Róż z fioletem. ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-08, 20:06   #31
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Róż z fioletem. ;)

Cytat:
Napisane przez Pomadka
No tak ze 3-4 lata temu. Sama sobie nos przebijałam.
Zdolniacha z Ciebie .
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 22:08   #32
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Róż z fioletem. ;)

Cytat:
Napisane przez Eufemia
Kolorystycznie makijaz bardzo wspolgra, pieknie wydobywa barwe teczowki, ale rzeczywiscie jak juz dziewczyny wpsomnialy pomniejsza oczko, mi sie wydaje, ze jest to tez wina zbyt cienkich brwi, maja one piekny ksztalt i sa naprawde ozdoba,bo tworza piekna rame do Twoich bahecznych oczek, ale moglby by byc grubsze, albo troszke "podreperowane" cieniem No i jeszcze jedna sugestia, nie wiem czy to wina oswietlenia zdjecia, ale skupilabym sie bardziej na wymodelowaniu twarzy jakims puderkiem brazujacym, bo bije z niej straszna jasnosc.
Ja oczywiscie swoje wizje, staram sie zawsze poprzec dzielem w photoshopie mam nadzieje ze sie nie pogniewasz...
Dziękuję CI Eufemio za wyczerpujący komentarz!

Postaram się w miarę odpowiedzieć na Twój post.

Brwi - reguluję tak jak rosną, bez specjalnego nadawania im kształtu. Usuwam kilka zbędnych włosków i już. Nigdy nie były zbyt bujne [ i chwała Najwyższemu!].
Kiedyś je obficie malowałam, ale od jakiegoś czasu robię to sporadycznie. Jest to czasochłonne i wymodelowane czarną kredką wyglądają nienaturalnie-zawsze przeginam z ilością kredki.
Postaram się znajść jakiś złoty środek na nie.

Policzki/modelowanie - masz racje, róż był nałożony w wersji oszczędnej, dlatego, że już na powiekach miałam różowy cień i nie chciałam się tym samym zrobić na "różową".
Ostatnio zostałam skrytykowana za puderek brązując, także w różowym makijażu. Kolorystycznie gryzło się to na twarzy.

Cytat:
Napisane przez Meariel
Aaaa jeśli chodzi o białą kredkę, to gdzieś słyszałam, niedawno zresztą, że biała tak nie powieksza oka jak np. beżowa lub jasnoszara. Bo idealna biel odcina się od nieidealnie białego białka oka, zmniejszając je?
Na wizażu to czytałam? (słaba pamięc, oj słaba)
Jestem lekko uprzedzona do białej kredki, dlatego jej nie mam w swoich zbiorach. Widziałam "efekt białej" kredki na oczach i niestety... średnio to wygląda, rzuca się w oczy itp.

Eufemio, Meariel, Brzoskiwnko - dziękuję Wam!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 23:47   #33
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Róż z fioletem. ;)

Przepraszam, teraz zauważyłam Twoje pytanie.
Cytat:
Napisane przez JOANNA16
slicznie sie pomalowałas przyznaj sie czym malujesz powieke na dole ?pedzelkiem czy czym? mi jakos nigdny nie wyjdzie
Jeśli chodzi o cienie, to dolną powiekę zawsze maluję aplikatorem z Inglota. W sumie tylko tych używam, bo są dość dobre dla mnie. Pędzelka używam tylko do roztarcia granic, ale to też nie zawsze.
Kreski na dolnej powiece robię tuszem w kałamarzyku z JOKO.

DZięki za opinię.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.