poradzcie!!!!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-02, 13:26   #1
kinia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 26

poradzcie!!!!!!!!!!


jaki kolor wlosow, makijazu do jasnej karnacji, szaroniebieskich oczu, jasnych brwi i rzes? a ubrania?
Ciemnoczerwony kolor wlosow to nie byl dobry wybor, teraz po wielu myciach maja nienaturalny jaskrawy odcien Co na to poradzic?
kinia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-02, 17:48   #2
kinia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 26
czy ktos doradzi :(

nio nikt nic nie napisze? W poniedzialek chce isc kupic farbe (tylko nie polska, bo nie mam mnie w Polsce)i na prawde nie wiem jaka wybrac: orzech, czekolada?....
moze zdjecia jakby tos mnial
ktos napisał(a):
> jaki kolor wlosow, makijazu do jasnej karnacji, szaroniebieskich oczu, jasnych brwi i rzes? a ubrania?
> Ciemnoczerwony kolor wlosow to nie byl dobry wybor, teraz po wielu myciach maja nienaturalny jaskrawy odcien Co na to poradzic?
kinia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-02, 21:11   #3
bububuczymorda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 534
Re: czy ktos doradzi :(

witaj))
mysle ze cieply brazik bylby ok
wygladasz na ejsien- chociaz fotka malusienka
proponuje kolory poamranczowo brazowe moze cos fioletowego? obstawiam cieple ale specjalista nie jestem
pozdrawiam))
ala
bububuczymorda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-02, 21:23   #4
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: poradzcie!!!!!!!!!!

a mam pytanko - jaki jest kolor włosów naturalny? z jakim odcieniem - złota, czy szarości?
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-02, 21:26   #5
bububuczymorda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 534
Re: poradzcie!!!!!!!!!!

ooo widze ze rozpoczelam dyskusje))
i teraz bedzie o tej jesieni?
pozdrawiam pana tomka
ala
bububuczymorda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-02, 21:31   #6
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: poradzcie!!!!!!!!!!

a dziękuję

a dlaczego "pana" ???

pozdrawiam również
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-02, 21:34   #7
bububuczymorda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 534
Re: poradzcie!!!!!!!!!!

my tu gadu gadu a kolezance 3ba pomoc
bububuczymorda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-02, 22:14   #8
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: poradzcie!!!!!!!!!!

z przyjemnością bym cosik doradził w miarę moich możliwości, tylko niewiele na tym zdjątku widzę

poproszę o większe foto i najlepiej od frontu że się tak wyrażę
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-03, 08:39   #9
kinia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 26
nowe zdjecie- kolor

Wydaje mi sie ze raczej jestem pani lato, tzn. jak mialam jasneblond popielaty to bylo mi duzo lepiej, opalam sie raczej na rozowo jesli wogole... a oczy mam szaroniebieskie. Dolaczam stare zdjecie, obawiam sie ze do blondu juz nie wroce ale w ciemnych tez bede sie czula tylko ze ja kompltenie nie znam sie na farbach...
kinia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-03, 09:26   #10
Sanara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 55
Re: poradzcie!!!!!!!!!!

powiem szczerze ze w blondzie Ci najlepiej bylo.kolor ciemny cie trochce postarza pozdrawiam
Sanara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-03, 09:55   #11
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: poradzcie!!!!!!!!!!

Jak mialam popielate blon wlosy to lat a jeszcze do tego szaroniebieskie oczy tylko lata maja zamglone oczeta inne juz zdecydowane kolory zadnej szarosci w teczowce. Ja tez jestem latem ale tym o ciemnym blondzie tzw mysi kolor lub czasami mam wrazenie ze to juz jasny popielaty braz. Robie sobie jasne blond pasemka, raczej wpadajace w platyne niz w zolty blond(wygladam jak upior hihihi). Ale w ciemnych kasztanach jest mi do twarzy, jesli bardziej wpadaja w czerwien, wiec tycjan, wisnia, rubin, machon to byly moje kolory wczesniej. Makizaj - do szaroniebieskich oczow naturalnie wygladaja szrosci, od srebra po ciemny szary nawer antracyt. jesli chcesz makijaz wieczorowy to srebro z antracytem. Bardzo dlugo sie tak malowalam. Jesli ma to byc delikatny dzienny makijaz to posrednie odcienie szarosci. granaty tez wygladaja naturalnie, lub wieczorowo to zalety jak ktos sie lubi malowac . sama swego czasu malowalam dosc mocno oczy i to na dzien. Roz i pomadka w jasnych rozach, takich rozbielonych, a na wieczor nawet kolor fuksji, lub jesli lubisz czerwienie to tylko te chlodne tzn malina, arbuz, czerwone wino nigdy czerwien pomidorow. To samo dotyczy ubrac roze i niebieskosci a takze szarosci to nasze kolory podstawowej garderoby. W czerni jestesmy za blade lepszy jest ciemny granat, czysta biel to tez tylko na specjalne okazje i najlepiej jak jestesmy troche opalone. Jesli biel to taka lekko przybrudzona. Ciezko jest znalezsc bluzki w tym kolorze wiec ja sie ratuje jakas apaszka pod szyja. JUesli lubisz beze to tylko te chlodne czyli zapomnij o tych latwo dostepnych teraz piaskowych bezach. Bez musi miec odcien cos jak kawa z mlekiem ale trzeba patrzec zeby nie bylo mleka za duzo bo bedzie za cieply ocien. Zielony (nie lubie zelonego) tylko chlodny tzn zelen miety to nasz kolor. Moga byc problemy ktory kolor jest chlodny ktory cieply. Najlepiej wybieraj te przypudrowane kolory. Np. tak ostatnigo sezonu modny brudny roz, baz lila
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-03, 10:24   #12
kinia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 26
Re: poradzcie!!!!!!!!!!

Dzieki za rade. Bo to co mam teraz na glowie to jasno czerwony koszmar. Jutro pojde cos wybrac z szamponow albo farb dla siebie. Oby w rezultacie nie wyszedl zielony Moze za jakis czas zrobie jasne pasemka. Na razie musze jednak doprowadzic wlosy do ladu... Makijaz tez wyproboje
kinia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.