Jaki to kosmetyk??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-30, 09:11   #1
LiLoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 32

Jaki to kosmetyk???


Czym oni te babki smarują ,że mają takie piękne, gładkie i połyskujące ciała. Czy to jakieś fluidy czy oliwki? Wiem,że screenface ma fluid do makijażu ciała, ale czy da się osiągnąć taki efekt? Wiem ,że dochodzi tu jeszcze odpowiednie światło i komputer , ale może znacie jakiś dobry kosmetyk do makijażu całego ciałka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg JS1.jpg (51,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ph4.jpg (33,5 KB, 18 załadowań)
LiLoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 10:12   #2
LiLoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 32
Re: Jaki to kosmetyk???

up
LiLoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 10:30   #3
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Re: Jaki to kosmetyk???

Hej
Oliwka rzeczywiście daje efekt ładnego nabłyszczenia, jednak szybko wchłania się i piękny połysk znika. Ja robię to w ten sposób: codziennie po kąpieli nakładam oliwkę na mokre ciało, a potem kiedy się wchłonie nakładam balsam ze złotą poświatą Kolastyny. W zależności od tego, ile go nałożę, ciałko świeci się mocniej lub mniej.

Pozdrawiam
Maja
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 10:30   #4
*Natalia*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: mała mieścinka
Wiadomości: 167
Re: Jaki to kosmetyk???

Nie mam pojęcia co tojest. Kiedyś oglądałam wywiad z jakąś aktorką(już nie pamiętam jaką) i ona właśnie zaczęła mówić o jakimś żelu, którym smarujesię ciało. Dzięki niemu skóra się ujędrnia, świeci i jest opalona. Efekt chwilowy, ale jaki skuteczny! Oczywiście nie powiedziała nazwy żelu, ale podejrzewam, że to jakiś profesjonalny kosmetyk...i drogi
*Natalia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 11:07   #5
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Jaki to kosmetyk???

podobny efekt mozna uzyskac nakladajac polyskliwy puder brazujacy. trzeba miec duzy pedzel i gladka skore (czyli najpierw balsam, poczekac az sie wchlonie). efekt jest niezly. oczywiscie zaleznie od pudru bedzie mniej lub bardziej dlugotrwaly i mniej lub bardziej plamiacy.

Ja probowalam z bardzo tanim pudrem (niemieckim) i efekt byl niezly i stosunkowo trwaly. oczywiscie w przypadku bialej odziezy ten sposob sie nie sprawdza
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 12:57   #6
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Jaki to kosmetyk???

Na nogach można taki efekt uzyskać za pomocą jedwabiu w sprayu czy jakoś tak, czytałam o nim w Claudii, ale on kosztuje 140 zł. Wg mnie dobre powinny być jakieś balsamy brązująco rozświetlające np. firmy Barwa, która ma balsamy ze złotymi i srebrnymi drobinkami
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 13:14   #7
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: Jaki to kosmetyk???

Dziewczyny, zwróćcie uwagę, że te kobitki na zdjęciach są przede wszystkim BARDZO OPALONE.
Ja wytestowałam, że taki efekt złocistobrązowej opalenizny + połyskującej skóry daje samoopalacz Dax Cosmetix w piance + po kapieli oliwka dla niemowlat w żelu Johnson&Johnson (ładnie się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy a daje lekki pobłysk)
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-30, 13:19   #8
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: Jaki to kosmetyk???

ps: Pamiętajcie też , że te zdjęcia byłe przed opublikowaniem korygowane i kolorowane komputerowo ze 20 tysięcy razy...
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 17:40   #9
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Re: Jaki to kosmetyk???

to jest tak, że oni nakładają na ciała tych modelek takie bardzo gęste kremy- coś typu podkład. Z tym, że są to kremy tak grubo nałożone i do tego tłuste, że używa się je tylko na sesje zdjęciowe. W codziennym życiu nikt ich nie stosuje bo brudzą, dosłownie spływają i w rzeczywistości nie wyglądają ładnie. Tak ślicznie to jest tylko w obiektywie po obróbce na komputerku. pozdrawiam
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 18:16   #10
LiLoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 32
Re: Jaki to kosmetyk???

No właśnie, ja jestem ciekawa jaka firma produkuje coś takiego- z chęcią bym przetestowała, chociaż latem na nogi , bo mam plamy barwnikowe i sama oliwka i samoopalacz nie wystarczają. Może pani Aga lub Samanta mogły coś zasugerować..dziękuję
LiLoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-31, 20:25   #11
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: Jaki to kosmetyk???

myślę sobie, że... ta zima kiedyś musi minąć...

zaraz zaraz, to nie miało być tak
może to po prostu jakiś krem koloryzujący??
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-31, 23:39   #12
Nef
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 142
Re: Jaki to kosmetyk???

polecam artykul z ostatniego Glamour o komputerowej obrobce zdjec (art. jak zostac gwiazda) zawiera jedynie 1 procent tego jak mozna zdjecie obrobic. Kiedys bralam udzial w sesji zdjeciowej - najpierw nakladanie tapety przez 2 h jesli byla sama twarz, jesli potrzebny byl makijaz calego ciala to jakies 4h. A potem niezliczone godziny na kompie - imponujace sztuczki.

One sa oliwka wysmarowane (na jednym z teledyskow Spears wysmarowali oliwka, mokry efekt wlosow Cindy Crawford na Freedom G. Michael'a to tez zasluga oliwki, a na teledysku "love don't cost a thing" Lopez zostala 'wylakierowana' fluidem zupelnie jak samochod z gory na dol - da sie w tym wytrzymac do 4h, potem pojawia sie wysypka).

Aha - oliwka J&J nie jest dobra bo wysusza skore - jest mineralna, najlepiej kupic olejek migdalowy i nakladac na wilgotna skore i osuszyc delikatnie recznikiem. Tanie i skuteczne
__________________
Kiziak, kiedyś Nef
Nef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-01, 08:01   #13
kaixia
Raczkowanie
 
Avatar kaixia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 410
GG do kaixia
Re: Jaki to kosmetyk???

Nef napisał(a):
> polecam artykul z ostatniego Glamour o komputerowej obrobce zdjec (art. jak zostac gwiazda)
No właśnie... oglądnęłam sobie tylko zdjęcia z tego artykułu, bo mnie zaintrygowały i już się nie będę niczemu dziwić. Nie wzruszy mnie piękne zdjęcie w gazecie, reklamie itd.
Swoją drogą te cuda, które można wyczarować za pomocą myszki... to niesamowite !
__________________
Zrozumienie jest jak zimna woda na pustyni, ratuje życie ale może też zabić.
kaixia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-01, 12:33   #14
LiLoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 32
Re: Jaki to kosmetyk???

Buuuu, czyli nie ma takiego kosmetyku? Myślałam ,że skoro jest tyle skutecznych fluidów na twarz to i na całe ciało powinny być...Pozostaje tylko podziwiać zręcznych grafików komputerowych ..eh
LiLoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.