Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielêgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kszta³cie, stylizacji i dominuj±cych trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-01-25, 19:47   #121
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: £om¿a
Wiadomo¶ci: 8 083
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Po jutrze pewnie wybiore sie do rossmana po miss sporty t± co poleca³a symtuastic, a tak na co dzieñ pije wieczorem szklanke mleka i pomaga po kilku dniach, wype³niaj± mi sie "dziury", i widze ¿e s± troszke mocniejsze i szybciej rosn± Mam te¿ zamiar kupiæ tak± od¿ywke z Joko, o taka o:
http://www.podklady-utwardzacze-odzy...s/logo4832.jpg
I ona podobno bardzo dobrze dzia³a i paznokcie szybciej rosn±, musze sie do niej dorwaæ
__________________
Zapuszczam w³osy!
cel: za pupê
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-10, 17:40   #122
Cassonade
Raczkowanie
 
Avatar Cassonade
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 187
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Temat nieco podupada. Czy¿by wasze paznokcie a¿ tak siê wyd³u¿y³y? Zdrad¼cie swe tajemnice.

Ja ostatnio kupi³am od¿ywkê Sensique z jedwabiem i przesta³am u¿ywaæ lakierów. Ale chyba zainwestujê w inn±, bo ta zbyt wiele nie daje. No i u¿ywam utwardzacza Lovely. I powiem ¿e jak na tak nisk± cenê to jest doskona³y. Dzi¶ gra³am w rêczn± na w-f i by³am pewna, ¿e paznokcie (jeden lub dwa) pêkn±. A tymczasem paznokcie ca³e i nawet lakier niezdarty.
Postanowi³am te¿ zacz±æ piæ sok marchwiowy. Podobno dobry i na paznokcie i na cerê. Wiêc siê przyda.
Cassonade jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-10, 17:54   #123
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: £om¿a
Wiadomo¶ci: 8 083
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

mo¿e i sie powoli wyd³u¿aj± ale co z tego jak ja ci±gle pi³uje i pozbywam sie os³abionej p³ytki, ten tydzieñ nie spi³uje i zobaczymy co to bêdzie
__________________
Zapuszczam w³osy!
cel: za pupê
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-17, 22:53   #124
kala911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

to do³±czam sie dziewczyny do Was.nie obgryzuje jakies 2 tyg. od kiedy zaczelam brac marz special(kiedys bralam belissa tez pomaga).dzis dodatkowa zaczelam smarowac pazurki odzywka sally hansen.oby tak dalej


---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:52 ----------

poprawka merz special
kala911 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-18, 10:07   #125
izzieness
Przyczajenie
 
Avatar izzieness
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bremen
Wiadomo¶ci: 18
Send a message via Skype™ to izzieness
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

ja wci±¿ nie obgryzam i jestem bardzo z siebie dumna co prawda niszczê sobie paznokcie w pracy (detergenty), ale ani jeden siê nie z³ama³ od grudnia rosn± jak g³upie po od¿ywce wet'n'wild growth (³atwo dostaæ j± w usa), z kolei po trind nail repair s± twardsze, ale rosn± wolno.
uda³o mi siê nawet pozbyæ poprzecznych bruzd na kciukach przesta³am obgryzaæ, zaczê³am delikatnie odpychaæ skórki zamiast je wycinaæ/wygryzaæ i teraz, po 3 miesi±cach paznokcie rosn± pro¶ciutkie, muszê tylko poczekaæ a¿ zrosn± brzydkie koñcówki.
powodzenia dziewczyny! nie dajcie siê na³ogowi
__________________
Alea iacta est.
izzieness jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-18, 10:25   #126
kala911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

nie damy ,nie damy.dzis zakupilam dodatkowonatural nail growth revitalizer sally hansen na porost paznokci.
kala911 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-27, 11:19   #127
symtuastic
Raczkowanie
 
Avatar symtuastic
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 295
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Te wszystkie "cuda" na wzrost paznokcia, to za przeproszeniem gówno daj±... Jak kiedy¶ stosowa³am, to nawet mia³am wra¿enie, ¿e rosn± wolno lub wcale nie rosn±... Masakra tak katowaæ siê dziadostwami.
symtuastic jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 09:48   #128
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 12 078
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

mi siê nawet nieznacznie ró¿owa czê¶æ wyd³u¿y³a od czasu jak nie obgryzam
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-24, 11:17   #129
symtuastic
Raczkowanie
 
Avatar symtuastic
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 295
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Mi póki co siê troszkê wyd³u¿yla... ale niewiele, g³ównie na kciukach
symtuastic jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-24, 11:30   #130
nicRu
maszyna, nie cz³owiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Po³udnia
Wiadomo¶ci: 24 775
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Rzuca³am dwa razy:
1. w klasie maturalnej
2. na pierwszym roku studiów
Teraz moze nei mam jeszcze paznokci idealnych, ale naprawde mam juz dosc ladn± p³ytkê. Jak bêde mia³a okazjê zrobiæ jakie¶ nie¿alowe zdjêcie, to postaram siê to zrobiæ, moze tez znajdê jakie¶ foto z czasów, gdy obgryza³am
W momencie gdy ju¿ siê w miare zlikwiduje nawyk i paznokiec zacznie odrastac polecam jasne lakiery, ja sama jak mam krótkie malujê takim ró¿owo-be¿owym do frencha
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-24, 12:02   #131
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: £om¿a
Wiadomo¶ci: 8 083
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Mi siê przed³u¿y³a p³ytka bardzo, na wskazuj±cym mam do koñca palca i dalej koñcówka bia³a
__________________
Zapuszczam w³osy!
cel: za pupê
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 12:11   #132
nicRu
maszyna, nie cz³owiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Po³udnia
Wiadomo¶ci: 24 775
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

ja ejszcze nie mam do koñca, ale i tak du¿o w porówanianiu z tym co mialam jeszcze rok temu i ze obgryza³am od 2 klasy szkoly podstawowej do studiów nieomal Ale liczê, ze jeszcze z biegeim czasu mi siê wyd³u¿ y
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-20, 09:07   #133
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomo¶ci: 1 726
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

A ja nie obgryzam a i tak mam krótk± p³ytke... I sama nie wiem dlaczego:/ chcia³a bym bardzo ¿eby by³a do konca palca ale naprawde nie wiem jakim sposobem to mo¿na osi±gn±c...
lipss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-20, 09:11   #134
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: £om¿a
Wiadomo¶ci: 8 083
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

To mo¿e byæ nawet genetyczne, ja mam te¿ krótk±, troche obgryza³am. Zapuszczam teraz paznokcie i widze ¿e dzieñ po dniu jest odrobine d³u¿sza
__________________
Zapuszczam w³osy!
cel: za pupê
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-12, 14:16   #135
201701191223
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 2 693
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

ja obgryza³am ca³± szko³ê podstawow±, potem przesta³am, p³ytka jak przesta³am obryzaæ zaczê³a siê wyd³u¿aæ. Ale teraz nadal mam krótkie paznokcie, mo³ybybyæ d³u¿sze.nie uzywa³am zadnych gorzkich paluszków, w pewnym momencie chcia³am mieæ tak ³adne paznokcie jak moje kole¿anki i siê zapar³am.
201701191223 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-07, 18:47   #136
Shizumachan
Przyczajenie
 
Avatar Shizumachan
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 3
GG do Shizumachan Send a message via Skype™ to Shizumachan
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Có¿, od roku nikt siê nie udziela³, ale chcê kontynuowaæ w±tek, bo bardzo mi siê przyda³. Ja równie¿ obgryza³am przez bardzo d³ugi czas paznokcie, dopiero w te wakacje jako¶ uda³o mi siê przestaæ. Po prostu nie mia³am ochoty. Czasem jeszcze sobie skubnê, skórek nie ruszam kompletnie. Jestem w II klasie gimnazjum, jest pa¼dziernik, wiêc od jakich¶ 4 miesiêcy nie obgryzam paznokci, jedyne co, to pi³owa³am co jaki¶ czas metalowym pilniczkiem (co by³o moim b³êdem) i czy¶ci³am paznokcie albo z±bkami, albo metalow± koñcówk± pilniczka, co równie¿ by³o moim b³êdem. Dzi¶ obciê³am ca³± bia³± czê¶æ paznokcia, ¿eby potem zapu¶ciæ jeszcze raz, w miarê równiej, a nie, ¿e jeden paznokieæ taki, a drugi taki i spostrzeg³am, ¿e same p³ytki s± w op³akanym stanie. Owszem, nabra³y ju¿ nieco wzniesieñ i nie s± p³askie, ale wci±¿ s± szerokie i... Po prostu ochydne. Nierówne, ¿e a¿ szkoda patrzeæ. Ten temat bardzo mi pomóg³ i chcia³abym siê dowiedzieæ, jak ju¿ dalej poradzi³y¶cie sobie ze swoimi na³ogami i brzydkimi, paznokciami.
Shizumachan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 17:01   #137
Asia_8
Przyczajenie
 
Avatar Asia_8
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Ja te¿ kiedy¶ mialam ten sam problem. Po prostu widzialam ¿e moje kole¿anki maj± takie dlugie i niezniszczone pazurki, wiêc za ka¿dym razem kiedy mialam chêæ obgryzienia chocia¿ jednego, przypominalam sobie o tym i od tamtej pory ju¿ ich nie obgryzam. Paznokcie ju¿ po miesi±cu odrosly a po kilku miesi±cach staly siê l¶ni±ce, jednak strasznie siê lamaly i ¿eby temu zaradziæ, zaczêlam je smarowac sokiem z cytryny i teraz s± dlugie i bielutkie i co najwa¿niejsze staly siê twarde.
Asia_8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 19:53   #138
201701191223
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 2 693
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

ja te¿przesta³±m obgryzaæ paznokcie przez "zazdro¶æ" kole¿anom, kuzynce, które mia³y piekne d³ugie paznokcie,
201701191223 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-10, 15:51   #139
Shizumachan
Przyczajenie
 
Avatar Shizumachan
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 3
GG do Shizumachan Send a message via Skype™ to Shizumachan
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Ech... W³a¶nie te¿ mia³am ³amliwe i g³ównie z tego powodu obciê³am. Teraz po nowym roku zamierzam i¶æ do kosmetyczki, ¿eby mi ³adnie obciê³a pazurki (przewiduj±c, ¿e mi odrosn± do tego czasu) i przede wszystkim dobrze ukszta³towa³a, a mo¿e te¿ trochê doradzi³a jak o nie dbaæ, bo to wa¿ne. A Wy co o tym my¶licie?
Shizumachan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-20, 21:21   #140
Pluppy
Rozeznanie
 
Avatar Pluppy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 570
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

my¶lê, ¿e dobry pomys³ z ukszta³towaniem przez kosmetyczkê, ale nie zawsze warto s³uchaæ ich porad o dbaniu.
Mi np kosmetyczka poleca³a jej zdaniem CUDOWNY produkt eveline 8w1, który u mnie (i wielu innych osób) robi masakrê na paznokciach. Jakbym jej pos³ucha³a, to wysz³abym na tym nie najlepiej, tak¿e zapytaj co mog³aby Ci poradziæ, ale nie ufaj ¶lepo w to, co mówi
__________________
W³osomaniaczka od 08.09.2012
Walka o piêkne paznokcie

blogujê urodowo
Pluppy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-25, 16:04   #141
Shizumachan
Przyczajenie
 
Avatar Shizumachan
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 3
GG do Shizumachan Send a message via Skype™ to Shizumachan
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Dziêkujê za rady.
Mo¿e kto¶ móg³by jeszcze mi co¶ powiedzieæ?
Shizumachan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-27, 13:56   #142
elena_bloguje
Przyczajenie
 
Avatar elena_bloguje
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Kurczê dziewczyny, przechodzi³am przez wszystko to o czym piszecie. Do liceum obgryza³am paznokcie.. i choæ zawsze próbowa³am co¶ z tym zrobiæ to i tak wraca³am. Prawd± jest, ze trzeba sobie powiedzieæ stanowcze stop! choæ nie mówiê, ¿e jest to proste. Trzeba zdaæ sobie z tego sprawê, ¿e jest to naprawdê niesmaczny nawyk. Nie tylko nieestetyczny ale i nie zdrowy. Oczywi¶cie nie zajmie to nam.. no nie wiem, miesi±c. Na to trzeba czasu miesiêcy, a nawet i lat. Najpierw trzeba zerwaæ na dobre z nawykiem, a pó¼niej naprawiæ to co zepsu³y¶my. Tylko pomy¶lcie jak bardzo os³abiona jest p³ytka po tak d³ugo trwa³ym obgryzaniu jak na przyk³ad moje. Z pocz±tku, z ka¿dym razem mog± siê ³atwo ³amaæ i rozdwajaæ ale tak jak napisa³am trzeba spokojnie i systematycznie o nie dbaæ. A bêdzie ju¿ coraz lepiej. Przyk³adem mogê byæ ja sama. Obecnie wiele osób uwa¿a, ¿e mam paznokcie przed³u¿ane, a to s± moje naturalne zadbane. Jak wspominam, ¿e nie zawsze tak by³o, ¿e obgryza³am- to mi nie wierz±.

Kilka postów wcze¶niej kto¶ napisa³, ¿e guma do ¿ycia pomaga. I jak to popieram. W stresie zamiast siêgaæ paluchami do ust, ja mia³am ju¿ szczêkê zajêt± ¿uciem Ewentualnie jak guma nie to koñcówki o³ówków ale to nie jest najlepszym rozwi±zaniem, zarówno dla naszych zêbów jak i ze wzglêdów higienicznych Mo¿emy jeszcze spróbowaæ tych bransoletek z pudrowych cukierków (je¿eli nie liczymy kalorii )

Najwa¿niejsza jest nasza silna wola i odpowiednia motycja- na przyk³ad ze strony faceta, który nie kryje siê z tym, ¿e siê brzydzi takim nawykiem
__________________

Rozpêdzeni prosto w stronê s³oñca.
Zatraceni w sobie tak bez koñca.
Zaliczamy dzi¶ te wszystkie stany.
Bez grawitacji pêdz±c w nieznane.

D <3
elena_bloguje jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-07, 21:58   #143
flybadangel
Raczkowanie
 
Avatar flybadangel
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Piek³o
Wiadomo¶ci: 101
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

ja mam straszne problemy z nieobgryzaniem paznokci , ale tylko na tle nerwowym , dzis mam 21 lat i nadal obgryzam a¿ mi wstyd ch³opaka .. i innych dziewczyn co maj± piêkne zadbane paznokcie...
flybadangel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-08, 18:49   #144
201701191223
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 2 693
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

W³asnie przez wstyd przesta³am obgryzaæ patrzy³am na paznokcie moich kole¿anek i te¿ chcia³am takie mieæ . mo¿na u¿ywaæ gorzkiego paluszka je¶li jeszcze jest, silnej woli,dobrze te¿ nawil¿aæ olejowaæ paznokcie nawilzaj± siê i przyrastaj± na efekty trzeba trochê czekaæ ale na zniszczone paznokcie pomaga. jest taki w±tek efekty olejowania paznokci.
201701191223 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-13, 21:44   #145
Pluppy
Rozeznanie
 
Avatar Pluppy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 570
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Jak jeszcze obgryza³am to te "gorzkie paluszki" wcale na mnie nie dzia³a³y. Jak siê obgryza na³ogowo to i te ¶wiñstwa nie pomog± :p

Têsknie do czasu od wakacji do grudnia, kiedy mia³am bardzo d³ugie paznokcie i ludzie my¶leli, ¿e mam tipsy.
Tylko ja mam ten problem, ¿e p³ytka przyro¶niêta do palca jest bardzo krótka, wiêc moje d³ugie paznokcie naprawdê du¿o wystaj± i ciê¿ko je utrzymaæ w takim stanie :/
__________________
W³osomaniaczka od 08.09.2012
Walka o piêkne paznokcie

blogujê urodowo
Pluppy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-02, 17:15   #146
littlka
Raczkowanie
 
Avatar littlka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Ja mam p³ytkê bardzo ma³±. Po 2 miesi±cach paznokcie uda³o mi siê zapu¶ciæ do takich, ale po próbie spi³owania ich na jeden kszta³t , musia³am je obci±æ..
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1473981_560266940732890_1637788959_n.jpg (50,7 KB, 57 za³adowañ)
__________________
Najbardziej dzisiaj chcê - twoich ust.
Dotykaæ ich bez s³ów ♥
littlka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-08, 22:06   #147
melnia_94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

wypróbuj od¿ywki Eveline 8 w 1, jest ¶wietna pozdrawiam
__________________
Najlepszy salon kosmetyczny w Lublinie www.idealmed.com.pl
melnia_94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-06, 00:05   #148
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 172
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Jedna dziewczyna wyleczy³a siê tak, ¿e za³o¿y³a na nadgarstek gumkê recepturkê. Kiedy siê ³apa³a na tym, ¿e gryzie, albo mia³a ci±goty, to "strzela³a" ta gumk±. I ¿e zaczê³o siê to kojarzyæ z bólem to siê wytresowa³a jak pies paw³owa i na sam± my¶l o gryzieniu jej siê niedobrze robi w moim przypadku-malowanie paznokci pomog³o.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Paznokcie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-04-06 01:05:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.