chcialabym cos zmienic w swoim wygladzie, ale nie mam pomyslu... potrafie doradzic wszystkim w tej kwestii, tylko nie sobie;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-03, 07:45   #1
micca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 29
GG do micca

chcialabym cos zmienic w swoim wygladzie, ale nie mam pomyslu... potrafie doradzic wszystkim w tej kwestii, tylko nie sobie;)


witam
przesylam jedyne zdjecie, jakie mam. Jest sprzed kilku m-cy. Teraz wygladam troche inaczej, bo przytylam, ale przyjmijmy, ze ogolny obraz jest podobny. Mam jasna karnacje i niestety problemy z cera.Zazwyczaj robie sobie jasne pasemka. Przez kilka ostatnich m-cy mialam ciemniejsze wlosy. W sumie juz nie wiem, co jest lepsze. Lubie zdecydowane kolory, ale przygaszone tez sa OK.
Kazda decyzja o zmianie wizerunku konczy sie tym samym- nie wiem, co zmienic, a co podkreslac.
micca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 07:50   #2
greeneyes
Raczkowanie
 
Avatar greeneyes
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 399
Re: chcialabym cos zmienic w swoim wygladzie, ale nie mam pomyslu... potrafie doradzic wszystkim w tej kwestii, tylko nie sobie;)

ekspertem nie jestem ale wedlug mnie powinnas skrocic wloski i troche je przyciemnic
greeneyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 14:53   #3
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: chcialabym cos zmienic w swoim wygladzie, ale nie mam pomyslu... potrafie doradzic wszystkim w tej kwestii, tylko nie sobie;)

Witaj
Powinnas podkreslić nieco oczy. masz opadajacą powieke i to także dobrze by było skorygować
malując usta mozesz kredka o milimetr powiększyć górna wargę. na ustka raczej błyszczyki , kolorki jasne- moga być opalizujace.
Moim zdaniem dobrze by Ci zribiła grzywka - nie koniecznie równiutka- może być dłuższa - zaczesana na ukos czoła.
podsyłam kilka fotek

pzdr
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 1.gif (23,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz3.jpg (9,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9a.jpg (14,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g2.jpg (51,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jb002.jpg (109,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mo25.jpg (1,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S4C6570_mp[1].jpg (35,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pp172.jpg (36,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pieg.jpg (7,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz8.jpg (32,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 157.jpg (25,3 KB, 1 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 06:33   #4
micca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 29
GG do micca
Re: chcialabym cos zmienic w swoim wygladzie, ale nie mam pomyslu... potrafie doradzic wszystkim w tej kwestii, tylko nie sobie;)

co do makijazu oczu, to nie wiem, jak go robic. maluje rzesy maskara i tyle. nie mialabym czasu rano na bardzo dokladne nakladanie cieni.choc pewnie, gdybym umiala, zajmowaloby to 2 minuty najlepiej byloby spotkac sie z jakas kobietka i wspolnie poeksperymentowac
pozdrawiam
micca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 06:46   #5
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: chcialabym cos zmienic w swoim wygladzie, ale nie mam pomyslu... potrafie doradzic wszystkim w tej kwestii, tylko nie sobie;)

Monika napisał(a):
>najlepiej byloby spotkac sie z jakas kobietka i wspolnie >poeksperymentowac
> pozdrawiam

Moniko, napisz, najlepiej w profilu, z jakiego miasta jesteś, to na pewno ułatwi spotkanie z jakąś Wizażanką
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 08:22   #6
redia
Raczkowanie
 
Avatar redia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 101
GG do redia
Re: chcialabym cos zmienic w swoim wygladzie, ale nie mam pomyslu... potrafie doradzic wszystkim w tej kwestii, tylko nie sobie;)

proponuje zrobic cos przedewszystkim z wlosami.. po pierwsze wycieniowac je modne teraz sa rozne ciecia nieregularne.. masz uwidaczniajace sie policzki bedzie dobrze wygladac taki roztrzepaniec dluga na bok roztrzepana grzywke .. ladnie bedzie wygladac balejaz blad.. rozswietli buzie nada puszystosci.. balejaz jasniejszy do wlosow ktore masz... co do makijazu..podklad rozswietlajacy.. delikatny policzki lekkim rozem.. hmm wedklug gusty w zaleznosci do makijazu moze byc brzoskwiniowy ( na dzien) na wieczory proponuje jakis roz... oczy- brwi bym zrobila henne przedluza albo kretka brazowa mozesz sobie wyrowonac ladnie brwi.. oczki.. gorna powieka jasnym cieniem.. moze byc jakis kremowy lekko mieniacy sie.. bialy roze delikatne.. beze..nad gorna powieka cos ciemniejszego jakis ziemisty braz dobrze rozetrzec zeby nie bylo duzych roznic.. dolna powieka mozesz sobie zrobic delikatna kreskie ciemna nie wewnatrz ale na zewnatrz oka.. ladnie wytuszowac rzesy.. usta- w zadnym wypadku ciemne szminki czy blyszczyki. wszystkie jasne moga byc roze delikatne.. konturowka mozesz gorna warge poprawiac na zewnatrz delikatnie beda wydawac sie wieksze... sadze ze bedzie ok
redia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.