Doradźcie mi coś...!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-17, 17:17   #1
zelazna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 2
GG do zelazna

Doradźcie mi coś...!!


Mam jasną karnacje...Zielono-brązowe oczy....długie rzęcy...pulchną i okrągłą twarz...i ciemne włosy.....Niewiem jaki makijarz mogłby do mnie pasować....Może doradzicie mi coś??? byłabym bardzo wdzięczna...!!
zelazna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-19, 08:32   #2
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Doradźcie mi coś...!!

może po prostu wytuszuj rzęsy [ewentualnie w załamaniu powieki połóż beżowy cień], muśnij policzki koralowym różem a usta pomaluj transparentnym błyszczykiem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 019.jpg (55,8 KB, 0 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-19, 09:21   #3
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Doradźcie mi coś...!!

Witaj
na początek zajęłabym się wymodelowaniem buzi. Muśnij kości policzkowe różem - sposób jego nakładania znajdziesz w Poradniku. Dzieki temu twarz będzie wygladała szczuplej i nabierze kolorytu - bo na zdjęciu buzia wydaje się bardzo blada.
Masz dość duże oczy wiec masz spore pole do popisu jezeli chodzi o nakładanie kolorków na powieki. Jednak wydaje mi się ze powinnas nieco zmienic kształt brwi - wydają mi się drobine za cienkie - sprawiaja że wyraz Twoich oczu staje się nieco 'zdziwiony'.
Usta zaś masz dosć małe wiec polecałabym Ci zrównoważenie proporcji między oczami, a ustami. Możesz to osiagnąć stosujac kolorki stonowane, usta korygujac kredką(możesz je odrobinke powiększyć) i wypełnić jasną szminka, a następnie pokryć błyszczykiem.

Jeżeli chcesz wykonać makijaż wieczorowy: wycieniuj oczy ciemnymi kolorkami np. szarością i czernią, a usta pokryj lsniącą pomadką w 'żywym' kolorze np. czerwienią (pamietaj o tym, żeby nie była ona ciemna).

Jako, że wiosna juz niedługo proponuje Ci także wiosenny makijaż: malując oczy np. z dodatkiem zieleni (takiej soczystej jak rozkwitające liście drzew) - może być mocna lub lekko rozbielona, pamiętaj również o zaakcentowaniu ust - możesz je pokryć np. soczyście malinowym błyszczykiem.

pozdrawiam
Sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (14,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (84,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17.jpg (17,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19.jpg (13,0 KB, 0 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.