Vichy Oligo25 a naczynka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-18, 10:59   #1
Asika
Zadomowienie
 
Avatar Asika
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 104

Vichy Oligo25 a naczynka


Dziewczyny poradźcie proszę. Zainteresowałam się tym kremem ale nie jestem pewna czy powinnam go używać. Wyczytałam w artykule pani Basi, że ten krem ma przeciwdziałać kurczeniu się naczyń krwionośnych i ułatwiać przepływ krwi w naczynkach. Czy zatem można go stosować przy skórze naczynkowej i przy jednoczesnym używaniu kremów na obkurczanie naczynek? Dziewczyny - specjalistki - doradźcie. Może ja po prostu mylę różne pojęcia i stąd moje wątpliwości? [img]icons/icon21.gif[/img]
Asika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-18, 17:54   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Vichy Oligo25 a naczynka

Opisując preparaty w dziale NEWS zwykle opieram się na informacjach podanych przez producenta, tak też było w przypadku kremów Oligo25. Czy kremy te rzeczywiście tak działają jak opisuje producent -nie wiem. Wydaje mi się jednak, że osoby z cerą naczynkową nie powinny mieć problemów z tymi kremami. Glukonian manganu wg. producenta ma chronić naczynka przed czynnikami wydzielanymi podczas stresu, choć w innych opracowaniach poddawano w wątpliwość czy związek ten może w ten sposób działać jeśli aplikowany jest zewnętrznie, natomiast na pewno jest on skutecznym antyoksydantem.
Czytałam bardzo dobre opinie na temat tych kremów, na pewno spełnią one swe fukcje nawilżające, wygładzające naskórek, niektórzy zauważali, że cera nabierala ladniejszego kolorytu. Myślę, że można te kremy bez problemu łączyć z preparatami obkurczającymi naczynka.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-18, 18:31   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Vichy Oligo25 a naczynka

Pani Basiu, bardzo dziękuję za odpowiedź. Czekam z niecierpliwością, gdy już będzie można ten krem dostać w aptece.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-19, 00:11   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Vichy Oligo25 a naczynka

To już niedługo będziesz czekac, Oligo 25 powinien pojawić się w styczniu.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.