jak uzyskać odcien "rozbielony"? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-29, 13:35   #1
ANASTI
Raczkowanie
 
Avatar ANASTI
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 169
GG do ANASTI

jak uzyskać odcien "rozbielony"?


Co znaczy ze barwy cieni są rozbielone? czy mam mieszac dany cien z białym, czy moze najpierw pokryc cieniem białym całą powieke a potem nałożyć właściwy kolor? a moze na nałożony kolor mam nałożyć biały? O którą kombinację chodzi?
ANASTI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-02, 15:02   #2
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: jak uzyskać odcien "rozbielony"?

Przy wykonywaniu makijażu oka zawsze najbezpieczniej jest stosować najpierw kolory jasne / białe a następnie dozować kolory intensywne jak czerń , granat , intensywna czerwień itd. Tak rozbielać jest najbezpieczniej jeżeli wiemy że nie mamy mozliwości poprawek . Z praktyki uważam że zdecydowanie trudniej jest rozbielić ciemną nałożoną na powiekę plamę - chodzi o wrażenia estetyczne bo to czy damy biel i czerń , czerń i biel kolor zawsze wyjdzie ten sam . Ale mozliwość wpadki może być mniejsza .

Z zasady łatwiej zapanować nad pogłębianiem koloru niż nad ,,rozbielaniem'' czarnego cienia podczas wykonywania makijażu oka .

- zdecydowanie najwygodniej odcień rozbielony nakłada mi się palcami mieszając dwa kolory ciemny/jasny . Njpierw nakładam na powiękę opuszkiem palca biel , potem tworzę kolor jaki podsuwa mi wyobraźnia a kolor jest trwały , miękki i dobrze wtapia się w powiekę .
- pędzelek do powiek jest też dobry ale po uprzednim rozbieleniu obydwu kolorów na wierzchu dłoni .
- biel najlepiej kupić tej samej firmy co reszta kolorowych cieni



mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.