Jak przejść z ciemnej szatynki na jasną brunetkę?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-16, 21:26   #1
hollister.nika
Rozeznanie
 
Avatar hollister.nika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 989

Jak przejść z ciemnej szatynki na jasną brunetkę??


Witam mam mały problem... mój naturalny kolor włosów to średni brąz, obecnie jestem po kilku farbowaniach i moje włosy obecnie skladają się z 3 kolorów, pierwsze odrosty czyli mój kolor, drugie bardzo ciemne wpadające w czerń a trzecie to prześwity rudych:/:/:/ chciałabym mieć teraz albo swój kolor włosów albo spróbować jasny brąz, ale boje sie iść do fryzjera, że mi zrobi nie tak jak chce, więc bardzo Was proszę o jakieś metamorfozy,jak będzie mi pasować z jasnym brązie...z góry dziękuje
podaje też stronę jaki kolor chciałabym mieć aczkolwiek nie wiem jak będzie mi pasował......
http://images.google.pl/imgres?imgur...icial%26sa%3DG
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj 116.jpg (90,5 KB, 182 załadowań)
__________________
Bo ludzie którzy cierpią najbardziej to Ci, którzy nie wiedzą czego chcą...

hollister.nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 14:45   #2
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Jak przejść z ciemnej szatynki na jasną brunetkę??

Nie.
Ten kolor nie dla Ciebie.
Zdecydowanie proponuję jaśniejszy Coś takiego jak podałaś.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 16:23   #3
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Jak przejść z ciemnej szatynki na jasną brunetkę??

Mnie się holister.inka podobasz w tych włosach naprawdę, ale może to zdjęcie troche zakłamuje... Bo jeśli nie to ja bym nic nie kombinowała
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 18:32   #4
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Jak przejść z ciemnej szatynki na jasną brunetkę??

[quote=hollister.nika;6314 820] chciałabym mieć teraz albo swój kolor włosów albo spróbować jasny brąz, ale boje sie iść do fryzjera, że mi zrobi nie tak jak chce, więc bardzo Was proszę o jakieś metamorfozy,jak będzie mi pasować z jasnym brązie...z góry dziękuje
podaje też stronę jaki kolor chciałabym mieć aczkolwiek nie wiem jak będzie mi pasował...... quote]


Masz ladny kolor wlosow ale zbyt za ciemny,mysle ze w ciemnym zlotym kasztanie wygladalabys jeszcze lepiej wtedy twarz nabrala by wyrazu.

Zeby powrocic do naturalnego koloru wlosow,mysle ze bedzie potrzebna dekoloryzacja i nalozyc podobna farba do swoich.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj-116_02.JPG (34,9 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj-116_o002.jpg (56,4 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg o000.jpg (59,3 KB, 82 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 18:36   #5
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Jak przejść z ciemnej szatynki na jasną brunetkę??

hehe mam taki sam problem
mysle, ze fryzjer zrobi Ci mniej złego niz Ty sama byś sobie zrobiła domowym farbowaniem mozesz oczywiscie zrobic dekolor.

ale mnie sie podobasz w tych ciemnych moze troszke mocniej powinnas malowac oczy, ja tez jak sie strzeliłam na ciemno to zaczełam brwi mocniej podkreslac i malowac oczy nieco ciemniejszymi cieniami no i zaczełam uzywac rózu i chociaz jestem ciemna jak smoła, i wolalabym sie troszke rozjasnic, to nie narzekam
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 09:15   #6
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: Jak przejść z ciemnej szatynki na jasną brunetkę??

druga fotka ktora podala kaska jest super tzn w tym kolorku ci jest super
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 12:02   #7
hollister.nika
Rozeznanie
 
Avatar hollister.nika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 989
Dot.: Jak przejść z ciemnej szatynki na jasną brunetkę??

[quote=kaska222;6365481]
Cytat:
Napisane przez hollister.nika Pokaż wiadomość
chciałabym mieć teraz albo swój kolor włosów albo spróbować jasny brąz, ale boje sie iść do fryzjera, że mi zrobi nie tak jak chce, więc bardzo Was proszę o jakieś metamorfozy,jak będzie mi pasować z jasnym brązie...z góry dziękuje
podaje też stronę jaki kolor chciałabym mieć aczkolwiek nie wiem jak będzie mi pasował...... quote]


Masz ladny kolor wlosow ale zbyt za ciemny,mysle ze w ciemnym zlotym kasztanie wygladalabys jeszcze lepiej wtedy twarz nabrala by wyrazu.

Zeby powrocic do naturalnego koloru wlosow,mysle ze bedzie potrzebna dekoloryzacja i nalozyc podobna farba do swoich.


Dziękuje Wam bardzo za rade jutro jadę do fryzjera więc zaraz po dodam zdjęcie jak będę wyglądać
__________________
Bo ludzie którzy cierpią najbardziej to Ci, którzy nie wiedzą czego chcą...

hollister.nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 20:06   #8
hollister.nika
Rozeznanie
 
Avatar hollister.nika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 989
Dot.: Jak przejść z ciemnej szatynki na jasną brunetkę??

A więc tak byłam u fryzjera ale czy efekt taki jaki chciałam? hmmm.... Pokazałam pani moje włosy i kolor jaki chciałabym uzyskać... Więc fryzjerka robiła co w jej mocy, chociaż już na początku mnie uprzedziła, że będzie ciężko:/ nie miałam dekoloryzacji bo nie chciała mi zniszczyć włosów. Na samym początku miałam zafarbowane same końcówki na jasny blond żeby je rozjaśnić, nawet coś to dało, później zafarbowała mi górę na mój naturalny kolor a dół o dwa tony jaśniejszy żeby wyrównać kolor...efekt niezbyt dobry:/ dół nie chwycił tak jak miało być a góra była o wiele jaśniejsza niż dół....więc (na szczęście trafiłam na fajna fryzjerkę) powiedziała, że tak mnie nie zostawi i zafarbowała mi gore jeszcze raz ale tym razem zbliżony kolor do dołu....i takim sposobem moje włosy są teraz bardziej ciemny brąz niż czarny wiec może jakaś tam zmiana na lepsze jest..... jeszcze raz dzięki za rade, pozdrawiam serdecznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d1.jpg (110,7 KB, 67 załadowań)
__________________
Bo ludzie którzy cierpią najbardziej to Ci, którzy nie wiedzą czego chcą...

hollister.nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 13:39   #9
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Jak przejść z ciemnej szatynki na jasną brunetkę??

Ja niewidze roznicyMoze jak kolor Ci sie spierze bedzie jasniejszy niz na poczatku.

P.S Podetnij grzywke,no chyba ze zapuszczasz.Pozdrawiam
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.