Proszę o pomoc. ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-19, 01:09   #1
Claudynaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 11

Proszę o pomoc. ;)


Napiszę krótko. Nie wiem, jak zmienić fryzurę, by mi pasowała. Ciągle zmieniam tylko grzywkę z prostej na bok i tak w kółko, od 4 lat mam mniej więcej tą samą fryzurę.. Mam nadzieję, że pomożecie.
Poza tym, jak myślicie, jaki makijaż odpowiadałby mi najbardziej? Uwielbiam podkreślać oczy eyelinerem, ale słyszałam, że niestety to pomniejsza oczy.
Proszę o pomysły i z góry dziękuję .
a w linku podaję zdjęcie.

http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0710/dsc000271c63.jpg

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-07-20 o 15:13 Powód: załączenie zdjecia.Regulamin.
Claudynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 01:44   #2
idedodomu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 179
Dot.: Proszę o pomoc. ;)

hmmm a masz mniej n-k-owe zdjecie?
jakies bardziej wyrazne ?

---------- Dopisano o 02:44 ---------- Poprzedni post napisano o 02:43 ----------

Cytat:
Napisane przez idedodomu Pokaż wiadomość
hmmm a masz mniej n-k-owe zdjecie?
jakies bardziej wyrazne ?
__________________
Prosze podpisz petycje
nieludzkie traktowanie psów
http://www.ptroa.co.il/petition/index.php
idedodomu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 13:03   #3
Claudynaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 11
Dot.: Proszę o pomoc. ;)

hmm, no mam jeszcze jedno w miarę , a jak coś to później jeszcze zrobię i wstawię.

http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0710/f94659b614dcfe.jpg
Claudynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 15:28   #4
oto_ona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 19
Dot.: Proszę o pomoc. ;)

umiesz czytac ? daj normalne foto bo z tego nic nie widac
oto_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 16:00   #5
Avanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 218
Dot.: Proszę o pomoc. ;)

Dodaj lepsze zdjęcie, bez photoshopa, najlepiej w spiętych włosach
__________________
...I choćbym stanęła na głowie,
to i tak słuchawki będą zawsze splątane,
herbata za gorąca,
a facet nie ten.

Avanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 16:19   #6
vanilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: swieta dygdolandia
Wiadomości: 365
Dot.: Proszę o pomoc. ;)

hmm... ja uwazam ze masz zdecydowanie za bardzo wyregulowane brwi... wyglada to nie naturalnie... i b. ladnie by Ci bylo w troszke jasniejszyc wosach... moze byc bardzo ciemny braz ale nie czarny.... sory ale to tak jak platyna mnie osobiscie kojarzy sie z tandeta...
Twojej fryzurki zbytnio nie widze..
__________________
Pozdrawiam,

vanilaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 17:42   #7
idedodomu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 179
Dot.: Proszę o pomoc. ;)

eh... te dwa zdjecia sie od siebie nie roznia zbyt wiele

nie masz jakiegos zdjecia z wakacji czy cos?

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

tak btw
dlaczego tak marszczysz czolo?
serio trudno jest cos doradzic

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez vanilaa Pokaż wiadomość
hmm... ja uwazam ze masz zdecydowanie za bardzo wyregulowane brwi... wyglada to nie naturalnie... i b. ladnie by Ci bylo w troszke jasniejszyc wosach... moze byc bardzo ciemny braz ale nie czarny.... sory ale to tak jak platyna mnie osobiscie kojarzy sie z tandeta...
Twojej fryzurki zbytnio nie widze..
bo nic tu nie widac
__________________
Prosze podpisz petycje
nieludzkie traktowanie psów
http://www.ptroa.co.il/petition/index.php
idedodomu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 20:24   #8
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: Proszę o pomoc. ;)

Vanilaa czarny nie jest tandetny ;] tandetne są te nie udane żółte blondy.

Claudyna daj zdjęcie całej buzi będzie lepiej widać i jedyne co jest dla mnie widoczne do zmiany to brwi...
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 13:07   #9
Claudynaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 11
Dot.: Proszę o pomoc. ;)

miało być zdjęcie całej buzi i jest. jedyne, jakie znalazłam na kompie jeszcze.
później robię jeszcze jakieś lepsze, tylko nie miałam kiedy za bardzo.

http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0710/dsc0047223bb.jpg

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

co do czarnych włosów.. na tych zdjęciach wyszły, jak czarne, ale mam takie czekoladowe, ciemny brąz, coś takiego. na jednym ze zdjęć, wiem z brwiami przegięłam, ale to ostatnie zdjęcie jest najnowsze i tu już miałam trochę lepszy kształt. Myślałam nad tym, żeby jeszcze trochę rozjaśnić kolor włosów tak do średniego brązu , dobry pomysł.?
A właśnie i jak się malować, żeby nie zmniejszać optycznie oczu ?
Claudynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 13:21   #10
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Proszę o pomoc. ;)

Jak nie chcesz zmniejszać optycznie oczu to zrezygnuj z tych czernideł. I po to tak marszczysz brwi na tych zdjećiach i układasz usta w dziubek ? ...

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Jak nie chcesz zmniejszać optycznie oczu to zrezygnuj z tych czernideł. I po to tak marszczysz brwi na tych zdjećiach i układasz usta w dziubek ? ...
Zresztą to nie jest seksi tylko cholernie tandetne.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 14:27   #11
faza14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65
Dot.: Proszę o pomoc. ;)

Przestańcie Ją tak pojeżdżać, niech robi co chce. My tu jesteśmy tylko od porad...

Dziewczyny chcą powiedzieć, że powinnaś postawić na naturalność. Jak widzę jesteś naprawdę bardzo ładna, proponuję zrezygnować z solarki, mocnego makijażu i stylizacji włosów. Postaw jedynie na tusz do rzęs, jakiś lekki podkład albo krem tonujący, jeśli masz problemy z cerą i odrobinkę różu. Włosy mogłabyś jedynie rozjaśnić do jakiegoś brązu i zostawić je takimi jakie są, przydałoby im się trochę odżywienia ; )) pozdrawiam ; )
faza14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 14:40   #12
asiulek19
Zakorzenienie
 
Avatar asiulek19
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 5 666
Dot.: Proszę o pomoc. ;)

Jejj jak zobaczyłam to zdjęcie to pomyślałam jaka szctuczna lala i te zdj z tymi wydentymi ustami sory ,ale jak taka dziwka do przelecenia(musiałam to powiedzieć ,bo jak to widzę to aż mi się nie dobrze robi) Ale powiedz dlaczego takie robisz głupie miny? mam teraz się okazję zapytać bo ja tego nie rozumiem
Tak postaw na naturalność ,ale moim zdaniem nie postawisz :P ,bo znam już wiele takich osób które chcą się zmienić ,ale nie mogą wyjść na ulicę bez tapety i zapudrowanych ust...
__________________
Uśmiechnij się...Jutro możesz nie mieć zębów

asiulek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 14:48   #13
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Proszę o pomoc. ;)

Jesteś bardzo ładna, na tym ostatnim zdjęciu wyglądasz ślicznie

Nie wiem dlaczego kreujesz sobie taki agresywny wizerunek.. te minki na dwóch pierwszych fotkach nie są ani sexy ani fajne. Ostry makijaż i wyzywające miny sprawiają, że wyglądasz na cwaniarę.
I po co? Jesteś b. ładna, nie jedna dziewczyna może Ci pozazdrościć, więc podkreśl swoje atuty, zamiast je maskować.

Generalnie widzę, że się dość mocno malujesz. Jest to fajny makijaż, pod warunkiem, że wybierasz się na impreze czy coś w tym rodzaju. Jako makijaż dzienny jest zdecydowanie za mocny. Podkreśl oczy kredką, jasnym cieniem, nie tuszuj ich pięć razy. Nie wiem jakie masz obecnie brwi, ale na dwóch pierwszych fotkach są zbyt mocno wyskubane, za cienkie (efekt kreseczek).
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 22:37   #14
Claudynaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 11
Dot.: Proszę o pomoc. ;)

Z solarki nie korzystam, i szczerze mówiąc byłam tylko jedyny raz w życiu. Mam po prostu taką karnację. Co do wychodzenia z domu bez makijażu.. Dla mnie to żaden problem, mogę chodzić bez makijażu, ale lepiej się czuję mając podkreślone oczy. Wiem, że za mocno maluje oczy, dlatego postanowiłam napisać do Was, mając nadzieję, że doradzicie mi jakiś lightowy makijaż. Co do włosów, to niestety mam za krótkie i zbyt długo trwa ich zapuszczania, a jeśli ich nie wyprostuję codziennie mam efekt tzw. "siana" i w tym momencie nie przesadzam. :P Brwi obecnie mam takie, jak na tym ostatnim zdjęciu, wcześniej wiem, że to była przeginka, dlatego z nich zrezygnowałam.. (;
Claudynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 01:12   #15
vanilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: swieta dygdolandia
Wiadomości: 365
Dot.: Proszę o pomoc. ;)

poprostu: wedlug mnie czarny (jesli nie jest naturalny) tak ja platyna jest tadetny... jeszcze raz: napisalam ze mi sie kojarzy z tadeta i juz..
Masz prawo tego zdania nie podzielac ale to napisz prosze ze wedlug Ciebie nie jest... a nie ze nie jest ogolnie..

a teraz do rzeczy..:
Claudynaa
Na ostatnim zdjeciu wygladasz b. ladnie... z samym eyelinerem nad okiem jest Ci b. do twarzy...
__________________
Pozdrawiam,

vanilaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 11:25   #16
Claudynaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 11
Dot.: Proszę o pomoc. ;)

No z tym czarnym się zgadzam, że jeśli nie jest naturalny to wygląda tandetnie. Ale jak mówiłam wcześniej.. Czarne włosy wyszły mi tylko na zdjęciu, bo w rzeczywistości miałam ciemny brąz.
bądź, co bądź dziękuję dziewczyny za rady, mimo że wcześniej trochę ciężko było nam się dogadać.
Aaa mam jeszcze jedno pytanie końcowe. Czy macie, jakieś domowe, sprawdzone patenty, żeby się szybciej opalać .?
Podobno smarowanie się na słonko oliwą z oliwek daje dobre efekty.. ?
Claudynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 11:49   #17
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: Proszę o pomoc. ;)

Powtarzam jeszcze raz czarny nie jest tandetny ;] jest sto razy lepszy od tych blondów itp no i kto nie farbuje włosów? ;p 90% dziewczyn w wieku 20 lat ma zafarbowane włosy wiec jakie znaczenie ma kolor farby przed prawdą i tak się nie ucieknie ;D wszystkie sa sztuczne ;]

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

co do opalania mi się najlepiej opala na oliwkę szybko i na brązowo, słyszałam, że dlatego bo się świeci i przyciagą heh ale nie wiem ile to prawdy jednak jak to jedne z Twoich pierwszych prób opalania lub masz wrażliwą skórę to nie polecam
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 22:50   #18
Claudynaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 11
Dot.: Proszę o pomoc. ;)

zawsze można czasowo tez ograniczać opalanie, np od godzinki po coraz dłuższe. ;p od jutra chyba zacznę się piec na słonku, heh.
jak dla mnie farb do włosów mogłoby nie być, jak powiedziałaś (poprostu) wszystkie kolory są sztuczne, a ja już wiem po sobie, że w naturalnym odcieniu wygląda się najlepiej. Zaczęłam farbować włosy jakieś 5 lat temu i przez ten czas zdążyłam mieć na głowie wszystkie kolory , he. Tzw błędy młodości, no cóż. :P
Claudynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.