Pozbyłam się trądziku. Co dalej..? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-17, 13:43   #31
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Pozbyłam się trądziku. Co dalej..?

no wlasnie na opakowaniu ponoc jest napisane 100, a tak naprawde jest o wartości 50.. na opakowaniach są napisane rózne rzeczy, co nie znaczy ze zawsze zgodne z prawda. bloker i tyle.
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 13:47   #32
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Pozbyłam się trądziku. Co dalej..?

taa w takim razie ciekawe po co powatają 50, 60? Jak posmarujesz się nieprzepiosową, cienką warstweką 50 chwyci sołońce Cię bardziej niż 100...
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 14:57   #33
straszydło
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: Pozbyłam się trądziku. Co dalej..?

u dermatologa była ale efekt mizerny spróbuję namówić ją do ponownej wizyty dzięki straszydło
straszydło jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 12:55   #34
VanillaNut
Raczkowanie
 
Avatar VanillaNut
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 42
Dot.: Pozbyłam się trądziku. Co dalej..?

Dołączam sie do wątku, mam 16 lat, po wakacjach idę do liceum i już wyobrażam sobie, jakie pierwsze wrażenie zrobię. Jako pryszczata i nieśmiała dziewczyna...
Tak jak pisałyście - u mnie z rodzina też jest okropnie... Często babcia, gdy do nas przychodzi mówi,ze cos sobie 'podrapałam' i że drapać nie mogę. A to te wszystkie chloerne (i tak nic nie pomagające) maści tak wysuszają pryszcze.
W dodatku moja skóra ma pełno zaskórników...
Gdy z kimś rozmawiam, mam wrażenie,z ę pzrez cały czas patrzy sie na moja okropna cerę.
Nie mogę wyjść z domu bez makiijażu, ale nawet po nałożeniu korektora, podkładu i pudru wszystko widać...
Co tu dopiero powiedzieć o podobaniu sie chłopakom? Jak ja z nimi rozmawiać nie potrafię, nienawidzę, gdy ktoś patrzy sie na moja twarz...

A osoby, które nigdy nie miały trądziku, od zawsze cerę miały jak pupcia niemowlaka i nawet zaskórnikow nie iały, nigdy nie zrozumieją co taki trądzikowiec przeżywa... I dalej beda sie przypatrywać i zadawać banalne pytania...

A tak apropos: dzis idę do fryzjera - obciąć grzywkę... Chociaż czoło zasłonię...
__________________
Zamienię talent do komplikowania sobie życia na jakikolwiek inny...
VanillaNut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 17:12   #35
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Pozbyłam się trądziku. Co dalej..?

Cytat:
Napisane przez VanillaNut Pokaż wiadomość
A tak apropos: dzis idę do fryzjera - obciąć grzywkę... Chociaż czoło zasłonię...

ja slyszlalam, ze grzywka moze tylko pogorszyc sytuacje, bo skóra pod nią sie poci (szczegolnie w takie upały) i robią sie jeszcze wieksze krosty
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 15:04   #36
Smille
Raczkowanie
 
Avatar Smille
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 81
Dot.: Pozbyłam się trądziku. Co dalej..?

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie wczroaj wspomniany przezemnie wyżej krem Bielendy Ogórek&Limonka Zobaczymy jak się spisze
I jak wrażenia ? Mam jeszcze jedno pytanie : jakich używałaś maseczek (robiłaś sama czy kupowałaś w sklepie) i żeli punktowych ?
Smille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 19:02   #37
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: Pozbyłam się trądziku. Co dalej..?

..........

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-08-12 o 13:08
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-13, 19:25   #38
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Pozbyłam się trądziku. Co dalej..?

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
taa w takim razie ciekawe po co powatają 50, 60? Jak posmarujesz się nieprzepiosową, cienką warstweką 50 chwyci sołońce Cię bardziej niż 100...
teraz w nowych numeracjach filtrów nie ma już 100.
najwyższy jest faktor SPF50+
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 19:57   #39
slonko1990
Raczkowanie
 
Avatar slonko1990
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 174
Dot.: Pozbyłam się trądziku. Co dalej..?

Ja też mam problem z pielęgnacją cery po leczeniu...
Farmaceutka, która notabene poleciła mi dermatologa u którego sie leczyłam, powiedziała mi, żebym nie używała drogeryjnych kosmetyków bo one tylko wysuszają i znów mnie "wysyfi". To akurat wiem z autopsji...
Mam więc kosmetyki Pharmaceris. Z pianki jestem nawet zadowolona, ale krem mi nie podszedł. Mam wrażenie "maski" po kilku minutach od nałożenia.... Świecę się niesamowicie...

Dziewczyny jakie kosmetyki polecacie?
No i filtry... Słyszałam, że sporo z nich zapycha. Mam w miarę dobry stan cery (jeden czy dwa wypryski) więc boję się, żeby tego nie zepsuć...
Może jakiś zestawik
__________________
Być spadającą gwiazdą w czyichś marzeniach i spełniać każde życzenie.
Barbara Rosiek
Pamiętnik narkomanki
slonko1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 20:54   #40
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Pozbyłam się trądziku. Co dalej..?

Ja po wyleczeniu używałam nadal różnych anty trądzikowych- Iwostin Purritin lub Loreal Pure Zone (ale tego nie wszyscy sobie chwalą, ja bardzo!) i odkryłam REWELACJĘ!!!

Plante System Aknorm Normalnie bomba! Takiej cery to w życiu nie miałam Są dość drogie Żel ok. 30 zł, maseczka 36 zł a naprawdę warto!! Z całego serca Wam polecam. Cera oczyszczona, zaskórniki poznikały
Dziewczyny z Biochemii bardzo pozytywnie oceniły te kosmetyki, ja jestem nimi zachwycona!

Zamawiałam je w aptece na moją prośbę, bo są kompletnie niezasłużenie niepopularne niestety

http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...oducts_id=4312
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Oczyszczajacy_zel_do_mycia_ciala Aknorm.jpg (6,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aknorm maseczka.jpg (15,3 KB, 10 załadowań)
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 10:31   #41
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: Pozbyłam się trądziku. Co dalej..?

Witam. ja walczyłam z trądzikiem 5 lat. i nic oczywiscie nie pomagało. chodziłam do dwóch dermatologów ale oni tylk antybiotyki a nastepnie witaminy. i tyle.juz miałam dość.miałam straszne krosty takie podskórne też i zostawały mi po nich slady. i znajoma mi poleciła jeszcze jednego dermatologa i wiecie co, kobieta sie poznała na pierwszej wizycie co mi jest iu jak to leczyc. po pierwsze dostałam skierowanie na badanie a potek przepisałą mi AKNENORMIN. zażywałam te tabletki poł roku. efekty miałąm po zażyciu opakowania.ale waidomo ze wszystko wymaga czasu. do tego oczywiście maści. jedyny problem który teraz mi pozostał to świecąca buzia. ale nie jest tak źle. znikły wszystkie krosty pory są mniejsze. pozdrawiam i życze wytrwałości i super efektów w walce z trądzikiem
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-23, 16:05   #42
renata29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Dot.: Pozbyłam się trądziku. Co dalej..?

Dziewczyny ratujcie!! Pozbylam sie tradziku ale na policzkach mam straszne dziury.Niczym nie idzie ich zakryc im wiecej pudru tym gorzej.Próbowalam u kosmetyczki kwasami nie pomoglo.Stosowalam Zorac i Tubex control wszystko lipa.
renata29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 16:48   #43
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Pozbyłam się trądziku. Co dalej..?

Cytat:
Napisane przez VanillaNut Pokaż wiadomość
Dołączam sie do wątku, mam 16 lat, po wakacjach idę do liceum i już wyobrażam sobie, jakie pierwsze wrażenie zrobię. Jako pryszczata i nieśmiała dziewczyna...
Tak jak pisałyście - u mnie z rodzina też jest okropnie... Często babcia, gdy do nas przychodzi mówi,ze cos sobie 'podrapałam' i że drapać nie mogę. A to te wszystkie chloerne (i tak nic nie pomagające) maści tak wysuszają pryszcze.
W dodatku moja skóra ma pełno zaskórników...
Gdy z kimś rozmawiam, mam wrażenie,z ę pzrez cały czas patrzy sie na moja okropna cerę.
Nie mogę wyjść z domu bez makiijażu, ale nawet po nałożeniu korektora, podkładu i pudru wszystko widać...
Co tu dopiero powiedzieć o podobaniu sie chłopakom? Jak ja z nimi rozmawiać nie potrafię, nienawidzę, gdy ktoś patrzy sie na moja twarz...

A osoby, które nigdy nie miały trądziku, od zawsze cerę miały jak pupcia niemowlaka i nawet zaskórnikow nie iały, nigdy nie zrozumieją co taki trądzikowiec przeżywa... I dalej beda sie przypatrywać i zadawać banalne pytania...

A tak apropos: dzis idę do fryzjera - obciąć grzywkę... Chociaż czoło zasłonię...
Wiem, co czujesz. Przez najwspanialsze lata (patrz: gimnazjum i liceum) miałam problem z wielkimi wągrami, które uwielbiały wyskakiwać w charakterystycznych miejscach - na środku nosa, środku czoła, środku policzka. Cały czas miałam zaognione, wielkie ropiejące banie.... zawsze, gdy z kimś rozmawiałam wstydziłam się, bo miałam wrażenie, że gapi się na mój trądzik i śmieje się ze mnie w duszy, dziękując niebiosom za to, że on ma cerę bez skazy. Najgorsze jest to, że osoby, które nigdy nie doświadczyły trądziku nie zdają sobie sprawy, jakie piętno ta choroba skóry zostawia na duszy.
Na szczęście jestem już na takim etapie leczenia trądziku, że nie mam wulkanicznych wągrów i nie muszę zasłaniać całej skóry podkładem. Jednak wiem ile zmartwień kosztuje trądzik. Najgorsze jest to, że nieważne czy dbasz o czystość cery, czy nie, jeśli kogoś ma dopaść to dopadnie.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 07:40   #44
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: Pozbyłam się trądziku. Co dalej..?

proponuje maść Retin-A, tylko nie wiem czy nie jest na recepte.mi slady po tym świetnie zeszły
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 11:24   #45
CIV-CIV
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 65
Dot.: Pozbyłam się trądziku. Co dalej..?

Ja polecam produkt z Avonu z serii Planet Spa jest to maseczka błotna. SAuper oczyszcza
__________________
"Tańcz głupia tańcz swoim życiem się baw..."
CIV-CIV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 15:07   #46
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: Pozbyłam się trądziku. Co dalej..?

ja tez używam tej maseczki, naprawdę świetna.ale jak na "dołki" na buzi to maść jest rewelacyjna
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 16:44   #47
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Pozbyłam się trądziku. Co dalej..?

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=226297345
czego to ludzie nie wymyslą......????
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 13:26   #48
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Unhappy Dot.: Pozbyłam się trądziku. Co dalej..?

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=226297345
czego to ludzie nie wymyslą......????


używał ktoś tą gąbke?
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 15:32   #49
wiceversa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Pozbyłam się trądziku. Co dalej..?

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.

Jak w temacie. Udało mi sie wyleczyć z trądziku. Nie do końca bo wiadomo wyjdzie mi co jakiś czas chrostka, jakiś większy wyprysk. Ale muszę powiedzieć, ze udało mi sie twarz zaleczyć, blizny też juz sa mniej widoczne.

I tutaj mam prośbę do Was.
Jak powinnam teraz dbać o cerę, aby nie zepsuć tego efektu?
Tzn. chodzi mi o kosmetyki, jakie polecacie? Ktore nie działają silnie ale podtrzymują skóre w dobrym stanie.

Bdę b. wdzięczna za pomoc
hejka!mam pytanie,w jaki sposob pozbyłas sie tradziku?i jak usunac blizny???
wiceversa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.