Dać mu szansę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-11-08, 22:44   #1
flyingcrows
Raczkowanie

Dać mu szansę?

Jakiś rok temu poznałam pewnego chłopaka. Od razu mi się spodobał i miałam wrażenie że ja mu też. Do niczego poza jakimś tam flirtem między nami nie doszło, bo jak ja zdążyłam się już zauroczyć to on... wyjechał z żalami jakie to ma złamane serce po byłej. Ekhm.

Było to dla mnie dosyć przykre, ale tam do niego żadnych żali nie miałam, bardziej sobie wyrzucałam, że coś źle odebrałam czy coś. Widywaliśmy się dalej dosyć często (uczelnia), ale kontakt trochę ochłodziłam, dla swojego spokoju

No i tak to sobie trwało, ja się od tematu emocjonalnie odsunęłam, ale z czasem on się coraz bardziej przysuwał Jakieś żartobliwe zaczepki, usiłowanie spędzania ze mną czasu, pomagał mi w różnych rzeczach, pisał do mnie często, a to mi czasem przyniósł coś do jedzenia, raz kwiaty dostałam
Ale jak tylko znowu jakieś tam uczucie we mnie się pojawiało, że może coś bardziej niż po kumpelsku go lubię, to zaraz musiał coś palnąć o tej byłej. Już nie w takim sensie jak wtedy, ale po tamtym razie bardziej na to uczulona byłam i jak np palnął że coś tam co zrobiłam kojarzy mu się z tą całą ex, to mi zaraz wszystko opadało
No i po kilku takich razach stwierdziłam, że totalnie olewam sytuację, z resztą zajęcia na które chodziliśmy razem się kończyły, więc też mimowolnie bym go nie widywała już.

To było ogólnie przed wakacjami. Przestałam z nim za bardzo pisać, czasem mu coś tam odpisywałam, ale no ogólnie kontakt z mojej strony był bardzo letni.

Dalej coś tam do mnie pisał, cały czas próbował mnie wyciągnąć w jedno miejsce na jedzenie, ale jakoś tam wymawiałam się, bo też nie chciałam mu powiedzieć czemu nie chcę się z nim spotkać, bo by mi głupio było:p

No i tak wakacje minęły, że go nie widywałam, wyleciał mi z głowy, za to totalnie zauroczyłam się w koledze z pracy. Ale tak straaasznie... Tylko, że no. To jest jednak w pracy, którą bardzo lubię, na której mi zależy i nie chcę sobie żadnych kwasów tam robić.

W przypływach głupoty zauroczeniowej nawet coś tam sobie myślałam, że a może... szczególnie jak inny dobry kumpel z pracy nie wiedząc o tych moich zauroczeniach coś tam sugerował, że ten obiekt moich westchnień jest mną zainteresowany
No i ogólnie może i jest coś na rzeczy, ale nic konkretnego się nie wydarzyło, nie spotkaliśmy się ani razu poza pracą sam na sam, ja sama na pewno go nigdzie nie zaproszę (przez to co wyżej pisałam, jednak to praca) no i w sumie nie wiem czy nie lepiej by było, gdybym po prostu wybiła go sobie z głowy (jakbym umiała).

Dylemat mi pojawił się, kiedy spotkałam tego pierwszego chłopaka ostatnio na imprezie. Sporo czasu przegadaliśmy i jak w końcu znowu zaproponował to wyjście razem gdzieś tam, to się zgodziłam. Trochę dlatego, że przez ten cały czas minęły mi te żale o gadanie o byłej, trochę dlatego, że głupio było mi po raz 50 odmawiać, tym razem na żywo, a trochę dlatego, że fajnie nam się rozmawiało.

No i mamy w końcu tam iść niedługo. Znowu więcej do mnie pisze, z komplementami, już jakieś następne spotkanie wymyśla, no i fajnie, tylko że ja już przy nim tych motylków w brzuchu nie czuję... No bo czuję je kiedy indziej, w innym towarzystwie.
Ale może tak jest dlatego, że tak długo go nie widziałam po prostu? I jak znowu spędzimy trochę czasu ze sobą to wrócą?
Wiem, że nie spotykał się z nikim w tym czasie, no i dosyć uparty jest jak widać, więc może te moje wątpliwości są głupie. Nie wiem.

Pójdę z nim na to spotkanie, skoro już się zgodziłam, ale mętlik mam w głowie.
Co o tym myślicie? Help

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
flyingcrows jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-08, 22:52   #2
Karibati
Raczkowanie

Dot.: Dać mu szansę?

Nie.
Karibati jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-08, 22:54   #3
flyingcrows
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Karibati Pokaż wiadomość
Nie.
A mógłbyś rozwinąć myśl?

Stary 2019-11-08, 23:07   #4
Karibati
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez flyingcrows Pokaż wiadomość
A mógłbyś rozwinąć myśl?

Niezależnie, w którą stronę, żalenie się na byłego/byłą to jedna z najbardziej marnych wersji początku relacji męsko damskiej. Mój najbardziej toksyczny związek wyszedł właśnie z takiej sytuacji. Nigdy nic z tego nie będzie. To jest taki mechanizm obronny po zranieniu, skarżenie się osobie drugiej płci, żeby nie popaść w jakąś głupią solidarność płciową.

Każdy normalny człowiek sam przerabia swoje przeżycia, a od poszukiwaczy plasterków trzeba się trzymać z daleka. Tak wiem, oni są empatyczni i nie ranią ale ranią.
Karibati jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-08, 23:11   #5
flyingcrows
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Karibati Pokaż wiadomość
Niezależnie, w którą stronę, żalenie się na byłego/byłą to jedna z najbardziej marnych wersji początku relacji męsko damskiej. Mój najbardziej toksyczny związek wyszedł właśnie z takiej sytuacji. Nigdy nic z tego nie będzie. To jest taki mechanizm obronny po zranieniu, skarżenie się osobie drugiej płci, żeby nie popaść w jakąś głupią solidarność płciową.

Każdy normalny człowiek sam przerabia swoje przeżycia, a od poszukiwaczy plasterków trzeba się trzymać z daleka. Tak wiem, oni są empatyczni i nie ranią ale ranią.
Czyli dobrze jednak robiłam izolując się od niego. Trochę myślałam, że może musiał to przetrawić i w końcu mu przeszło?
Ale pewnie znowu z zaskoczki bym dostała jakimiś wspominkami o ex.

Stary 2019-11-08, 23:22   #6
raising_hope
Zakorzenienie

Cytat:
Czyli dobrze jednak robiłam izolując się od niego. Trochę myślałam, że może musiał to przetrawić i w końcu mu przeszło?
Ale pewnie znowu z zaskoczki bym dostała jakimiś wspominkami o ex.

Nie przeszło. Daj sobie z nim spokój całkowicie
Stary 2019-11-09, 00:35   #7
flyingcrows
Raczkowanie

To jak to rozegrać? Coś mu na tym spotkaniu mówić, czy po prostu po nim yyy zerwać kontakt? Czy jak
Bo serio już nie chce mi się żadnych wymówek wymyślać, czemu się z nim nie spotkam.
A jakoś mega niezręcznie czuję się ogólnie spławiajac facetów, najchętniej bym zmyslila, ze kogoś mam zeby sie odczepil, co wiem jest bardzo bardzo dorosłe lol.

Stary 2019-11-09, 01:57   #8
raising_hope
Zakorzenienie

Cytat:
To jak to rozegrać? Coś mu na tym spotkaniu mówić, czy po prostu po nim yyy zerwać kontakt? Czy jak
Bo serio już nie chce mi się żadnych wymówek wymyślać, czemu się z nim nie spotkam.
A jakoś mega niezręcznie czuję się ogólnie spławiajac facetów, najchętniej bym zmyslila, ze kogoś mam zeby sie odczepil, co wiem jest bardzo bardzo dorosłe lol.

Powiedziec, ze przemyslalas wszystko i jednak nie widzisz sensu w kontynuowanie Waszej znajomosci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości