Odchudzanie po 30 i pozniej 10 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-13, 18:48   #361
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
Mam Matrix, Olimp i coś jeszcze ale to Ci powiem jak spytam Podrzutka.
Monika najlepiej jak byc mi wpisala ich pelna nazwe albo poszukala w necie, ktore to, bo ja teraz pije odzyweczki i mam zamiar je zakupic, ale jak wyguglalam to mi ich tyle wyskoczylo, ze nie wiem ktory to olimp fajny, a ktory to matrix fajny dziekuje!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:37   #362
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Monika najlepiej jak byc mi wpisala ich pelna nazwe albo poszukala w necie, ktore to, bo ja teraz pije odzyweczki i mam zamiar je zakupic, ale jak wyguglalam to mi ich tyle wyskoczylo, ze nie wiem ktory to olimp fajny, a ktory to matrix fajny dziekuje!
Matrix taki: http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠/syntrax/matrix_2_...980g_1868.html
A to co nie wiem to D. ma mi jutro podesłać linka.
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:02   #363
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Rzabbko, może to już koniec redukcji? Trzymajcie się

Kiedy pić te odżywki ?
A jak się nie ćwiczy to też można pić?
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:18   #364
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10



Rzabbek

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
A ja kocham bokserki.

A tak dokładniej?
Za każdym razem jak używam czubrycy to myślę o Tobie.
Bokserki też lubię Ale typowe figi mnie drażnią, bo zazwyczaj paskudnie wyglądają

A dokładniej to nie chcę na forum pisać

Miło mi, że zaszczepiłam Ci przyjazne uczucia do jednej z moich ulubionych przypraw Ostatnio do pieczonego kuraka używam zielonej czubrycy + pieprz kajeński, pyyyyyycha

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Serio??? Ale jaja Juz na wizażu spotkałam jedną osobę, której co prawda osobiście wcześniej nie znałam, ale mamy dużo wspólnych znajomych Ja na NK mam główną fotkę czarno białą i jestem mocno rozczochrana I naburmuszona
Naburmuszenia nie widziałam To może jednak nie Ty

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
cześć

a ja lubię sloggi ale ostatnio chyba bardziej podstawową kolekcję Intimmisimi czy jak mu tam
choć wczoraj znalazłam w galerii nowy sklep i nawet obiecująco wygląda
a ogólnie to się załamałam ciuchami w Promod, H&M i Reserved, poza nielicznymi wyjątkami straszne szmaty

Mariola, przypływ na kota wydasz wszak
Intimissimi też lubię
Też zauważyłam, że w wielu sklepach są takie szmaty, że bałabym, że na grzbiecie mi się rozlecą I strasznie mnie irytuje, że bluzeczki są strasznie cieniutkie i prześwitują, a biorąc pod uwagę moją "oszałamiającą" sylwetkę to raczej nie chciałabym tego i owego publicznie prezentować.

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
Przypomniał mi się jeszcze dodatek "i sometimes kopas w dupas".
Oj kopas, niestety

Fotki po frycu też kcem obaczyć

Ja ostatnio ciachnęłam włosy i z takich do łopatek zostały kikutki do końca szyi

Iwonko, Matrix Syntrax (to z linka Moni) szczerze polecam. Pingwinek mówiła, że najlepsiejszy czekoladowy i taki właśnie kupiłam. Smakuje jak kakao Tylko nie można zalać zbyt ciepłą wodą, bo się zrobi glut (wszak to białko).

Gadmarko, ja piłam zawsze, gdy nie mogłam akurat zjeść białkowego posiłku.
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger

Edytowane przez E
Czas edycji: 2010-05-13 o 20:24
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:41   #365
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Kiedy pić te odżywki ?
A jak się nie ćwiczy to też można pić?
Ja piję w sytuacjach kryzysowych. Np jak idę po pracy na miasto to żeby nie mieć za długiej przerwy w żarciu biorę ze sobą butelkę z odżywką.

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
A dokładniej to nie chcę na forum pisać

Miło mi, że zaszczepiłam Ci przyjazne uczucia do jednej z moich ulubionych przypraw Ostatnio do pieczonego kuraka używam zielonej czubrycy + pieprz kajeński, pyyyyyycha

Oj kopas, niestety
Możesz na PW albo @ jak masz taką potrzebę.

Ty mnie nawet nie denerwuj bo resztki zielonej mi Mama domieszała do czerwonej bo przecież tak samo pisało na nich. Grrrr Jest szansa żeby zamówić u Twojej Sis większą partię?


To chyba każdego kopas. Mnie ostatnio dosyć konkretnie.
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:47   #366
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
Ja piję w sytuacjach kryzysowych. Np jak idę po pracy na miasto to żeby nie mieć za długiej przerwy w żarciu biorę ze sobą butelkę z odżywką.

Możesz na PW albo @ jak masz taką potrzebę.

Ty mnie nawet nie denerwuj bo resztki zielonej mi Mama domieszała do czerwonej bo przecież tak samo pisało na nich. Grrrr Jest szansa żeby zamówić u Twojej Sis większą partię?


To chyba każdego kopas. Mnie ostatnio dosyć konkretnie.
Moni, nie będę zawracać Ci głowy

Moni, nie wiem kiedy będzie jechała na rynek, pewnie nieprędko Ale gdyby "cóś" to ile i jakiej Ci wziąć?

Mnie też bardzo konkretnie
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 21:07   #367
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
praktykowałaś śmiganie bez "szmatki" odważna... ja tam konserwatywna jestem tylko na noc nie zakładam
Ja sypiam w bokserkach i koszulce bo jakoś przeciąg nie jest u mnie mile widziany no a na co dzień to jakoś nie moglabym tak bez niczego pod galotki ...
Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość

Miło mi, że zaszczepiłam Ci przyjazne uczucia do jednej z moich ulubionych przypraw Ostatnio do pieczonego kuraka używam zielonej czubrycy + pieprz kajeński, pyyyyyycha
Zielonej czubrzycy nie znam, do czego to podobne i gdzie można to dostać bo się nie spotkałam.

Rzabbko, a może rozejrzyjcie się za innym pracodawcą w razie co. Jak wam tam dobrze to po co wracać, lepiej zmienić pracodawcę (o ile się da).

Kusicie tymi odżywkami, kusicie ...
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 21:36   #368
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Dzieki dziewczyny
jednak to raczej nie koniec kwestia pewnie 1-2 tygodni i skonczenia pewnych robot i nastepni poleca

Xal niestety nie da sie
nie mam sily sie rozpisywac ale taka specyfika wyspy, ze tutaj licencje na prace powiazane z miejscem zamieszkania funkcjonuja, mieszkamy w domu obecnego szefa wiec musielibysmy sie wyprowadzic, co wiaze sie z utrata licencji i w tej chwili opuszczeniem wyspy juz nie na 3 miesiace ale 3 lata
nie chce wracac do PL i strasznie szkoda by mi bylo szkoly Heleny

glowa mnie boli
chyba zaraz pojde spac, bo jutro musze jakos funkcjonowac
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 21:36   #369
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Zielonej czubrzycy nie znam, do czego to podobne i gdzie można to dostać bo się nie spotkałam.
Naprawdę nie wiem do czego można ją porównać Mnie Sis kupuje na rynku, ale można też kupić na Allegro, tylko jest zdecydowanie gorszej jakości.

Rzabbek, będzie dobrze
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger

Edytowane przez E
Czas edycji: 2010-05-13 o 21:39
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 22:44   #370
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
Matrix taki: http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠/syntrax/matrix_2_...980g_1868.html
A to co nie wiem to D. ma mi jutro podesłać linka.
Moniko dziękuję poczekam jeszcze na tego linka z Olimpu.

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Kiedy pić te odżywki ?
A jak się nie ćwiczy to też można pić?
Na stronkach i na Olimpie jest napisane, że po wstaniu, zamiast posiłku, przed i po treningu i że jakies tam inne "akcje" mozna z nimi robić dla intensywnie ćwiczących i tam maja dni z ćwiczeniami i bez, więc jak mniemam za posiłek może to robic

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
Ja ostatnio ciachnęłam włosy i z takich do łopatek zostały kikutki do końca szyi

Iwonko, Matrix Syntrax (to z linka Moni) szczerze polecam. Pingwinek mówiła, że najlepsiejszy czekoladowy i taki właśnie kupiłam. Smakuje jak kakao Tylko nie można zalać zbyt ciepłą wodą, bo się zrobi glut (wszak to białko).
Poka fotki!

Dzis piłam cos od Pingwinka czekoladowego ja generalnie słabo czekoladę w każdym razie jakos mi poszło zalałam chłodna wodą, smakuje mi jak słodkie kakao z drożdzami jak bym to piła regularnie to na słodycze nie ma już szans w moim zyciu, bo to straaasznie słodkie czekoladowe a Wy jak to pijecie to Was kuszą słodkości?

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
glowa mnie boli
chyba zaraz pojde spac, bo jutro musze jakos funkcjonowac
Rzabciu
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 23:50   #371
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Iwonko, nie mam fotek Może za jakiś czas zrobię, na razie nie mam na to czasu

Z Syntraxa są jeszcze inne smaki W moim odczuciu to jedyna odżywka, przy której nie mam wrażenia, że piję rozpuszczoną mąkę Chociaż faktycznie mogłaby nie być słodka.
Ja nie jestem fanką słodyczy. Ze słodyczy to lubię śledzie
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 00:09   #372
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

E, na razie pije próbki od Pingwinka tez nie lubie slodyczy i ten czekoladowy smak zastąpiłby mi nawet chęci na nie

Dziewczynki nie wiem, czy widziałyście: http://razemdlatatr.pl/ zagłosujcie! Ja miałam problem, ale mozna głosować codziennie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 06:21   #373
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Iwona, kolega dał mi spróbować czekoladowego gainera na mleku - normalnie rozrobiony budyń, raczej na słodkości bym nie miała już ochoty
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 06:22   #374
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Wczoraj byłam na siłowni, to już 2ga testowana przeze mnie i chyba lepsza. Przynajmniej na przyrządach aerobowych można ustawiać obciążenie i mierzyć puls. No i jest ich więcej.
Nie mają za to nic na tył nóg, instruktor powiedział, że na to albo wykroki, albo wymachy z lub bez obciążenia. Ale za to mają na wewnątrz i zewnątrz ud i maszynę do brzuszków.
Tym razem plan treningowy ustalono na :
- 15 minut rozgrzewki aerobowej,
- ćwiczenia siłowe 2 serie po 12-15 powtórzeń, jak zrobiłam po 20 to powiedział, że nie wolno (ale nie zapytałam dlaczego, więcej bym nie dala rady więc to nie za małe obciążenie, może że na początek? co o tym myslicie?)
- 2x20 minut 2 różne maszyny aerobowe ( zaczęłam od bieżni więc było tylko 1x20 minut bo nie miałam siły już. Mało biegłam, raczej bardzo szybki marsz na tętno ok 125-130, to chyba lepiej? Jakoś nie potrafię biec na bieżni jeszcze, bo to trzeba puścić drążki a mam jeszcze obawy )

Dzisiaj może zerknę do jakiegoś sklepu z odżywkami na rozeznanie odżywek białkowych. W ogóle mało brakowalo a miałabym dzisiaj urlop na żądanie. W środę wieczorem oddaliśmy moją żabkę do mechanika na zmianę łożyska i sprawdzenie układu kierowniczego bo coś mi ciężko chodzi, jakby skrzypienie/opór. Miało byc na wczoraj wieczorem, ale nie zdążyli no więc jeździłam autem TŻta. No i jak to mój pech, zaczęłam czuć olej/ropa/smar w środku samochodu jakby z nawiewu. Jak TŻ wrócił i podniósł maskę to się okazało, że przewód paliwowy doprowadzający ropę do tłoków pękł ... kombinował, coś przycinał, szukalismy po sklepach ale nigdzie nie było albo sklepy zamknięte. Tak więc jeździ, ale muszę uważać, mały smrodek i będzie koniec jazdy ... Byle do wieczora.
Dlaczego my mamy takiego pecha do samochodów
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 08:09   #375
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

witam

Rzabbciu

widze ze sytuacja sie powaznie skomplikowala nie znam szczegolow ale mimo wszystko nadal trzymam kciuki.
Ilonka
ja bylam ostatnio z malzem na zakupach po kurtke dla niego i troche patrzylam w czym bede chodziclatem jak urodze, bardzo spodobalo mi sie kilka rzeczy w letniej kolekcji cache cache
Xal
kurcze, nie zazdroszcze, jakas zla passa samochodowa, i rozumiem zlosc bo bez auto to

zazdroszcze braku pociagu do slodyczy. ja je poprostu pochlaniam

gdzie Ania?
__________________
Nasz synek Antoś

Edytowane przez itakasia
Czas edycji: 2010-05-14 o 08:10
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 08:28   #376
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Ja też nie rozumiem jak można nie mieć ochoty na słodycze.. ja baaardzo lubię i muszę sama ze sobą walczyć coby się nie obżerać dlatego wolę nie kupować, żeby nie było niczego w domu (ale TŻ nadrabia takii zakupami czym doprowadza mnie do wściekłości)
Xal, dostałaś mojego maila? Mam nadzieję, że tak, bo z niecierpliwością czekam na podpowiedź co dalej z tym zrobić

Rzabbko, kicha z pracą TŻ, siedzicie pewnie jak na polu minowym - nie wiadomo kiedy wybuchnie...
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 08:42   #377
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Hej dziewczynki

Ale naspamowały nie sposób tego ogarnąć

Rzabbciu wierzę że wszystko się ułoży
Xal dokładnie rozumiem co czujesz bez samochodu to doopa blada.Ubezpieczalnia po wielkich bataliach oddała mi kasę i mam nadzieję sprawić sobie Alfę Romeo

W temacie odżywek ja piję przed ,lub po treningu zależy jak wypadnie.
Czasami odżywka zastępuje mi posiłek jak nie mam czasu zjeść.


Dziś wreszcie pojawiło sie słońce
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 11:12   #378
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Dziewczyny, czy znacie jakieś środki przeciwbólowe dla dzieci pow. 6 rż w tabletkach (mały mi się zbuntował i nie chce syropów takich pić)
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 11:19   #379
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Hello Ślicznotki

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Iwona, kolega dał mi spróbować czekoladowego gainera na mleku - normalnie rozrobiony budyń, raczej na słodkości bym nie miała już ochoty
No właśnie z woda to jest słodkie, z mlekiem podejrzewam, że taki a la shake. Myslę, że moją siostrę kochająca słodycze nie namówić na to może jej przejdzie miłość chociaż częściowa do nich?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
W ogóle mało brakowalo a miałabym dzisiaj urlop na żądanie. W środę wieczorem oddaliśmy moją żabkę do mechanika na zmianę łożyska i sprawdzenie układu kierowniczego bo coś mi ciężko chodzi, jakby skrzypienie/opór. Miało byc na wczoraj wieczorem, ale nie zdążyli no więc jeździłam autem TŻta. No i jak to mój pech, zaczęłam czuć olej/ropa/smar w środku samochodu jakby z nawiewu. Jak TŻ wrócił i podniósł maskę to się okazało, że przewód paliwowy doprowadzający ropę do tłoków pękł ... kombinował, coś przycinał, szukalismy po sklepach ale nigdzie nie było albo sklepy zamknięte. Tak więc jeździ, ale muszę uważać, mały smrodek i będzie koniec jazdy ... Byle do wieczora.
Dlaczego my mamy takiego pecha do samochodów
Xal - przykro mi może jeszcze nie trafiliscie na ten swoj model? nie martw sie, na pewno wszystko sie ulozy z autami zlosliwosc przedmiotow martwych, jak to mowia.

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ja też nie rozumiem jak można nie mieć ochoty na słodycze.. ja baaardzo lubię i muszę sama ze sobą walczyć coby się nie obżerać dlatego wolę nie kupować, żeby nie było niczego w domu (ale TŻ nadrabia takii zakupami czym doprowadza mnie do wściekłości)
Ja to byłam tadek niejadek od urodzenia do końca podstawówki, słodycze mogły leżeć nie wiem jakie i w ogóle mnie to nie interesowało. Wprawdzie czasem mam na coś chęć (grześki, lody), ale po tej odżywce gdy już ją zakupię w pełnym wymiarze przypuszczam, że w ogóle minie mi chęć na słodkie, aj ak mnie najdzie to wypije ja i po sprawie
Poza tym "smak" mam po mamie, a mama lubi ze slodyczy konkrety i ja tez

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Xal dokładnie rozumiem co czujesz bez samochodu to doopa blada.Ubezpieczalnia po wielkich bataliach oddała mi kasę i mam nadzieję sprawić sobie Alfę Romeo

W temacie odżywek ja piję przed ,lub po treningu zależy jak wypadnie.
Czasami odżywka zastępuje mi posiłek jak nie mam czasu zjeść.


Dziś wreszcie pojawiło sie słońce
Alfa super!!!

A jaka odzywke pijesz? pokaz linka albo nazwe pelna zebym mogla zobaczyc

Szczesciara z tym sloncem u mnie szaro, deszcz i 10 stopni

Oooo Żanet Kaleta z okolicami intymnymi mi tu gada dawno jej nie slyszalam, cudowne uczucie znowu ja slyszec
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2010-05-14 o 11:21
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 11:24   #380
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Iwonko a jakie konkrety ze słodyczy?
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 11:27   #381
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Iwonko a jakie konkrety ze słodyczy?
Hehehe no pierogi, nalesniki ze szpinakiem np., bigos takie konkrety miałam na mysli


Hihi - czy masz już peep toe z Sigmy/Tandemu?? pochwal się! czekam na relacje i fotki
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 11:34   #382
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Iwuś, jeszcze organizatorka adresów nie chciała nawet, podobno dzisiaj zawoła o adresy, wtedy pewnie gdzies koło połowy przyszłego tygodnia je dostanę

PS
Jeśli tak modowo rozmawiamy, to mnie na pastele i jasne kolory ostatnio opętało Aż się sama sobie dziwię... i włosów długich mi się znowu chce, bo mam króciaki i tęskno mi za moimi dłuższymi kudłami jak stare fotki oglądam
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 11:39   #383
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Hehehe no pierogi, nalesniki ze szpinakiem np., bigos takie konkrety miałam na mysli

niezłe te 'słodycze'

Hihi, ja też tak mam, że jak patrzę na stare zdjęcia to chcę znowu mieć włosy do paa i wszystkie równe... ale jak mam je suszyć to się cieszę, że podcięłam i wycieniowałam
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 11:47   #384
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Mariolciu, ja mam tkaie króciaki króciaki, mi się marzą takie do ucha i to już jest wersja "długa" w moim przypadku i... łatwiej się to to układało
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 11:50   #385
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

No to trzeba odczekać i zapuścić troszkę
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 11:52   #386
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

No taki mam plan... ale zobaczymy ile tym razem wytrzymam, bo zwykle moje "zapuszczam" to 2-3 miesiące i wizyta u fryzjerki kończąca się kolejnym ochlastaniem na krótko
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 12:28   #387
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość


Alfa super!!!

A jaka odzywke pijesz? pokaz linka albo nazwe pelna zebym mogla zobaczyc

Szczesciara z tym sloncem u mnie szaro, deszcz i 10 stopni

Oooo Żanet Kaleta z okolicami intymnymi mi tu gada dawno jej nie slyszalam, cudowne uczucie znowu ja slyszec
Iwonka to jest odżywka którą pije okołotreningowo http://www.isostar.com/2-23265-Fiche-produit.php?id=11

A to proteiny które dorzucam do owsianki porannej ,albo do białego serka żeby zrobić sobie danio heh http://www.isostar.com/2-23265-Fiche-produit.php?id=12


Alfa tak tak lubię
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 12:41   #388
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Iwonka to jest odżywka którą pije okołotreningowo http://www.isostar.com/2-23265-Fiche-produit.php?id=11

A to proteiny które dorzucam do owsianki porannej ,albo do białego serka żeby zrobić sobie danio heh http://www.isostar.com/2-23265-Fiche-produit.php?id=12


Alfa tak tak lubię
Maddaleno dziekuje wieczorkiem poczytam linki mam nadzieje, ze tam mzona na ang. albo niemiecki zmienic?

Alfy sa świetne seksi i kobiece i te ukryte klameczki jak się zdecydujesz koniecznie pokaż jaka wybrałas

A ja nie tesknie do swoich wlosow sprzed lat czyzby jakas totalna samoakceptacja? albo pogodzenie sie z losem

Dziewczynki ide dzis po ten akumulator do aparatu, wzielam paluszka i mam 2500, moge kupic 2700?? Czy lepiej zostac przy 2500? Doradzicie?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2010-05-14 o 12:43
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 13:11   #389
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10



Ivus moj aparat ''nie widzi'' akumulatorkow wyzszych nie 2100
nie mam pojecia na czym to polega

sorki ale reszte doczytam wieczorkiem
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 14:24   #390
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Dobrze, że TŻ może pociągiem do pracy jeździć, bo ja niebardzo ... więc biorę jego samochód. Może ta zła passa się nareszcie skończy z samochodami, bo przecież już większośc naprawiona

Mariolu dostałam maila, jak będę w biurze podejdę do prawnika. Niestety koleżanka prawniczka (która zawsze miała do mnie cierpliwość) jest na szkoleniu.

Z tego smrodu rozlanej ropy w samochodzie tak mnie rozbolała głowa, że zapomniałam podjechać do sklepu i popytać o te odżywki. Zrobię to w poniedziałek.
Muszę się trochę powietrzyć, bo jazda w spalinach troszkę przytruwa. Jak się jedzie to to co się rozlało jakoś paruje i się ulatnia, a jak się stoi w korku to wszystko leci do wnętrza samochodu. Dzisiaj już będzie moja żabka, małe, bez klimy, ale własne
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.