Z myszki w motylka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-07, 17:34   #1
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana

Z myszki w motylka


Witam
Czy mogłybyście mi coś doradzić w sprawie mojego wyglądu? Chciałabym się zmienić. Czasem jak patrzę na różne dziewczyny, to aż płakać mi się chce, że nie jestem taka ładna . Bardzo mi zalezy na urodzie. Zamieszczam moje zdjątka (bez makijażu, takie na których wyszłam w miarę ładnie - nie te najgorsze ). Będę bardzo wdzięczna za wszystkie rady . Jeśli potrzebujecie wiedzieć coś jeszcze o moim wyglądzie (czego nie widać na zdjęciach) to pytajcie, błyskawicznie odpowiem .
Błagam, odpiszcie .
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-07, 17:55   #2
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: Z myszki w motylka

Jestes sliczna.Mozesz tylko podkreslic swoja urode uzywajac blyszczyka w jakims neutralnym kolorze np bezowy albo jasno rozowy,podkresl policzki lekko rozem z wlosami nic nie rob bo masz ladne ladnie Ci w rozpuszconych,jesli jednak chcesz cos zrobic z wlosami to chyba pasowalaby Ci grzywka skosna i moglabys je lekko wycieniowacPozdrawiam
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-07, 18:33   #3
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Z myszki w motylka

Ale ładna z Ciebie dziewczyna .
Moje małe uwagi:
Włoski radziłabym nieco skrócić i pocieniować na końcach żeby dodać im lekkości.Grzywka może być, ale nie musi.Potem bardzo często użera się przez nią z pryszczami na czole..Jeśli nie ma przeciwskazań to może jakieś delikatne pasemka w odcieniach brązu?
Makijaż w stonowanych, delikatnych kolorach.Na dzień oczy maluj beżami, jasnymi brązami, możesz połączyć je z białym cieniem, który rozprowadzisz pod łukiem brwiowym lub użyj samego białego cienia naprawde bardzo fajnie to wygląda .
Na wieczór widziałabym Ciebie w cieniach w kolorach różu,srebrno-szarym, lilakowym.Polecam Ci cienie firmy Inglot lub Ruby Rose są niedrogie, dość trwałe i mają szeroką game kolorystyczną.Możesz też dodatkowo podkreślić oko kreseczką, którą zrobisz kredka w kolorze stalowym, srebrnym lub białym. Rzęsy wytuszuj pogrubiającą bądź wydłyżającą mascarą.Bardzo fajnie będzie się prezentować tusz w kolorze niebieskim, brązowym.
Z tego co widzę to masz cerę bezproblemową, dlatego też w Twoim wypadku wystarczy kremik nawilżający lub tonujący+puder sypki, bądź lekki podkład + puder sypki.Przy sobie możesz nosić puder w kamieniu do ewentualnych poprawek w ciągu dnia.
Kości policzkowe muśnij różem,bądź delikatnie pudrem brązującym (polecam Vipery).Na usta bezbarwny błyszczyk.
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-07, 19:42   #4
gosiunia82
Raczkowanie
 
Avatar gosiunia82
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 329
GG do gosiunia82
Re: Z myszki w motylka

Jesteś śliczną dziewczyną. wyglądasz bardzo dziewczęco i możesz podkreślić tą zaletę robiąc delikatny makijaż. Polecam brązowy tusz do rzęs, ewentualnie jakieś jasne, rozświetlające cienie i bezbarwny lub delikatnie barwiący błyszczyk. Możesz też spróbować szminek sheer shine Miss Sporty. kupiłam sobie taką parę dni temu, jest niedroga i ładnie podkreśla usta

I wiesz co...to inne dziewczyny chcą płakać jak na Ciebie patrzą
gosiunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-07, 19:45   #5
gosiunia82
Raczkowanie
 
Avatar gosiunia82
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 329
GG do gosiunia82
Re: Z myszki w motylka

Aha...włoski bym trochę skróciła, ale takie jak masz są też ok
Tylko ich nie rozjaśniaj, masz bardzo ładny kolor i dobrze Ci w nim, możesz zrobić delikatne brązowe pasemka jak radziły dziewczyny.
gosiunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-07, 19:49   #6
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Z myszki w motylka

Ale różnie na tych zdjęciach wyglądasz! MOże to przez uśmiech, widząc samo pierwsze zdjęcie powiedziałabym, ze nic nie powinnaś zmieniać! Na drugim widze że masz jasne brwi (a na pierwszym tak się nie wydaje!), to możelekko je przyciemniać?Ja używam do tego celu ołówka do brwi, ale można to świetnie roić brązowym cieniem. Oczywiście nie mocno, tylko troszeczkę Namawiam do dążęnia do wyglądu jak na 1 zdjęciu Ślicznie na nim wyglądasz! Podkreslienie oczu samym tuszem już chyba wystarczy. Uważam, że nie ma sensu się malować, jesli nie ma takiej konieczności.
MAsz chyba delikatną urodę Tak jak ja, prawie mnie nie widać Delikatne błyszczyki nigdy nie zaszkodzą. Proponowałabym Ci tez jakies troszeczkę żywsze kolory ubrań, na zdjęciu masz jasną bluzę, a może ładnie by ci było np w popielatym różu? Myślę, że zgaszone barwy, pastelowe byłyby dla Ciebie dobre. Brązy i beże- gdybyś koniecznie miała ochotę na makijaż
Aha, na 3 i 4 zdjęciu - nei wiem czy to cień w okolicy oczu, ale jesli masz np takie zabarwienie skóry, to ja bym proponowała je rozjaśnić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jasny.jpg (30,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg art_deco_makijaz.jpg (26,2 KB, 1 załadowań)
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-07, 19:52   #7
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Z myszki w motylka

Tak sobie myślę, żez tak wycieniowanymi włoskami byłoby Ci ładnie. No i przede wszystkim, poczytaj na wizazu o typach kolorystycznych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg alba.jpg (60,1 KB, 1 załadowań)
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-07, 19:52   #8
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Z myszki w motylka

a ja bym poczekała jeszcze z makijażem - takim 'na serio' -cienie, pasemka? - piętnastolatka ma jeszcze na to czas [oczywiście moim zdaniem].

jaki masz typ włosa [proste czy mniej proste] ?
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-07, 20:14   #9
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: Z myszki w motylka

Jestes sliczna, ten usmiech rozwali kazdego chłopaka . Jedyne co ci potrzeba to jaśniutki albo przezroczysty błyszczyk i czarny tusz do rzes. I wystarczy! Nie tapetuj się! Mam siostrę w Twoim wieku, czasem jej doradzam i jest zadowolona .
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-07, 20:22   #10
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: Z myszki w motylka

Popieram.. ciesz sie ze nie musisz sie malowac . Nic bym nie zmienila. Moze faktycznie skosna grzywka to bylby dobry pomysl (chociaz te pryszcze na czole to niestety czesta sprawa , ale prawdziwycha fanow grzywki, jak ja, to nie odstrasza), mozna wlosy lekko wycieniowaz... mozna, jesli masz ochote, bo wlosy masz sliczne i nie ma sensu robic nic na sile. Czytalam na forum fryzjer ze masz wlosy lekko falujace. Jesli chodzi o ubrania to proponowalabym czerwony (ale to moj ukochany kolor wiec nie jestem obiektywna ). Farbowanie odradzam stanowczo. Dodam, ze z profilu jestesmy do siebie troche podobne . Pozdrawiam!
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-07, 20:59   #11
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: Z myszki w motylka

Ojej
Bardzo wam dziękuję za tyle odpowiedzi, sądziłam, że dostanę z dwie, trzy . Włoski, jak pisałam na forum fryzjerskim, mam takie jak na pierwszym zdjęciu (mam na nim zero stylizacji, kilka godzin przed fotką je myłam) - takie kręcące się na końcach. Kolar mam naturalny, jedynie używałam linii z henną Timotei. Dadam jeszcze - tego nie widać na zdjęciach - że oczka mam zielonkawe.
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-13, 09:39   #12
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: Z myszki w motylka

Up! Proszę, napiszcie coś jeszcze, będę bardzo wdzięczna za kolejne rady
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-13, 15:07   #13
bububuczymorda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 534
Re: Z myszki w motylka

hej
nie bede juz pisala o tym ze ejstes ladnabo dziewczyny cie tak wychwalily ze nie ma co:P
mysle ze to troszke kokieteria z twojej strony a propos tego ze inne to ladne:P
jesli chodzi o owal twarzy- niewiele ci brakuje do formy doskonalej
proponuje popracowac odrobine nad czolem (przyciemniac w okolicy wlosow- bedzie sie wydawalo wezsze), mozesz tez uzywac rozu na koncowke brody (w celu skrocenia twarzy)i odrobine na zuchwe.
mozesz tez wymodelowac troszke nosek- cien na platkach i czubku.
radze ci tez zmienic ksztalt brwi- powinny byc szersze; nie wyrywaj ich tak daleko od nosa- zdecydowanie blizej i ksztalt zdecydowanie nie taki okragly!
mozesz sobie pozwalac na intensywny makijaz oczu (widze cie w ciemnych kolorkach- na impreze), tlyko pamietaj, ze wtedy usta podkresla sie tlyko odrobine.
rownie dobrze bedziesz wygladala z mocno obrysowanymi ustami i dleikatnym makijazem oczu (slicznie sie usmiechasz))
mozesz uzyc rozo na policzki.
mimo tych rad, uwazam ze kobieta najpiekniej wyglada kiedy jest naturalna!
w twoim wieku jest to szczegolny atut))
pozdrawiam
alka
bububuczymorda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-13, 15:58   #14
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: Z myszki w motylka

Bardzo dziękuję za odpowiedź, bardzo przydadzą mi się rady odnośnie makijażu
Jednakże:
>bububuczymorda_ napisał(a):
radze ci tez zmienic ksztalt brwi- powinny byc szersze; nie wyrywaj ich tak daleko od nosa- zdecydowanie blizej i ksztalt zdecydowanie nie taki okragly!
To jest mój naturalny kształt brwi Nigdy ich nie modelowałam, mam takie od urodzenia W rzeczywistości nie są tak okrągłe jak na drugim zdjęciu, gdyż chyba zrobiłam je lekko od dołu Gdy patrzy się prosto na twarz są bardziej proste, jak na 1 zdjęciu. Na zdjęciach, pewnie z powodu oświetlenia, nie widać wyraźnie, gdzie się zaczynają, gdyż ich początki są jaśniejsze niż środki. "Na żywo" ich początki są w odległości ciut mniejszej niż długość oczka, a więc bliżej niż na zdjęciach.
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-13, 16:10   #15
bububuczymorda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 534
Re: Z myszki w motylka

to dobrze, bo takie okraglaki, po pierwsze sa niemodne, a po drugie niepasowne
pozdrawiam
ala
bububuczymorda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-13, 17:29   #16
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: Z myszki w motylka

Zgadzam się Niestety, tak to jest ze zdjęciami - zawsze trochę zniekształcają.
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 10:54   #17
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Re: Z myszki w motylka

czesc,
odrazu jak cie zobaczylam na pierwszym zjeciu, to przypomnialas mi ameryk. aktorke Alexis Bledel http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif . wydaje mi sie, ze powinnas sie malowac jak ona: najwazniejsze to róz do policzków ( najlepiej brzoskwiniowy) i tusz to rzes! moze jeszcze lekko pomalowac oczka szara kredka ( od zewnecznych kacików ku srodku, na dole i na górze). wlosy powinnas nosic otwarte, acha i oczywiscie blyszczyk bezbarwny lub o naturalnym odcieniu.
pozdrowienia http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon33.gif
__________________

Edytowane przez bunny-pie
Czas edycji: 2006-01-16 o 12:39
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 10:59   #18
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Re: Z myszki w motylka

__________________

Edytowane przez bunny-pie
Czas edycji: 2006-01-16 o 12:40
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 11:09   #19
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Re: Z myszki w motylka

:
__________________

Edytowane przez bunny-pie
Czas edycji: 2006-01-16 o 12:41
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.