Rozstanie z pierwszym ch這pakiem po 6 latach zwi您ku - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, zwi您ki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2019-11-06, 17:45   #1
moonlightbae97
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Rozstanie z pierwszym ch這pakiem po 6 latach zwi您ku

Dzie dobry. Pisze tutaj, aby kto obcy spojrza na m鎩 problem, oceni i ewentualnie pom鏬 mi sobie poradzi. Mam 22 lata. Od 16 roku 篡cia by豉m w zwi您ku z moja pierwsza mi這軼i. W tym czasie mieli鄉y r騜ne wzloty i upadki, ale generalnie zawsze wychodzili鄉y z tego ca這. Niestety, od 2 tygodni nie jeste鄉y ju razem i jest to decyzja ostateczna.

Nieca造 rok temu wynaj瘭i鄉y mieszkanie i zamieszkali鄉y razem. W zasadzie wcze郾iej by ca造 czas u mnie, mo積a powiedzie, ze nawet mieszka, wiec nie sadze, 瞠 powodem rozstania by這 to, ze jednak si nie dopasowali鄉y na tyle, zeby razem mieszka. Jednak patrz帷 trze德ym okiem wstecz widz, ze wi瘯sze problemy w naszym zwi您ku zacz窸y si w豉郾ie wtedy.

Od d逝窺zego czasu czu豉m si w tym zwi您ku jak zb璠ny dodatek do jego 篡cia. Jakby to czy ja jestem czy mnie nie ma nie robi這 mu 瘸dnej r騜nicy. Na 7 dni w tygodniu mo瞠 by jeden dzie, kiedy po pracy sp璠zali鄉y czas razem. Jednak najcz窷ciej w ten dzie on spa do wieczora i budzi si do 篡cia kiedy ja ju zasypia豉m. Traktowa dom jak hotel, przychodzi si my i spa. Seksu praktycznie nie by這, mo瞠 1-2 razy w miesi帷u i to z wielkimi przygotowaniami. Ja naprawd nie pamietam, kiedy on ostatnio sam z siebie mnie przytuli czy poca這wa.

Oczywi軼ie, pr鏏owa豉m rozmawia wiele razy na ten temat. W zasadzie jak si k堯cili鄉y, to tylko o te dwie rzeczy - brak seksu i brak wsp鏊nego sp璠zania czasu. Jednak on nie widzia problemu. Odrazu przechodzi do ataku i m闚i, ze jak przestane si odzywa na ten temat to to samo przyjdzie. Jednak nie przychodzi這, a wcale nie by這 tak, ze m闚i豉m o tym ca造 czas.

Ostatnie tygodnie naszego zwi您ku to ju kompletna jego przemiana. Zawsze by osoba spokojna, nie lubi alkoholu i imprez. Jak ja chcia豉m, 瞠by鄉y gdzie wyszli m闚i, ze on nie lubi takich spotka. Jednak p騧niej zacz掖 wychodzi z kolegami i wraca do domu o 6 rano, kompletnie pijany i m闚i, ze „nie pami皻a co robi”. Bola這 mnie to, bo sta si kompletnie innym cz這wiekiem ni by.

Po pi璚iu latach zwi您ku, kiedy zamieszkali鄉y razem my郵a豉m, ze wszystko idzie do przodu. Niestety, nie chcia nawet my郵e o 郵ubie, mimo 瞠 wcze郾iej du穎 o tym m闚i. Czulam si jakby ten zwi您ek si cofa.

To nie by 瘸den tyran, nigdy nie zrobi mi jakiej wielkiej krzywdy, jednak to kompletne ignorowanie mnie, brak jakiejkolwiek „adoracji” (?) i czu這軼i z jego strony sprawi造, ze czuje si teraz okropnie sama ze sob. Nigdy nie by豉m jaka mocno zakompleksiona, ale teraz czuje si jakbym by豉 dnem. Od conajmniej dw鏂h lat nawet nie kupi mi kwiatka bez okazji.

Zwi您ek zako鎍zy on. Sta這 si to w dniu, kiedy naprawd spokojnie, zapyta豉m si tylko czy wychodzimy gdzie w weekend. Naskoczy na mnie tak naprawd bez konkretnego powodu. Uzna, ze ma do嗆 tych moich ci庵造ch pretensji i tego, ze nie mo瞠 wychodzi spokojnie z kolegami, bo ja ciagle co od niego chce. Uwierzcie mi, ze nigdy nie mia豉m nic przeciwko temu, zeby wychodzi sam. Jedyne czego oczekiwa豉m, to zeby i mi po鈍ieci cz窷 swojego czasu. Na odchodne us造sza豉m, ze „jak dorosn to zrozumiem”.

Ja wiem, 瞠 to by prawdopodobnie przechodzony zwi您ek i ze na og馧 te pierwsze mi這軼i nie s na ca貫 篡cie. Nie histeryzuje, nie p豉cze nad nim, mam swoje 篡cie, prace, szkole i mieszkanie. Generalnie radz sobie 鈍ietnie sama. Nie chce 瞠by wraca, nie o to mi chodzi. Chce jednak uwierzy, 寬 czeka na mnie co lepszego i ze jeszcze znajd mi這嗆 i faceta, dla kt鏎ego b璠 w hierarchii wy瞠j ni imprezy z kolegami. Jestem za豉mana nie faktem, ze rozsta豉m si z nim, a tym ze wszystkie plany jakie mieli鄉y okaza造 si by nic nie warte.

Nawet nie pr鏏uje zrozumie jego decyzji, ci kt鏎zy nas znaj twierdz, 瞠 po prostu znalaz inna i szuka zaczepki, zeby si ze mn rozsta.

Prosz tylko, 瞠by軼ie powiedzia造, ze m鎩 brak wiary w siebie, w facet闚 i og鏊ne szcz窷cie kiedy minie 😢
moonlightbae97 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-11-06, 17:55   #2
pandora__
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 378
Dot.: Rozstanie z pierwszym ch這pakiem po 6 latach zwiazku

Minie. Chyba ka盥y kiedy si na kim zawi鏚 czy po prostu nie wysz這. Daj upust emocjom, a potem skup si na sobie. Z tego co czytam, to dobrze, ze to sie skonczy這. W taki sposob mozna zmarnowa 篡cie. Co to za zwiazek, gdy sie ze soba nie spedza czasu? Bedzie dobrze. Moze nie za tydzien czy za miesiac, ale wierz mi - cudownie jest samej doj嗆 do swojego szczescia.
pandora__ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-11-06, 18:26   #3
HalszkaRitta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 427

Weszli軼ie w zwi您ek jako bardzo m這dzi ludzie, taka mi這嗆 cz瘰to poddaje si wp造wom lat, bo zmieniacie si, dorastacie, zmieniaj si wasze priorytety, plany. Z pewno軼i jest to dla Ciebie bolesny czas, ale musisz uwierzy, 瞠 szanse na spotkanie kogo w豉軼iwego z kim b璠ziesz szcz窷liwa s bardzo du瞠, bo jeste m這da. 22 lata to 鈍ietny wiek na zapoznanie nowych os鏏! Lepiej zako鎍zy zwi您ek, kt鏎y nie rokuje ni ci庵n望 go przez kolejne 6 lat.
Wierz, 瞠 wkr鏒ce Ci przejdzie i poczujesz ulg.
HalszkaRitta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-11-06, 18:30   #4
alexalexis
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 900

Pewnie, 瞠 minie. Zw豉szcza, je瞠li naprawd czujesz, 瞠 zwi您ek by przechodzony.
Ja pod koniec zwi您ku (r闚nie od dzieciaka, wieloletniego) przez jaki rok nie us造sza豉m ani kocham, ani, 瞠 mu si podobam, gdzie wcze郾iej m闚i mi to 3 razy dziennie. Moja samoocena spad豉, no bo w ko鎍u tylko dla niego si stara豉m, a opinie innych mia豉m w dupie. To tak瞠 min窸o, bo okazuje si, 瞠 jako wielu innych potrafi to doceni
Zak豉dam, 瞠 w Twoim przypadku pierwszy miesi帷 mo瞠 by trudny, ale potem wystrzelisz jak z procy, wida, 瞠 masz si喚

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
Stary 2019-11-06, 18:32   #5
tinkerver2
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 841

Minie. Mia豉m podobny problem do twojego. I te - dla mnie nigdy nie mia czasu, za to dla koleg闚 czy mamusi potrafi sko鎍zy prac o 2 w nocy i od razu jecha. Ja wychodzi豉m o 6 z domu, wraca豉m o 20, on wychodzi o 11, wraca o 1 - 2 w nocy.

Wys豉ne z mojego Redmi Note 5A Prime przy u篡ciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-11-06, 19:16   #6
moonlightbae97
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Dzi瘯uje za s這wa wsparcia Og鏊nie tak jak m闚i, nie ubolewam jako szczeg鏊nie nad nim, ale troch przygn瑿iaj帷e jest to, ze jeszcze kilka dni przed rozstaniem planowa jakie przyziemne wsp鏊ne rzeczy, kt鏎e mia造 si wydarzy za miesi帷-dwa, a w g這wie mia rozstanie, bo jak tak p騧niej pomy郵a豉m to wszystko na to wskazywa這. Sam powiedzia, ze od p馧 roku by nieszcz窷liwy ze mn Dziwne jednak, ze przez te p馧 roku m闚i, ze mnie kocha Po sze軼iu latach wsp鏊nego 篡cia, zaserwowa mi koszmarne rozstanie, kompletnie bez szacunku do mnie. M闚i do mnie jakbym by豉 nikim. Nawet nie napisa SMS na urodziny, kt鏎e swoj droga mia豉m 2 dni po tym rozstaniu 😏 Po prostu czuje si jakbym by豉 nikim. Jestem tylko bardzo wdzi璚zna, ze mam wok馧 siebie ludzi, kt鏎zy mieli wgl康 w nasz zwi您ek od d逝窺zego czasu i twierdz, ze dobrze si sta這
moonlightbae97 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-11-06, 19:31   #7
raising_hope
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 881

Cytat:
Napisane przez moonlightbae97 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uje za s這wa wsparcia Og鏊nie tak jak m闚i, nie ubolewam jako szczeg鏊nie nad nim, ale troch przygn瑿iaj帷e jest to, ze jeszcze kilka dni przed rozstaniem planowa jakie przyziemne wsp鏊ne rzeczy, kt鏎e mia造 si wydarzy za miesi帷-dwa, a w g這wie mia rozstanie, bo jak tak p騧niej pomy郵a豉m to wszystko na to wskazywa這. Sam powiedzia, ze od p馧 roku by nieszcz窷liwy ze mn Dziwne jednak, ze przez te p馧 roku m闚i, ze mnie kocha Po sze軼iu latach wsp鏊nego 篡cia, zaserwowa mi koszmarne rozstanie, kompletnie bez szacunku do mnie. M闚i do mnie jakbym by豉 nikim. Nawet nie napisa SMS na urodziny, kt鏎e swoj droga mia豉m 2 dni po tym rozstaniu 😏 Po prostu czuje si jakbym by豉 nikim. Jestem tylko bardzo wdzi璚zna, ze mam wok馧 siebie ludzi, kt鏎zy mieli wgl康 w nasz zwi您ek od d逝窺zego czasu i twierdz, ze dobrze si sta這
Sama widzisz, 瞠 to facet bez honoru. Jak by nieszcz窷liwy, to nie m鏬 pogada z Toba, tylko udawa, 瞠 wszystko jest ok? Najgorsi s w豉snie ludzie, co wszystko trzymaj w sobie, a potem jeszcze maj pretensje, 瞠 si cz這wiek nie domysli, 瞠 im jest 幢e

Daj sobie czas, a wszystko si pouk豉da
Stary 2019-11-06, 23:18   #8
HalszkaRitta
Raczkowanie

Lepiej teraz ni po 郵ubie, dzieciach czy wsp鏊nym kredycie. Jeste m這da i wolna, mo瞠sz sobie u這篡 篡cie jak chcesz. Bad dzielna i traktuj to jako szans na poznanie kogo lepszego z kim b璠ziesz szcz窷liwa.
Stary 2019-11-07, 05:04   #9
tinkerver2
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 841

Cytat:
Napisane przez moonlightbae97 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uje za s這wa wsparcia Og鏊nie tak jak m闚i, nie ubolewam jako szczeg鏊nie nad nim, ale troch przygn瑿iaj帷e jest to, ze jeszcze kilka dni przed rozstaniem planowa jakie przyziemne wsp鏊ne rzeczy, kt鏎e mia造 si wydarzy za miesi帷-dwa, a w g這wie mia rozstanie, bo jak tak p騧niej pomy郵a豉m to wszystko na to wskazywa這. Sam powiedzia, ze od p馧 roku by nieszcz窷liwy ze mn Dziwne jednak, ze przez te p馧 roku m闚i, ze mnie kocha Po sze軼iu latach wsp鏊nego 篡cia, zaserwowa mi koszmarne rozstanie, kompletnie bez szacunku do mnie. M闚i do mnie jakbym by豉 nikim. Nawet nie napisa SMS na urodziny, kt鏎e swoj droga mia豉m 2 dni po tym rozstaniu Po prostu czuje si jakbym by豉 nikim. Jestem tylko bardzo wdzi璚zna, ze mam wok馧 siebie ludzi, kt鏎zy mieli wgl康 w nasz zwi您ek od d逝窺zego czasu i twierdz, ze dobrze si sta這
M鎩 planowa wyjazd do Wroc豉wia, albo m闚i, 瞠 je郵i mam ochot, to mo瞠my zabra moj papuzke (mieszkali鄉y razem). A 3 dni p騧niej mnie zostawi.

Wys豉ne z mojego Redmi Note 5A Prime przy u篡ciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-11-07, 12:43   #10
I am Rock
lokalna gwiazda

Wiadomo軼i: 15 206

Dla mnie akurat to nic dziwnego, 瞠 szkolna mi這嗆 nie przetrwa豉 pr鏏y czasu, to bardzo cz瘰to si zdarza. Inne oczekiwana i potrzeby ma si w wieku nastoletnim, a inne u progu doros這軼i.

Rozumiem, 瞠 ci ci篹ko, bo ch這pak by przez lata cz窷ci twojego 篡cia, jednak twoje doros貫 篡cie dopiero si rozpoczyna.
Swoj drog, jak mia豉m 22 lata, to dopiero zaczyna豉m si spotyka z moim przysz造m m篹om, powoli i nie鄉ia這, i ani my郵a豉m o 郵ubie.
Daj sobie czas na oswojenie si z sytuacj. Nie rozpami皻uj tego co by這, bo to ju zamkni皻y rozdzia. Ka盥y z kim si kiedy rozsta i jednak 鈍iat si nie sko鎍zy.
I am Rock jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-11-07, 13:42   #11
FALLinLOVE
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 390

Rzadko sie zdarza, ze takie pierwsze milosci trwaja latami i sa faktycznie 'na stale' (choc znam taki przypadek )

To co teraz czujesz, pewien zawod, minie, skup sie na sobie i swoich planach i wszystko sie pouklada

Mialam podobne uczucie przy zerwaniu ze swoja pierwsza miloscia (chyba to czesty przypadek)
Stary 2019-11-07, 13:47   #12
I am Rock
lokalna gwiazda

Moja pierwsza mi這嗆 pozosta豉 nieodwzajemniona.
Stary 2019-11-07, 13:52   #13
daisydoo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112

Generalnie to jestem w szoku, jak czytam, 瞠 szkolne mi這軼i z regu造 nie dzia豉j Moi rodzice i chyba w og鏊e wi瘯szo嗆 starszych par jakie znam pozna造 si w liceum b康 chwil po
daisydoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-11-07, 14:07   #14
raising_hope
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez daisydoo Poka wiadomo嗆
Generalnie to jestem w szoku, jak czytam, 瞠 szkolne mi這軼i z regu造 nie dzia豉j Moi rodzice i chyba w og鏊e wi瘯szo嗆 starszych par jakie znam pozna造 si w liceum b康 chwil po
Co nie znaczy, 瞠 s to udane zwi您ku i ma鹵e雟twa.

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2019-11-07, 14:31   #15
I am Rock
lokalna gwiazda

"Chwila po liceum" to jednak inne oczekiwania ni w wieku 16 lat, gdy wa積e by這 g堯wnie to, jak kto wygl康a.
Stary 2019-11-07, 14:57   #16
FALLinLOVE
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 390

Oczywisvcie, ze zdarzaja sie takie pary. Dawniej chyba jeszcze czesciej.

Sama mam kolezanke, ktora ze swoim facetem jest od 15go roku zycia czyli od 14 lat Sa szczesliwym malzenstwem
Stary 2019-11-07, 15:24   #17
HalszkaRitta
Raczkowanie

Cytat:

Mnie to nie dziwi, ludzie si zmieniaj tak jak zmieniaj si ich priorytety, dorastaj. W starszym pokoleniu to raczej wynika z tego, 瞠 dosy szybko zak豉da這 si rodzin, a potem utrzymywa這 si ten status nawet je瞠li zwi您ek nie by do ko鎍a udany. Ja jestem w zwi您ku (udanym) z tym samym facetem od kilkunastu lat, poznali鄉y si w wieku lat 16, ale przyznaj, znam ma這 takich par i nie dziwi mnie historie rozpadu m這dzie鎍zych mi這軼i.
Stary 2019-11-07, 15:42   #18
5g33k
G33k girl

Wiadomo軼i: 144

Cytat:
A wsz璠zie w artyku豉ch czytam, jak to dzi takie zwi您ki nie maj szans, bo pr璠zej czy p騧niej ka盥y b璠zie ciekawy, jak to jest by z kim innym, itp Ja si z tym zgadzam, jak by豉m z pierwszym ch這pakiem to w kt鏎ym momencie zacz窸am w豉郾ie tak my郵e. No ale to pewnie te kwestia tego, 瞠 to z造 zwi您ek by.
5g33k jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-11-07, 16:42   #19
I am Rock
lokalna gwiazda

Gdy mia豉m 20 lat, moja o 6 lat starsza kuzynka wychodzi豉 za m捫.
My郵a豉m wtedy tak: "奸ub w takim wieku? Jest taka s t a r a".
Stary 2019-11-07, 17:53   #20
daisydoo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112

My郵, 瞠 troch sp造cacie spraw m闚i帷, 瞠 kiedy si trwa這 w zwi您ku bez wzgl璠u na wszystko i dlatego takie pary przetrwa造. Mamy XXI wiek, rozwody s popularne i ju nie s powodem do stygmatyzacji. A ludzie z jakiego powodu nadal ze sob trwaj.
Gada豉m kiedy z mam na ten temat. Powiedzia豉, 瞠 owszem by這 tak, 瞠 rozw鏚 by bardzo kontrowersyjnym tematem i cz瘰to dlatego ludzie nie podejmowali takich decyzji, ale doda豉 r闚nie, 瞠 ludzie zupe軟ie inaczej traktowali zwi您ki(wszelkie, nie tylko formalne) Chcia這 im si o siebie walczy, a nie pakowa walizk przy pierwszym lepszym kryzysie.
daisydoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-11-07, 18:14   #21
HalszkaRitta
Raczkowanie

Cytat:
My郵, 瞠 troch sp造cacie spraw m闚i帷, 瞠 kiedy si trwa這 w zwi您ku bez wzgl璠u na wszystko i dlatego takie pary przetrwa造. Mamy XXI wiek, rozwody s popularne i ju nie s powodem do stygmatyzacji. A ludzie z jakiego powodu nadal ze sob trwaj.
Gada豉m kiedy z mam na ten temat. Powiedzia豉, 瞠 owszem by這 tak, 瞠 rozw鏚 by bardzo kontrowersyjnym tematem i cz瘰to dlatego ludzie nie podejmowali takich decyzji, ale doda豉 r闚nie, 瞠 ludzie zupe軟ie inaczej traktowali zwi您ki(wszelkie, nie tylko formalne) Chcia這 im si o siebie walczy, a nie pakowa walizk przy pierwszym lepszym kryzysie.

Mnie si wydaje, 瞠 tu nie chodzi tylko o inne podej軼ie do zwi您k闚 na zasadzie ,,naprawiamy a nie kupujemy nowe". Zauwa, 瞠 sporo kobiet ze starszego pokolenia by這/jest na garnuszku m篹a co uniemo磧iwia zako鎍zenie relacji, do tego dochodz wzgl璠y spo貫czne, s造nne ,,co ludzie powiedz" i poczucie, 瞠 ma鹵e雟two jest na zawsze. Rozw鏚 to nie tylko decyzja o rozstaniu, ale i ca造 plan na to co dalej, za co 篡, gdzie mieszka etc.
Stary 2019-11-07, 19:54   #22
raising_hope
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez HalszkaRitta Poka wiadomo嗆
Mnie si wydaje, 瞠 tu nie chodzi tylko o inne podej軼ie do zwi您k闚 na zasadzie ,,naprawiamy a nie kupujemy nowe". Zauwa, 瞠 sporo kobiet ze starszego pokolenia by這/jest na garnuszku m篹a co uniemo磧iwia zako鎍zenie relacji, do tego dochodz wzgl璠y spo貫czne, s造nne ,,co ludzie powiedz" i poczucie, 瞠 ma鹵e雟two jest na zawsze. Rozw鏚 to nie tylko decyzja o rozstaniu, ale i ca造 plan na to co dalej, za co 篡, gdzie mieszka etc.
Dok豉dnie tak by這 i niestety nadal cz瘰to tak jest..
Stary 2019-11-07, 20:54   #23
megamag
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 796

We嬈ie nie zamieniajcie dziewczynie w徠ku w dywagacje z ty趾a, czy zwi您ki zawarte w m這dym wieku si udaj czy nie. Jednym si udaj, innym nie, ilu ludzie, tyle historii. Wymy郵anie regu貫k na podstawie jakich wybi鏎czych do鈍iadcze i w豉snego widzimisi to tylko s這wa na wiatr.

Nigdy si z nikim nie rozsta豉m po takim powa積ym zwi您ku, ale zgaduj, 瞠 autorka musi si czu paskudnie, bo to jednak kawa jej 篡cia, nawet je郵i po koniec by這 marnie. Swoje przebole trzeba, ale generalnie to dobrze, 瞠 si sko鎍zy這. Ten facet Ci, autorko, po prostu ewidentnie nie kocha. Nie wiem, czy ma to jaki zwi您ek z tym mitycznym przechodzeniem, bo jednak ludzie po 40 latach razem potrafi sp璠za ze sob czas z przyjemno軼i. Tu raczej problemem by prosty brak mi這軼i (przynajmniej z jego strony), kt鏎y z Twoj warto軼i nie ma niczego wsp鏊nego. M鏬 sobie m闚i, 瞠 kocha, ale jego czyny 鈍iadczy造 o czym przeciwnym.
megamag jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-11-07, 21:05   #24
HalszkaRitta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez megamag Poka wiadomo嗆
We嬈ie nie zamieniajcie dziewczynie w徠ku w dywagacje z ty趾a, czy zwi您ki zawarte w m這dym wieku si udaj czy nie. Jednym si udaj, innym nie, ilu ludzie, tyle historii. Wymy郵anie regu貫k na podstawie jakich wybi鏎czych do鈍iadcze i w豉snego widzimisi to tylko s這wa na wiatr.

Nigdy si z nikim nie rozsta豉m po takim powa積ym zwi您ku, ale zgaduj, 瞠 autorka musi si czu paskudnie, bo to jednak kawa jej 篡cia, nawet je郵i po koniec by這 marnie. Swoje przebole trzeba, ale generalnie to dobrze, 瞠 si sko鎍zy這. Ten facet Ci, autorko, po prostu ewidentnie nie kocha. Nie wiem, czy ma to jaki zwi您ek z tym mitycznym przechodzeniem, bo jednak ludzie po 40 latach razem potrafi sp璠za ze sob czas z przyjemno軼i. Tu raczej problemem by prosty brak mi這軼i (przynajmniej z jego strony), kt鏎y z Twoj warto軼i nie ma niczego wsp鏊nego. M鏬 sobie m闚i, 瞠 kocha, ale jego czyny 鈍iadczy造 o czym przeciwnym.

A kto tu podawa jakie regu趾i? Nie uwa瘸m, 瞠by tu by這 co nie na temat.
Stary 2019-11-07, 21:32   #25
xfrida
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 969

ja rowniez uwazam ze zwiazki zawarte w wieku nastoletnim rzadko kiedy przetrwaja
z moich znajomych znam tylko jedna pare ktora zaczela spotykac sie w szkole i sa do dzis razem.dodam jeszcze ze ona urodzila dziecko w wieku 17 lat i nikt nie przypuszczal ze to przetrwa ale przetrwalo moze wlasnie z powodu tego dziecka ?dzis sa juz dziadkami syn ma 28 lat
wszyscy inni w tym mnie wliczajac rozstali sie z chlopakami-dziewczynami swoimi pierwszymi milosciami czesto kiey zaczeli studia albo prace wielu wzielo slub a pozniej sie rozwiodlo
wasz zwiazek niestety nie nalezal do udanych i w sumie lepiej ze sie skonczyl dla was obojga lepiej bo nie pasowaliscie do siebie
dobrze ze zdecydowalas sie na wspolne zamieszkanie przynajmniej moglisciesie poznac lepiej i zadecydowac ze to nie to
co do zmierzania do slubu w wieku 22lat to tez uwazam ze troche za wczesnie nawet po 6 latach bycia razem wlasnie ze wzgledu na wasz mlody wiek kiedy sie poznaliscie
xfrida jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-11-08, 04:57   #26
Mijanou
Kot-intymnyMOD

Wiadomo軼i: 15 075

Cytat:
Napisane przez xfrida Poka wiadomo嗆
ja rowniez uwazam ze zwiazki zawarte w wieku nastoletnim rzadko kiedy przetrwaja
Chyba tak. Ludzie po prostu dorastaj, zmieniaj si, maj inne priorytety.
M鎩 brat by z dziewczyn od czas闚 liceum (ona by豉 o rok m這dsza) przez 7 lat, p騧niej zamieszkali razem a po jakim czasie zacz窸o si im sypa (po jakim p馧tora roku wsp鏊nego 篡cia). P騧niej ona kogo pozna豉 i burzliwie si rozstali. Ale s康z, 瞠 to, 瞠 ona kogo pozna豉 nie by這 powodem a raczej skutkiem tego, 瞠 im od d逝窺zego czasu zgrzyta這. My郵, 瞠 w mi璠zyczasie oboje doro郵i i pewnie mieli ju inne oczekiwania wobec swojego zwi您ku i generalnie wobec 篡cia. Albo, po prostu, co si wypali這- przecie bywa nawet w ma鹵e雟twach z d逝gim sta瞠m, zawartych przez ludzi, kt鏎zy poznali si i zacz瘭i by z sob ju jako w pe軟i doro郵i i dojrzali.

Trudno tutaj generalizowa, bo w sumie nie ma zasady, czy zwi您ki "od czas闚 liceum" udaj si, czy nie. Z drugiej strony jest te wiele ma鹵e雟tw/par, kt鏎e s z sob przez szereg lat od "czas闚 liceum". Mysl wi璚, 瞠 w przypadku Autorki co po prostu si wypali這/zmieni這. By mo瞠 wsp鏊ne 篡cie zweryfikowa這 ten zwi您ek, bo co innego spotyka si a co innego wsp鏊nie mieszka.

Zanim za這篡sz w徠ek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209

Warto ws逝cha si w S這wo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw
mikroREKLAMA
Sukces na Twoim egzaminie
Postaw na sprawdzone przygotowanie do Twojego egzaminu: Matura 2020, Matura 2021, Egzamin 茳moklasisty 2020.

Ta reklama pokazywana jest pod 15 075 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Mijanou jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-11-08, 23:20   #27
limonka1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 141
GG do limonka1983

Byli軼ie dzieciakami, gdy zacz瘭i軼ie by razem. Inny etap 篡cia, inne potrzeby i oczekiwania. Tak naprawd drug osob najlepiej si poznaje podczas codziennego przebywania z ni. Moi rodzicie byli razem 7 lat, zanim wzi瘭i 郵ub. A potem, po zamieszkaniu razem, by豉 to ju r闚nia pochy豉. Przyk豉dy mog豉bym mno篡, ale w豉郾ie zamieszkanie razem jest takim testem. Z moim m篹em te chcia豉m rozej嗆 si po 3 miesi帷ach mieszkania sam na sam. Wcze郾iej mieszkali鄉y z moj mam. Potem przysz豉 proza 篡cia, obowi您ki, zm璚zenie, widywanie si w codziennych sytuacjach... K堯tnie, kto dzisiaj myje gry, kto zmienia pieluch m這demu (a syn naprawd nasz nie oszcz璠za w tym temacie) i obojgu nam si wydawa這, 瞠 jedna strona jest bardziej poszkodowana. Jestem zwolenniczk szybkiego zamieszkiwania ze sob, 瞠by pozna te to codzienne wcielenie. Nie tylko randkowe. Wcze郾iej byli軼ie nastolatkami, teraz wkraczacie w doros這嗆 (samodzielno嗆) i ka盥e ma jakie oczekiwania. Taki 瘸rcik kiedy s造sza豉m: "Co maj wsp鏊nego facet mieszkaj帷y z partnerk i mieszkaj帷y osobno? Ka盥y z nich my郵i, 瞠 ten drugi cz窷ciej bzyka".
limonka1983 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Intymnie

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2019-11-08 23:20:55

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.