki


Witam,
chciałabym spytać, czy w drogeriach są dostępne tonery do cery (takie,jak prezentujecie w artykule "Kurs makijażu"); jeśli tak, to prosiłąbym o podanie kilku firm, które mają je w swojej ofercie
z góry dziękuję i pozdrawiam,
Ania/Toruń
__________________
pozdr.
Ania



An jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-22, 17:56   #2
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: pytanie do p. Agnieszki

Ja też mam pytania odnośnie tego artykułu:
1. gdzie można, jeśli w Polsce wogóle można, dostać Vanish (najlepiej w Wawie [img]icons/icon7.gif[/img]
2. jak nakładam korektor pod podkład do zawsze dzieje się to samo: po nałożeniu korektora przy nakładaniu podkładu rozmazuje mi się korektoro i niedoskonałość jest znowu widoczna. Co robię źle?
3. Czy jest jakiś korektor zielony (mam pajączki) który pani, Pani Agnieszko, szczególnie by poleciła?

An - mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że się podłączyłam?
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-23, 08:30   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: pytanie do p. Agnieszki

Witaj An [img]icons/icon7.gif[/img]
Ze znanych mi firm drogeryjnych to tonery ( ale na pewno nie wszystkie prezentowane kolory) ma Chanel. Ceny niestety Ci nie podam, bo nie pamiętam. Podobno też można dostac bardzo ładne Sephory, ale tu już musisz poradzić się wizażanek z Polski, bo ja w Essen nie mam ich sieci [img]icons/icon9.gif[/img]

Z firm bardziej dla profesjonalistów, całą paletę tonerów ma na pewno Peggy Sage. Tylko obawiam się, że nie mają oni sklepu w Toruniu. Najłątwiej zaopatrzyć się w ich produkty na targach kosmetycznych.

Co do Vanisha, to Niusiu dostaniesz go jedynie w sklepie z artykułami Screen Face - sklep o nazwie Art Screen

Tutaj masz link do wątku i poszukaj jeszcze innych informacji, zanim się zdecydujesz go kupić, bo zaznaczam, że produkt ten wymaga dość dużej wprawy i dość mocno kryjącego podkładu.

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...67#N1019637567

Cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-23, 10:22   #4
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: pytanie do p. Agnieszki

bardzo dziękuję. Mam tylko jeszcze pytanie: dlaczego do tego sklepu na Solidarności trzeba się wcześniej umówić?
I jeszcze to: czy są tam testery?
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-23, 10:30   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: pytanie do p. Agnieszki

Bo to jest taki niby sklep w bloku, i gość który go prowadzi nie siedzi tam caly czas. Obawiam się, że nie masz szans na testery [img]icons/icon9.gif[/img]

Cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 10:02   #6
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: pytanie do p. Agnieszki

A ja tylko dodam, że sklep (i gabinet) Peggy Sage jest w Warszawie, na ulicy Świętokrzyskiej 14. Telefon 22 826 23 74, 826 46 43 (właśnie wyjęłam moją torbę z ulotkami [img]icons/icon7.gif[/img] ). Mam tu cennik usług i najbardziej rozbawiła mnie ostatnia pozycja:
Tarot - doradztwo życiowe 1 godz. 120 zł
No i straciłam właśnie do nich szacunek. W ładnie wydanej książeczce z cennikiem zobaczyłam slowo "dekolD" - od gabinetu kosmetycznego wymagam też poprawnosci językowej!
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.