ratunku!potrzebuję matu na gwałt! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-13, 01:06   #1
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71

ratunku!potrzebuję matu na gwałt!


Doradzcie mi proszę jakiś dobry kremik matujący w strefie T a na policzkach i reszcie nawilżający.Przetestowala m juz ich setki i zaden niestety na długo nie zagościł na mojej półeczce.
Będę wdzięczna za porady i opinie na ten temat,a tak przy okazji,czy powinno się raczej matowić buzkę kremem czy podkladem? A może jednym i drugim?
??? Help!
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-13, 07:30   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ratunku!potrzebuję matu na gwałt!

Jednym i drugim nie, bo sie rozwarstwiają. Osobiście wolę kremy matujące niż podkłady, które moim zdaniem wyglądają niezbyt ładnie. Miałam z droższych Clinique, a z tańszych Manhattan i nie widziałam różnicy - oba fatalne. Próbowałam matującego Diora - to samo. Wyjątkiem jest tylko Divinora (semi-matt), która jest naprawdę świetna. Co do kremów - to też wysoce indywidualna sprawa, zależy od tego, jak bardzo błyszczy Twoja cera. Z tych które ja przetestowałam najlepszy był Biopur Biothermu, co prawda szukam lepszego, ale mogę go z czystym sumieniem polecić.
Pozdrawiam - Aga
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-13, 12:10   #3
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71
Re: ratunku!potrzebuję matu na gwałt!(do AgnieszkaS)

Serdecznie dziękuję i gorąco pozdrawiam - wnet udam się do drogerii,tudzież apteki na zakupki.Pa - iwa
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-13, 13:39   #4
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71
Re: ratunku!potrzebuję matu na gwałt!(do AgnieszkaS)

A tak przy okazji...jaka jest orientacyjna cena tych cudeniek tzn.kremu BIOPUR f.BIOTHERM oraz DIVINORY (co to jest za firma? gdzie tego szukać?) i czy kremik ten przy okazji matowania nawilża policzki; co do podkladu - czy jest w miarę kryjący?
Pozdrowionka
iwa
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-13, 17:16   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ratunku!potrzebuję matu na gwałt!(do AgnieszkaS)

Hej Kumari!
Biopur kosztuje chyba ok.140-150 zł za 50 ml. Mówię tak orientacyjnie, bo sama miałam 30 ml kupiony w komplecie z żelem do mycia twarzy i tonikiem matującym (były chyba jeszcze lepsze niż krem) - wszystki trzy wyniosły mnie w promocji 90 zł. Zanim kupisz, poproś o próbkę, lub przynajmniej wypróbuj w sklepie. Uczulać raczej nie powinny, w końcu we Francji Biotherm sprzedają w aptekach, ale nie wiem jak wyglądać będzie sprawa nawilżenia. Moja cera była równiutko tłuściutka tak na nosie, jak i na policzkach [img]icons/icon7.gif[/img], więc jak widzisz miałam trochę inny problem.
Divinora to seria Guerlain'a. Kosztuje niestety 150 zł za 25 ml. Poza tym podkład może Ci się spodobać, bo - wiem, że to brzmi jak paradoks - równocześnie bardzo delikatnie matuje i nawilża. Jeśli masz coś do ukrycia, mozesz na te partie twarzy nałożyć drugą warstwę - nic nie traci ze swojej naturalności. Więcej wiadomości znajdziesz na stronie Guerlain (kliknij sobie na nowe linki), albo beauty.fashion.pl
Pozdrawiam - Agnieszka
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-13, 17:31   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ratunku!potrzebuję matu na gwałt!(do AgnieszkaS)

Czesc dziewczyny,
ja moge wam polecic z czystym sumieniem krem Chanel "T-mat" z linii "précision". Stosuje sie go tylko na strefe T i mozna go nakladac nawet na makijaz w ciagu dnia aby uzyskac nowy matowy efekt (dnie sa w koncu takie dlugie ze zaden krem nie dziala przez 18 godzin) albo rano na krem nawilzajacy. Niestety jest drogi ale bardzo wydajny.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-13, 20:18   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ratunku!potrzebuję matu na gwałt!(do AgnieszkaS)

Wysyłam jeszcze zdjęcie tego podkładu (silky smooth foundation). Na razie trudno go dostać, bo Guerlain zmienia dystrybutora, ale podobno mozna sie spodziewać na dniach nowej partii i być może nawet będą tańsze. Oby!!! Będzie jescze jeden z serii Divinora, taki w perłowobiałym opakowaniu ze złotą nakrętką. Wg opisu do wszystkich rodzajów cery i chyba silniej kryjący, bo jest mowa o lepszym kryciu wyprysków. No i jest normalnej objetości (30 ml)
Aga
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif divinora.gif (11,7 KB, 1 załadowań)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-05-13, 20:21   #8
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71
Re: ratunku!potrzebuję matu na gwałt

Stokrotne dzięki! Pa pa pa
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-13, 20:47   #9
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71
Re: ratunku!potrzebuję matu na gwałt!(do AgnieszkaS)

Aguś,na prawdę wielkie dzięki - czuję się...hehehe...niesamowic ie,bo po raz pierwszy ktoś tak przejął się moim problemikiem i tak szczegółowo,wszechstronni e i wnikliwie go potraktował.
Jeszcze raz dziękuję - iwa
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.