Antidral - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-08, 17:36   #61
alex248
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Dot.: antidral

Ja właśnie dzisja kupiłam ten specyfik i z całych sił wierze, że mi pomoże już wieczorkiem wyprubóje Ale mam jeszcze jedno pytanko: Czy trzeba używać jeszcze zwykłego dezedorantu czy ten w zupełności wystarczy??? Będę wam wdzieczna chyba do końca życia bo mam 16 lat, a mokre plamy to moja zmora, ile mnie to kosztuje stresu i wogle szkoada gadać Ale qrde jak się uda to ja chyba ze szczęścia PADNE !!!!!!!!
alex248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 21:03   #62
ekspert2002
Raczkowanie
 
Avatar ekspert2002
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 40
Dot.: antidral

wiecie co ja nigdy nie przypiszczalam ze tyle jest ludzi z takim samym problemem jak ja...masakra ale wiecie co powiem wam ze z ta dolegliwaoscia byłam u 3 lekarzy i nikt mi nie wskazałtego leku zawsze mi mowili o jakichs drogivch dezodorantach ppo których nei było skutków albo mówili ze to nerwica ... jejku dobrze ze istnieje takie forum dl amnie problem mokrych pach odszedł moge nosic bluzki cienkie z długim rękawem !!!!
ekspert2002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 07:08   #63
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: antidral

Ekspert2002 hihi ja też dzięki forum dowiedziałam się o Antidralu
Mogę wreszcie nosić białe bluzki a nie tylko czarne hihi
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 09:48   #64
zatoka
Raczkowanie
 
Avatar zatoka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 213
Dot.: antidral

Cytat:
Napisane przez hancor
już zamówiłam etiaxil do wrażliwej w necie (42zl) bo o ile po pierwszej nocy z antidolem było znośnie, tak drugiej nie wytrzymałam i zmyłam, a w trzecią

z głupoty znowu chciałam spróbować i chociaż zmyłam po ł godzinie, teraz nadal mnie bolą i są podrażnione, bardzo nawet... no nic próbujemy dalej
Z twoich postow wynika ze smarowalas sie antidralem dzien po dniu. Czy tak?

Jesli tak to sie nie dziwie, ze nie wytrzymalas. Moja bratowa stwierdzila, ze sie tak mocno poci, ze musi sie na poczatku smarowac codziennie Juz po drugim posmarowaniu miala strasznie baloace i podraznione pachy, teraz smaruje raz w tygodniu i jest strasznie zadowolona.

A ja nie pamietam kiedy sie ostatnio smarowalam 2-2.5 tyg (moze wiecej) temu i wcale sie nie poce
__________________
Zosia
zatoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 20:05   #65
ekspert2002
Raczkowanie
 
Avatar ekspert2002
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 40
Dot.: antidral

Ej panie!! powiedzcie mi czy antidral leczy czy tylko pomaga w codziennym stosowaniu ?? bo z tego co czytam wasze wypowiedzi to tak jak by im dłużej tego używasz tym co raz mniej smarujesz?? czy tak jest??
ekspert2002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 00:17   #66
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: antidral

Cytat:
Napisane przez alex248
Ja właśnie dzisja kupiłam ten specyfik i z całych sił wierze, że mi pomoże już wieczorkiem wyprubóje Ale mam jeszcze jedno pytanko: Czy trzeba używać jeszcze zwykłego dezedorantu czy ten w zupełności wystarczy??? Będę wam wdzieczna chyba do końca życia bo mam 16 lat, a mokre plamy to moja zmora, ile mnie to kosztuje stresu i wogle szkoada gadać Ale qrde jak się uda to ja chyba ze szczęścia PADNE !!!!!!!!
Ja nie używam na dzień żadnego antyperspirantu, tylko Antidral na noc (smaruję się nim co kilka dni).
Ja też się cieszę, że dzięki Wizażowi mogę nosić moje ulubione bluzki bez obaw o mokre plamy!
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 15:05   #67
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: antidral

Będę musiała sobie kupić, bo doszło do tego, że większośc moich bluzek jest czarna lub biała i to bez rękawków Oby pomogło...

Rozumiem, że mozna go też stosowac na ręce i stopy... a plecy?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-12, 17:53   #68
alex248
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Dot.: antidral

Wiecie co wczoraj posmarowałam antidralem (po goleniu) i troszke mnie wypaliło , ale wytrzymałam i za 10min był już luzik A dzisiaj.................. ......................... ......................... .........................
......................... .....ANI JEDNEJ KROPELKI POTU, A BYŁO VERY HOT!!!!!!!!!!!!!! Zawaliście się ciesze zresztą wy najlepiej wiecie jak
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
alex248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 16:11   #69
soniczka
Raczkowanie
 
Avatar soniczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 67
GG do soniczka
Dot.: antidral

Jednym słowem, ANDIDRAL- ZŁOTY ŚRODEk ) A TO FORUM to deska ratunku dla większości z nas )
soniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 11:17   #70
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: antidral

Stosuję antidral od bardzo dawna. Na początku bardzo piekło i swędziało, teraz nie mam tego problemu. Z antidralem trzeba nauczyć się żyć. Smaruje się na noc i to naprawdę niewiele (przedtem ładowałam tego na pachę tyle, że kapało). Wystarczy raz przejechać rolką i poczekać aż przeschnie. Nie drapać, jeśłi coś zaswędzi. Po depilacji i goleniu absolutnie nie używać, bo napewno zapiecze. Jeśli wystąpiły podrażnienia, to można zrobić 1 dzień przerwy (bo wątpię, by to obniżyło skuteczność) i smarować miejsca podraznione czymś łagodnym (alantan, maść tranowa, nagietkowa itepe) W zasadzie najlepiej stosować co 2 dzień (pocę się naprawdę dużo, a jednak stosowanie co 2 dni mi całkowicie wystatrcza). Rano koniecznie skórę umyć. I zapomniałam, że dobrze sprawdzała się zasypka alantan, którą można zasypać paszki. PO pierwsze łągodzi podrażnienia, po drugie jeszcze wzmaga efekt antypotowy.

Znajomi stosują jeszcze inne triki. Np można podobno antidral rozcieńczyć wodą destylowaną i też bardzo dobrze się sprawdza -tak samo skuteczny, a mniej piecze. Niektórzy np nakładali przeparat tylko na godzinkę a potem zmywali czysta wodą i też dawało to efekty, choć w to bardziej wątpię.
Oczywiście, antidralu nie ma sensu stosować na dzień. To kompletnie mija się z celem. Można go stosować też na dłonie i stopy.
Etiaxil do skóry wrażliwej miałam i w zasadzie też potrafił mnie piec, a kosztuje niemało (i to jaka mała buteleczka!).
Ktoś coś pisał o puchnięciu... nic po antidralu nie puchnie. Dopatrywano się związku z rakiem, ale to podobno nie potwierdzone. Obecnie używanie popularnych kosmetykó też może grozić rakiem (zawierają składniki rakotwócze, w ilościach niewielkich, ale jednak) Chodzi o chlorek glinu, który najzwdrowszy dla człowieka nie jest, jeszcze jednak nic nie potwierdzono konkretnie. Antidral nie powoduje też żadnego zatrzymania wody w organiźmie, w dodatku antidral stosuje się nie na całe ciało przecież, tylko miejscowo. Powodzenia.
A jeśli chodzi o botox, to niestety efekt utrzymuje się zaledwie od 6 do 12 miesięcy, a koszty mniej więcej 1000 zł. Drogi interes. Czekam na coś przede wszystkim skuteczniejszego.

Edytowane przez MigdalEder
Czas edycji: 2005-09-19 o 22:24
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 18:44   #71
Agnieś:]
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: antidral

Strasznie wam kochane dziekuje!!! .Dzis pierwszy raz uzylam antidralu i juz widze efekt! Jestem nim zachwycona wrecz nie moge sie powstrzymac od usmiechu. Moge wreszcie nosic swoje kolorowe bluzeczki ktore nie widzialy swiatla dziennego od nowosci. Ogromne slady potu pod paszkami zniknely w 100%. Teraz czuje sie pewnie w kazdej sytuacji. Myslalam ze takiego komfortu juz nigdy nie zaznam a tu nawet moge podniesc reke w autobusie po ciezkim i stresujacym dniu bez zadnych obaw. I co najwazniejsze zaoszczedzilam na kupnie etiaxilu. I to wszystko zawdzieczam wam. Nie moge sie pozbierac ze szczescia . Ja juz bylam na tyle zdesperowana ze gotowa bylam odciac sobie pachy:P. W kazdym badz razie polecam ANTIDRAL kazdej kobiecie ktora ma tego typu problemy. Mam tylko nadzieje ze efekt tego srodka utrzyma sie dlugo a najlepiej na zawsze .
Agnieś:] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-13, 19:57   #72
soniczka
Raczkowanie
 
Avatar soniczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 67
GG do soniczka
Dot.: antidral

hmm... działa, działa, ale już po ponad pół roku stosowaniu[ w sumie teraz to już raz w tyg używałam] zauważyłam... potliwość dłoni ;/ wiedziałam,że takie beda skutki, bo jak paszki sie nie pocą, to gdzieś indziej będzie więcej. i wiemże na dłonie antidral tez mozna stosować... ale co mi sie nastepnego bedzie moczyć? plecka? to już tragedia ;/
soniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 21:55   #73
zielona_angela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
Dot.: antidral

Ja jakis czas temu kupiłam Antidral (pociłam sie jak szczur! xD) ... rzeczywiście po nim WOGÓLE sie nie pociłam ALE TYLKO NA POCZĄTKU... może 4 razy było wsio ok, a teraz mimo, że go używam nadal sie poce! co jest? zawsze przed użyciem myje i osuszam paszki, używam go wieczorem, a jak zapomne to rano, ale to bez różnicy, skoro mi nie pomaga ( a przecież pomagał... ossso chodzi? xD
zielona_angela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 09:10   #74
sysuniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Dot.: antidral

czytajac to stwierdzilam, ze tez mam z tym problemy i to kupilam, ale moja mama stwierdzila, ze jest to niebezpieczne, bo zatyka groczoly pod pachami, a ze tam sa wezly chlonne itd.. no sama nie wiem czy to uzyc czy nie
sysuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 16:32   #75
Marga6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 11
Dot.: antidral

Hej, wczoraj kupiłam antidral i zastosowałam go zgodnie z zaleceniami na noc. Dzisiaj niestety nie widzę różnicy, dalej sie pocę. Nic mnie nie szczypało ani nie piekło (a jestem alergikiem o bardzo wrażliwej skórze)więc nie wiem czy to wogóle na mnie zadziała. Będę próbowac dalej i mam nadzieje że pomoże. Czy któraś z was miała tak, że pomogło dopiero po jakimś czasie? Napiszcie mi, bo ja juz nie wim co mam robić, dalej stosować i czekać czy może spróbowac tago droższego leku. Ratujcie mnie!!!
Marga6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 13:35   #76
ekspert2002
Raczkowanie
 
Avatar ekspert2002
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 40
Dot.: antidral

dziewczyny słuchajcie!! Te co używały anic nie pomogło za pierwsyzm razme niech dalej używają , napewno ni bedzie tak że przestaniecie sie całkiem pocić pod pachami tylko że poprostu to unormuje ja na poczatku jak zaczynalam uzywac Antidralu stosowałam go co trzy dni a teraz raz na dwa tygodnie poprostu jak mi sie przypomi on nie tylko zatyka te gruczoły ale różnież normuje ich pracę że pocimy sie tak jak normlany człowiek w temareaturze 40stopni a nie wtedy kiedy pacha ma na to ochote bez względu na temeterature otoczenia czy wykonywany wisiłek. Co do koleżanki która niewie czy używac specyfiku bo zatyka gruczoły itp. hmmm powiem ci tam najpier wytłumacze ci to bardziej biologicznie a potem tak jak ja do tego pochodze, jest to lek bez recepty czyli nie moze byc z byt szkodliwy , po drugie gruczoły potowe są na całym ciele wiec jak zatkasz tylko te pod pachami to nic sie niestanie, po trzecie tyle nas już używa tego środku i nic żadnej nie jest że chyab jestesmy dostatecznym dowodem na brak szkodliwości tego środku, a teraz tak jak aj do tego podchodze, każda z nas czytajac to forum zastanawiąła sie kupiś nei kupić pomoże nie pomoże, ale odważyłam sie tego spróbowac bo wiedziałam z enei amm nic do stracenia, moze ine pocisz sie tak jak niktórzy tu pisza że sie zalewaja wiec nei znas ztego bólu ale jak sobie przypomne tamte czasy to nie ma dla mnie sensu życie bez tego środka wole żyć krócej a pełnią życia niż pozwolić na to żeby życie przeszło mi koło nosa bo wstydze sie moich mankametów wiec wolałam zaryzykowac zdorwie ale decyzje tobie pozostawiam, a co do koleżanki z alegrią to nie mam pojecia jak alergicy przyjmuja ten środek bo sama nie mam na nic uczulenia ( tak powiem ci ze chyab z Vichy jest własnie dezodorant dla wrazliwej i alergicznej skóry tyle że jest bardzo drogi)... no to chyba tyle przepraszam ze sie tak rozpisałam ale sama miałam takie problemy jak wy i chce was pzrekonać ze da sie żyć medycyna nas ratuje
ekspert2002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 15:04   #77
Marga6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 11
Dot.: antidral

Stosuje antidral juz drugi dzień i muszę z radością stwierdzić,że powoli zaczynam dostrzegać pierwsze rezultaty Może jeszcze nie sa jakieś szczególnie wielkie, ale dzis spociłam sie mniej niz zwykle, mimo, że miałam na sobie swetr. Mam nadzieję, że za kilka dni zapomnę o moim problemie i będę mogła żyć normalnie. Trzymajcie za mnie kciuki !
Marga6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 18:55   #78
Marga6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 11
Dot.: antidral

Muszę się z wami podzielić moimi uwagami i wątpliwościami związanymi z antidralem. No więc wczoraj wieczorem czwarty raz zastosowałam antidral i dopiero zrozumiałam co macie na myśli mówiac o pieczeniu i swędzeniu. Długo nie mogłam zasnąć tak dał mi popalić. Czy to znaczy, że zaczyna na dobre działać? Bo tak narazie to oceniam jego skuteczność gdzieś tak na 60-70 %. Pocę sie mniej ale jednak. Zastanawiam się nad kupnem etiaxilu, bo słyszałam, ze ma troche mocniejsze działanie to może podziała na mnie w 100%. Zauważyłam też że troche spuchły mi pach. Nie ma jakichś szczególnych podrażniań skóry, ale lekka opuchlizna 1 pachy i troche mnie bolała, ale juz przestała a zaczyna 2. Czy to normalne? To nie boli strasznie ale takie dziwne uczucie jest. Troche sie boje o wezły chłonne, ale co mam do stracenia. Napiszcie mi jak tam wasze wezły chłonne po dłuższym kontakcie z antidralem lub etiaxilem i czy mialyscie na początku jkąś opuchlizne.
Marga6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 20:20   #79
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: antidral

a co z zapachem? chodzi mi nie tylko o sam zapach specyfiku , ale też o zapach jaki utrzymuje sie na ciele po zastosowaniu. neutralny?
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-17, 20:47   #80
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: antidral

A ja wole Antidral!

Używam go od paru miesięcy i jestem zachwycona!
Kocham go!
Ostatnio sobie marzyłam żeby stworzyli Antidral do twarzy....
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 09:50   #81
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: antidral

Cytat:
Napisane przez obca
ja mam też przejścia z antidralem.. czasami jest wszystko w porzadku (delikatne swedzenie po użyciu a potem spokój).. ale czasami kilka dni jest swędząca skóra..nawet taka bolesna.. jakiś czas temu pojawiło się nawet widoczne podrażnienie które na szczęscie zniknęło..

używam go zawsze tak samo - więc nie wiem skąd tak różne reakcje : )0
ale ponieważ jest skuteczny i tani więc na razie on jest moim ratunkiem..
staram się tylko nakładać małą warstwę ..dobrze suszyć skórę przed użyciem..a czasem kremuję skóre wokól miejsca gdzie go nakładam żeby używać go dokładnie tam gdzie chcę i nie podrażniać skóry wokól tego miejsca..

jeśli będę miała trochę wolnej gotówki może się skuszę na etiaxil do skóry wrażliwej
Zawsze wydawało mi się, że pachy to jedyne miejsca na moim ciele, które raczej wrażliwe nie jest Zweryfikowałam tę ocenę po użyciu etiaxila do skóry wrażliwej - tak mnie po nim szczypało i piekło, że myslałam, że oszaleję Niestety musiałam to zmyć
Nawet nie chcę myśleć, co dzieje się po tym "zwykłym"
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 10:25   #82
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: antidral

dziewczyny powiedzcie mi jak to nakladac by nie pieklo kurde, bo ja ledwo zasnac moge, swedzi to strasznie brrr
kupilam antidral pierwszy raz jakies 2 lata temu i stoi na polce
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 11:36   #83
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: antidral

Cytat:
Napisane przez km
dziewczyny powiedzcie mi jak to nakladac by nie pieklo kurde, bo ja ledwo zasnac moge, swedzi to strasznie brrr
kupilam antidral pierwszy raz jakies 2 lata temu i stoi na polce
km nie stosuj antidralu na podrazniona skore. jak wydepilujesz paszki to nie smaruj sie tego dnia (wieczora ) antidralem tylko nastepnego, bo wtedy jest wlasnie pieczenie i swedzenie.

ja osobiscie na pocztku uzywam na noc przez tydzien, dwa, a potem uzywam co 2-3 dzien, a nastepnie rzadziej.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 12:04   #84
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: antidral

Cytat:
Napisane przez km
dziewczyny powiedzcie mi jak to nakladac by nie pieklo kurde, bo ja ledwo zasnac moge, swedzi to strasznie brrr
To nie zasypiaj z nim (ja tez nie dałam rady, ale oswoiłam pierona):

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...54865#poststop
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 12:11   #85
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: antidral

Cytat:
Napisane przez Noor
To nie zasypiaj z nim (ja tez nie dałam rady, ale oswoiłam pierona):

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...54865#poststop
ja tak Noor po zmyciu antidralu smaruje paszki kremikiem lagodzacym .

poza tematem - Noor swietny avator .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 20:32   #86
Ja007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: antidral

Witam wszystkich,
Mój problem dotyczy rąk. Strasznie często i intensywnie pocą mi się dłonie. Jaki środek mi polecacie? Czy Antidral będzie skuteczny?
Bardzo proszę o pomoc, zależy mi na czasie.
Ja007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 09:41   #87
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: antidral

Cytat:
Napisane przez Ja007
Witam wszystkich,
Mój problem dotyczy rąk. Strasznie często i intensywnie pocą mi się dłonie. Jaki środek mi polecacie? Czy Antidral będzie skuteczny?
Bardzo proszę o pomoc, zależy mi na czasie.
Będzie (na noc i nie myć rąk do rana; za wygląd skóry po paru użyciach niestety nie ręczę przy tej ilości alkoholu).
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 09:46   #88
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: antidral

no wlasnie nie smarowalam po goleniu, tylko dnia nastepnego o dalej i moglam wytrzymac ale kurcze poswiece sie i zobaczymy co z tego bedzie aha kupilam nawet drozszy odpowiednik Etiaxil i kuzwa tez piecze
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 13:36   #89
sysuniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Dot.: antidral

posmarowalam sie tym specyfikiem 2 dni temu, tak lekko, nie swedzialo mnie, ale dzisiaj odczulam jakis bol pod pacha.. mam taki wypustek w kolorze skory takze krostka to nie jest.. jak myslicie co to moze byc?? i czy to jest od antidralu?
sysuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 13:42   #90
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: antidral

ja kiedys czytalam o tym ze antyperspirany moga powodowac zapalenie mieszkow wlosowych, zatrzymywane lojuc zy tam potu pod skura i wtedy wystepuja guzki, zapalenie, moj ojciec cos takiego mial i mial to wycinane, ale nie chce Cie straszyc, chodzi mi o to ze cos takiego obilo mi sie o uszy, poza tym mysle ze takie cos moze wystapic po dluzszym uzywaniu a nie tak szybko
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-06 10:08:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.