Widziałyście? Nowy makijaż Isa Dory! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-20, 13:49   #1
Hexa
Raczkowanie
 
Avatar Hexa
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 453

Widziałyście? Nowy makijaż Isa Dory!


Te cienie są śliczne! Wszystkie cztery kolorki z zestawu są połyskujące,ale te dwa jaśniejsze połyskują bardziej. Myślę że można nimi wyczarować śliczny makijaż! Jak myślicie, będą one pasowały do ciemnobrązowych oczu (włoski też ciemny brąz)?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 200445115433357Sum_Caribbean_trend.jpg (14,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 200445115511496Sum_Caribbean_news.jpg (10,4 KB, 8 załadowań)
Hexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-20, 13:58   #2
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Widziałyście? Nowy makijaż Isa Dory!

jasne, że bedą pasowały do ciemnych oczu: kolor niebieski, a także np. fiolet ładnie podkreślają brązowy kolorek oczu
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-20, 14:16   #3
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Widziałyście? Nowy makijaż Isa Dory!

Hexa napisał(a):
> Te cienie są śliczne! Wszystkie cztery kolorki z zestawu są połyskujące,ale te dwa jaśniejsze połyskują bardziej. Myślę że można nimi wyczarować śliczny makijaż! Jak myślicie, będą one pasowały do ciemnobrązowych oczu (włoski też ciemny brąz)?

Makijaż z palety Isa Dory nigdy nie daje takiego efektu kolorystycznego jak zdjęcie z kampanii, która tenże kwartet reklamuje. Uwielbiam cienie Isa Dory - i myślę, że jeśli kolory Ci się podobają to warto zakupić zestaw - niemniej dopchaj się do testera i wypróbuj wszystkie kolory na wierzchu dłoni, aby się nie rozczarować.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-20, 14:20   #4
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Widziałyście? Nowy makijaż Isa Dory!

a tu spostrzeżenie innej Wizażanki:

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1071481273
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-20, 15:22   #5
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
a szminka?

a mnie nurtuje cos innego- bardzo mi sie podoba makijaz ust kobiety na zdjeciu, wopisie jest, ze wykonano go brazową szminką i takim tez błyszczykiem, w ogóle mi to na brazowy kolor nie wyglada :\\ ja w brazpowych w ogole nie moge, a ten tu mi sie tak podoba [na zdj] :chlip:
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-20, 15:43   #6
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: a szminka?

merigold napisał(a):
> a mnie nurtuje cos innego- bardzo mi sie podoba makijaz ust kobiety na zdjeciu, wopisie jest, ze wykonano go brazową szminką i takim tez błyszczykiem, w ogóle mi to na brazowy kolor nie wyglada :\\ ja w brazpowych w ogole nie moge, a ten tu mi sie tak podoba [na zdj] :chlip:

juz prędzej makijaż ust wykonany został kosmetykami z tej fotki, gdzie nie ma buzi modelki - a tak naprawdę pewnie wymieszali oba kolory a potem i tak poprawili efekt kolorystyczny komputerowo
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-20, 16:13   #7
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 927
Re: Widziałyście? Nowy makijaż Isa Dory!

a mnie urzekł inny makijaż Isa Dory,gdzie modelka ma takie czekoladowe usta, a cienie są śliwkowo, brązowo(?) beżowe. Jest poprostu piękny , szczególnie kolorek ust. No ale niestety byla to seria limitowana i niestety już skończyła się
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-20, 16:16   #8
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Widziałyście? Nowy makijaż Isa Dory!

hmm, nie wiem jak wy, ale mi się ich makijaże w ogóle nie podobają, tzn. wydają mi sie takie straszne plastikowe i tandeciarskie, zero naturalności - Adobe Photoshop górą
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-20, 17:51   #9
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Widziałyście? Nowy makijaż Isa Dory!

Mi takze nie podobaja sie te cienie. Nie ma szans na wymalowanie sie tak i sadze ze bedzie wygladalo to beznadziejnie. Jednak to tylko moje skromne zdanie
Co do ust modelki-fakt, ladne, jednak wszystko zalezy od karnacji (moze wlasnie dlatego tu nie wygladaja do konca na brazowe...poza tym oswietlenie i dobry program komputerowy .
Merigold jezeli nie mozesz w ogole w brazach na ustach, polecam Ci moj ulubiony blyszczyk Collection 2000-tani, pachnie nawet przyjemnie, nawilza...a co najwazniejsze-kolorek sliczny i wydaje mi sie ze podobny wlasnie do tego (choc jak wspomnialam zalezy od karnacji).
Ojjj zapomnialabym dodac o jaki kolorek chodzi nr 22 (cos tam rose ), aha, wydaje sie ze jest bardzo ciemny ale na ustach jest zupelnie inny.

Pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-20, 17:55   #10
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 927
Re: Widziałyście? Nowy makijaż Isa Dory!

OOO, mówię właśnie o tym. CUDO
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 08:02   #11
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Widziałyście? Nowy makijaż Isa Dory!

ANKA napisał(a):
> hmm, nie wiem jak wy, ale mi się ich makijaże w ogóle nie podobają, tzn. wydają mi sie takie straszne plastikowe i tandeciarskie, zero naturalności - Adobe Photoshop górą

Mi się te makijaże bardzo podobają, ale tylko na zdjęciach - jako forma "sztuki" - niekoniecznie użytkowej

Na jedno zwróciłam uwagę - modelki z ich fotosów mają przeraźliwie syntetyczną [czytaj: Photoshopową] cerę] - aż plastikową..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-21, 10:03   #12
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: Widziałyście? Nowy makijaż Isa Dory!

nie wiem czy wyczytałyście dokładnie, myślę że cienie z quartetu są pomocne, ale są tam tez cienie kremowe - wonder shade z aplikatokiem i myślę że to one nadaja taki piękny mieniący się egzotyczny kolor(odcien butterfly,mermaid do tego makijażu) i na niego mam chrapkę , błyszczyki i pomadki też zmieszane, radzę rozpiskę przeczytać jesli chodzi o pomadkę to ja widzę ze są to dwa kolory - cappucino i jakieś drzewo różane + rozjaśnienie za pomocą express star gloss od odcienia reflecting breeze ,oyster, nugat (mój ulubiony ze szystkich błyszczyków )cherry i ostatecznie blackberry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif bunia10 najlepsza.gif (35,6 KB, 56 załadowań)
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 11:14   #13
Hexa
Raczkowanie
 
Avatar Hexa
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 453
Re: Widziałyście? Nowy makijaż Isa Dory!

No tak, reklama... Ale ja się nawet przez chwilę nie łudziłam że makijaż wykonany tymi cieniami będzie wyglądał tak jak na zdjęciu . Zgadzam się z Sarenką, że cera tej modelki wygląda bardzo sztucznie, napewno była wygładzana komputerowo. Kiedyś zachwycił mnie makijaż wykonany cieniami Artic Haze , kupiłam i nie zawiodłam się choć mój makijaż wyglądał inaczej niż ten ze zdjęcia. Myślę też że nie o to chodzi żeby wyglądać jak modelka ze zdjęcia, ale żeby samej się pobawić kolorami i wyczarować coś w czym będziemy się czuły najlepiej. Oczywiście trzeba przed zakupem sprawdzić wszystkie kolory, żeby się nie okazało że faktycznie są takie same .
Buziaki!
Hexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 14:11   #14
rajzerek
Raczkowanie
 
Avatar rajzerek
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 332
Re: Widziałyście? Nowy makijaż Isa Dory!\\do Sarimarthy

No , ten to jest cudo, nad cudami. A jak go wykonać? Sarimartho, ty zawsze wiesz jakie kolorki i techniki? Może mi polecisz coś ze swojego zbioru kosmetyków do tego make-upu (tzn. polecisz jakiś produkty , tańsze od Isadory, którymi będę go mogła wykonać)?

Pozdrawiam
rajzerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 14:37   #15
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: Widziałyście? Nowy makijaż Isa Dory!

witaj rajzerku, dopiero teraz spostrzegłam twojego posta na poczcie , mnie tez zauroczyły te kolorki ale już w zeszłym roku, wydaje mi się że najpierw trzeba zadbać o cerę, żeby kosmetyki ładnie się rozłożyły ja proponuję maseczkę odżywczą np. oceanika z glinką i avocado, wcześniej jakiś peeling, potem obowiązkowo tonik i kremik w dużej ilości i nakładamy podkład nawilżający np. maybelline everfresh, w policzki wcieramy troszke fluidu rozświetlającego vipery (klasyczny) kości policzkowe opruszamy mieniącym się różem l'oreal lub rimmel odcień santa rosa, przy skroniach ,nosku i czole akcentujemy pudrem brązująco-rozświetlającym nołożonym brdzo duzym, puchatym pędzlem(lepiej zeby puder był talkowy i drobniutki) i gotowe chociaż do efektu jak na zdjęciu potrzebny by był błysk flesza chyba
jeśli chodzi o makijaz oczu to trzeba się zaopatrzyć w miękkie kredki do oczu manhattan lub nawet wibo w metalicznym błękitnym i lazurowym kolorze, widziałam tez najnowsze astor, nie są najdroższe ok 12 zł , ale mi się bardzo podobają w wersji normalnej i jumbo , cienie to niewątpliwie te z nowej kolekcji inglotu ja sama mam 2 kolorki i muszę przyznać ze nie ustepują jakością np. art deco , bo są mięciutki, perłowe,opalizujące, nakładają się bardzo równo, potrzebny będzie też jakiś biały perłowy, lub biało-złotawy jako highlighter , oczywiście szafirowa maskara , ja miałam ostatnio bielendy i powiem że mocowałam sie z nim , proponuje jakiś avon już bardziej żeby znaleźć taki szafirek... no więc, na powiekę opruszoną pudrem, nakładamy cienie , cienkim pędzlem obryzowując kontur oka, bardzo dokładnie i ostrożnie cieniem w kolorze turkusu, akcemntujemy linię rzęs metaliczną lub perłowa kredką o intensywnym kolorze turkusu, dolną wewnętrzną linię oczu również akcentujemy lazurową lub szarirową kredką, zewnętrzną część cieniem w takim kolorze delikatnie rozcierając w kierunku zewnętrznego kąta oka, nakładamy highlighter i tuszujemy rzęsy, na usta proponuję nałożyć pomadkę look(bell) w odcieniu 3 jest identyczny i maznącz perłowym błyszczykiem po środkowej części warg, myślę że otrzymamy równie ładny efekt
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.