Kosmetyki dla dzieci a dorośli - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-18, 15:13   #1
kid
Raczkowanie
 
Avatar kid
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 321
GG do kid

Kosmetyki dla dzieci a dorośli


Mam pytanie dotyczące używania przez dorosłych kremów dla dzieci. Mam delikatną, skłonną do podrażnień i wyprysków cerę mieszaną z tendencją do przesuszania na policzkach. Czy krem dla dzieci np. pielęgnujący do ciała i twarzy Nivea będzie odpowiedni? Czy przypadkiem nie jest tak, że skóra dorosłego i dziecka za bardzo się różni? Moja dermatolog poleciła mi zwykły krem Nivea. Ten jednak nie nawilża, wręcz wysusza moją skórę, jest za ciężki. Czy kremy dla dzieci będą lepsze? Chodzi przede wszystkim o to, że bardzo często jestem na kosmetyki uczulona.
Nie chcę obciążać skóry niepotrzebnie, a z drugiej strony nie chcę wyrzucić kolejnego kremu do kosza (a o próbki nie łatwo )
kid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-18, 20:40   #2
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Re: Kosmetyki dla dzieci a dorośli

Myślę, że używanie kremów dla dzieci to bardzo dobry pomysł. Miałam nivea baby i dobrze służył mojej cerze. Jednak najbardziej lubię Bambino - nawilża moją cerę, nie powoduje wyprysków, łagodzi podrażnienia. Dobrze rozsmarowany i wklepany nadaje się nawet pod makijaż (!)
Też wydawałam kupę kasy na kremy, które tylko pogarszały stan mojej cery, albo były dla niej po prostu neutralne.
Spróbuj i zobacz, jak Twoja cera będzie reagować

Kamila
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-18, 20:48   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Kosmetyki dla dzieci a dorośli

ja tez uzywalam jako nastolatka kremu Nivea zwyklego naprzemiennie z Bambino. Wtedy moja cera nie przetluszczala sie prawie wcale na nosie i czole. Pare razy uzylam teraz jako krem na noc, ale na dzien dla mnie jednak sie nie nadaje a o makijazu to moge zapomniec. Ala za to lubie plyn do kapieli z wyciagiem z rumianku Penaten, w PL moze byc jako Jhonson Baby nie wiem czukalam go ale nie znalazlam. Jak mi sie wykoncza zele pod prysznic, chce kupic sobie ten dla dzieci tylko nie pamietam nazwy jest na KW.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.