zmarszczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-08, 12:43   #1
kamionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1

zmarszczki


mam 21 jeden lat i juz widoczne zmarszczki wokół oczu. dbam bardzo o skórę używam kremów pod oczy nawilżam, pije dużo wody nie palę a mim to mam zarysowane dość widoczne zmarszczki. używma również kremów przeciw słonecznych i zastanawiam sie czy to one nie powoduja wysuszania skóry wokół oczu.
kamionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-08, 13:10   #2
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: zmarszczki

Ja mam podobny problem - zmarszczki mimiczne wokół oczu. Od kilku tygodni używam kremu pod oczy Eris Forte 25+, ale jakoś nie widzę spłycenia zmarszczek. Co robić?? może znacie jakieś intensywnie nawilżające maseczki?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-08, 15:31   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: zmarszczki

Maseczka Oceanic ma dobre recenzje na KW sama napalam sie ja kupic. Jedna z pan napisala ze uzywa jej jak kremu i co pare dni jako maseczke. Podobno to najlepsz produkt z serii pod oczka. Moze wyprobujcie bo ja napewno kupie. Ja splycilam swoje kremem od YR Richi ten w ciemno brazowym opakowaniu. Jest tlusty ale nie gesty, wiec pieknie sie rozprowadza pod oczkami . W moim przypadku musze go troche powklepywac albo czekam jak sam sie wchlonie. Co pare dni nakladalam go w wiekszej ilosci(na noc) wklepywalam a reszta co sie nie zdazyla wchlonac postawialam na skorze. zanim sie polozylam spac to kremu juz nie bylo i dzieki temu efekty byly lepsze niz nakladanie tylko cienkiej warstwy ktora sie odrazu wchlonela. No ale kusi mnie ta maseczka, jesli nie pomoze to napewno nie zaszkodzi hihihi.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.