Błyszczące Nogi !!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-18, 08:48   #31
hermiona17
Raczkowanie
 
Avatar hermiona17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: dalekooo ;)
Wiadomości: 352
Dot.: Błyszczące Nogi !!!

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
No moze i tak xd W sumie faktycznie na codzien nie bedzie sie tak lazic xd
Heh. ja pamietam jak kiedys po goleniu nog nalozylam na chwile oliwke (torszeczke) to mialam straszny problem z jej zmyciem xd

hehe to tez moze zalezec JAKA oliwke dawalas bo ja mam Oliwke z Kolastyny z Drobinkami zlota ktora podkresla opalenizne a w moim wypadku ten samoopalacz .

brzuszek z sylwestra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu12.JPG (7,2 KB, 448 załadowań)
hermiona17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 08:54   #32
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Błyszczące Nogi !!!

ee no to Ty raczej bardziej profesjonalnej do takiego efektu;p ja wtedy zwyklej Hipp. ;]
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 09:46   #33
hermiona17
Raczkowanie
 
Avatar hermiona17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: dalekooo ;)
Wiadomości: 352
Dot.: Błyszczące Nogi !!!

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
ee no to Ty raczej bardziej profesjonalnej do takiego efektu;p ja wtedy zwyklej Hipp. ;]
hehe no ja napisalam w posacie wyzej wszystko co uzywam, bo czytam tak te waatki i smieszy mnie jak ktos mysli ze jeden, dwa lub trzy balsamy wystraczza!
hermiona17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 09:57   #34
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Błyszczące Nogi !!!

Photoshop.... Niestety tak jest.
Ostatnio Inglot ma nowość - taki bronzer do całego ciała.
Ale tak normalnie to nawilżać-odżywiać, nawilżać-odżywiać, nawilżać-odżywiać....
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 10:15   #35
hermiona17
Raczkowanie
 
Avatar hermiona17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: dalekooo ;)
Wiadomości: 352
Dot.: Błyszczące Nogi !!!

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Photoshop.... Niestety tak jest.
Ostatnio Inglot ma nowość - taki bronzer do całego ciała.
Ale tak normalnie to nawilżać-odżywiać, nawilżać-odżywiać, nawilżać-odżywiać....
ja nie zgadzam sie z tym ze photoshop
hermiona17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 10:54   #36
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Błyszczące Nogi !!!

ja bym się chciała nie zgadzać

masz rację - pielęgnacja.
ale gazetowy look, ten który nas magnetyzuje i uwodzi to niestety obróbki.
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 11:18   #37
hermiona17
Raczkowanie
 
Avatar hermiona17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: dalekooo ;)
Wiadomości: 352
Dot.: Błyszczące Nogi !!!

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
ja bym się chciała nie zgadzać

masz rację - pielęgnacja.
ale gazetowy look, ten który nas magnetyzuje i uwodzi to niestety obróbki.

no , tak ale spojrz na te foty , one nie sa z photoshopa a skora? jak marzenie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg l_c64b1658c1f2126528f3dd72b73e25cd.jpg (18,4 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 112.JPG (26,8 KB, 257 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 576457.JPG (21,7 KB, 287 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kendra.jpg (54,3 KB, 298 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0141581954a3dc.jpg (33,4 KB, 293 załadowań)
hermiona17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 13:02   #38
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Błyszczące Nogi !!!

no ja mam jednak inne marzenia...

ale już wiem o co Ci chodzi. OK. Pielęgnacja. Nabłyszczacze, bronzery, oliwka.

Żadna gazeta (Fakt czy SE nie mieszczą się moim pojęciu "prasa") nie puściłaby takiego zdjęcia Dody (poza rubryką towarzyską, plotkarską czy też news). Jej twarz różni się kolorem od poszczególnych części ciała...

Pozdrawiam serdecznie
EOT.
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 15:23   #39
hogatk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 468
Dot.: Błyszczące Nogi !!!

balsam ziaji masło kakaowe DDDD jest boski skóra wygląda podobnie jak na tych zdjęciach
hogatk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 18:16   #40
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Błyszczące Nogi !!!

Cytat:
Napisane przez hermiona17 Pokaż wiadomość
hehe to tez moze zalezec JAKA oliwke dawalas bo ja mam Oliwke z Kolastyny z Drobinkami zlota ktora podkresla opalenizne a w moim wypadku ten samoopalacz .

brzuszek z sylwestra

czyli na fotce uzyłas oliwki podkreślającej opalenizne?
czy to samoopalacz



jesli chodzi o nogi to trzeba systematycznie dbac,peelingować,balsamow ać no a błysk sie uzyska albo oliwka albo balsamami roznymi z drobinkami rozswietlajacymi
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 18:38   #41
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Błyszczące Nogi !!!

hmmm...ostatnio usłyszałam od koleżanki, która miesiąc temu rozpoczęła współpracę z agencją modelek, że polecono jej tam, aby codziennie robiła peeling całego ciała, a po osuszeniu skóry smarowała je olejkiem. Zastanawiam się, to może być rzeczywiście rewelacyjny sposób na gładkie nogi...i całe ciało tylko czy wolno się peelingować codziennie? szukałam odpowiedzi na to nurtujące mnie pytanie na wizażu, ale nie znalazłam...
pozdrawiam
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-21, 13:29   #42
hermiona17
Raczkowanie
 
Avatar hermiona17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: dalekooo ;)
Wiadomości: 352
Dot.: Błyszczące Nogi !!!

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
czyli na fotce uzyłas oliwki podkreślającej opalenizne?
czy to samoopalacz



jesli chodzi o nogi to trzeba systematycznie dbac,peelingować,balsamow ać no a błysk sie uzyska albo oliwka albo balsamami roznymi z drobinkami rozswietlajacymi


ja w postach wyzej napisalam co robie bylam troszke opalona ale smarowalam sie samoopalaczem i potem ten olejek z kolastyny podkresil mi tez ten samoopalacz ,
hermiona17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 20:52   #43
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Błyszczące Nogi !!!

Cytat:
Napisane przez hermiona17 Pokaż wiadomość
A wiec tak moje drogie wiem o jakie nogi blyszczace wam chodzi takie :

Ten efekt mozna uzyskac nie tylko photoshopem! ale TAKZE WIELOMA PODKRESLAM WIELOMA kosmetykami, myslicie ze jedna oliwka i po srawie;|? ja uzyskuje taki efekt tylko na dyskoteki bo bym zbankrutowala a robie tak:

1. Dokladnie umyte ( piling, zel z ADIDASA taki jasno niebieski) i depilacja , nóg rano.
- potem nakładam samoopalacze z Garniera i z Eveline i np. zeby sie wchlonelo podsusze suszarka
-potem po poludniu
2. Balsam Dove, Silk Glow, Silkening Body Lotion (Jedwabisty balsam do ciała rozświetlający skórę) i pocxzekac 5 minut jak sie wchlonie! i do tego BALSAM Z VENITY Z DROBINKAMI ZLOTA I Z 4 PORY ROKU ROZSWIETLAJACY
3. nastepnie SOraya ! kuracja brązujoco-rozświetlająca do CIEMNEJ karnacji! trzeba wsmarowac.
4. następnie Biore brokat / kupilam taki pylek, taki malutki brokacik bo niektore sa wielkie(drobinki) i LEKKO LEKKO I MALO posypie nogi ! ale tylko szczypte!
5. Potem nakladam z Kolastyny OLEJEK z drobinkami zlota.
6. i biore na to olejek DUX COSMETIC tez z drobinkami ale to wszystko w miare nie walcie tego za duzo !
7. nakladam potem z BIELENDY BRAZUJACY BALSAM Z DROBINKAMI ZLOTA! ale to tez w miare jest lepki i gesty wiec ladnie sie trzyma na nogach !
8. nastepnie biore np. nogi KULKAMI ROZSWIETLAJACYMI ! ja mam rozoe lekko rozwe, i to zostawia taka poswiate.
9. KREM OLIWKOWY Z ZIAJI!
10. i mam za***iste nogi i KAZDY na dyskotece pyta sie mnie co ja z nimi robie ale widzicie to ciezka praca zeby uzyskac taki efekt i WIEM ze niektorzy mysla ze mam MAŹ na sobie czytajacx to, ale to nie prawda bo to sie wchlania i nad ranem w domq po dyskotece mam ZAJE.BI.SCI.E gladkie nogi

- chce jeszcze wyprubowac z MAybeline taki pyl do ciala !

pozdriawiam
Jeju Ty to robisz normalnie. Ale brzuszek wyglądał niesamowicie. A ile zajmuje Ci czasu takie coś? Jeden dzień czy jeszcze wcześniej zaczynasz tak robić?
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 18:22   #44
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Błyszczące Nogi !!!

szczerze to brzuszek masz rewelacyjny, super figura...

ja uzywalam balsamu kolastyny z drobinkami zlota, i lekko posypywalam brokatowym pylem. i powiem ze efekt od Twojgo brzucha niewiele sie roznil, a duzo mniej roboty...

i zaywazcie, ze na wiekszosci zdjec skora jest nablyszczona jakby na tlusto a nie na brokat, wiec najoredzej tu oliwka,
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:46   #45
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Błyszczące Nogi !!!

Oliwka z oliwek jako...emulsja.

Wlewamy do wanny odrobinę ciepłej wody i rozpuszczamy trochę oliwki. Wtedy tworzy się emulsja, która wchłania się całkowicie a nie pozostawia tłustej otuliny na nogach.
Następnie na takie nawilżone nogi można nałożyć balsamy rozświetlające (z takimi drobinkami).

Ja tak robię latem i efekt jest super

A emulsję z oliwki stosują po każdej kąpieli i szczerze to polecam. Już po jednej kąpieli skóra jest odprężona i gładka.

PS: z oliwek najlepsza jest ta: http://img.nokaut.pl/p/d4/ec/d4ec617...5df500x500.jpg

zapach jest wprost zniewalający
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 10:54   #46
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Błyszczące Nogi !!!

A może po prosu kuleczki brązujące? Swego czasu kupowałam ich dużo, okazało się że na twarz się nie nadają (mam tłuściocha na gębie :P) ale na nogi jak najbardziej. Najlepsze pod tym względem są LEMAX https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...w-kulkach.html ja mam dokładnie te na zdjęciu (sama zgłaszałam) i mają bardzo drobno zmielone drobinki, nadają efekt gładkiej skóry.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:43   #47
verochka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Rybnik / Wrocław / Chełm
Wiadomości: 208
GG do verochka
Dot.: Błyszczące Nogi !!!

dziewczyny ja mam super patent na błyszczące nogi-łatwy, szybki i w ogole powalający.

1) jest taki prosukt z Rimmela seria Sun Shimmer, jest to bronzer do nóg, taki jakby koloryzujący krem. Nakłada sie go, a potem zmywa woda i mysłem. Efekt jest super. Nazywa sie to chyba Instant Legs, ostatnio widziałam na allegro. Dowiedzialam sie o nim z wywiadu z Edyta Herbus w Urodzie :P

2) jest takie cudo z L'Oreala, w małej buteleczce płynny rozświetlacz do twarzy. Dodaje troche tego do balsamu do ciała i voila.

I jak tu jedna z dziewczyn pisała: Olejek firmy Nuxe. Bardzo, bardzo fajny.
__________________
Gdybym była morzem, to byłabym Morzem Czarnym. Tak, w porównaniu z Atlantykiem to maleństwo, ale nawet w stawie można utonąć


verochka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 14:56   #48
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Błyszczące Nogi !!!

Cytat:
Napisane przez hermiona17 Pokaż wiadomość
A wiec tak moje drogie wiem o jakie nogi blyszczace wam chodzi takie :

Ten efekt mozna uzyskac nie tylko photoshopem! ale TAKZE WIELOMA PODKRESLAM WIELOMA kosmetykami, myslicie ze jedna oliwka i po srawie;|? ja uzyskuje taki efekt tylko na dyskoteki bo bym zbankrutowala a robie tak:

1. Dokladnie umyte ( piling, zel z ADIDASA taki jasno niebieski) i depilacja , nóg rano.
- potem nakładam samoopalacze z Garniera i z Eveline i np. zeby sie wchlonelo podsusze suszarka
-potem po poludniu
2. Balsam Dove, Silk Glow, Silkening Body Lotion (Jedwabisty balsam do ciała rozświetlający skórę) i pocxzekac 5 minut jak sie wchlonie! i do tego BALSAM Z VENITY Z DROBINKAMI ZLOTA I Z 4 PORY ROKU ROZSWIETLAJACY
3. nastepnie SOraya ! kuracja brązujoco-rozświetlająca do CIEMNEJ karnacji! trzeba wsmarowac.
4. następnie Biore brokat / kupilam taki pylek, taki malutki brokacik bo niektore sa wielkie(drobinki) i LEKKO LEKKO I MALO posypie nogi ! ale tylko szczypte!
5. Potem nakladam z Kolastyny OLEJEK z drobinkami zlota.
6. i biore na to olejek DUX COSMETIC tez z drobinkami ale to wszystko w miare nie walcie tego za duzo !
7. nakladam potem z BIELENDY BRAZUJACY BALSAM Z DROBINKAMI ZLOTA! ale to tez w miare jest lepki i gesty wiec ladnie sie trzyma na nogach !
8. nastepnie biore np. nogi KULKAMI ROZSWIETLAJACYMI ! ja mam rozoe lekko rozwe, i to zostawia taka poswiate.
9. KREM OLIWKOWY Z ZIAJI!
10. i mam za***iste nogi i KAZDY na dyskotece pyta sie mnie co ja z nimi robie ale widzicie to ciezka praca zeby uzyskac taki efekt i WIEM ze niektorzy mysla ze mam MAŹ na sobie czytajacx to, ale to nie prawda bo to sie wchlania i nad ranem w domq po dyskotece mam ZAJE.BI.SCI.E gladkie nogi

- chce jeszcze wyprubowac z MAybeline taki pyl do ciala !

pozdriawiam
Cytat:
Napisane przez hermiona17 Pokaż wiadomość
ale jak Oliwki wezmiesz odrobine to nie ma takiej opcji ! a ja podkreslilam ze takie nogi czy cialo uzyskuje TYLKO na dyskoteki ! w dzien taki normalny za bardzo bys sie rzucala w oczy .... przynajmniej ja tego nie praktukuje w dzien. ale na wieczor, na dyskoteke jeszcze w sztucznych oswietleniach to jest to
Cytat:
Napisane przez hermiona17 Pokaż wiadomość
hehe to tez moze zalezec JAKA oliwke dawalas bo ja mam Oliwke z Kolastyny z Drobinkami zlota ktora podkresla opalenizne a w moim wypadku ten samoopalacz .

brzuszek z sylwestra
Cytat:
Napisane przez hermiona17 Pokaż wiadomość
hehe no ja napisalam w posacie wyzej wszystko co uzywam, bo czytam tak te waatki i smieszy mnie jak ktos mysli ze jeden, dwa lub trzy balsamy wystraczza!
Cytat:
Napisane przez hermiona17 Pokaż wiadomość
ja nie zgadzam sie z tym ze photoshop
Wow!! nie przypuszczałam że ktokolwiek może wpaść na pomysł użycia W JEDNYM CZASIE 12 kosmetyków na jakąkolwiek część ciała!!

bardzo się bronisz przed używaniem zwykłej oliwki, a tak jak dziewczyny piszą, im zależy też na pielęgnacji, a nie tylko na dyskotece....

widocznie mamy inne poczucie humoru, bo nie sądziłam że dla "looku" na dyskotece można spędzi tyle czasu w łazience... nie tylko wyda tyle kasy, ale jeszcze wprowadzi tyle różnych substancji konserwujących, zapachowych, drobinek i całego tego "staffu" który może spowodowa setki uczuleń i podrażnień.

i wtedy zamiast błyszczących nóg mamy wątek "łuszczące nogi"
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 16:30   #49
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Błyszczące Nogi !!!

Ponoć wszystko, czym sie człowiek posmaruje, jest w jakimś stopniu wchłaniane i idzie do wątroby. Mnie to przekonuje do prostych rozwiązań.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 19:00   #50
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Błyszczące Nogi !!!

Cytat:
Wow!! nie przypuszczałam że ktokolwiek może wpaść na pomysł użycia W JEDNYM CZASIE 12 kosmetyków na jakąkolwiek część ciała!!

bardzo się bronisz przed używaniem zwykłej oliwki, a tak jak dziewczyny piszą, im zależy też na pielęgnacji, a nie tylko na dyskotece....

widocznie mamy inne poczucie humoru, bo nie sądziłam że dla "looku" na dyskotece można spędzi tyle czasu w łazience... nie tylko wyda tyle kasy, ale jeszcze wprowadzi tyle różnych substancji konserwujących, zapachowych, drobinek i całego tego "staffu" który może spowodowa setki uczuleń i podrażnień.

i wtedy zamiast błyszczących nóg mamy wątek "łuszczące nogi"
Ja tam uważam, że raz na jakiś czas można zaszaleć Ja szykując się na imprezę mogę to robić od rana, uwielbiam to. Pewnie też będę tak robić jak nie znajdę prostszego rozwiązania

Bo jeżeli chodzi na codzień to można kupić balsam dove. Ma takie fajne złote drobinki, fajnie rozświetla, ale na dyskotekę to nic prawie nie da...

A to, że się łuszczą itd to zależy tylko od skóry, a każda z nas wie jaką ma.
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 13:20   #51
grizz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 980
Dot.: Błyszczące Nogi !!!

Cytat:
Napisane przez verochka Pokaż wiadomość
dziewczyny ja mam super patent na błyszczące nogi-łatwy, szybki i w ogole powalający.

1) jest taki prosukt z Rimmela seria Sun Shimmer, jest to bronzer do nóg, taki jakby koloryzujący krem. Nakłada sie go, a potem zmywa woda i mysłem. Efekt jest super. Nazywa sie to chyba Instant Legs, ostatnio widziałam na allegro. Dowiedzialam sie o nim z wywiadu z Edyta Herbus w Urodzie :P

2) jest takie cudo z L'Oreala, w małej buteleczce płynny rozświetlacz do twarzy. Dodaje troche tego do balsamu do ciała i voila.

I jak tu jedna z dziewczyn pisała: Olejek firmy Nuxe. Bardzo, bardzo fajny.

hmm znalazlam na allegro ten bronzer rimmela http://www.allegro.pl/item532473363_...s_bronzer.html
ale efekt na zdjeciach mnie roche przeraża jak nogi kosmitki :/
dlaczego nie mozna tego dostac w polskich drogeriach??
__________________
grizz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 13:28   #52
grizz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 980
Dot.: Błyszczące Nogi !!!

a co myślicie o tym http://www.allegro.pl/item528256729_..._z_apteki.html

nadaje sie do stosowania nacodzien??ktos go ma moze sie posmarowac i zrobic zdjecie??
__________________
grizz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.