nawilżanie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-04, 08:59   #31
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: nawilżanie

Cytat:
Napisane przez kicala1
O, no popatrz jak fajnie Jak podleczę trądzik to zapewne też się na to wybiorę
wybierz sie, wybierz . jak juz pisalam w innych watkach, wszystkich zaskornikow nie idzie oczyscic przez ultradziweki, zatem igla tez idzie w ruch. z tego co wiem, to w klinice na pewno 3 panie robia peeling kawitacyjny.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 09:21   #32
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: nawilżanie

Ja z tradycyjnego oczyszczania zrezygnowałam już parę lat temu, także z igłą też będę walczyć, jeśli się da W domu peelingów też wogóle nie robię, bo trądzik to przeciwwskazanie. Także ta kawitacja pójdzie w ruch, zwłaszcza, że na bank poprawia wnikanie maseczek. Mi już mniej chodzi o złuszczanie i oczyszczanie, bo to przecież zrobią kwasy, ale bardziej o to, żeby maski przyjmowały się na maxa dobrze. Mam nadzieję, że mają tam jakieś silnie dotleniające maski, bo z poprzedniej walki z przebarwieniami po trądziku pamiętam, że to najbardziej pomogło.
Szkoda, że nie mają jakiegoś rozsądnego spisu wszystkich zabiegów razem z cennikiem, no ale pewnie zajęłoby to kilka stron, więc w sumie się nie dziwię.
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 09:30   #33
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: nawilżanie

Cytat:
Napisane przez kicala1
Szkoda, że nie mają jakiegoś rozsądnego spisu wszystkich zabiegów razem z cennikiem, no ale pewnie zajęłoby to kilka stron, więc w sumie się nie dziwię.
ale oni maja cennik i opis zabiegow na miejscu . jak jak czegos nie wiedzialam to po prostu pytalam i wtedy od razu jasniej w glowie mi sie robilo .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 09:33   #34
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: nawilżanie

O, a pytałam tej mojej koleżanki, która też tam chodzi i mówiła, że nie mają. Może nie dopytała się dobrze
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 09:34   #35
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: nawilżanie

Cytat:
Napisane przez kicala1
O, a pytałam tej mojej koleżanki, która też tam chodzi i mówiła, że nie mają. Może nie dopytała się dobrze
na pewno maja . sama go przegladalam .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 09:37   #36
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: nawilżanie

Nstępnym razem przyjdę 15 minut wcześniej na wizytę i też sobie pooglądam
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 11:24   #37
LovelyGirl
Raczkowanie
 
Avatar LovelyGirl
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 202
Dot.: nawilżanie

A ja moje drogie mam jeszcze kilka pytań odnośnie tej kliniki i Pana Doktora! Rzeczywiście już kilka razy spotkałam się z tą kliniką na stronach wizażu - ukłony dla Ani i pewnie się w końcu wybiorę.

1. Orientujecie się może czy Pan Doktor jest też w stanie zająć sie moimi włoskami? Są bardzo słabiutkie i sama nie wiem jak je wzmocnić.

2. No i kusi mnie depilacja laserowa a mojemu TŻ pomysł sie spodobał! Zastanwiam się czy tam wykonują te zabiegi!

3. Napiszcie coś jeszcze o zabiegach jakie tam wykonują i oczywiście z cenami!

Ja już nie mogę się doczekać!
LovelyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-04, 11:38   #38
dariaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
Dot.: nawilżanie

Mocznik w składzie ma również krem La roche Hydraphase, ale nie wiem jakie stężenie i czy można go jakoś porównać do xeriali. Używałam Xerial visage i był bardzo fajny, szybko sie wchłaniał, pozostawiał warstwe, ale nie była ona tłusta i święcąca. Na dzień zdecydowanie lepszy od Physiogelu.
dariaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 11:46   #39
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: nawilżanie

Cytat:
Napisane przez LovelyGirl
1. Orientujecie się może czy Pan Doktor jest też w stanie zająć sie moimi włoskami? Są bardzo słabiutkie i sama nie wiem jak je wzmocnić.

2. No i kusi mnie depilacja laserowa a mojemu TŻ pomysł sie spodobał! Zastanwiam się czy tam wykonują te zabiegi!

3. Napiszcie coś jeszcze o zabiegach jakie tam wykonują i oczywiście z cenami!
ad. 1. wydaje mi sie, ze lekarz moze Ci podpowiedziec co zrobic, aby te wlosy wzmocnic .

ad. 2. z tego co pamietam to chyba nie , ale moge sie mylic.

ad. 3. LovelyGirl co do zabiegow to oni maja mase tego. nie pamietam dokladnie co . wiem, ze sa tam kosmetyczki, fizjoterapeutka, masazysta i sam pan doktor, ktory wykonuje rozne zabiegi . sama nazwa klinika estetyki ciala mowi za siebie . ceny sa srednie. najgorsze jest to, ze ich strona internetowa to jakas kiepska jest i malo co sie w niej otwiera .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 12:05   #40
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: nawilżanie

hm a znacie moze kogos tak dobrego tlyko ze w Toriuniu lub Bydgoszczy?no w kuj.pom :P
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 12:25   #41
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: nawilżanie

Kicala1 taka porada - jeśli chodzi o płyny micelarne to sprawdzaj promocje w SuperPharm często mają duże obniżki - zazwyczaj na Sensibio oraz płyn micelarny Vichy wpadnij na KWC i poczytaj opinie o nich
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-04, 13:05   #42
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: nawilżanie

Juz sprawdziłam promocje i sensibio jest właśnie na sporej obniżce. Ale czekam z zakupem do następnego miesiąca, bo bardziej palącą potrzebą jest teraz topialyse i hydracid alfa Chwilowo mogę zrezygnować z makijażu, więc płyn micelarny może akurat poczekać
Szkoda, że nie mają obniżonego topialyse

Co do włosów - to moja koleżanka chodziła tam właśnie na zabiegi związane z włosami. Ale, uwaga, ona dostawała jakieś zastrzyki w skórę głowy. Nieprzyjemne i zostają strupki. Pomogło jej to - chociaż ona sama narzekała - ale poprawę było widać.

Nie znam cennika! Trzeba po prostu pójść na konsultacje i wszystkiego się dowiedzieć Na pewno lekarz skieruje cię na jakieś badania, a potem dobierze zabiegi i wtedy zapytasz o ceny.
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 14:09   #43
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: nawilżanie

Pewnie ten sposób wypróbuję,bo myślę,że warto,ale wydaje mi się,że spokojnie można do demakijażu używać czegoś innego niż SVR.Tak samo jest z Hydracid.Są skuteczniejsze rzeczy.Tutaj mnie się wydaję,że to czysta reklama,firma płaci klinice za to.Na Xerialine sama mam ochotę
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 14:36   #44
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: nawilżanie

Sa skuteczniejsze rzeczy, np. glyco a, które zresztą w klinice kupuje się po 41zł, więc raczej zdzierstwa nie ma. Ale glyco na takie słońce jak teraz to nie najlepszy pomysł - dlatego lekarz zalecił hydracid. Poza tym, wydaje mi się, że jeśli się zacznie od słabszego stężenia, to nie będzie aż tak dużego potem problemu z podrażnieniami i wysypem pryszczy po glyco.
Nie mam pojęcia, czy lekarz dostaje pieniądze za to, co poleca. Nawet jeśli, to niech sobie dostaje, bo przynajmniej wszystkie produkty są u niego taniej niż w aptekach
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 14:36   #45
LovelyGirl
Raczkowanie
 
Avatar LovelyGirl
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 202
Dot.: nawilżanie

AaniaA i Kicala1 dziękuje!!!

Szykuje pieniążki i wybieram się na wizytę! Dam znać jak było!
LovelyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 14:37   #46
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: nawilżanie

Powodzenia
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 14:41   #47
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: nawilżanie

Cytat:
Napisane przez Aneta???
Pewnie ten sposób wypróbuję,bo myślę,że warto,ale wydaje mi się,że spokojnie można do demakijażu używać czegoś innego niż SVR.Tak samo jest z Hydracid.Są skuteczniejsze rzeczy.Tutaj mnie się wydaję,że to czysta reklama,firma płaci klinice za to.Na Xerialine sama mam ochotę

Ja myślę podobnie jak Aneta. Do demakijażu i mycia twarzy można ze spokojem używać co się chce, byleby było łagodne. Fajny z SVR jest żel Provegol z nagietkiem, duża butla. Xeriale brzmią ciekawie, ale już Hydracid to wielkie naciągactwo. Niczym specjalnym się ten krem nie wyróżnia, a jesli ma być przygotowaniem pod Glyco-a, to też się dziwię, bo Hydracid ma 6% AHA, a Glyco-a ma 12%, skok bardzo duży, poza tym jest wiele innych preparatów z AHA, zawsze gorzej było znaleźć coś przyzwotego z BHA.
A poza tym gdzie ochrona przeciwsłoneczna przy Glyco-a? Chyba że ktoś ma ochotę być w kropki. Nawet jak poczekasz z aplikacją Glyco-a do wrzesnia, że niby mniejsze słońce, to i tak nadal będzie promieniowanie przenikało do Twojej skóry.

Ja tez miałam taką historię, poszłam do dermatologa prywatnie, kazała mi używać Biodermy - tonującego filtra. Ja powiedziałam, że jest dla mnie zbyt ciemna. Więc poszłam i kupiłam SVR 50 B, bo lubię.
Mój TŻ był u tej dermatolog w tym roku, kazała mu do stóp kupić Atoderm PP Biodermy, choć jest tysiąc innych natłuszczających kremów. Wniosek jest jeden - dermatolog ściśle współpracuje z przedstawicielem Biodermy.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 14:44   #48
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: nawilżanie

Jeśli już coś z SVR używałabym Lysanel Active (jak dla mnie rewelacja) i dla trądzikowców w sam raz .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 15:02   #49
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: nawilżanie

Ja myślę, że SVR to całkiem przyzwoite kosmetyki, ma cos dobrego np. SVR 50B, seia Lysanel, seria Provegol, Xerial, ma średniaczki typu Hydracid, ma też buble np. seria Spirial.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-04, 15:09   #50
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: nawilżanie

apropo kremow z mocznikiem to gdzies czytalam ze mozna zamowic sobie taki krem w aptece zeby go zrobili, ale chyba trzeba miec na to recepte, ale moze ją nawet wypisac zwykly rodzinny lekarz. I taki krem kosztuje wtedy grosze.
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 15:34   #51
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: nawilżanie

Cytat:
Napisane przez lolitka123
apropo kremow z mocznikiem to gdzies czytalam ze mozna zamowic sobie taki krem w aptece zeby go zrobili, ale chyba trzeba miec na to recepte, ale moze ją nawet wypisac zwykly rodzinny lekarz. I taki krem kosztuje wtedy grosze.
Też się nad tym zastanawiałam. Chociaż pewnie dobór proporcji mógłby być trudny - tak, żeby nie wyszło z tego tłuste mazidło.
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 15:37   #52
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: nawilżanie

Co do ochrony przed słońcem przy glyco a - filtry to sprawa dla mnie tak oczywista, że nawet nie wspominałam. Nawet bez żadnych kwasów.

Skok z hydracidu na glyco a jest bardzo duży - ale to jednak jest jakiś stopień przejściowy - z 0 na 6% i potem na 12%, więc wydaje mi się, że to ma sens. Kiedyś już używałam hydracidu na przebarwienia potrądzikowe i wogóle mnie nie podrażniał. Natomiast po glyco na początku miałam lekkie poparzonko, z którym sobie szybko poradziłam, ale jednak. Myślę, że jeśli skóra łyknie sobie najpierw trochę kwasu o mniejszym stężeniu, to jakoś ją to przygotuje do poźniejszej mocniejszej dawki i uniknę problemu z poparzeniem.
Jeśli znasz jakieś fajne preparaty zamienne za hydracid, Smoczku, rzuć kilka nazw, może faktycznie nie trzeba będzie wydawać ponad 70 zł.

A sceptycyzmu co do preparatów svr nie podzielam. Sama używam ich już od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Wypróbowanie kilku kosmetyków proponowanych jako tańsze zamienniki zawsze kończyło się jednak powrotem do oryginałów. Tak więc, jeśli lekarz współpracuje akurat z tą firmą, to mnie to nic a nic nie obchodzi. Poza tym ten nasz chyba współpracuje jeszcze z kilkoma innymi, hihi, bo przy części preparatów dawał mi kilka do wyboru. Jakoś na razie mu ufam, więc jeśli poleca coś konkretnego, to raczej będę się starała kupić właśnie tę rzecz, a nie inną. No chyba, że po prostu nie będzie mnie stać, tak jak np teraz na hydracid

Podaję tutaj procenty Hydracidu L:
0,3% retinolu
3% wit.E
6% AHA
13% skład.nawilżających.

Gdyby użytkowniczki Lysanela mogły podać procenty składników aktywnych, byłabym wdzięczna. Porównam sobie, może lysanel to będzie jakieś wyjście.

Edytowane przez kicala1
Czas edycji: 2006-08-04 o 16:08
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 16:47   #53
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: nawilżanie

Ania już mnie od kilku miesięcy kusi tym peelingiem kawitacyjnym a ja ciągle zwlekam Jednak przed wrześniem trzeba będzie się wybrać

Czy na ten peeling można się wybrać ot tak "z marszu", czy jednak należy wcześniej umówić się na wizytę do Pana Doktora aby sprawdził czy rzeczywiście mogę go sobie zaaplikować?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 16:57   #54
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: nawilżanie

Cytat:
Napisane przez MoniaK
Czy na ten peeling można się wybrać ot tak "z marszu", czy jednak należy wcześniej umówić się na wizytę do Pana Doktora aby sprawdził czy rzeczywiście mogę go sobie zaaplikować?

Monia umow sie telefonicznie na peeling do kosmetyczki i tyle .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 18:00   #55
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: nawilżanie

Lysanel Active ok. 45 zł
12% AHA i BHA
1,5 % kwasu azelainowego
0,5 soli cynku

Lysanel tonik ok. 35 zł
5% kwasu glikolowego (AHA)
1% kwasu salicylowego
1% kwasu mlekowego
1,5% kwasu azelainowego
0,5 % soli cynku

Dla mnie od Hydracidu lepszy byłby Diacneal Avene ok 45 zł
6% AHA
1% retinal (silniejszy niż retinol)

Wszytskie niesamowicie wydajne.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 18:02   #56
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: nawilżanie

Hmmm, to mi dałaś teraz do myślenia. Muszę się zastanowić.
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 18:05   #57
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: nawilżanie

Cytat:
Napisane przez kicala1
Co do ochrony przed słońcem przy glyco a - filtry to sprawa dla mnie tak oczywista, że nawet nie wspominałam. Nawet bez żadnych kwasów.

Skok z hydracidu na glyco a jest bardzo duży - ale to jednak jest jakiś stopień przejściowy - z 0 na 6% i potem na 12%, więc wydaje mi się, że to ma sens. Kiedyś już używałam hydracidu na przebarwienia potrądzikowe i wogóle mnie nie podrażniał. Natomiast po glyco na początku miałam lekkie poparzonko, z którym sobie szybko poradziłam, ale jednak. Myślę, że jeśli skóra łyknie sobie najpierw trochę kwasu o mniejszym stężeniu, to jakoś ją to przygotuje do poźniejszej mocniejszej dawki i uniknę problemu z poparzeniem.
Jeśli znasz jakieś fajne preparaty zamienne za hydracid, Smoczku, rzuć kilka nazw, może faktycznie nie trzeba będzie wydawać ponad 70 zł.

A sceptycyzmu co do preparatów svr nie podzielam. Sama używam ich już od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Wypróbowanie kilku kosmetyków proponowanych jako tańsze zamienniki zawsze kończyło się jednak powrotem do oryginałów. Tak więc, jeśli lekarz współpracuje akurat z tą firmą, to mnie to nic a nic nie obchodzi. Poza tym ten nasz chyba współpracuje jeszcze z kilkoma innymi, hihi, bo przy części preparatów dawał mi kilka do wyboru. Jakoś na razie mu ufam, więc jeśli poleca coś konkretnego, to raczej będę się starała kupić właśnie tę rzecz, a nie inną. No chyba, że po prostu nie będzie mnie stać, tak jak np teraz na hydracid

Podaję tutaj procenty Hydracidu L:
0,3% retinolu
3% wit.E
6% AHA
13% skład.nawilżających.

Gdyby użytkowniczki Lysanela mogły podać procenty składników aktywnych, byłabym wdzięczna. Porównam sobie, może lysanel to będzie jakieś wyjście.
Skład Lysanel Activ:
12% kwasów (glycoilic acid,salicylic acid,lactic acid)
1,5 % azelaic acid
dodatkowo ma tam cynk,alantoine itd.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 18:12   #58
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: nawilżanie

Cytat:
Napisane przez Smok
Lysanel Active ok. 45 zł
12% AHA i BHA
1,5 % kwasu azelainowego
0,5 soli cynku

Lysanel tonik ok. 35 zł
5% kwasu glikolowego (AHA)
1% kwasu salicylowego
1% kwasu mlekowego
1,5% kwasu azelainowego
0,5 % soli cynku

Dla mnie od Hydracidu lepszy byłby Diacneal Avene ok 45 zł
6% AHA
1% retinal (silniejszy niż retinol)

Wszytskie niesamowicie wydajne.
I te wszystkie niesamowicie dobre
PS.Tu chyba chodzi o Hydracid alfa?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 18:14   #59
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: nawilżanie

i znowu przeszlo na kwasy . ochhhh Wy nasze kochane biochemiczki .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 18:26   #60
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: nawilżanie

Zgadzam się,nawilżanie to podstawa-i bardzo możliwe,że większość problemów ze skórą wynika z braku odpowiedniego nawilżenia.
Kiedy cera nie jest odpowiednio nawilżona,to sama zaczyna wytwarzać większą ilość łoju,stąd gdy cere tłustą ,czy problematyczna za bardzo wysuszamy różnymi specyfikami-to daje to nam jeszcze gorszy efekt.
Nawilżanie też jest dobre na pewno jeśli chodzi o zmarszczki-wiadomo,że sucha skóra szybciej pokryje się zmarszczkami..
Problem jest własnie tylko w tym,że ciężko znaleźć krem,który naprawde nawilza,a nie "oszukuje" i daje tylko wrażenie,że nawilża..
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.