Co powinnam zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-20, 21:55   #1
Rybuniia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 31

Co powinnam zrobić?


Cześć, często tu siedzę, podczytuję, a teraz odważę się spytać Was, co zrobić z sobą. Więc tak. Od zawsze byłam blondynką- jaśniejszą, ciemniejszą- ale od zawsze. Jakieś 5 miesięcy temu zdecydowałam się na pociemnienie włosów, miało być delikatnie, teraz jestem kasztanową szatynką Mam raczej jasną cerę, nie jest zupełnie czysta, no ale nie narzekam- małe mankamenty urody tuszuję odpowiednimi kosmetykami. Oczy-niebieskie, ogromne, zawsze podkreślam eyelinerem i dość grubą warstwą tuszu, na policzki nakładam róż, a na usta zazwyczaj błyszczyk w kolorze cielistym. Potrzebuję Waszej rady. Chciałabym jakiejś zmiany. Nie z kolorem włosów- bo włosów już nie przefarbuję. Co myślicie o grzywce, prostej,długiej, do brwi? Moje włosy są z natury kręcone, bardzo grube, a ja mimo, że zdaję sobie sprawę z konsekwencji, non stop je prostuję. Może jakieś inne zmiany, dotyczące makijażu? Jestem otwarta, przyjmuję krytykę- także proszę o szczerość. Załączam kilka zdjęć- niektóre są starsze, niektóre nowsze, pozdrawiam.
Rybuniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 09:00   #2
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Co powinnam zrobić?

Nie masz normalnych zdjęć ukazujących całą buzię?
Najbardziej podobasz mi się w tym ciemnym kolorze włosów. Grzywka prosta też jest chyba dobrym pomysłem. Masz bardzo ładne oczy.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 14:11   #3
Rybuniia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 31
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Nie masz normalnych zdjęć ukazujących całą buzię?
Najbardziej podobasz mi się w tym ciemnym kolorze włosów. Grzywka prosta też jest chyba dobrym pomysłem. Masz bardzo ładne oczy.
Zdjęcia wrzucałam na szybk0-te które miałam pod ręką. Potem coś jeszcze dorzucę. Strasznie mnie korci na długą, prostą grzywkę. Dzięki za komplementy!
Rybuniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 16:22   #4
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Co powinnam zrobić?

Bardzo fajny masz kolorek, na twoim miejscu zrobiłabym grzywkę na skos, w prostej Cię nie widzę.

Ps. jakiej firmy użyłaś błyszczyka na ostatnim zdjęciu??
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 16:42   #5
magda120792
Rozeznanie
 
Avatar magda120792
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południowo-wschodnie krańce
Wiadomości: 578
Dot.: Co powinnam zrobić?

Ja bym na Twoim miejscu nic nie zmieniała.
Jesteś bardzo ładna i pasują Ci brązowe włosy (ps. nie wracaj do blondu)
__________________
zapuszczamy włosy od nowa . . .

"Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma"
Marilyn Monroe




magda120792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 21:17   #6
Ewakuacja69
Rozeznanie
 
Avatar Ewakuacja69
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 664
Dot.: Co powinnam zrobić?

na ostatnim zdjeciu masz swietny kolor wlosow. jestem ciekawa jak wygladasz w kreconych wlosach. nie szkoda Ci ich?
__________________
tyle rzeczy do sfotografowania, a tak mało czasu...

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 00:50   #7
Rybuniia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 31
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez sylwusiakofana Pokaż wiadomość
jej ty pięknie wyglądasz jak dla mnie to nie musisz nic zmieniać śliczne oczka buzia i piękny masz kolorek na ostatnim zdjęciu jaki to kolorek? kiedyś już cie chyba pytałam ale zapytam jeszcze raz Pozdrawiam
Miałam kilka odcieni brązów na sobie- także dokładnie Ci nie powiem, ale chyba kasztanowy brąz ( na tym zdjęciu już trochę "sprany" )

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;19480528]Bardzo fajny masz kolorek, na twoim miejscu zrobiłabym grzywkę na skos, w prostej Cię nie widzę.

Ps. jakiej firmy użyłaś błyszczyka na ostatnim zdjęciu??[/QUOTE]
Błyszczyk firmy Artdeco, był bardzo dobry, numer bodajże 26 lub 27, niestety już mi się skończył.

Cytat:
Napisane przez magda120792 Pokaż wiadomość
Ja bym na Twoim miejscu nic nie zmieniała.
Jesteś bardzo ładna i pasują Ci brązowe włosy (ps. nie wracaj do blondu)
Nie mam nawet najmniejszego zamiaru.

Cytat:
Napisane przez Ewakuacja69 Pokaż wiadomość
na ostatnim zdjeciu masz swietny kolor wlosow. jestem ciekawa jak wygladasz w kreconych wlosach. nie szkoda Ci ich?
W załączeniu zdjęcie w naturalnych włosach- wiem, znowu niewiele widać, no ale tym razem główną rolę grają tu włosy. Nie są brzydkie, wiem- układają się dość fajnie, ale o wiele, wiele lepiej czuję się w prostych.


A powiedźcie mi, dziewczyny, co myślicie o przedłużeniu włosów? Czy to bardzo niszczy włosy? I jakie pieniądze trzeba byłoby na to przygotować?
No i mówcie, co myślicie o tej prostej grzywce, bo mnie straaasznie korci!
Rybuniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-22, 07:13   #8
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Co powinnam zrobić?

Dzięki za info

Niestety na przedłużaniu się nie znam, ale z tego co czytałam kiedyś to jest dość drogie i niszczy włosy.

Jak cię korci ta grzywka to zetnij, jak ci nie będzie pasować to możesz ją podpiąć do góry albo poczekać aż urośnie i ściąć inaczej
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 08:40   #9
alicja_29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wlkp :)
Wiadomości: 132
GG do alicja_29
Dot.: Co powinnam zrobić?

Wyglądasz bardzo ładnie i moim zdaniem nie powinnaś za dużo "kombinować" ze swoim wyglądam...
__________________
**A jeśli miłość jest największym kultem całej ludzkości,
to pierwszą jej kapłanką była i zawsze jest kobieta**

alicja_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 09:24   #10
Rybuniia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 31
Dot.: Co powinnam zrobić?

Karolka, że dość drogie, to zdążyłam się zorientować, ale ciekawa jestem, jak to wszystko przebiega- chyba będę musiała poszperać na wizażu- znajdę coś?
Rybuniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 10:22   #11
sylwiao931
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 275
Dot.: Co powinnam zrobić?

a wiec....Nie nie nie- nierob prostej grzywki niebedzie ci dobrze... uwierz mi ... natomiast ladnie ci z grzywka na bok... a jak chodzi o kolor to na 3 i 4 zdjeciu mi sie szczerze niepodobasz ale za to 2 ostatnie sa poprostu boskie.... to jest na tyle co moge powiedziec... byc taka jaka jestes na ostatnim zdjeciu i nic niezmieniaj a kolorek taki utrzymuj...pzd
sylwiao931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-22, 10:37   #12
karolinka_87
Rozeznanie
 
Avatar karolinka_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 796
Dot.: Co powinnam zrobić?

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;19491992]

Jak cię korci ta grzywka to zetnij, jak ci nie będzie pasować to możesz ją podpiąć do góry albo poczekać aż urośnie i ściąć inaczej[/QUOTE]
popieram...
ja na Twoim miejscy również zrobiłabym sobie prostą grzywkę, skoro korci Cię od dłuższego czasu...
też długo się zastanawiałam nad prostą grzywką i... w końcu zrobiłam i nie żałuję.
a w razie gdyby Ci się nie spodobała- masz wyjście- tak jak karolka napisała- podpinać ją do góry zaręczam Ci, że i w prostej grzywce i w podpiętej do góry będziesz wyglądać ładnie, bo jak to się mówi- ładnemu we wszystkim ładnie
karolinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 21:35   #13
Rybuniia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 31
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez sylwiao931 Pokaż wiadomość
a wiec....Nie nie nie- nierob prostej grzywki niebedzie ci dobrze... uwierz mi ... natomiast ladnie ci z grzywka na bok... a jak chodzi o kolor to na 3 i 4 zdjeciu mi sie szczerze niepodobasz ale za to 2 ostatnie sa poprostu boskie.... to jest na tyle co moge powiedziec... byc taka jaka jestes na ostatnim zdjeciu i nic niezmieniaj a kolorek taki utrzymuj...pzd
2 ostatnie to nowsze zdjęcia

Cytat:
Napisane przez karolinka_87 Pokaż wiadomość
popieram...
ja na Twoim miejscy również zrobiłabym sobie prostą grzywkę, skoro korci Cię od dłuższego czasu...
też długo się zastanawiałam nad prostą grzywką i... w końcu zrobiłam i nie żałuję.
a w razie gdyby Ci się nie spodobała- masz wyjście- tak jak karolka napisała- podpinać ją do góry zaręczam Ci, że i w prostej grzywce i w podpiętej do góry będziesz wyglądać ładnie, bo jak to się mówi- ładnemu we wszystkim ładnie
Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez sylwusiakofana Pokaż wiadomość
ja przedłużam metodą clip-in albo clip-on jak kto woli i jestem bardzo zadowolona dopinam i odpinam kiedy chce nie zniszczyłam włosów taśmy nigdy mi nie spadły super sprawa naprawdę polecam o innych metodach niestety nic nie wiem ale dużo się naczytałam ze strasznie niszczą włosy pozdrawiam
Jaki jest koszt przedłużania włosów taką metodą?
Rybuniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 16:39   #14
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Co powinnam zrobić?

Jesteś piękna. Cudowne oczy.
Ja bym nic nie zmieniała, prosta grzywka nie będzie Ci pasować, skośna i owszem.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 19:42   #15
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Co powinnam zrobić?

Dopiero teraz doczytała, że masz z natury kręcone włosy. Jestem pewna, że wyglądasz w nich ślicznie. Może wrzucisz zdjęcie, a my przekonamy Cię do zrezygnowania z prostownicy?
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 10:44   #16
lentilka
Zakorzenienie
 
Avatar lentilka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Home sweet Home!
Wiadomości: 6 106
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez Rybuniia Pokaż wiadomość
2 ostatnie to nowsze zdjęcia



Dziękuję!



Jaki jest koszt przedłużania włosów taką metodą?

włosy na klipsy to koszt od 100 do 400 nawet i wiec zależny jakiej jakości

mówisz i widać ze masz dużo włosów w takiej sytuacji musiał bys zakupić 2 zestawy włosów co najmniej to by było juz strasznie nie wygodne ja przedłużam włosy na ringi i miomo ze na tym dorabiam nie będę cie oszukiwać -przy 1 założeniu na koło 2-3 miesięcy włosy nie sa az tak obciążone ale mam klientki co noszą włosy nawet rok osoby o słabszych włosach maja szybkie ubytki włosów w okolicach skroni no i na całej głowie tez cisem pasemko potrafi odpaść całe z naszymi włosami a wiem po sobie ze jak raz sie założy włosy i sie przywyknie to można wpaść w obsesje ;p ty masz całkiem długie włoski a włosy naprawde dobrej jakości maja 45-50 cm to nie duzo wiecej niz ty masz koszt tez zalezy od metody i jakości włosów mozesz zrobic za 300-400 i po 2 tygodniach ich nie rozczeszesz ja pomiomo ze mam duzo mniej włosów niz ty płaciłam za swoje przedłużanie 650zł i cieszyłam sie tymi włoskami 7 miesięcy a farbowałam je i prostowałam
lentilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 13:26   #17
Rybuniia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 31
Arrow Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez lentilka Pokaż wiadomość
włosy na klipsy to koszt od 100 do 400 nawet i wiec zależny jakiej jakości

mówisz i widać ze masz dużo włosów w takiej sytuacji musiał bys zakupić 2 zestawy włosów co najmniej to by było juz strasznie nie wygodne ja przedłużam włosy na ringi i miomo ze na tym dorabiam nie będę cie oszukiwać -przy 1 założeniu na koło 2-3 miesięcy włosy nie sa az tak obciążone ale mam klientki co noszą włosy nawet rok osoby o słabszych włosach maja szybkie ubytki włosów w okolicach skroni no i na całej głowie tez cisem pasemko potrafi odpaść całe z naszymi włosami a wiem po sobie ze jak raz sie założy włosy i sie przywyknie to można wpaść w obsesje ;p ty masz całkiem długie włoski a włosy naprawde dobrej jakości maja 45-50 cm to nie duzo wiecej niz ty masz koszt tez zalezy od metody i jakości włosów mozesz zrobic za 300-400 i po 2 tygodniach ich nie rozczeszesz ja pomiomo ze mam duzo mniej włosów niz ty płaciłam za swoje przedłużanie 650zł i cieszyłam sie tymi włoskami 7 miesięcy a farbowałam je i prostowałam
Więc jeśli ja mam dość zniszczone włosy- nie powinnam ryzykować? Przyznam, że byłam przygotowana na koszy 300-400zł, cena 650zł mnie trochę zszokowała. Mogłabyś mi pokazać jakieś swoje zdjęcie w przedłużonych włosach?
Rybuniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 22:32   #18
lentilka
Zakorzenienie
 
Avatar lentilka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Home sweet Home!
Wiadomości: 6 106
Dot.: Co powinnam zrobić?

POWIEM TAK EFEKT JEST SUPER MOŻNA JUŻ ZNALEŹĆ NACIĄGACZKI NA AELLGRO CO PRZEDŁUŻAJĄ NATURALNYMI ZA 350ZŁ ja tak poszłam 1 raz i płakałam za kasa za wypadającymi włosami syntetykami tylko na klipsy bo przedłużyć na stałe to piekło

szczerze to szkoda włosów ja miałam załozone przez ponad rok mija teraz 2 lata i dalej mam braki w okolicach skroni i ogolnie

1zdjecie dł bez doczepionych tak trosze do końca karku


2 to włosy załone za 500zł po roku czasu 3 dziejcie to te same włosy skrócone włosy miały wtedy około roku i 7miesiecy widac juz ze sa podniszczone wybacz takie zdjęcia ale nie byłam na swoim kompie

ja o swoje nie dbałam wogole wiec mogły wytrzymać dłużnej

jesli chcesz to pytaj
lentilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 14:55   #19
pigula1990
Zadomowienie
 
Avatar pigula1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 274
Dot.: Co powinnam zrobić?

Bardzo sliczna z Ciebie dziewczyna i na pewno nic bym nie zmieniala, gdybym miala Twoja urode
Zapytam tylko: jakiego podkladu uzywasz;> Bo widze ze jest bardzo dobry ;>
__________________
"Wiedzę buduje się z faktów, jak dom z kamienia; ale zbiór faktów nie jest wiedzą, jak stos kamieni nie jest domem"
H. Poincare

pigula1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 22:16   #20
Rybuniia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 31
Dot.: Co powinnam zrobić?

Nie posłuchałam się i zrobiłam grzywkę .. Mimo wszystko, efekt chyba mi się podoba.

A co do podkładu - Maybelline Affinitone.
Rybuniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 11:42   #21
Rybuniia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 31
Dot.: Co powinnam zrobić?

To jak- może być z tą grzywką, czy ją z powrotem zapuszczać?
Rybuniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 19:48   #22
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Co powinnam zrobić?

sliczna jestes wiec we wszystkim Ci ladnie


musisz sie zdecydowac w czym się lepiej czujesz, dobrze Ci w tej prostej grzywce, jednak mi sie bardziej podobalaś na pierwszych zdjęciach ;p bo teraz w tej calkiem inaczej wygladasz, jakos wedlug mnie wtedy bylo lepiej


znow masz cos wspanialego na ustach;p co to za pomadka?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 21:02   #23
Rybuniia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 31
Dot.: Co powinnam zrobić?

No tym razem cię zaskoczę, bo to taka zwykła, ochronna pomadka z Nivea, nadająca lekki połysk- różowe opakowanie Ja z natury mam bardzo jasne usta- właściwie nie wiem dlaczego.
Rybuniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 22:51   #24
Madii89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Samotne miasto...
Wiadomości: 121
Dot.: Co powinnam zrobić?

Ta grzywka pasuje do Ciebie! Dobrze zrobiłaś!
__________________
"Jest tylko jedna zasada:
nie krępować się i robić to, na co ma się ochotę. Każdy ma prawo do własnego szczęścia."
Madii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:14   #25
Rybuniia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 31
Dot.: Co powinnam zrobić?

Grzywka trochę urosła, trochę inaczej ją zaczesuję i czuję się naprawdę dobrze
Rybuniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:42   #26
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Co powinnam zrobić?

a mi sie najbardziej podobalas w tych kasztanowych wlosach z tym lekko rudawym refleksem z grzywka na bok.... miodzio sliczna z ciebie dziewczyna wiec i tak wszytko ci pasuje
dilara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 21:16   #27
Rybuniia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 31
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cześć, długo się nie odzywałam. Grzywka urosła, ja się trochę przez wakacje opaliłam, wyglądam teraz tak, jak na załączonych zdjęciach. Co myślicie o włosach? Zmieniać coś? No i jaki kolor polecacie, bo zamierzam je pociemnić?
Rybuniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 22:03   #28
niebieski BoMbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 241
Dot.: Co powinnam zrobić?

Sliczna jestes nic nie zmieniaj !!
jak robisz makijaz i jakich kosmetykow uzywasz??
__________________
* zapuszczam włosy od : 18.07.2010
* długość : 13 cm
* cel : 50 cm

powróciłam do naturalek : 18.07.2010


Matura 2011

19.08.2010 - ZDAŁA PRAWKO ZA PIERWSZYM RAZEM! to bziuuum...
niebieski BoMbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 20:55   #29
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Co powinnam zrobić?

Byłoby o wiele łatwiej coś doradzić gdybyś dodała chociaż jedno zdjęcie na którym widać Ci całą twarz i na którym nie masz tak wybałuszonych oczu Tutaj nic nie widać. Przy tak jasnych ustach, jasnej cerze i jasnych oczach pasują praktycznie wszystkie kolory oprócz czerni i bardzo ciemnego brązu.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 09:28   #30
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Byłoby o wiele łatwiej coś doradzić gdybyś dodała chociaż jedno zdjęcie na którym widać Ci całą twarz i na którym nie masz tak wybałuszonych oczu Tutaj nic nie widać. Przy tak jasnych ustach, jasnej cerze i jasnych oczach pasują praktycznie wszystkie kolory oprócz czerni i bardzo ciemnego brązu.
zgadzam się z poprzedniczką A najlepiej z mniejszą ilością makjażu wtedy można zobaczyć prawdziwy odcień cery, oprawe oczu
Sama wiem po sobie że jak się mocniej podmaluję i pobawie się troche bronzerem to mogę być nawet latynoska brunetką a kiedy mam minimum kosmetków na twarzy to dostrzegam że ciemne kolory niezbyt współgrają z moim typem urody
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.