Potrzebuje konkretnej zmiany!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-11, 13:50   #1
lideczka1312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 122

Potrzebuje konkretnej zmiany!!


Witam!
To mój piewszy wątek Zwracam się z prośbą do was, kochane wizażanki o pomoc w zmianie wizerunku Od 2 lat ścinam sie tak samo...wieczna monotomia... Zakończył sie mój ponad 2 letni związek, skończyłam szkołe, napisałam mature, wybieram się na studia i doszłam do wniosku że nadszedł czas na jakieś zmiany!! W sobote jadę do fryzjera ale zupełnie nie wiem co mam ze sobą zrobić

1. Opalam się na brązik...baaaardzo szybko

2. Kolor oczu - w zime niebieskie w lato zielone obecnie są w żółte plamki bo mi przechodzi kolor na zielony

3. Piegi - brak

4. Cera - raczej ciemniejsza, coś jak oliwka karnacja ale taka jakaś bez wyrazu To też jeden z problemów, które przydałoby się zmienić ale nie wiem jak

5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz ze złotymi refleksami Tyle że włosy zniszczone od prostowania (rzuciłam ten interes ponad 2 lata temu a moje włosy dalej nie wyzdrowiały)

6. Kolor ust - hymmmm.... coś jak koral

7. W jakich kolorach czuję się dobrze?? Chyba we wszystkich


Przepraszam za takie zdjęcia ale aparat pożyczyłam i nie mam jak zrobić nowych Niestety aparat robi takie bardzo jasne zdjęcia....twarz prawie biała a poza aż mi wstyd i błagam o wybaczenie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PIC_0008xxx.jpg (44,6 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PIC_0015p.jpg (56,3 KB, 47 załadowań)
lideczka1312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 14:12   #2
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Potrzebuje konkretnej zmiany!!

może zacznij poprostu od grzywki! ale nie takiej małej jak masz, tylko bardziej widocznej. nie prostej, tylko skośnej, takiej sczesanej na bok. myślę że skoro masz podłużną twarz to dobrze ci zrobi skrócenie włosów(długie ją optycznie wydłużają). może taka fryzurka hmmmmm jakby to wyjaśnić. niesymetryczna. z jednej strony z przodu dłuższy ząbek(od strony grzywki), z drugiej krótsze włoski. ktoś ma podobną wizję??
koloru nie zmianiaj, jest ładny. mozesz spróbowac dobrać sobie kolory make up'a i ciuchów w jakich ci będzie najlepiej. proponuję najpierw obczaić oliwkę(strój,nie make up bo masz niebieskie oczy),pastelowy róż i brudny róż ale juz ten ciemniejszy i beż
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 15:34   #3
lideczka1312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 122
Dot.: Potrzebuje konkretnej zmiany!!

vainilla dziękuje za odpowiedz grzywke na skos już kiedyś miałam i jest o tyle nie wygodna że trzeba ja prostować a ja mam baaaaardzo zniszczone włoski od prostowania...miałam takie siano na głowie i nawet jeszcze mam ok. 5cm sianowate, porozdwajane końcówki...przez 2 lata leczyłam z tego włosy Za ciuszkami w proponowanych kolorach się poczaję
lideczka1312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.