Podkład Oriflame Mat lub Maybelline Wonder Finish - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-07, 00:12   #1
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386

Podkład Oriflame Mat lub Maybelline Wonder Finish


Mam pytanie do dziewczyn, które używają któregoś z wymienionych podkładów (Oriflame matujący lub Maybelline Wonder Finish) Który z nich ładnie kryje i jest dosyć trwały? I jak jest z kolorami - czy są odcienie ciepłe wpadające w beż nie w róż? Nie wiem na który sie zdecydować. Mam cerę normalną z tendencją do świecenia. Proszę o radę
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-12, 19:21   #2
Calimero
Raczkowanie
 
Avatar Calimero
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
GG do Calimero
Re: Podkład Oriflame Mat lub Maybelline Wonder Finish

Uzywalam podkladu z Oriflame i nie jestem zachwycona. Na mojej twarzy zostawial smugi, bardzo szybko wysychal i ciezko sie rozprowadzal. Ale to moze wina cery nie podkladu. Poza tym bardzo ladnie pachnie i matuje na jakies 6h nawet przy wysokich temperaturach. Jesli chodzi o odcienie to jeden wpada w roz, drugi jest bardzo jasny, kolejny cieply hmm i nie pamietam szczerze mowiac czy jest jeszcze jakis. Ten cieply jest bardzo ladny. Ale mam wrazenei ze kolorki sa jakies ciemniejsze od innych podkladow. np najjasniejszy ( ale nie ten rozowawy) jak dla mnei jest ciemny i moge go jedynei uzywac na opalona buzie.
__________________
Calimero
Calimero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-12, 20:13   #3
katarzyna_czapa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 188
Re: Podkład Oriflame Mat lub Maybelline Wonder Finish

Używałam obu, Oriflame ma ładniejsze kolorki, bardziej ciepłe, szczególnie ładny jest natural beige (poczytaj na KWC ten kolorek posiadam i mimo, że mam jasną cerę to ładnie stapia się ze skórą i jak dla mnie dobrze się rozprowadza i na dłuuugi czas matuje. Natomiast Wonder Finish jest o tyle fajny, że jest leciutki, ma pudrowy efekt i nie widać go na buzi, jednak kolorek który wybrałam jest beznadziejny, przed rozprowadzeniem wydaję się identyczny z moją cerą ale na twarzy różowieje. Matuje na krócej niż Mat, po 3h wygląda na twarzy bardzo brzydko, uwidacznia się "maska" z lustrzanym odbiciem. W niewielkich ilościach można ostatecznie używać.
Dodam, że mam tłustą cerę. Dużo cennych porad możesz znaleść na KWC. Ja bym poleciła na lato coś leciutkiego, może nawet krem koloryzujący, ale jeśli wybór jest między tymi dwoma to Oriflame Mat jest ciężki, w pogodne dni myśle, że lepiej bedziesz się czuła w Wonder Finish. Zależy też od kolorku twojej cery, bo Maybelline ma podobno bardzo brzydkie kolory, ja przetestowałam jeden i potwierdzam, że tak jest.
katarzyna_czapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.