skóra pod oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-03, 17:13   #1
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310

skóra pod oczami


dziewczyny! skóra pod moimi oczami przypomina papier ścierny! mimo, ze uzywam dobrych kosmetyków (bio-performance shisedio, maseczka eye perfect AA) nie moge jej niczym nawilżyć. Jest czerwona, piecze, łuszczy się... odstawiłam kosmetyki kolorowe i nic. nadmienie, ze miałam cięzka anginą (w zasadzie to jescze mam)i od 2 tygodni biorę mocny antybiotyk. Czy to może mieć cos z nim wspólnego? poradźcie co ja moge zrobić... nie mam czasu na bieganie po dermatologach.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-03, 17:26   #2
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: skóra pod oczami

Wygląda na podrażnienie, raczej jakimś kosmetykiem .. a nie zmieniałaś np, preparatów do demakijażu ? Próbowałas odstwic ten krem i maseczkę ?
Beata w takich przypadkach zwykle poleca smarowanie skóry olejkiem z wiesiołka albo z ogórecznika. Mnie pomaga również żelik flos-leku ze świetlikiem i aloesem.
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-03, 18:53   #3
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: skóra pod oczami

Beliczku ,ja też mialam podobny problem uczulil mnie krem pod oczy...Nic nie pomagalo dopiero jak w akcie rozpaczy kupilam kremik po oczy Dax Cosmetics "Cera wrażliwa" Hypoalergiczny,lniano-bawełniany ,taki w zielonej tubce..nie byl drogi. Ten krem mi pomógł,opuchlizna,i podrażnienie zeszlo..teraz stosuje go profilaktycznie co jakis czas...Moze Tobie też pomoże...
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-03, 20:58   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: skóra pod oczami

Zdarza mi się tak czasem, czasem zupełnie bez przyczyny, czasem maizdła zaszkodzą... kiedys posmarowałam się jakims kwasem zbyt blisko oka, i miałam palmę jak po oparzeniu... plus pomarszczona niczym pergamin skóra... horror. Uzywam dość tłustego kremu - Anti Gravity Clinique, ale nie dawał sobie rady. Ja robię tak - smaruje tym Clinique, a na to na noc grubą warstwę physiogelu. I tylko to mi się sprawdza. Oczywiście nazajutrz ślepia mam nieźle podpuchnięte, ale powoli skóra dochodzi do siebie. Physiogel nie ma jak dla mnie specjalnych własciwości kojących ale świetnie radzi sobie właśnie z takimi przesuszeniami. Warto spróbować - możesz kupic malenką tubke za parę złotych i wypróbować, nie musisz od razu ku[pować całej tuby.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-03, 21:07   #5
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: skóra pod oczami

a ja jeszcze Wam polecam kremik Fitoodnowa Farmony - wg mnie, bardzo udana kombinacja zdolności łagodzących, nawilżających i do tego zmniejsza podpuchnięcia Ryzyko finansowe minimalne - za 25 ml trzeba zapłacić kilkanaście złotych
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-03, 21:56   #6
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Re: skóra pod oczami

kupiłam dzis w aptece "lipobase". sama nie wiem co może mnie uczulać. przez ostatnie 2 tygodnie ( albo iwięcej) nie malowałam sie. a shiseido to juz któres tam opakowanie uzywam - nie wiem... spróbuje jeszcze waszych metod.
dziękuje bardzo
jesteście kochane
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-03, 23:21   #7
liv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 240
Re: skóra pod oczami

a moze miewasz tak jak- sezonowo wysusza mi sie skora i wyglada to jak uczulenie!! niestety nie mam na to sposobu... oczywiscie najpopularniejszy to jaka gesta masc np. nagietkowa ale jak sie dostanie do oczu to rano sa zalzawione albo co gorsza ropia a to jest paskudne, wiec ten pomysl nie jest doskonaly....
liv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.