najukochańsze, najwspanialsze, najcudowniejsze Wizażanki prosze... błagam o pomoc! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-01, 07:16   #1
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390

najukochańsze, najwspanialsze, najcudowniejsze Wizażanki prosze... błagam o pomoc! :)


No więc jest taka sprawa: nienawidzę swoich ust, bo są małe wąskie, niekształtne i w ogóle. Dlatego muszę skupiac sie na oczach... zeby odciągnąć uwagę od tych brzydkich ust chciałabym aby makijaż oczu był no...najlepszy dla mojego koloru tęczówki, tak aby go podkreślić. Szczerze mówiąc moje oczęta równiez nie są przeze mnie zbytnio lubiane, no ale z dwojga złego... :P Dlatego napiszcie mi kochane jak sądzicie, jakie kolorki by były najlepsze dla mojego koloraska. Daję tez kolor wlosów, nie wiem moze sie przyda :P No kochane piszcie

Edytowane przez Joey
Czas edycji: 2005-07-29 o 12:09
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-01, 08:25   #2
Mała-Mi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 178
Re: najukochańsze, najwspanialsze, najcudowniejsze Wizażanki prosze... błagam o pomoc! :)

droga Joey,każda ma w sobie coś czego nie lubi i odwrotnie wiec łepek do góry,do Twoich brązowych oczu pasują cienie niebieskie,zielone,fiolet owe.Pozdrawiam
Mała-Mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-01, 09:08   #3
Czarna_Ines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 205
Re: najukochańsze, najwspanialsze, najcudowniejsze Wizażanki prosze... błagam o pomoc! :)

Hej!!!
A może coś takiego
Czarna_Ines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-01, 10:48   #4
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: najukochańsze, najwspanialsze, najcudowniejsze Wizażanki prosze... błagam o pomoc! :)

B. ładne, ale niestety mam dość małe oczy, a obwiedzione czarną kredką wydawałyby się jeszcze mniejsze...
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-01, 10:52   #5
cynamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 52
GG do cynamonka
Re: najukochańsze, najwspanialsze, najcudowniejsze Wizażanki prosze... błagam o pomoc! :)

Witaj Joey. Jak juz napisala Mala-Mi, zdecydowanie najkorzystniej bedziesz wygladac w intensywnych barwach granatu, zieleni i fioletu. Zalaczam tez zdjeci w calosci, moze posluzy Ci jako inspiracja Proponuje rowniez sledzic sezonowe propozycje makijazu proponowane przez Isa Dore, prezentowane zawsze na ciemnookich modelkach( www.isadora.com ) Naprawde robia wrazenie Pozdrawiam!
cynamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-01, 11:16   #6
Nef
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 142
Re: najukochańsze, najwspanialsze, najcudowniejsze Wizażanki prosze... błagam o pomoc! :)

ten wateczek chyba Ci sie przyda Joey
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1090262416
__________________
Kiziak, kiedyś Nef
Nef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-01, 19:10   #7
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: najukochańsze, najwspanialsze, najcudowniejsze Wizażanki prosze... błagam o pomoc! :)

Dzięki
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-03, 22:36   #8
juti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 20
Re: najukochańsze, najwspanialsze, najcudowniejsze Wizażanki prosze... błagam o pomoc! :)

Uwazam, że ładnie by ci było w jasnych odcieniach brązu i złota mozesz takze spróbować odcieni zielonych bo zdaniem niektórych osób ładnie ten kolor kontrastuje z kolorem twoich oczu, ale ja osobisciem polecam brązy a do ust stosuj błysczyk optycznie powieksza usta ale oczywiście nie spodziewaj sie piorunujacego wrazenia
juti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 10:44   #9
Taira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 84
Re: najukochańsze, najwspanialsze, najcudowniejsze Wizażanki prosze... błagam o pomoc! :)

Powiem ci jedno ze masz piekne oczy Odcienie brazu jasne z ciemnymi lacz albo jasniutki rozowy (cielisty) z ciemnym brazem i kazdy bedzie patrzyl ci w oczka
Taira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 12:31   #10
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: najukochańsze, najwspanialsze, najcudowniejsze Wizażanki prosze... błagam o pomoc! :)

Dziekuje
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.