na jutro musze byc piękna => pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-10, 17:03   #1
Brawurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 152

na jutro musze byc piękna => pomocy


no wlasnie, jak w temacie [img]icons/icon7.gif[/img]
Chodzi o to ze jutro mam spotkanko ze znajomymi z prehistorycznych czasow szkolnych i chcialbym wygladac szałowo!
Juz sobie wszystko zaplanowalam. Wiem w co sie ubiore i jak sie pomaluje ale.... no wlasnie, moja cera jest obecnie w oplakanym stanie i tego makijaz (szczegolnie tak delikatny jaki lubie) nie zatuszuje.
Nie mam co prawda wielu wypryskow ale za to zostaly mi jakies przesuszone resztki i nie wiem co z tym zrobic. Moja buzia wyglada szaro i ogolnie kiepsko.
Co zrobic zeby do jutra wygladac kwitnaco?
Macie jakies sposoby na promienny wyglad?
Bardzo mi zalezy na szybkich radach kobietki

A tak na marginesie dodam ze wlasnie wrocilam z tygodniowego wyjazdu sluzbowego i dlatego sie nie odzywalam [img]icons/icon7.gif[/img]
Brawurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-10, 17:19   #2
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: na jutro musze byc piękna => pomocy

Zrelaksuj się, kobieto.
Marsz na spacerek, póki nie jest jeszcze ciemno. Wywietrz pokój przed snem, zrób sobie peeling, dobrą odżywczą maseczkę, zjedz coś lekkiego i wyśpij się. I dobrej zabawy!
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-10, 17:26   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: na jutro musze byc piękna => pomocy

Bardzo lubię takie spotkania, ale fakt na nich trzeba się prezentować wyjątkowo pięknie [img]icons/icon10.gif[/img]

Zrób sobie peeling, maseczkę. Jak nie masz w domu to weź żółtko kilka kropli oliwy z oliwek, i kilka kropelek cytryny, wszystko dokładnie wymieszaj i połóż sie z taką maseczką w ciepłej kąpieli. Jak masz tendencję do rozszerzonych porów ubij białko na pianę i znowu połóż na 10 minutek. Świetnie ściąga [img]icons/icon7.gif[/img] I cera jest pięknie nawilżona i delikatna.

Pozdrowionka i baw się setnie [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-10, 17:47   #4
Brawurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 152
Re: na jutro musze byc piękna => pomocy

Dzieki za blyskawiczne rady [img]icons/icon7.gif[/img]
Relaks? Ja nie wiem co to jest! Latam po domu jak oszalała i co chwile spogladam w lustro krytycznie krecac glowa, hehe.
Spacerek to sobie zrobe maszerujac po sklepie z obledem w oczach(nagle sie okazalo ze nie mam nic do jedzenia a zeby pieknie wygladac trzeba od czasu do czasu cos zjesc)

Ok.. kąpiel, peeling, maseczka, krem, cos pod oczy itp.
Dobrze, spokojnie, oddychaj gleboko, bedzie dobrze...

Przy cerze tłustej maseczna oczyszczajaca czy lepiej nawilzajaca? A moze oczyscic cere a potem na noc walnac sobie maseczke nawilzajaca?

Aaaa... juz sie prawie uspokoilam kiedy zobaczylam wlasnie (oczywiscie musialam spojrzec w lustro zeby sprawdzic czy przypadkiem w ciagu 2 minut nie wyrosla mi ze stresu jakas brodawka albo zmarszczka na pol twarzy, hihi) ze jednak mam pryszcza! A po dokladnie to dwa! I co teraz? Jutro pewnie zrobi sie z tego wulkan [img]icons/icon9.gif[/img]
Mam w domu masc Benzacne 10% ale kurcze posmarowalam tym wczoraj 1 przysz (slownie: jeden, uno, one) i dzisiaj wstalam w łuszczaca sie brodą a to cos nadal tam jest tyle ze teraz jeszcze przesuszone (czytaj: bardziej widoczne bo zaczerwienione).

Chyba wpadam w panike....
Brawurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-11, 08:37   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: na jutro musze byc piękna => pomocy

Droga Brawurko [img]icons/icon7.gif[/img]
Nie katuj buzi teraz mocnymi maściami, bo podrażnisz niepotrzebnie i może bardziej schodzić skórka. Lepiej użyć mocniejszego korektorka a nikt na pewno nie zauważy. Podobnie z maseczkami, nie przesadzaj na siłę z tym oczyszczaniem a buzię dokladnie nawilż. [img]icons/icon7.gif[/img] I bez paniki, na pewno będziesz śliczna [img]icons/icon7.gif[/img]

Cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-11, 09:03   #6
Brawurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 152
Re: na jutro musze byc piękna => pomocy

OKI [img]icons/icon7.gif[/img]

Mam jeszcze odrobine czasu na poprawki i histerie [img]icons/icon7.gif[/img]
Po tych wczorajszych maseczkach i innych takich wygladam ciut lepiej ale te swinstwo na brodzie nadal tam jest.
Mam nadzieje ze korektor załatwi sprawe.
Zdam relacje jak bylo po powrocie.
Wielkie dzieki za rady na forum i na GG (tutaj wielki całus dla Rzabby, hihi)
Brawurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.