Konturówki do oczu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-30, 16:35   #1
Sawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 53
GG do Sawcia

Konturówki do oczu


Proszę o radę jaka konturówka do oczu jest najlepsza w kredce, pisaku, tuszu czy moze jakas inna?, tzn taka dla poczatkujacej i jaka jest najlepsza technika malowania kresek na gornej i dolnej powiece, tzn ulozenie konturówki, twarzy itp.
Sawcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-31, 10:27   #2
Sawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 53
GG do Sawcia
Re: Konturówki do oczu

a mam jeszcze pytanko czy jesli mam brazowe wlosy i zielone oczy to moge uzywac czarnej mascary czy raczej inny kolor? i dlaczego nikt nie odpowiada ?
Sawcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-31, 10:38   #3
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: Konturówki do oczu

dla poczatkujacej osoby mysle ze w kredce albo w pisaku, badz w kalamarzu (eyeliner w tuszu z gabeczka). Kredka da delikatny efekt w porownaniu do dwoch pozostalych kosmetykow. Trudniej jest robic kreski eyelinerem w tuszu z pedzelkiem.
Jezeli chodzi o technike malowania to kredka obrysowujesz cala gorna powieke tuz przy nasadzie rzes, eyelinerami lub pisakiem mozesz zrobic bardzo cieniutka lub grubsza, natomiast kredka wychodza zazwyczaj tylko grubsze kreski. Ja nawet jak uzywam eyelinera na gorna powieke, dolna obrysowywuje kredka. Jezeli chodzi o ulozenie twarzy to mysle ze zalezy to od Ciebie i jak Ci bedzie wygodnie
Jezeli chodzi o kolor tuszu to ja uwazam ze czarny tusz do rzes pasuje kazdej kobiecie
Pozdrawiam
Malinka
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.