kilka pytań od Rajzerka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-01, 22:47   #1
rajzerek
Raczkowanie
 
Avatar rajzerek
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 332

kilka pytań od Rajzerka


Hello Wizażanki!

Mam do Was kilka pytanek. Strasznie podobają mi się takie oczka jak ma Avril Lavigne i Alicia Keys. Czy mogłybyście napisać mi krok po kroczku jak coś takiego wyczarować. Mam zielono-piwne oczka, średniej wilkości, ale powieka jest mała. Jakimi produktami (nie za drogimi) się posłużyć?
I jaki podobny błyszczyk ma Alicia?

Następne moje pytanka dotyczą podkłądu Revlona Colorstay. Mam dość młodą buźkę, nastoletnią, ale dość wcześnie poznałam co to trądzik. Jak byłam młodsza (jakieś dwa - trzy lata temu) nie chciało mi się jej pielęgnować tak jak teraz. I teraz jest dobrze. Pryszczyki raczej nie wsyakakują (i są mnie widoczne, chyba, że się jakieś chamidło trafi), ale pozostały wągry na nosku, rozszerzone pory, czerwone ślady i blizenki-dziurki (dołeczki ). Podkład, któego teraz używam (Mariza wychwalany na Wizażu) nie radzi sobie z tym, bo to wszystko się przebija trochę przez niego. No więc pytam czy Colorstay mi w tym pomoże? Czy mogę go używać w młodym wieku? Czy to nie będzie miałąo później jakiś złych skutków.
Z tego co też wyczyałąm na temat Colorstaya, to rzeba buźke dobrze nawilżyć. Czy wystarczy beztłuszczowy kremik Ziaji do cery trądzikowej (TinTin). Szybko mi się dość wchłania i mam do niego zaufanie. Czy wybrać poprostu krem nawilżający do cery trądzikowej i tłustej?
Czy można go nałożyć na oczka? Bo ja zwykle kłade mój podkłądzik i później na to Viperkę matującą i jest oki.
Aha, i jeszcze jedno. Czy jak np. chciałabym zatuszować zbyt duży nosek (moim zdaniem), to mogę na niego nałożyć inny podkłąd np. Marizę?

A może znacie jakieś podobne do colorstaya podkłady, tylko, ze tańsze. Musi bardzo dobrze kryć (nie cche mi się używać korektora) i matować

Wiem, że można się trochę w tym pogubić, ale mam nadzieje, że któraś z Was mi odpowie

pozdro

p.s. Czy można dostać próbki Colorstaya?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fall2.jpg (7,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg photo7.jpg (27,9 KB, 3 załadowań)
rajzerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-02, 08:55   #2
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: kilka pytań od Rajzerka

WITAJ
> Mam do Was kilka pytanek. Strasznie podobają mi się takie oczka jak ma Avril Lavigne i Alicia Keys. Czy mogłybyście napisać mi krok po kroczku jak coś takiego wyczarować. Mam zielono-piwne oczka, średniej wilkości, ale powieka jest mała. Jakimi produktami (nie za drogimi) się posłużyć?

Z TEGO CO WIDZE OBIE PANIE MAJA OCZY OBRYSOWANE CZARNA KREDKĄ, KTÓRA ZOSTAŁA NIECO ROZCIENIOWANA - MOŻNA DO TEGO ZASTOSOWAĆ PACYNKĘ SŁUŻĄCĄ DO ROZPROWADZENIA CIENI. MOIM ZDANIEM AVRON MA TAKZE NAŁOŻONY (OPRÓCZ KREDKI) CIEMNY CIEN NP. W CZARNY LUB GRAFIT. OBIE PANIE MAJA NIECO WYDŁUZONE KRESKI - SZCZEGÓLNIE ZD.NR 2) CO DAJE EFEKT KOCICH OCZY I ŁADNIE JE POWIĘKSZA.
WYDAJE MI SIĘ, ŻE ALICIA MA DODATKOWO CIENIE W KOLORZE ZIELENI, A POD ŁUKIEM JASNY, BŁYSZCZĄCY CIEŃ.
DODATKOWO OBIE PANIE MAJĄ BARDZO ŁADNIE WYREGULOWANE BRWI (NIE ZA GRUBE ALE TEŻ NIE ZA CIENKIE).
OBA MAKIJAŻE UWAGĘ SKUPIAJĄ NA OCZACH. USTA SĄ JEDYNIE POKRYTE JASNYM KOLOREM BŁYSZCZYKA. NIESTETY NA TYM ZDJĘCIU NIE BARDZO WIDAC KOLOR UST ALICI - ALE MOIM ZDANIEM JEST TO DELIKATNY RÓŻ (LEKKO MALONOWY).
CO DO KOSMETYKÓW TO KUPUJAC JASNY CIEŃ MOŻESZ SIEGNĄĆ PO JAKĄŚ TAŃSZĄ FIRME LECZ RADZE CI ZAINWESTOWAĆ W DOBRY CIEMNY CIEŃ NP. ART DECO. NIE OBSYPUJĄ SIĘ BARDZO, A PRZY CIEMNYM KOLORZE JEST TO BARDZO WAŻNE. MOŻESZ TEŻ PUDER W KOLORZE SŁONECZNEGO BRĄZU - DZIĘKI NIEMU BĘDZIESZ MOGŁA SOBIE ŁADNIE WYMODELOWAĆ TWARZ
>
> Następne moje pytanka dotyczą podkłądu Revlona Colorstay.

TUTAJ NIESTETY CI NIE POMOGE PONIEWAŻ NIE UŻYWAŁAM TEGO PODKŁADU

Podkład, któego teraz używam (Mariza wychwalany na Wizażu) nie radzi sobie z tym, bo to wszystko się przebija trochę przez niego. No więc pytam czy Colorstay mi w tym pomoże? Czy mogę go używać w młodym wieku? Czy to nie będzie miałąo później jakiś złych skutków.

JAK TO ZŁYCH SKUTKÓW ????
POZDRAWIAM
SAM
>
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-02, 11:37   #3
ninka
Raczkowanie
 
Avatar ninka
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 328
GG do ninka
Re: kilka pytań od Rajzerka

Niestety , nie ma próbek podkładó COLOSTAY'a, ale w Drogeriach i perfumeriach są testery.Więc możliwe,że Panie Ci zrobią próbkę.
ninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.