jak wybielić końcówki paznokci? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-19, 01:04   #31
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Przezroczyste końcówki

...:: oblabobla:::..., dziękuję za odpowiedź Na pewno muszę skorzystać z Twojej rady.

Mimo wszystko nadal jestem zainteresowana naturalnie białą końcówką...

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Silk Wrap z Inglota
Drogie to to? Gdzie można kupić? Jestem kompletnie niezorientowana.
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 01:46   #32
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Przezroczyste końcówki

Zapomniałam napisać czemu mi się podobają przezroczyste: bo wszyscy mają białe Często się mnie koleąznki pytały co zrobić, żeby mieć przezroczyste, a nie białe.

Dawniej Silk Wrap kosztował 10-11 zł/15ml (to były czasy) teraz około 20zł kosztuje. Dla mnie to najlepsza baza i zarazem odżywka do moich paznokci jaką znam Poczytaj o tym preparacie, to dowiesz się o nim coś więcej.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 10:31   #33
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Przezroczyste końcówki

Cytat:
Napisane przez Ceith Pokaż wiadomość
Co Ci się w tym podobało?
Frencha można, ale naturalne też bym chciała mieć takie

Poza tym french czasem mi się wydaje zbyt biały i chciałabym czasem tylko takie lekko białe końcówki jak np tutaj (posłużyłam się Twoim zdjęciem)...
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1235002877

jeeeeej pieeeeeeeeeeekneeeeeee... .....
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 12:43   #34
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Przezroczyste końcówki

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać czemu mi się podobają przezroczyste: bo wszyscy mają białe Często się mnie koleąznki pytały co zrobić, żeby mieć przezroczyste, a nie białe.
Dokładnie! Z całym szacunkiem - czasem mam wrażenie, że jedyny sposób na paznokcie to kwadraty z frenczem (naturalnym bądź nie). Oczywiście białe końcówki są fajne, ale przeźroczyste też niczego sobie. Pokryte półtransparentym lakierem w naturalnym kolorze dają fajne złudzenie długiej płytki, ja muszę sięgać po mocno kryjące, ale to już nie to samo. Itd itd, każde paznokcie mogą być piękne, jest tyle możliwości kombinowania z kształtem, długością i malowaniem że dla każda dłoń i płytka może się interesująco prezentować.
A jeśli nie lubisz kredowobiałego frencza to tak jak pisała oblabobla - możesz zrobić końcówkę lakierem mlecznym lub pomalować beżowym lub różowym na końcówke - nie ma wtedy tej rażącej bieli i wyraźniej granicy. Jeśli bardzo Ci zależy możesz też postawić na żel.

Swoją drogą ja mam paznokcie niezdecydowane - kciuk prawie przeźroczysty, potem różne odcienie na bieli na najmniejszym palcu skończywszy . Linia uśmiechu też co paznokieć to inna... Mam okresy kiedy namiętnie lakieruje i gdy nie używam lakieru, przez ostatni miesiąc miałam żele i nie zauważyłam jakiś istotnych zmian w tej kwestii.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 16:24   #35
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Przezroczyste końcówki

też miałam przeźroczyste końcówki, głównie wtedy gdy nic z nimi nie robiłam, żadnych odżywek itd przy dłuższym moczeniu w wodzie stawały się przeźroczyste bądź pół przeźroczyste, a teraz odkąd używam odżywek zauważyłam, że może nie są śnieżnobiałe,ale napewno nie przeźroczyste i cały czas takie są. Więc może trzeba spróbować odżywek
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 19:10   #36
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Przezroczyste końcówki

no tak ja też kiedys miałam przezroczyste, albo miejscami bardziej, takie placki przezroczyste, jak mnie to wnerwiało... no i oczywiscie namoczone były mega przezroczyste. i powiem Ci że teraz mam białe, tzn zołte ( to od lakierów ) ale końcówka nie jest ani trochę przezroczysta. Zauważyłam to po pewnym czasie używania olejku rycynowego, wit. A+E w kapsułkach i złotej SH.
Moim zdaniem to kwestia odżywienia paznokci oczywiście wymaga to czasu i systematycznosci, ale jestem praktycznie pewna że to to własnie u mnie zadziałało.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 10:51   #37
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Przezroczyste końcówki

hmm... mój tata dostał kiedyś od jakiejś pani pracującej w Lorealu odżywkę... nie znalazłam jej na KWC, ale nazywa się Manicure White. jest w formie płynu, po wyschnięciu przypomina normalny bezbarwny lakier ale końcówki paznokci rzeczywiście wybiela niestety nie pomogła mi na rozdwajanie się, ale na przezroczyste końcówki trochę tak, więc jeśli uda Ci się ją dostać to spróbuj

http://www.loreal-paris.co.uk/cosmet...expertise.aspx
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 12:06   #38
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Przezroczyste końcówki

Anula ma chyba rację, bo moje zawsze są mega nieprzezroczyste jak nasmaruje je olejkiem SH z witaminą E (taki z pędzelkiem)
to powinno zadziałać na przezroczyste końcówki
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 12:27   #39
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Przezroczyste końcówki

ja tez mam niestety przezroczyste końcówki ;/ i mi się przez to szybko łamią .Trzeba zacząć brać skrzypowitę , albo jakieś witaminy no i odżywkę (chociaż nie wiem czy to cos pomoze )
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 12:29   #40
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Przezroczyste końcówki

tak jak już pisałam odżywiać! pomoże napewno, a jaką odżywką no to już osobisty wybór, bo ja np. używam innych od tych które podały wyżej dziewczyny a też po przeźroczystych końcówkach zostało tylko wspomnienie
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 16:11   #41
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Przezroczyste końcówki

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
tak jak już pisałam odżywiać! pomoże napewno, a jaką odżywką no to już osobisty wybór, bo ja np. używam innych od tych które podały wyżej dziewczyny a też po przeźroczystych końcówkach zostało tylko wspomnienie
dokładnie tylko każdy musi znaleźć złoty środek
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 18:45   #42
agaco
Przyczajenie
 
Avatar agaco
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 27
Dot.: Przezroczyste końcówki

Przezroczystym końcówkom można zaradzić. Będąc w jakiejkolwiek drogeri kup kredke wybielająca końcówki... Jest prosta w użyciu przy tym nie niszczy paznokcia... Polecam
agaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 19:18   #43
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Przezroczyste końcówki

jak dla mnie osobiście te kredki sa beznadziejne... nie dosc że szybko sie to zmywa i nie widać efektu, to jeszcze ciągle mam uczucie że mam coś za paznokciem. Zresztą nie lubię dłubać niczym pod pazurkiem. Ja tam uważam że lepiej troszkę zadbać i meć zdrowe ładne paznokcie no ale może ktoś akurat lubi kredki.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 11:09   #44
Miluchna
Raczkowanie
 
Avatar Miluchna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 53
Dot.: Przezroczyste końcówki

Hej dziewczyny, powiem Wam jak sprawic aby koncówki były naturalnie białe. Jest to metoda sprawdzona( nie tylko przeze mnie) i pewna. Nalezy zakupic sobie w aptece maść z wit A ( ok 2-3zł) i nałozyc na paznokcie ( tez pod paznokiec!, tak zeby caly paznokiec byl wypackany w tej maści) Trzymac min 20 min . Mozna troche pomasowac zeby sie lepiej wchlaniała. Wystarczy ze bedziesz tak robiła przez tydzien co wieczór i zobaczysz efekt.
Koncówki bieli tez olejek rycynowy ( odzywia bardzo dobrze, moczy sie paznokcie w podgrzanym olejku)
Jednak z doswiadczenia powiem, ze masc z wit A jest bezkonkurencyjna! Juz po jednym uzyciu widac róznice. Polecam szczerze, bo to swietny i tani sposób na odzywienie i wybielenie pazurków.
Miluchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 15:57   #45
Envie
Rozeznanie
 
Avatar Envie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 977
Dot.: Przezroczyste końcówki

A moje paznokcie są przeźroczyste tylko po brzegach- środek zawsze jest biały. Na pewno lepiej mieć takie, niż przeźroczyste, ten biały środek usztywnia końcówki, przez co się nie łamią. Wygląda to jednak bardzo nieestetycznie, więc także dążę do białych końcówek. Na pewno spróbuję metody z wit. A, jednak znając siebie przestanę wsmarowywać ją trzeciego dnia. Taki mam już słomiany zapał
Envie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 17:57   #46
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Przezroczyste końcówki

Cytat:
Napisane przez Miluchna Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, powiem Wam jak sprawic aby koncówki były naturalnie białe. Jest to metoda sprawdzona( nie tylko przeze mnie) i pewna. Nalezy zakupic sobie w aptece maść z wit A ( ok 2-3zł) i nałozyc na paznokcie ( tez pod paznokiec!, tak zeby caly paznokiec byl wypackany w tej maści) Trzymac min 20 min . Mozna troche pomasowac zeby sie lepiej wchlaniała. Wystarczy ze bedziesz tak robiła przez tydzien co wieczór i zobaczysz efekt.
Koncówki bieli tez olejek rycynowy ( odzywia bardzo dobrze, moczy sie paznokcie w podgrzanym olejku)
Jednak z doswiadczenia powiem, ze masc z wit A jest bezkonkurencyjna! Juz po jednym uzyciu widac róznice. Polecam szczerze, bo to swietny i tani sposób na odzywienie i wybielenie pazurków.
maść w ogóle jest rewelacyjna na skórki i ogólnie paznokcie
a to że wybiela to własnie dlatego że odżywia
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 14:50   #47
Miluchna
Raczkowanie
 
Avatar Miluchna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 53
Dot.: Przezroczyste końcówki

A nuu dokładnie tak. Ja sie ostro wziełam za odzywianie pazurków i na zmiane zapodaje im masc z witA i moczenie w olejku rycynowym. I bardzooo widac poprawe. Nie dosc,ze koncówki sa bieluskie to jeszcze poznikały wszystkie białe plamki, ktore były na paznokciach i ogolnie czuje,ze sa twardsze. Moja kuracja trwa juz ze 3 tygodnie ale naprawde warto, bo gdybym tego nie robiła to dalej by były takie beznadziejne i porozdwajane. Wiec Wizazanki-do dzieła! Ogłaszam pełną mobilizacje!!
Miluchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 14:55   #48
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Przezroczyste końcówki

a moje końcówki raz sa bielutkie a raz przeźroczyste, nie mam pojęcia od czego to zależy ;p
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 11:50   #49
m0nik4a89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Unhappy problem z paznokciami:(

witam mam problem z moimi naturalnymi paznokciami a dokładniej spróbuje wytłumaczyc o co chodzi... gdy paznokcie mi zaczynają rosnąć to końcówki mam białe tak jak w normalnych paznokciach...ale im są dłuższe to biały mam tylko kawałek końcówki a niżej są takie przezroczyste i te białe końcówki maja różne kształty strasznie mnie to denerwuje pomózcie co powinnam zrobić??
m0nik4a89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-22, 15:13   #50
rafka
Raczkowanie
 
Avatar rafka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 103
Dot.: problem z paznokciami:(

ja też mam przezroczyste paznokcie i właśnie z nimi walczę, tzn. ogólnie z kiepskim stanem paznokci. Dopiero kilka dni, jak się nimi mocniej zainteresowałam i juz widać różnicę. Paznokcie delikatnie nabierają koloru, na razie takiego.... szaro - mlecznego chociaż nadal są jeszcze przezroczyste, ale jakby mniej „chamsko”. Zależy to też od tego czy są mokre, suche – np. od razu po nałożeniu maści z Wit. A. czy oleju robią się mega przezroczyste – wiadomo, są natłuszczone. Potem jest ok. Ogólnie jestem dobrej myśli, bo paznokieć widać że się regeneruje, jest lepiej odżywiony, mniej mu brakuje składników do prawidłowego „funkcjonowania” i wyglądania. Co stosuję: maść z witaminy A, olej rycynowy i oliwę z oliwek + cytryna (samej cytryny jeszcze nie próbowałam, ale korci mnie aby sprawdzić ten sposób), krem Garniera do bardzo suchej skóry (myślę, że warto zawsze mieć przy sobie krem do rąk i paznokci, gdy akurat zabraknie np. maści z Wit A czy oleju), odżywkę maybelline (ale nie jest jakaś nadzwyczajna – kiedyś pomyliłam się i kupiłam ją zamiast mlecznego lakieru, to teraz zużywam, ale zamieżam nabyć po wypłacie podkład i odżywkę Nail Tek – ponoć rewelacyjna na regeneracje paznokci – w zabieleniu paznokcia powinna tez pomóc).

Tak więc ciężko mi stwierdzić co najlepiej wpływa na to moje zabielanie płytki, ale obstawiam że właśnie najbardziej maść z witaminy A, olej rycynowy i cytryna

PS. Kredek pod paznokieć nie znoszę! Paskudztwo jak dla mnie, efekt marny, a i to głupie uczucie że coś jest pod spodem… łee

edit:
bo zapomniałam, od wewnątrz też warto się odżywić - ja 6 dzień biorę Bio-Urodę, ale i piję zieloną herbate i pokrzywę.

Edytowane przez rafka
Czas edycji: 2009-05-22 o 15:14
rafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 10:41   #51
Ati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 328
Talking Przezroczyste zakończenie paznokcia - na opak !

Jest spory wątek co z takową zrobić - a ja jestem inna - chciałabym mieć tą końcóweczkę w kolorze paznokcia - nie białą i idealnie kwadratową Da się coś zrobić ?
__________________

Ati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 15:20   #52
MajKiss96
Przyczajenie
 
Avatar MajKiss96
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Przezroczyste zakończenie paznokcia - na opak !

Nie sądzę
Pomaluj paznokcie jednym kolorem lakieru i obcinaj na taki kształt jaki chcesz...Gdy będziesz obcinać będą tak samo rosły
MajKiss96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 12:12   #53
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Przezroczyste końcówki

Cytat:
Napisane przez Ceith Pokaż wiadomość
Witam

Mój problem nie polega na tym, że mam przebarwione paznokcie i chce je wybielić, ale na tym, że końcówki moich paznokci, czyli ta "biała" część u mnie jest prawie przeźroczysta

Tak bardzo marzą mi się białe końcówki, które wyglądają estetycznie, zdrowo, a moje niestety nie są takie. Czy to zależy po prostu od organizmu, czy jest to spowodowane niedoborem czegoś? Nie mam po prostu pojęcia.
Czasem jak coś pod paznokcie wejdzie to od razu wszystko widać i co chwilę musiałabym je czyścić, żeby wyglądały estetyczniej... One nie są przebarwione, żółte, tylko przezroczyste.

Dziewczynki z białymi końcówkami, co robicie, że macie je takie śliczne bialutkie? Próbowałam już cytryny, wybieliła ona całą płytkę, ale tylko na kilka godzinek i niewiele i leciutko. A mi się marzy, żeby one same w sobie były takie bialutkie.

Proszę o pomoc

Przedstawiam przykład mojego celu poniżej (zdjęcie pożyczyłam od użytkowniczki czita18), a te obok to moje (nie zwracajcie uwagi na skórki, ostatnio się nimi nie zajmowałam przez brak czasu)


(jeśli jest już gdzieś jest taki wątek to proszę połączyć, ale szukając natrafiłam tylko na wątki o żółtych paznokciach od samoopalaczy itd. lub w ogóle samych w sobie przebarwionych)
tez mam takie i nie wiem co mam zrobic zeby były ładne
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 16:38   #54
Ati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 328
Dot.: Przezroczyste końcówki

Nie sądzę że mój wątek został tu słusznie umieszczony - tutaj dziewczyny chcą białe końcówki zamiast przezroczystych , a ja na odwrót !
__________________

Ati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 16:28   #55
kalusia103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Question Białe Końcówki

Moja kolezanka ma ladne biale koncówki ( nie pomalowane) i uzywa jakiegos lakieru...ale nie powiedziala mi jakiego...moze macie jakis sposób na to?
kalusia103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 16:52   #56
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Białe Końcówki

ja mam! wyszukiwarka
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 10:39   #57
Abenteuer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 545
Dot.: Białe Końcówki

Są specjalne lakiery/odżywki wybielające paznokcie proponuje skorzystać z wyszukiwarki znajdziesz multum stron jak wybielać i czym wybielać paznokcie. Domowym sposobem jest moczenie paznokci w soku z cytryny.
Abenteuer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 12:08   #58
BEATA8976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 110
Dot.: Przezroczyste paznokcie

sok z cytryny + proszek do pieczenia wcieraj w całą płytkę paznokcia.
BEATA8976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 11:00   #59
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: Przezroczyste paznokcie

Ja zawsze biorę jeden plasterek cytryny i nacieram nim paznokcie. Lub pół cytryny wkrajam (wraz ze skórką) do miseczki gorącą wodą, i moczę pazurki, póki woda nie wystygnie.
Oprocz tego polecam odżywkę wybielająca Rimmela.
Ja mam z natury bardzo jasne paznokcie, ale po ciemnym lakierze zazwyczaj minimalnie zółkną (nakładam oczywiscie bazę pod lakier, ale i tak zawsze cos przebije...) i stosuję takie właśnie sposoby, nigdy mnie nie zawiodły.
catttt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 11:48   #60
Gosia19011983
Rozeznanie
 
Avatar Gosia19011983
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 640
Dot.: Przezroczyste paznokcie

Ok kilku dni wcieram w paznokcie sol z cytryny, robię też maseczki dodaję olejek rycynowy do soku z cytryny i rzeczywiście to działa, dłonie są miękkie a końcówki coraz jaśniejsze.
__________________
- od marca 2009 roku nie susze, i nie prostuje włosów;
- od 2006 roku ich nie farbuje ;
- zapuszczam włoski
- ostatnie podcięcie włosów 10 październik 2011 rok.
- obecna długość to włosy do ramion.
CEL: WŁOSY DO ŁOPATEK LUB DŁUŻSZE.
Gosi@
Gosia19011983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.