naturalna opalenizna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-10, 09:30   #1
Margarita20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1
GG do Margarita20

naturalna opalenizna


Witam Was bardzo serdeczie !!! Chciałabym mieć piękną opaleniznę, nie mam czasu by opalać się na słońcu, ostatnio zaczęłam używać balsamu brązującego, lecz nie wiem na jak długo będzie mi się utrzymywać ta opalenizna ??? Czy, aby mieć brązowy odcień skóry muszę używać codziennie tego balsamu ???? Proszę doradźcie mi co jeszcze mogę zrobić ??? Pozdrawiam
Margarita20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-10, 09:56   #2
dormonka
Raczkowanie
 
Avatar dormonka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 105
Re: naturalna opalenizna

hitem jest teraz bezpieczne opalanie przez rozpylanie odpowiedniego płynu na całe ciało(usługa w gabinetach) -
po pół godzinie jest się równo, ładnie opalonym Nie wiem, jak długo się utrzymuje efekt, ale na pewno warto spróbować. Ten hit nazywa się AIR BRUSH TANNING SYSTEM.
dormonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-10, 11:33   #3
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: naturalna opalenizna

Jeśli chodzi o balsamy brązujące to faktycznie dają naturalną opaleniznę, jednak zawsze delikatniejszą od samoopalacza. Efekt (przynajmniej u mnie) utrzymuje się jak używasz balsamu codziennie - jak odstawisz, to szybko znika. Ja używam tego kosmetyku zawsze jak zaczyna sie robić ciepło i jeszcze nie zdążę się opalić. Ponieważ mam naturalnie suchą skórę, więc i tak przez cały rok muszę używać balsamów niemalże codziennie w związku z tym jak zależy mi na efekcie delikatnej opalenizny po prostu zamiast zwykłego balsamu używam brązującego.

Jeśli chodzi o naturalne opalanie, to dla mnie leżenie plackiem na słońcu też jest stratą czasu. Najlepiej opalać się w ruchu, "przy okazji", np jeżdżąc na rowerze.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-10, 13:18   #4
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Re: naturalna opalenizna

pojedż nad wode , przebiegnij sie wzdłuż plaży i będzie super. Ja jak wracam z roweru-mam tak strasznie opalone nogi, że trudno mi potem wyrównać resztę ciała
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-10, 13:29   #5
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: naturalna opalenizna

TOMORROW napisał(a):
> pojedż nad wode , przebiegnij sie wzdłuż plaży i będzie super. Ja jak wracam z roweru-mam tak strasznie opalone nogi, że trudno mi potem wyrównać resztę ciała

A ja na odwrót - opalają mi się bardziej ręce - to wszystko kwestia stroju. Zazwyczaj jeżdze w koszulce na ramiączkach i rybaczkach
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.