Problem z zarostem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-01, 12:39   #1
aga89m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 21

Problem z zarostem


Witam od razu uprzedzam ze nie chodzi o mnie a mojego chlopaka. Otoż zawsze po tym jak sie goli ma bardzo podrazniona twarz, włoski mu wrastają i pojawiają sie nieprzyjemnie wyglądające krostki :/ na szyi zrobiło mu się juz pare małych blizn. mam pytanie czy może jakby zaczał stosować plastry do depilacji to problem by zniknął ? Miałby chociaż chyba z tydzien spokoju ? Jak radzicie ?
aga89m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 13:15   #2
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Problem z zarostem

Plastrami zarost na twarzy? To będzie chyba strrrasznie boleć.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 13:23   #3
ansy
Raczkowanie
 
Avatar ansy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Problem z zarostem

na pewno baardzo by to go bolało xD xD moze sprobować kawalek depilatorem xD albo najpierw jakis zabieg zmiekszajacy wloski..;p
ansy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 14:03   #4
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Problem z zarostem

Cytat:
Napisane przez aga89m Pokaż wiadomość
Witam od razu uprzedzam ze nie chodzi o mnie a mojego chlopaka. Otoż zawsze po tym jak sie goli ma bardzo podrazniona twarz, włoski mu wrastają i pojawiają sie nieprzyjemnie wyglądające krostki :/ na szyi zrobiło mu się juz pare małych blizn. mam pytanie czy może jakby zaczał stosować plastry do depilacji to problem by zniknął ? Miałby chociaż chyba z tydzien spokoju ? Jak radzicie ?
Pierwsze pytanie- czym Twój chłopak się goli? Maszynka elektryczna, jednorazówki?
Drugie pytanie- czego używa po goleniu? Może ten kosmetyk podrażnia mu skórę?
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 14:12   #5
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Problem z zarostem

Facet ma po prostu wrażliwą skórę. Niech zainwestuje w dobrą maszynke czy golarkę (nie jakieś tanie jednorazówki), zadba o dobry balsam po goleniu do skóry wrazliwej (bez alkoholu) i niech do pare dni robi staranny peeling. Mój misiek miał dokładnie tak samo i jak mu zaleciłam zmiane nawyków, jak nozem uciął.
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 22:53   #6
gabis
Raczkowanie
 
Avatar gabis
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 78
GG do gabis
Dot.: Problem z zarostem

Krostki z ropą tworzą sie ponieważ skóra po goleniu jest pdrażniona i dochodzi do zakażenia. Polecam spirytus salicylowy. Wiem że to brzmi brutalnie i strasznie szczypie ale działa! Ponieważ dezynfekuje skórę. Wystarczy nasączonym wacikiem przetrzeć skórę zaraz po goleniu. Potem można nałożyć balsam po goleniu by zapobiec nadmiernemu wysuszeniu skóry choć nie jest to niezbędne. Pozdrawiam
gabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 11:52   #7
Amar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 80
Dot.: Problem z zarostem

moj brat mial dokladnie ten sam problem. po goleniu mial sucha, czerwona twarz i szyje, wloski mu wrastaly i wygladal po prostu strasznie. kupowal najlepszej jakosci maszynki ( np 4 ostrza -pewnej formy - za 50-70 zeta) pokusil sie nawet o golarke elektryczna, uzywal balsamow roznych firm do skory wrazliwej. nic mu nie pomagalo. az ktoregos pieknego dnia wybral sie do apteki i kupil sobie: żel aloesowy (flos leku- 7 zl), sudocrem (dal 14 zł) i paste cynkowa (u mnie 2zl). zelem traktuje sie zarowno przed jak i po goleniu, sudocremu uzywa codziennie wieczorem a pasty cynkowej wtedy, gdy ma 'stan krytyczny' na twarzy. i jeszcze jedno, przemogl sie do peelingow co 2 dni myje twarz zelem z peelingiem; stwierdzil, ze nie interesuje go zdanie innych, niech sobie mowia ze jest baba (nasz tato sie z niego wysmiewal, a sam podbiera mu paste cynkowa i zel aloesowy ) ale przez ta pielegnacje nie ma juz takich problemow jak kiedys (teraz po goleniu ma tylko lekko zarozowiona skore)
a przede wszystkim powiedz swojemu tztowi, ze tylko przez miekka skore, bedzie przechodzic jego twarda szczescina.
powodzenia ^^
Amar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-03, 17:04   #8
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Problem z zarostem

Zgadzam sie z dziewczynami porządna maszynka po pierwsze, balsam po goleniu- nie jakieś 'brutale".Może być uczulony na jakiś składnik i przez to te krostki, albo goli się 'na sucho". Plastry raczej odpadają, wątpię, żeby mężczyźni wytrzymali takie tortury
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.