Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2019-11-06, 21:48   #61
alexalexis
Rozeznanie

Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
a jest ok ale nie powala mnie an kolana taki disco polo boy

Nom, pytanie czy patrzymy na potencjał zdjęcia do portalu, czy rysy twarzy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 2019-11-06, 22:16   #62
TakaSamaInna
live your passion

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
ubieram się w jeansy, koszulki w kratkę lub sweterki w serek, buty albo Adidasy typu New Balance albo tenisówki Big Star
Tutaj też może być problem. Te koszulki w kratę to taka typowa koszula flanelowa z długim rękawem czy raczej koszule w kratę z krótkim rękawem? Jeśli to drugie - większości to się jednak nie podoba. Sweter w serek też kompletnie mi się u facetów nie widzi. Zawsze powtarzam, że dekolt w serek nie jest dla faceta, ale może tutaj jest więcej wielbicielek niż dla koszul z krótkim rękawem. A masz jakieś takie mniej młodzieżowe buty? Jakieś sznurowane, ale gładkie, nieco bardziej eleganckie. Te co wymieniłeś kojarzą mi się raczej z gimnazjum.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline  
Stary 2019-11-06, 22:19   #63
xfrida
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez alexalexis Pokaż wiadomość
Nom, pytanie czy patrzymy na potencjał zdjęcia do portalu, czy rysy twarzy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mysle ze na portal moze byc ;-)
xfrida jest offline  
Stary 2019-11-06, 22:23   #64
Dary_losu
Raczkowanie

Tak, kobiety lecą na przystojnych natomiast, dla mnie istota sprawy to fakt, żeby zainteresowanie profilem na portalach - skoro na nich jestem było dużo lepsze, fotki to podstawowa sprawa.
Dla mnie ten koleś we "fiolecie" uśmiechnięty - na pewno ma sto razy lepsze powodzenie na portalach randkowych, a co za tym idzie może umawiać się na randki.

To skoro neguje się mój styl ubierania powiedzmy, czy też kolesi których pokazuje to jaki wg Was styl-stylówka byłaby ok i robiła by robotę na portalach albo jacy faceci się tutaj paniom podobają?

Edytowane przez Dary_losu
Czas edycji: 2019-11-13 o 00:47
Dary_losu jest offline  
Stary 2019-11-06, 22:29   #65
raising_hope
Zakorzenienie

Cytat:
A taki facet z dzieckiem na rękach?
http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/N...5O~KnRwIPgpAb4

Tak, kobiety lecą na przystojnych natomiast, dla mnie istota sprawy to fakt, żeby zainteresowanie profilem na portalach - skoro na nich jestem było dużo lepsze, fotki to podstawowa sprawa.
Dla mnie ten koleś we "fiolecie" uśmiechnięty - na pewno ma sto razy lepsze powodzenie na portalach randkowych, a co za tym idzie może umawiać się na randki.

To skoro neguje się mój styl ubierania powiedzmy, czy też kolesi których pokazuje to jaki wg Was styl-stylówka byłaby ok i robiła by robotę na portalach albo jacy faceci się tutaj paniom podobają?
Ja lubię facetów w koszulach, np. w taką drobną kratę, albo gładkich
Stary 2019-11-06, 22:29   #66
Celestine_M
Zakorzenienie

Cytat:
A taki facet z dzieckiem na rękach?
http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/N...5O~KnRwIPgpAb4
W ogóle nie jest przystojny, poza tym wygląda jakoś tak staro (dla mnie, ja mam 25). Mnie by nie zainteresowal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Celestine_M jest offline  
Stary 2019-11-06, 22:35   #67
TakaSamaInna
live your passion

Cytat:

Stylizacja:
- gładkie koszule z długim rękawem,
- gładkie (nie za duże i nie za ciasne) t-shirty,
- proste spodnie,
- buty sznurowane i też raczej gładkie,
- swetry też ok byle nie w serek,
- włosy krótkie lub średnie tzn. dłuższe u góry,
- zarost lub nie - zależy jak komu pasuje.

Co do zdjęć:
- żadnych w lustrze czy na przedpokoju w domu,
- żadnych w ciemnych okularach (tak na pozera mi się kojarzy),
- żadnych półnagich,

Na tak:
- zdjęcia z hobby typu z podróży, z książkami, z instrumentem, gitarą... Nawet gracz może coś dodać i nawiązać na profilu,
- najlepiej zdjęcia twarzy i sylwetki,
- zdjęcie wyraźne i najlepiej w świetle dziennym.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
Stary 2019-11-06, 22:39   #68
raising_hope
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Celestine_M Pokaż wiadomość
W ogóle nie jest przystojny, poza tym wygląda jakoś tak staro (dla mnie, ja mam 25). Mnie by nie zainteresowal.

No przystojny to on na pewno nie jest

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Stylizacja:
- gładkie koszule z długim rękawem,
- gładkie (nie za duże i nie za ciasne) t-shirty,
- proste spodnie,
- buty sznurowane i też raczej gładkie,
- swetry też ok byle nie w serek,
- włosy krótkie lub średnie tzn. dłuższe u góry,
- zarost lub nie - zależy jak komu pasuje.

Co do zdjęć:
- żadnych w lustrze czy na przedpokoju w domu,
- żadnych w ciemnych okularach (tak na pozera mi się kojarzy),
- żadnych półnagich,

Na tak:
- zdjęcia z hobby typu z podróży, z książkami, z instrumentem, gitarą... Nawet gracz może coś dodać i nawiązać na profilu,
- najlepiej zdjęcia twarzy i sylwetki,
- zdjęcie wyraźne i najlepiej w świetle dziennym.
I jak dla mnie żadnych zdjęć "przy" lub "w" samochodzie
Stary 2019-11-06, 23:15   #69
Dary_losu
Raczkowanie

No właśnie a to foto z dzieckiem to moja skromna osoba także tego....

No ale już coś wiem.
A dlaczego nie w samochodzie? Nie mówimy o BMW i chwytaniu za klamki czy jeszcze lepiej Ferrari ale fotka - selfi za kierownicą też odpada?

Buty sznurowane i raczej gładkie tzn? takie szczurki zamszowe?
no bo chyba nie lakierki do garnituru?

Co do podróży, hobby i zajęć jak ktoś wychodzi jak kretyn na zdjęciu i wygląda jak wygląda to nie będzie pod wieżą Eiffla czy grając w piłkę robił 50 fotek żeby jedno korzystne znaleźć.
Dary_losu jest offline  
Stary 2019-11-06, 23:21   #70
xfrida
Zakorzenienie

moim zdaniem wygladasz ok (sympatycznie)
a to dziecko to twoje?bo jak nie to nie polecam wstawiac fotek z dziecmi( bo to moze odstraszac kobiety ktore nie chca facetow z dziecmi)

Edytowane przez xfrida
Czas edycji: 2019-11-06 o 23:23
xfrida jest offline  
Stary 2019-11-06, 23:31   #71
TakaSamaInna
live your passion

Cytat:

Co do podróży, hobby i zajęć jak ktoś wychodzi jak kretyn na zdjęciu i wygląda jak wygląda to nie będzie pod wieżą Eiffla czy grając w piłkę robił 50 fotek żeby jedno korzystne znaleźć.
Nie lakierki, ale coś w ten deseń:
https://i.ebayimg.com/images/g/VgIAA...-HY/s-l300.jpg
https://image1.superdry.com/static/i...5665658503.jpg
Adidasy też ok, ale gładkie.

Jednak mimo wszystko lepsze takie niż selfie w lustrze czy w kuchni. To drugie jeszcze by było ok, jeśli ktoś np. lubi gotować itd. Ważne by czymś chociaż trochę zainteresować. Przykładowo gdyby jedna dziewczyna zrobiła sobie zdjęcie z np. kursu gotowania czy w górach/kajaku to chyba by bardziej zainteresowała niż w lustrze w łazience? Nie musisz od razu podróżować itd., ale nawet z grami można dodać jakiś zabawny komentarz czy pokazać dystans do siebie typu na ścianie z grami "nie mam w co grać" lub "mój drugi nieużywany kontroler będzie dla Ciebie".

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
Stary 2019-11-06, 23:35   #72
alexalexis
Rozeznanie

Cytat:

No ale już coś wiem.
A dlaczego nie w samochodzie? Nie mówimy o BMW i chwytaniu za klamki czy jeszcze lepiej Ferrari ale fotka - selfi za kierownicą też odpada?

No do top 10 tindera nie masz się co mierzyć, to prawda, ale napewno nie jest aż tak źle jak mówisz, wyglądasz na zadbanego.
Dodaj tym zdjęciom trochę luzu, tak jak Ci pisałyśmy - z podróży, swoje zainteresowania, nie wiem jaki masz charakter, ale ja np też wychodzę na zdjęciach debilnie, wiec specjalnie robię debilne miny. Ale co jak co, ja poważna nie jestem, wiec nikt się nie zdziwi spotykając mnie na żywo
Stary 2019-11-06, 23:42   #73
xfrida
Zakorzenienie

z psem mozesz zrobic sobie fotke jak masz,ludzie ktorzy lubia zwierzeta sa dobrze odbierani
xfrida jest offline  
Stary 2019-11-06, 23:48   #74
raising_hope
Zakorzenienie

Cytat:

No ale już coś wiem.

Ale wiesz, ja też po prostu celuję w inny typ facetów, blondyni nigdy mnie nie pociagali, więc dla mnie blondyni nie są przystojni, co nie oznacza, że jesteś brzydki czy coś

Nie wiem, na mnie te fotki w samochodzie działają odpychająco, bo odbieram to tak, jakby facet szukał jakiejś "blachary"

A co do zdjęcia z dzieckiem to zgadzam się z xfridą, że lepiej takich nie wstawiać, choć ja np. często gdy widzę takie zdjęcie to patrzę na opis, bo niektórzy zaznaczają, że to nie ich dziecko np., ale widać że dostają odnośnie tego pytania. Ja gdy widzę zdjęcie z dzieckiem i facet nie zaznaczy, że to nie jest jego dziecko, to takiego faceta od razu odrzucam. Kocham dzieci, ale jednak na związek z facetem z dzieckiem gotowa nie jestem.

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
z psem mozesz zrobic sobie fotke jak masz,ludzie ktorzy lubia zwierzeta sa dobrze odbierani

ja uwielbiam koty, więc jak facet ma zdjęcie z kotem to już ma plusa
Stary 2019-11-07, 00:25   #75
Dary_losu
Raczkowanie

Tutaj jeszcze takie fotki (tym razem pozowane i wybierane spośród tysięcy ujęć i zdjęć)
http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/T...M97kKqw9VrJ5~A

http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/l...9Q7uZmSQyHboHc

http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/M...leHYgdjCL_R_EF

http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/M...FArbiwTm9ST8pl

Co do zwierząt, no tak tylko ten sam problem co z hobby z podróżami, pies czy kot nie wytrzyma w jednym miejscu 20 min i 15 ujęć żeby coś wyszło ok.
Co do reszty się zgadzam, ostatnio robiłem fotki z różą, kwiat wyszedł konkretnie ale ja...bez komentarza.
Co do tamtej foty z dzieckiem, w życiu bym jej nigdzie nie umieścił, z resztą z dziećmi wiem że się nie umieszcza, a co do dziecka to jest siostrzenica, ale po prostu mój wizerunek jest słaby.

A może faktycznie odpuścić portale randkowe i szukać na żywo, poznawać itd jednocześnie zakończyć ten wątek bo pewnie spora część odwiedzających już ma wymioty czytając te różne opowieści.

Kolega namawiał mnie na speed-dating tyle że tam tez liczy się 1 wrażenie bo ma się 5 min żeby chyba z kimś pogadać i przekonać do siebie?
I tak wiem że brunetem nie będę a ciemne karnacje pociągają kobiety a nie blade jak trup słowiańskie urody.

Pokazuje Wam te foty m.in żeby ocenić stylistykę, ubiory, a reszta to kwestia przypadku, ale jak widać typem pięknisia nie jestem, co jest sporym orzechem do zgryzienia a właściwie murem który ciężko głową przebić jeśli chodzi o portale.

Aha jeśli chodzi o te fotki wyżej to -rzecz jasna ta w białym t-shircie robiona była hmm z 8 lat temu? także chodzi tylko o samo stylistykę, wygląd, pozowanie itd chociaż w sumie dziwnie to wyszło.

Edytowane przez Dary_losu
Czas edycji: 2019-11-07 o 00:27
Dary_losu jest offline  
Stary 2019-11-07, 00:27   #76
raising_hope
Zakorzenienie

Cytat:
Tutaj jeszcze takie fotki (tym razem pozowane i wybierane spośród tysięcy ujęć i zdjęć)
http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/T...M97kKqw9VrJ5~A

http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/l...9Q7uZmSQyHboHc

http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/M...leHYgdjCL_R_EF

http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/M...FArbiwTm9ST8pl

Co do zwierząt, no tak tylko ten sam problem co z hobby z podróżami, pies czy kot nie wytrzyma w jednym miejscu 20 min i 15 ujęć żeby coś wyszło ok.
Co do reszty się zgadzam, ostatnio robiłem fotki z różą, kwiat wyszedł konkretnie ale ja...bez komentarza.
Co do tamtej foty, w życiu bym jej nigdzie nie umieścił, z resztą z dziećmi wiem że się nie umieszcza, a co do dziecka to jest siostrzenica.

A może faktycznie odpuścić portale randkowe i szukać na żywo, poznawać itd jednocześnie zakończyć ten wątek bo pewnie spora część odwiedzających już ma wymioty czytając te różne opowieści.

Kolega namawiał mnie na speed-dating tyle że tam tez liczy się 1 wrażenie bo ma się 5 min żeby chyba z kimś pogadać i przekonać do siebie?
I tak wiem że brunetem nie będę a ciemne karnacje pociągają kobiety a nie blade jak trup słowiańskie urody.

Pokazuje Wam te foty m.in żeby ocenić stylistykę, ubiory, a reszta to kwestia przypadku, ale jak widać typem pięknisia nie jestem, co jest sporym orzechem do zgryzienia a właściwie murem który ciężko głową przebić jeśli chodzi o portale.
To pierwsze zdjęcie naprawdę fajne

Co do tej koszuli w kratę to ja własnie za takimi nie przepadam, wolę u facetów koszule ale w taką delikatną kratę, co do t-shirtu to czerń według mnie bardziej Ci pasuje, niż biel. Facet w swetrze też może wyglądać fajnie, tylko zależy jeszcze jaki to sweter

Edytowane przez raising_hope
Czas edycji: 2019-11-07 o 00:32
raising_hope jest offline  
Stary 2019-11-07, 00:32   #77
Celestine_M
Zakorzenienie

Cytat:
No to wybacz, że tak prosto z mostu.
Tak jak podejrzewałam, niezbyt silnie zarysowana, nieco cofnieta i wąska szczęka (i chyba drugi podbródek odrobinę) to twoja największa wada. Potem oczy, rzeczywiście sprawiają wrażenie takich trochę "niedospanych", chyba masz lekkie worki pod nimi. To chyba to cie postarza.
Faktycznie z większym zarostem wyglądałbys lepiej +ja bym jednak polecala siłkę.
Co do zdjęc z dziećmi to tak samo jak moje poprzedniczki, gdyby facet nie zaznaczył, że to nie jego to dałabym next.

Na tych pozostałych fotkach już wyglądasz dużo lepiej, pierwsza jest super - możesz zrobić więcej w takim stylu. Wcale jednak nie jest źle w sumie. Zrzucilabym tylko trochę kg, to zmniejszyloby drugi podbródek.

Edytowane przez Celestine_M
Czas edycji: 2019-11-07 o 00:34
Celestine_M jest offline  
Stary 2019-11-07, 00:33   #78
raising_hope
Zakorzenienie

Cytat:
No to wybacz, że tak prosto z mostu.
Tak jak podejrzewałam, niezbyt silnie zarysowana, nieco cofnieta i wąska szczęka (i chyba drugi podbródek odrobinę) to twoja największa wada. Potem oczy, rzeczywiście sprawiają wrażenie takich trochę "niedospanych", chyba masz lekkie worki pod nimi. To chyba to cie postarza.
Faktycznie z większym zarostem wyglądałby lepiej +ja bym jednak polecala siłkę.
Co do zdjęc z dziećmi to tak samo jak moje poprzedniczki, gdyby facet nie zaznaczył, że to nie jego to dałabym next.

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

Na tych pozostałych fotkach już wyglądasz dużo lepiej, pierwsza jest super - możesz zrobić więcej w takim stylu. Wcale jednak nie jest źle w sumie. Zrzucilabym tylko trochę kg, to zmniejszyloby drugi podbródek.

Też uważam, że pierwsza super

Wydaje mi się, że właśnie takie fotki z tego profilu będą najlepsze
Stary 2019-11-07, 00:46   #79
Celestine_M
Zakorzenienie

Cytat:
także chodzi tylko o samo stylistykę, wygląd, pozowanie itd chociaż w sumie dziwnie to wyszło.
Fotki z lustra w ciemnym pocieszczeniu na pewno odpadają. Ostatnia jest spoko, tylko zrobiłeś dziwna mine. Jak pisałam wcześniej, pierwsza najlepsza. Nie wiem, kto ci ją robił, ale zagadaj do tej osoby albo zainwestuj w profesjonalną sesję. Z takimi fotkami jak pierwsza na pewno masz szanse.

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

No i z lekkim zarostem albo wcale chyba jednak lepiej, zmieniam zdanie.

Celestine_M jest offline  
Stary 2019-11-07, 00:57   #80
raising_hope
Zakorzenienie

Cytat:
Fotki z lustra w ciemnym pocieszczeniu na pewno odpadają. Ostatnia jest spoko, tylko zrobiłeś dziwna mine. Jak pisałam wcześniej, pierwsza najlepsza. Nie wiem, kto ci ją robił, ale zagadaj do tej osoby albo zainwestuj w profesjonalną sesję. Z takimi fotkami jak pierwsza na pewno masz szanse.

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

No i z lekkim zarostem albo wcale chyba jednak lepiej, zmieniam zdanie.

:yes: zgadzam się w pelni

Stary 2019-11-07, 01:01   #81
Dary_losu
Raczkowanie

Tylko jest jeden problem, wyżej nakrzyczałem na użytkownika tiuteraz a teraz jest mi głupio i zwracam honor, bo chyba zaczynam to rozumieć - czy warto oszukiwać skoro:

Cytat:
Napisane przez tiuteraz Pokaż wiadomość
Jak jestes "pasztetem" to zadne super foty nie pomoga, oszukujesz kogos po prostu. Prawda i tak wyjdzie na jaw, osoba sie spotka raz - bedzie to pierwsze i ostatnie spotkanie.

Powiedzcie szczerze czy 600 ujęć żeby mieć 1 dobre foto to nie jest to samo co wpisywanie w rubryce wzrost 190 a ma się ledwo 175 np?
Albo opowiadanie o tym że jest się kierownikiem w banku itd a pracuje się na produkcji?

To ma krótkie nogi, poza tym zrobienie takiego zdjęcia jak to nr 1 to tak..najpierw inwestycja we fryzurę ok 60 zł, strój ok 400, sesja kolejne 400 i malutka pensja na pół etatu wydana.
Pytanie za 100 pkt czy warto? czy jest sens?

Gdzie przy najbliższym spotkaniu będzie tak jak pisał Tiuteraz?
I serio zrobienie takiego zdjęcia jak nr 1 to dla mnie co najmniej trafienie 4ki w totka.

Ja chyba sobie serio odpuszczam świat internetowych randek, bo to zwyczajnie nie jest dla mnie. Zapewne jest tak że foto z dzieckiem to mój "realny" wygląd a tamto niżej z sesji to stylizacja i wyjątek od reguły.
Dary_losu jest offline  
Stary 2019-11-07, 01:12   #82
raising_hope
Zakorzenienie

Cytat:
Tylko jest jeden problem, wyżej nakrzyczałem na użytkownika tiuteraz a teraz jest mi głupio i zwracam honor, bo chyba zaczynam to rozumieć - czy warto oszukiwać skoro:

Powiedzcie szczerze czy 600 ujęć żeby mieć 1 dobre foto to nie jest to samo co wpisywanie w rubryce wzrost 190 a ma się ledwo 175 np?
Albo opowiadanie o tym że jest się kierownikiem w banku itd a pracuje się na produkcji?

To ma krótkie nogi, poza tym zrobienie takiego zdjęcia jak to nr 1 to tak..najpierw inwestycja we fryzurę ok 60 zł, strój ok 400, sesja kolejne 400 i malutka pensja na pół etatu wydana.
Pytanie za 100 pkt czy warto? czy jest sens?

Gdzie przy najbliższym spotkaniu będzie tak jak pisał Tiuteraz?
I serio zrobienie takiego zdjęcia jak nr 1 to dla mnie co najmniej trafienie 4ki w totka.

Ja chyba sobie serio odpuszczam świat internetowych randek, bo to zwyczajnie nie jest dla mnie. Zapewne jest tak że foto z dzieckiem to mój "realny" wygląd a tamto niżej z sesji to stylizacja i wyjątek od reguły.
Ale tu chodzi o to, że po prostu może powinieneś robić zdjęcie z tego profilu, co na pierwszym zdjęciu. Chodzi też o odpowiednią mimike np. Tak jak napisała Celestine o zaroscie też jest prawda, Tobie pasuje właśnie taki delikatny.

Większość osób ma zdjęcia z sesji fotograficznych, wiec wiesz

Stary 2019-11-07, 01:19   #83
Aureya
Raczkowanie

Całość odpowiedzi przeczytam jutro, ale spokojnie, mój ex też twierdził, że jest niefotogeniczny, a jak go zobaczyłam, to nogi się pode mną ugięły różnie bywa, nie łam się facet

Aureya jest teraz online  
Stary 2019-11-07, 01:24   #84
edan84
Troll

Wpisy w blogu: 10

Nie doczytałem wszystkiego.
Ale imho wrzucanie zdjęcia na którym sie jest na profil na tinderze jest głupie.

Ceterum censeo Carthaginem esse delendam
edan84 jest offline  
Stary 2019-11-07, 02:29   #85
raising_hope
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie doczytałem wszystkiego.
Ale imho wrzucanie zdjęcia na którym sie jest na profil na tinderze jest głupie.
Ale że w jakim sensie? Że ma nie wrzucać swojego własnego zdjęcia?

Stary 2019-11-07, 07:10   #86
edan84
Troll

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Napisane przez raising_hope Pokaż wiadomość
Ale że w jakim sensie? Że ma nie wrzucać swojego własnego zdjęcia?

Ani swojego ani cudzego. Może to być zdjęcie, obrazek przedstawiający w ciekawy sposób pasje lub jego samego.
Ja tak robiłem + interesujący opis i na brak dopasowań na tinderze nie narzekałem. Ani na brak spotkań i kolejnych randek.
A Frankenstein to urodowo przy mnie mister universum.

Ceterum censeo Carthaginem esse delendam
edan84 jest offline  
Stary 2019-11-07, 07:13   #87
Celestine_M
Zakorzenienie

Cytat:
(...)
Wiesz, mało kto wygląda dobrze na typowej selfie z lustra albo na zdjęciu z zaskoczenia. Ja też na takich zazwyczaj wyglądam okropnie, uważam, że gorzej niż w rzeczywistości. To, jak się wygląda na zdjęciu to kwestia oświetlenia, jakości aparatu, zapozowania i pewnie jeszcze innych rzeczy, o których nie wiem. Kiedyś jedna uzytkowniczka wystawiła filmik pokazujący, jak bardzo inaczej wygląda twarz w kamerze, jeśli zmieni się tylko oświetlenie. Więc to niekoniecznie jest tak, że żebys dobrze wyszedł na zdjęciu musi się stać jakiś cud, tylko po prostu potrzebne są pewne warunki. Dobry fotograf pewnie będzie o tym wiedział.
A czy warto, no ja bym jednak postawiła na fajne zdjęcia, bo wy faceci i tak już macie trudniej na portalach. Ja np. i tak biorę poprawkę na to, że jeśli zdjęcie wygląda na profesjonalnie zrobione, to na żywo może być trochę gorzej, ale jeśli na spotkaniu jest fajnie i polubie faceta to wygląd nie ma już takiego znaczenia, jak na początku.

Celestine_M jest offline  
Stary 2019-11-07, 07:19   #88
galakty098
Zakorzenienie

Żadnych dzieci na zdjęciach, nawet jak masz opis że nie Twoje, bo duża część odrzuci od razu nie czytając opisu (ciekawe jaki % czyta, 10%?). Ja jak widzę dziewczynę z dzieckiem to też odrzucam, no na cholerę takie wstawiać, to nie Fejsbuk u cioci na urodzinach...
galakty098 jest teraz online  
Stary 2019-11-07, 07:28   #89
xfrida
Zakorzenienie

I buzie zamykaj jak robisz zdjęcie ,nie znoszę fotek otwarta buzia już lepiej się usmiechnij. Fotka z profilu to dobry pomysl wiesz tak jakbyś patrzył w dal
xfrida jest offline  
Stary 2019-11-07, 08:35   #90
taka_ona86
Raczkowanie

Ja odrzucam facetów za wzorost. Może to przykre ale jestem zafiksowanana na punkcie wzrostu i na randki umawiamiam się z mężczyznami w przedziale 186-195 cm. I choćby nie wiem jak piękną miał twarz i wysportowane ciało. Jak brakuje wzrostu to nie da rady :/

taka_ona86 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości