Podobać sie samej SOBIE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-10, 15:09   #1
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941

Podobać sie samej SOBIE


Witam.
Mam dopiero 16 lat, a juz tyle kompleksów. Nie wiem jak sobie z tym poradzic.Przeczytalam te wszystkie watki dotyczace metamorfoz i zaciekawilo mnie to.Postanowilam równiez spróbowac zglosic sie do Was o porade, drogie Wizazanki. Bardzo chce zrobic cos dla siebie, teraz nie moge nawet spojrzec w lustro...czuje sie beznadziejnie. Chcialabym zmienic wszystko co sie da. Mysle,ze mi pomozecie.
Chce podobac sie nie tylko mojemu chlopakowi, ale przede wszystkim samej SOBIE. to jest mój cel.
Wage zostawiam na razie w spokoju. waze 57-60 kg (róznie to ostatnio bywa) i mam 180cm wzrostu. tak wiec chuderlak ze mnie.
Zacznijmy od tego,ze najbardziej zalezy mi na:
-zadbaniu o wlosy i znalezieniu odpowiedniej fryzury i terapii zeby byly tak sliczne jak kiedys
-doprowadzeniu skóry mojej twarzy do porzadku, mam straszny tradzik, ciagle cos mi wyskakuje, skóra jest przesuszona, widze juz nawet male zmarszczki na czole ;( oprócz tego wory pod oczami, których nie moge sie w zaden sposób pozbyc!
-rozszczerzone naczynka na nogach, cellulitis na udach (boze az wstyd sie przyznac! ale tak niestety jest!) i rozstepy równiez...wprawdzie nie wielkie ale niestety na posladkach....

Na razie to tyle.


1. Jak sie opalasz - szybko czy ciezko(najpierw na czerwono badz rózowo). Odcien opalenizny jest cieply - zlotawo-brazowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-bezowy?

Opalam sie szybko, na zlotawo-brazowy. ale nawet gdy nawilzam skóre po opalaniu szybko mi zaczyna schodzic....

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy teczówki maja ciemniejsza obwódke, czy kolor ich jest czysty, a moze maja plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzesy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy ciemne, brazowe bez zadnych plamek. oprawa raczej jasna, malutku rzes i na dodatek cieniutkie, brwi dosc jasne równiez

3. Piegi - jesli wystepuja, to sa zlotawe cieple czy raczej szaro-brazowe?

ostatnio duzo ich sie pojawilo, sa brazowe

4. Cera - jaki ma odcien Twoja skóra? Cieply brzoskwiniowy, oliwkowy, zlotawy czy jasny, chlodny wpadajacy w róz lub porcelanowy? Jezeli sie rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy rózowy?

beznadziejny odcien. na twarzy jakby szarawy,taka zmeczona skóra....

5. Naturalny kolor wlosów - ciemny, jasny. Jaki odcien? Czy ma zlotawo-brazowe przeblyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

ciemny, braz. wlosy sa zniszczone i troszke juz popielate...

6. Kolor ust (naturalny oczywiscie) jest dosc jasny, rózowy czy cieply - nasycona czerwien, brzoskwinia czy koral?
jasny czerwony

7. W jakich kolorach czujesz sie dobrze, a które zle podkreslaja Twoja urode?
wydaje mi sie,ze dobrze mi w dosc intensywnych kolorach, nie lubie mdlych. musze miec cos wyrazistego na sobie ;]



Nie przerazcie sie zdjeciami.
Prosze o szczere rady i opinie

pozdrawiam i z góry dziekuje !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sessss 016.jpg (102,5 KB, 1271 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00207.JPG (37,4 KB, 600 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00208.JPG (42,7 KB, 439 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00209.JPG (44,6 KB, 466 załadowań)
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 15:40   #2
karmenisia
Raczkowanie
 
Avatar karmenisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 121
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Specjalistką od metamorfoz nie jestem, ale powiem tylko tyle że z Twoim wzrostem, figurą i charakterystycznymi rysami twarzy nie ma powodów do kompleksów, uważam nawet że spokojnie mogłabyś sie zgłosić do jakiejś agencji modelek Jeśli chodzi o worki/cienie pod oczami to przyczyny mogą być bardzo różne, za mało snu, za mało wody, za dożo soli, braki żelaza i witamin, złe krążenie, najlepiej będzie jeśli zapytasz swojego lekarza. Polecam też korektor dermablend, chociaż jest dosyć drogi, to świetnie wszystko zatuszuje.
karmenisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 15:44   #3
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

mirage01 ja tez nie dam profesjonalnych rad, na pewno pozniej odezwą sie jeszcze inne wizażanki.
Ale jedno chciałam napisać, uśmiech! jesteś bardzo ładną dziewczyną, wysoką, szczupłą a do tego masz bardzo ładną buźkę, tylko tego uśmiechu nigdzie nie widzę

pozdrawiam
berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 17:03   #4
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

trudno sie uśmiechać jak sie tak wygląda... na tych zdjęciach nie widać wszystkiego, a nie mam teraz aparatu bo bym wam pokazała normalne zdjęcie zrobione w dzień i bez żadnego retuszu...zdziwiłybyście sie..
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 17:14   #5
memlia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: dom na wzgórzu
Wiadomości: 224
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Przede wszystkim uśmiech To każdemu dodaje uroku. Jeśli Ty masz kompleksy, to ja powinnam sobie w ogóle worek na głowę założyć Powinnaś się zastanowić z czego wynika Twoja kiepska samoocena wynika. Jak do tego się dojdzie, to potem już jest z górki. A tak w ogóle, co byś chciała zmienić? Na te sińce to polecam zimne okłady z rumianku lub herbaty, chłodząco-kojące kremy pod oczy.
memlia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 17:23   #6
memlia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: dom na wzgórzu
Wiadomości: 224
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Acha i jeszcze jedno. Jeśli masz problemy z cerą to postaraj się ograniczyć spożywanie słodyczy i tłustych potraw. Nie kładź na twarz dużo pudru, czy podkładu. Polecam na początek kosmetyki Garnier z serii Czysta Skóra. W moim przypadku naprawdę pomogły w krytycznej sytuacji. Nie używaj preparatów z alkoholem, na początu i może cera się poprawia, ale to zbyt wysusza no i znów pojawia się trądzik.
memlia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 18:32   #7
nancy92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 153
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

co do cery...
też mam 16 lat, a z trądzikiem walczę już 3 lata.
używałam różnych kosmetyków. nivea, garnier (chyba dosłownie wszystko tej firmy!), lirene i jeszcze inne cuda.
używałam, używałam a wypryski dalej były.
w końcu zdecydowałam się iść do dermatologa. tylko czemu tak późno.
no i to okazało się jedynym wyjściem. przepisał mi maść i po tygodniu zeszło prawie wszystko. zostały mi tylko malutkie wypryski pod skórą, których nie widać tak bardzo.
więc może zdecydujesz się wybrać do dermatologa?
nancy92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 15:50   #8
Panna Mia
Rozeznanie
 
Avatar Panna Mia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 645
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Ty masz problem z samoocenaa nie z wygladem!! masz sliczna buzie, fajne rysy twarzy, dobra figure.. nascie lat to czasem trudny wiek, hormony buzuja i czlowiekowi sie rozne rzeczy w glowie roja.. zainwestuj w dobra linie kosmetykow do mlodej cery [poczytaj KWC] i usmiech jesli problemy ze skora sa naprawde duze [a po fotkach wygladaja na normalne w mlodym wieku] to wybierz sie do dermatologa.. co do ciala - karnet na silownie, na basen, na fitness, moze scianka wspinaczowa albo rower - zalezy co lubisz.. czyli w skrocie postawic na zdrowy tryb zycia i codzienna pielegnacje, zobaczysz ze zmieni sie Twoje podejscie do samej siebie..
Panna Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 16:03   #9
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Cytat:
Napisane przez Panna Mia Pokaż wiadomość
czyli w skrocie postawic na zdrowy tryb zycia i codzienna pielegnacje, zobaczysz ze zmieni sie Twoje podejscie do samej siebie..
bardzo mądre słowa, przy zdrowym trybie życia czyli chociaz minimalnej dawce sportu i myslenie się zmienia
berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 16:05   #10
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Chryste... Dziewczyno jesteś śliczna jak laleczka
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 16:09   #11
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Jeśli Ty masz kompleksy to ja powinnam dawno już skoczyć z mostu. Jesteś piękną, niebanalną i bardzo interesującą młodą kobietą. A dbanie o siebie to oczywiście, przyjemność . Powodzenia na pewno ktoś Ci mądrze doradzi .
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 16:33   #12
Tupters88
Raczkowanie
 
Avatar Tupters88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 182
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Z tego co widzę masz piękną karnacje . Trochę przypominasz mi Nicole z Pussycat dolls. Ja bym na Twoim miejscu zajęła się tylko tymi cieniami pod oczami rozpuściła włosy. Masz niebanalną urodę, której można tylko pozazdrościć.
__________________
I kto tam, pytam kto tam???
Szaleństwo, utracony raj....


Tupters88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 16:37   #13
magdallen21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dziewczyno, jesteś śliczna !
Znam osoby, które na prawdę mają problemy z trądzikiem..
Kilka krostek..pff sama mam i się już przyzwyczaiłam
Najważniejsze to polubić siebie

Ps. więcej uśmiechu !!

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-02-12 o 23:04 Powód: post pod postem
magdallen21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 16:46   #14
niegothlady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 62
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Ładna figura, ładna buzia uśmiechnij się i będzie pieknie
niegothlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 16:51   #15
agadaff
Raczkowanie
 
Avatar agadaff
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 34
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Cytat:
Napisane przez Panna Mia Pokaż wiadomość
Ty masz problem z samoocenaa nie z wygladem!! masz sliczna buzie, fajne rysy twarzy, dobra figure.. nascie lat to czasem trudny wiek, hormony buzuja i czlowiekowi sie rozne rzeczy w glowie roja.. zainwestuj w dobra linie kosmetykow do mlodej cery [poczytaj KWC] i usmiech jesli problemy ze skora sa naprawde duze [a po fotkach wygladaja na normalne w mlodym wieku] to wybierz sie do dermatologa.. co do ciala - karnet na silownie, na basen, na fitness, moze scianka wspinaczowa albo rower - zalezy co lubisz.. czyli w skrocie postawic na zdrowy tryb zycia i codzienna pielegnacje, zobaczysz ze zmieni sie Twoje podejscie do samej siebie..

Tak Tak i jeszcze raz TAK ! zdecydowanie sie z tym wszystkim zgadam

jednak postanowiłam dodać troche od siebie...

Pozwole sobie napisać w punktach
Chciałabyś mieć piękne lśniące włosy....nie jesteś sama
Polecam tabletki silica codzienne odżywianie i szczotkowanie aby "dać" włosą troche powietrza...
od czasu do czasu jakaś maseczka...
Jeżeli chodzi o Twoja fryzurkę, zrobiłabym Tobie grzywke oraz lekko rozjaśniła całe włosy (dosłownie z 2 odcienie- jakiś brąz)

Co do buzi...
Wybrałabym sie do dermatologa.Dobry lekarz pomoże nie tylko w problemach zwiazanych z trądzikiem,sucha skórą twarzy ale także powinien poradzi co zrobic z rozszerzonymi naczyńkami.
Wytłumaczy Tobie co robić, spożywać, w co zainwestować a czego unikać!
Każda/y z nas ma inna skórę ( inne potrzeby) lekarz jest właśne po to, aby ustalić wszystko indywidualnie.
Czerpanie ze skarbnicy doświadczeń jest przydatne...jednak w problemach ze skórą NIE POLECAM.

Sama walczyłam długi czas z trądzikiem...czytałam pełno artykułów, całymi dniami grzebałam w forach poświeconych tym problemom, kupowałam wszystko co pomogło innym....i co ?? i NIC!
Skóra była w coraz gorszym stanie...doprowadziłam nawet do tego,że w środku lata wychodziłam z owiniętą w chuste twarzą
To było okropne.... postanowiełam wybrać sie do dermatologa...od tej pory już nigdy nie skusze sie na eksperymenty dotyczące skóry twarzy....
Dziś mam 20 lat i gładką buzie... zeszłe lato było do kitu;/ na tegoroczne czekam z babankiem na twarzy


Co do reszty ... odwołuje sie do postu Panny Mia
Łącznie z tym karnecikiem na ćwiczenia

napewno dodatkowego uroku doda Tobie uśmiech:P

PozdrawiamGłowa do góry

Ps. Składnia zdań tragiczna wybaczcie
__________________
Mam cel...
lecz ważniejsza jest do niego droga ...
agadaff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 17:27   #16
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

wielkie dzieki ;] troche mnie podbudowałyście,że tak powiem ;] heh. do dermatologa właśnie zamierzam sie zapisać tylko,że tam gdzie mam adres podobno długo sie czeka ale przynajmniej wizyta za darmo to na pewno jeden problem będe miała z głowy...
dzisiaj miałam iść do fryzjera ale nie miałam czasu bo robie sobie remont. a ma któraś z Was może jakieś zdjęcie czy coś takiego co by mi dało jakiś lepszy obraz mojej fryzury bo nie moge teraz za bardzo rozpuszczać włosów, są w tragicznym stanie, może po fryzjerze będzie lepiej.
ah no i najczęstsza Wasz prośba - uśmiech . Moje zęby tez sie do tego nie nadają dlatego sie nie uśmiecham..po prostu sie wstydze... na razie nie mam pieniędzy żeby coś z nimi zrobić...

wysiłek fizyczny mam dosyć często..gorzej z tym odżywianiem u mnie ale staram sie to zmienić

dzieki za rady, gdyby coś jeszcze wpadło Wam do głowy to piszcie

pozdrawiam
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 20:52   #17
agadaff
Raczkowanie
 
Avatar agadaff
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 34
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

eh....coś czuje,że sie nastawiłaś sama do siebie naprawde bardzo negatywnie
Pomyślałam o Twoich ząbkach...
Nie wiem czy wiesz ale w zabki mozna też troche udoskonalić za darmo
Jesteś młodą osobą, napewno się jeszcze uczysz w takim wypadku masz możliwość raz do roku skorzystać z darmowego usuwania osadu z zębów.....
Być może masz dziury
Wszelkie ubytki w zębach częściowo refunduje NFZ (płaci się tylko za wypełnienie)...jeżeli bardzo sie postarasz - jest szansa na to,że znajdziesz dentyste,który zrobi Tobie wszystko na "książeczke".

Dalszy problem,który może sie pojawić to kolor zębów w tym wypadku polecam paski wybielające Whitestrips Supreme zakupilam na allego i jestem zadowolona..koszt ok.50zł a efekt wart wiele wiecej

na tym kończe swoje szczękowe wywody......
Pozdrawiam
__________________
Mam cel...
lecz ważniejsza jest do niego droga ...
agadaff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 22:46   #18
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

jedyne co bym w tobie zmienila to prosta grzywka i dlugie proste wlosy
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 10:54   #19
NO WAI
Przyczajenie
 
Avatar NO WAI
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łorsoł
Wiadomości: 18
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Osz.. ładna jesteś *-*
Tylko faktycznie cóś z tymi cieniami pod oczami...
Jej? Grzywka? Wg. mnie ładnie jej z odsłoniętym czołem.
NO WAI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 12:49   #20
tiffy86
Przyczajenie
 
Avatar tiffy86
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 21
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

mirage01, jesteś naprawde ładną dziewczyną!
chciałam napisać odnośnie worów pod oczami... mam podobny problem ale niestety u mnie nie da się tego zlikwidować moje ostatnie odkrycie to korektor pod oczy max factora mastertouch, polecam Ci go! jest drogi (jak na mnie) ale to najlepszy jaki do tej pory miałam. a tak poza tym to na zdjęciu sylwetki w ogóle nie widać że masz jakieś wory!!
tiffy86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 19:48   #21
annabel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Jesteś śliczna to raz , dwa - więcej wypoczynku, snu (oczywiście w miarę możliwości), trzy - co do uśmiechu - może poćwicz uśmiech bez pokazywania zębów? nawet jednym kącikiem ust (to akurat z doświadczenia ;p)
annabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 20:14   #22
keepsmiling09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 18
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Jesteś bardzo ładną dziewczyną Zgadzam się z innymi - uśmiechaj się więcej
keepsmiling09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 22:49   #23
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Zgadzam sie z dziewczynamy-jestes sliczną dziewczyna Jedynie co bym zrobiła to- rozpuszczanie wlosów, grzywki nie muszisz miec bo masz bardzo ladna twarz , zatem smialo ja pokazuj Jesli bardzo doskwiera cie wyglad cery - wizyta u dermatologa, zabki -wizyta u stomatologa i po wszystkim .
Głowa do góry dziewczyno- jestes naprawde ladna
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 13:19   #24
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Ale śliczna dziewczyna z Ciebie! Hmm może kup sobie paletkę cieni i pobaw się troche kolorami przed lusterkiem? Dobry humor gwarantowany!
pozdrawiam
Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 13:51   #25
maugoszatka
Wtajemniczenie
 
Avatar maugoszatka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Wg mnie dobrze wyglądasz. ) Jakaś czarna kredka, pod oczy korektor i git
maugoszatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 23:05   #26
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

do fryzjera nadal nie moge sie zebrać ale znalazłam dobry szampon to włosy troche sie zregenerowały.. mam nadzieje,że w przyszłym tygodniu w końcu sie wybiore
w sobote juz mam umowioną wizyte u dentysty...troszke roboty będzie ale chodzi o to,że 2 zęby mam troche krzywe i dlatego mój uśmiech nie jest zbyt olśniewający...
jutro tez zapisze sie do dermatologa a w ogóle dziś byłam na basenie i czuje sie świetnie więc do końca ferii bede latać codziennie
dzieki za słowa pocieszenia xD
pozdrawiam
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 10:17   #27
Monika080
Przyczajenie
 
Avatar Monika080
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Księżyc ;)
Wiadomości: 20
GG do Monika080
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

ja nie jestem specjalistką i tez mam kompleksy jednak inne. jestem grubsza i brzydsza, ale moge powiedziec cos o tobie.
NIC DADAĆ NIC UJĄĆ
wyglądasz super - naprawde zazdrosze ci twojej figury i wyglądu - chciałabym mieć taka - bo własnie ze względu na moją figure mój mąż patrzy na inne i zdradza mnie
Monika080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 12:01   #28
marsjanka81
Raczkowanie
 
Avatar marsjanka81
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 148
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

wiecie co dziewczyny w jednym musze sie zgodzic z facetami!!!my baby zabardzo przejmujemy sie swoim wygladem choc w rzeczywistosci naprawde nie ma ku temu podstaw.nie pierwszy raz czytam na tym forum ze ladna a nawet bardzo ladna dziewczyna mowi o sobie ze jest brzytka,mirage01jesli nawet nie uda ci sie wygrac z trądzikiem to zacznij podkreslac to co masz najladniejsze oczy,ustaprzy nich twoj tradzik poprostu ginie
__________________
start 1.01.2009
76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-60
Anka jestem
marsjanka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 12:06   #29
marsjanka81
Raczkowanie
 
Avatar marsjanka81
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 148
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

musze dopisac cos koniecznie pod postem bo edytowac cos nie moge
TY NAPRAWDE NADAJESZ SIE NA MODELKE!!!
czy to naprawde nie prowokacja
__________________
start 1.01.2009
76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-60
Anka jestem
marsjanka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 15:36   #30
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Kobeto ty jesteś piękna!! Duże oczy, pełne usta, świetna figura - czego chciec więcej?? Na tych zdjęciach naprawdę widać, że jesteś niezła laską https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...postid=6549090 https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...postid=6549090

Masz stanowczo zbyt wielkie wymagania wobec siebie!!!

Naprawdę trudno mi doradzać tak atrakcyjnej osobie - dla mnie jesteś śliczna taka jaką cie widzę na zdjęciach, makijaż i fryzura oczywiście będą tylko dopełnieniem i podkreśleniem Twojej urody. Z workami pod oczami ja mam podobny problem, póki co wspaniale spisuje się u mnie korektor l'oreal, taki z aplikatorek w pędzelku, koszt to ok. 42zł ale naprawdę oplaca się zresztą zajrzyj na KWC i napewno znajdziesz coś dla siebie. Nie myślałaś o grzywce? Masz wysokie czoło. Wh mnie pasować Ci będzie naprawdę wiele fryzur, od boba zaczynając kończąc na długich włoach - byle były jakos fajnie pocieniowane a nie proste, bo niepotrzebnie ci wydluzą szczupłą twarz. Myślę, że prosta grzywka Ci doda charakteru
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.