Pani Beatko, jaka pielegnacja? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-25, 14:56   #61
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: Pani Beatko o jakiej porze dnia najlepiej chodzić opalać się do solarium?

Najlepiej chodzic rano gdy lampy nie pracowlay dlugo, wtedy sa mniej nagrzane i ponoc mimo ze mocno opalaja to emituja mniej szkodliwego promieniowania. Zwlaszcza ze w wielu salonach przecietne lozko opalajace pracuje ponad to co powinno
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 18:11   #62
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Pani Beatko o jakiej porze dnia najlepiej chodzić opalać się do solarium?

żadna pora nie jest dobra na solarium, zwłaszcza, jak się ma jasną skórę.
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 22:28   #63
arizona18
Raczkowanie
 
Avatar arizona18
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: Pani Beatko o jakiej porze dnia najlepiej chodzić opalać się do solarium?

Dzieki magdalenko, bede pamietać.
Pozdrowki!!!
__________________
♥♥♥♥♥♥moje♥♥♥♥♥♥♥♥cudowne♥♥♥♥♥
http://suwaczki.maluchy.pl/ci-12888.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-12889.png
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥pociechy♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
arizona18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 19:32   #64
EDZIATRABKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Dot.: Pani Beato bardzo prosze o pomoc - atopowe zapalenie skóry

Jenifer Mam Taki Sam Roblem Co Ty , Napisz Czy Coć W Koncu Ci Poogło Odpisz .....
EDZIATRABKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 18:11   #65
mammy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Dot.: Pani Beato bardzo prosze o pomoc - atopowe zapalenie skóry

Mam ten sam problem.Jednak ostatnio bardziej mi sie wszystko nasiliło.Lekarz przepisał mi na odczulenie zyrtec oraz na czerwone i zapuchnięte (piekące ) powieki maść cutivate .cała kuracja miała trwać 5 dni a potem smarować miałam kremem Nanobase. Dostałam po tym ponownie uczulenie .Chcę zaznaczyć że do tej pory stosowzłam krem Avene ,ale w tej chwili i on mi nie pomaga .
mammy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 12:23   #66
mammy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Dot.: Pani Beato bardzo prosze o pomoc - atopowe zapalenie skóry

witam
mammy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 12:30   #67
asica20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1
Dot.: Pani Beato bardzo prosze o pomoc - atopowe zapalenie skóry

Kurczę, widzę że jest jdnak więcej takich osób jak ja ja równiez walcze z AZS, właśnie w ym momencie zastanawiam sie jak zwalczyć zaczerwienione, swędzące i opuchnięte powieki, bo wizyte u dermatologa mam dopiero w czwartek a pokończyły mi sie leki wszystkie może ktos zna jakis domowy sposób na to?? czy wogóle taki istnieje?? rano było nagorzej teraz jest juz troche lepiej dobrze ze wychodzi słonkoo to przynajmniej ząloże okulary przeciwsłoneczne:/ ehh.. marna pociecha.... ale przecież kazdy dźwiga akis krzyz pozdrawiam wszystkich
asica20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-30, 14:53   #68
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Pani Beato bardzo prosze o pomoc - atopowe zapalenie skóry

chłodne okłady,np z czarnej niearomatyzowanej herbaty, czy z zielonej, chłodny zel na oczy. cos z panthenolem
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 20:31   #69
Bob Budowniczy
Przyczajenie
 
Avatar Bob Budowniczy
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 22
GG do Bob Budowniczy
pani Beato - pytania odnośnie artykułu o pielęgnacji oczu

Dzień dobry! Z zainteresowaniem przeczytałam Pani artykuł o pielegnacji oczu (www.wizaz.pl/poradnik_piekne_oczy.php). Mam jednak w związku z nim kilka pytań

Po pierwsze - dlaczego pielęgnację rzes olejkiem rycynowym należy przeprowadzać jedynie przez 3 tygodnie 3 razy do roku? Żeby nie uczuliś oczu?

Po drugie - pisala Pani, że nie nalezy uzywac do tego celu starej szczoteczki po tuszu do rzęs, a jedynie nakładać odżywkę palcami. Chodzi o to, że na szczoteczce gromadzą się bakterie? Ja nakładam olejek szczoteczką właśnie, jest to bardzo wygodne.

Po trzecie - co jest najlepsze do walki z podkrążonymo oczami? Mam taką urodę od dziecka, a przebarwienia czasem się nasilają (pewnie także z powodu stresów i niewyspania), czy krem z arniką lub świelikiem pomogą? Lepiej zastosowac krem czy na pryzkład świetlik w postaci herbatki - torebki nakładane na oczy? Czy plasterki zwykłego ogórka też wybielą mi powieki?

Z góry bardzo dziękuję i serdeczni pozdrawiam!
__________________
Od smaku i zapachu czeremchy nad rzekami
Idzie świadomość gąszczem laurów, hibiskusów
Zbierając w zieloną puszkę okazy Ziemi
Bob Budowniczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 18:59   #70
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: pani Beato - pytania odnośnie artykułu o pielęgnacji oczu

dołacze sie bo mam pytanie moje oczy wygladaja na bardzo zmeczone prauje w sztucznym oswietleniu (halogeny) i popostu po kilku godzinach mam przekrwione oczy czerwone, i zaczynaja mi łzawic. co moege z tym zrobic zeby caly dzien wygladały ładnie?
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 05:46   #71
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: pani Beato - pytania odnośnie artykułu o pielęgnacji oczu

ja również się dołączam,gdyż mam pytanie po przeczytaniu artykułu
Czy to możliwe,żeby brwi i rzęsy wypadały od olejku rycynowego,jeśli stosuje się go za długo? (kilka miesięcy,codziennie )
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-08, 09:23   #72
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: pani Beato - pytania odnośnie artykułu o pielęgnacji oczu

podnoszę wątek,może ktoś odpowie na pytania
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 21:57   #73
Bob Budowniczy
Przyczajenie
 
Avatar Bob Budowniczy
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 22
GG do Bob Budowniczy
Dot.: pani Beato - pytania odnośnie artykułu o pielęgnacji oczu

Hej dziewczyny napiszcie coś jeśli wiecie!
__________________
Od smaku i zapachu czeremchy nad rzekami
Idzie świadomość gąszczem laurów, hibiskusów
Zbierając w zieloną puszkę okazy Ziemi
Bob Budowniczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 10:36   #74
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: pani Beato - pytania odnośnie artykułu o pielęgnacji oczu

Cytat:
Po pierwsze - dlaczego pielęgnację rzes olejkiem rycynowym należy przeprowadzać jedynie przez 3 tygodnie 3 razy do roku? Żeby nie uczuliś oczu?
jeslinie wpłynie do oczu nei podrazni, to mozliwosc ze 3 razy do roku, jest cos takiego jak "wymiana starych częsci na nowe" w rzęsach to tez ma miejsce ale mało kto to wie. olejek działa na cebulki , na wystające częsci włosków takze ,ale mozna powiedziec ze wiekszy wpływ ma na cebulki, dlatego uzywanie ma na celu odzywienie i pobudzenie cebulki nowego włoska.


Cytat:
Po drugie - pisala Pani, że nie nalezy uzywac do tego celu starej szczoteczki po tuszu do rzęs, a jedynie nakładać odżywkę palcami. Chodzi o to, że na szczoteczce gromadzą się bakterie? Ja nakładam olejek szczoteczką właśnie, jest to bardzo wygodne.
tak , chodziło o to, jesli dobrze oczyscisz szczoteczkę, wykąpiesz ja w szampoie, potraktujesz wodą utlenioną , ale nie jest to konieczne jesli dokładnie ja wymyjesz tomozesz nakładać spiralką. ja nakładam włsanie taka.


Cytat:
Po trzecie - co jest najlepsze do walki z podkrążonymo oczami? Mam taką urodę od dziecka, a przebarwienia czasem się nasilają (pewnie także z powodu stresów i niewyspania), czy krem z arniką lub świelikiem pomogą? Lepiej zastosowac krem czy na pryzkład świetlik w postaci herbatki - torebki nakładane na oczy? Czy plasterki zwykłego ogórka też wybielą mi powieki?

jeslimasz taką urode od dziecka tonei da sie ich raczej "wykopac" całkowicie , mozna zmnejszyc. poleciłabym w gabinecie drenaz linfatyczny, okłady chłidne, np z papki z ziemniaka,ogorka(troche wozjasni Ci ) , kosmetki lodu owiniete husteczką, okłądy z czarnej niearomatyzowanej herbaty działają lekko pobudzajaco. kremy powinny zawierac wit c -rozjasni cienie,wit k tez mile widziana, switlik lekarski, skrzyp polny, arnikę , miłorzab, kasztanowiec, czyli z tego co wymieiłam wiekszosc flawonoidów. pleciałabym badania bo np cienie i opuchniecia moga sygnalizowac brak zelaza i innych witamin, problemy z nerkami, wątroba, sercem...
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 08:00   #75
maanma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 109
Unhappy Pani Beato!Jak zmniejszyć blizny?

Bardzo proszę o radę panią Beatę i Was dziewczyny. Mam po trądziku kilka niewielkich blizn, dość płytkich dziurek (mój chłopak mówi, że trzeba się dobrze przypatrzyć, aby je widzieć), ale jednak mi przeszkadzają.
Czy istnieją jakieś metody , aby jak najbardziej zmniejszyć widoczność tych dziurek? Proszę o radę.

Edytowane przez maanma
Czas edycji: 2007-03-08 o 08:12 Powód: zły tytuł
maanma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 11:51   #76
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Pani Beato!Jak makijażem zatuszować blizny?

A mnie interesuje, czy dałoby się zatuszować blizny po wypadku. Na twarzy, dość blisko oka mam dwie kreski po szwach długości ok 2 cm; szycie miałam 1,5 roku temu. Czy ktoś coś wie na temat ? Pozdrawiam
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 07:27   #77
maanma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 109
Dot.: Pani Beato!Jak makijażem zatuszować blizny?

Czy naprawdę nikt nie wie?
maanma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 17:43   #78
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Pani Beato!Jak zmniejszyć blizny?

Cytat:
Napisane przez maanma Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o radę panią Beatę i Was dziewczyny. Mam po trądziku kilka niewielkich blizn, dość płytkich dziurek (mój chłopak mówi, że trzeba się dobrze przypatrzyć, aby je widzieć), ale jednak mi przeszkadzają.
Czy istnieją jakieś metody , aby jak najbardziej zmniejszyć widoczność tych dziurek? Proszę o radę.
blizn i dziurek nie pozbędziesz sie raczej całkowicie, ale mozesz je znacznie zmniejszyć za pomocą różnych zabiegów np. mikrodermabrazji, peelingu migdałowego. Wpisz w wizażową wyszukiwarke blizny to wyskoczy Ci wiele wątków
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 18:23   #79
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Pani Beato pomocy!

Pani Beato mam straszny problem z cera, jeszcze nigdy tak nie mialam. Mam pelno wypryskow i zaczerwienienia, do tego skora jest sucha i nie moge sie z tym uporac. Problemy z cera mialam kiedy bylam mlodsza i dojrzewalam. Prawdopodobne przyczyny to solarium i tabletki antykoncepcyjne. Do lekarza nawet nie mam kiedy isc. Zmienilam teraz tabletki i z reszta mialam bardzo duza przerwe. Po wczesniejszych tabletkach nie mialam takich problemow. Teraz uzywaz cetaphilu na mycia twarzy i jakis tam masci ale i tak efekty sa marne. Jestem juz normalnie zalamana. Jeszcze nigdy w swoim zyciu nie wygladalam tak zle...
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-06, 10:55   #80
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: Pani Beato pomocy!

mi mo wszystko powinas pojsc do lekaza dermatologa zeby przepisal Ci masci
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 13:53   #81
kaaSkaa
BAN stały
 
Avatar kaaSkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 862
Dot.: Pani Beato pomocy!

koniecznie dermatolog !

A i koniecznie dobrze nawilżaj twarz.. polecam np. Oilatum Soft krem..
kaaSkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 23:14   #82
Elittle
Raczkowanie
 
Avatar Elittle
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 349
Pani Beato.... Błagam o pomoc....

Droga Pani Beato... Błagam o radę..
Zawsze miałam "normalną" cerę.. Jakieś zaskórniki, czasem wypryski, raz w miesiącu gwarantowany większy pryszcz, ale nigdy nic załamującego.. W czerwcu wyjechałam do Anglii na trzy miesiące. Moja skóra zaczęła totalnie świrować! Mam okropne problemy, wypryski nawet te podskórne, pryszcze na policzkach, linii żuchwy.. Mam już blizny po tych okropnych pryszczach które się pojawiły, bezustannie pojawiają się nowe, czasem bolące lub swędzące.. Mam 19 lat.
Oto kosmetyki, jakie stosuję: pharmaceris T, octenisept (dermatolog), krem dla podrażnionej skóry niemowląt, mydło siarkowe, sól fizjologiczną (dermatolog), oczywiście też kosmetyki do makijażu.
Łykam skrzyp polny, piję zieloną herbatę.. Wydaje mi się że odżywiam się tak samo jak przed Anglią..

Niech mi Pani pomoże Dermatolog przepisuje jedynie te dziwne specyfiki, a ja nie widzę poprawy, leczę to już 2 miesiące i wciąż pojawiają się nowe brzydactwa.. Czy może pomóc oczyszczanie u kosmetyczki? Może sprawdzić hormony? Zmienić dermatologa? (do tamtego nie zawitam!!)
Będę wdzieczna za jakąkolwiek pomoc...
__________________
Szłam ulica osobna... jakby nieoswojona jeszcze ze światem.. idę na pewno dalej niż wszyscy, naznaczona niebytem i tak zagłębiona w sobie jak nie bywają nawet ludzie ze śmiercią u wezgłowia...

Spotykasz mnie... zjawę pośrodku tłumu...
Elittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 09:01   #83
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Pani Beato.... Błagam o pomoc....

Wiem ze oczekujesz odpowiedzi od Pani Beaty... Ja tylko chcialam dodac ze takze z duzym zainteresowaniem czekam na odpowiedz, bo sama po 3 miesiecznym pobycie w Anglii nie moglam poznac cery!
Ja akurat mam przetluszczajaca sie, ale tuz przed Anglia mialam ladna zdrowa i gladka cere, a w Anglii zaczal sie koszmar - dziewczyny ktore mieszkaja tam juz pare lat - mowily ze moze to byc przez ich wode albo zmiane klimatu, albo tez przez paskudne malo wartosciowe jedzenie - i tez tym sobie to tlumaczylam. Ale wrocilam juz 2 miesiace temu i dalej probuje wyleczyc cere...
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 10:55   #84
Elittle
Raczkowanie
 
Avatar Elittle
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 349
Dot.: Pani Beato.... Błagam o pomoc....

Ja właśnie leczę i nic nie pomaga.. No owszem, miałam chwilę, może tydzień względnej normy... ale to była tylko chwila! Chcę mieć znowu ładną buzię!!!
__________________
Szłam ulica osobna... jakby nieoswojona jeszcze ze światem.. idę na pewno dalej niż wszyscy, naznaczona niebytem i tak zagłębiona w sobie jak nie bywają nawet ludzie ze śmiercią u wezgłowia...

Spotykasz mnie... zjawę pośrodku tłumu...
Elittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 00:55   #85
Elittle
Raczkowanie
 
Avatar Elittle
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 349
Dot.: Pani Beato.... Błagam o pomoc....

up up... to bardzo ważne
__________________
Szłam ulica osobna... jakby nieoswojona jeszcze ze światem.. idę na pewno dalej niż wszyscy, naznaczona niebytem i tak zagłębiona w sobie jak nie bywają nawet ludzie ze śmiercią u wezgłowia...

Spotykasz mnie... zjawę pośrodku tłumu...
Elittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 20:54   #86
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: Pani Beato.... Błagam o pomoc....

A może to są problemy hormonalne i wtedy leczenie dermatologiczne nie zawsze pomaga..zaskórniki na linii żuchwy to charakterystyczne dla podłoża hormonalnego..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 16:58   #87
malinka709
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Unhappy Pani Beato prosze o pomoc:(wsprawie grudków miedzy brwiami i nad oczami:(

Witam!
Prosze pomózcie miJuż jakiś rok temu pojawiło mi sie między brwiami takie cosCoś co nie wiem jak nazwaćTo coś jest poskórne twarde ale nie ropneTaki grudek ale on nie jest mały i okrągły on jest taki rozlany,bo takie małe okrągłe to mam na skroniach.Ale ten miedzy brwiami taki nie jest go jak bym chciała przebić to nie moge bo to jest twardeTam nie ma co wycisnąć i najgorsze jest to że 2 dni temu pojawiło mi sie tego pełno nawet nie wiem jak to sie stało.gólnie nie mam jakiś wiekszych problemów ze skórą pojawiają sie od czasu do czasu pryszcze i to wszystko.Wokól tego grudka pojawiło sie ich pełno!!Miałam pare pryszczy które powyciskałam i nastepnego dnia poszłam na solarium bo widac je było strasznie(ale nie wyciskałam nic koło tego grudka chociaż tam też pojawiło sie pare chciałam napisac pryszczy ale raczej to nie nie były pryszcze nie wiem sama)Bo ogólnie to chodze już od roku na solarium wiec myśle że od solarium mi sie to nie zrobiło.Pózniej minął dzien i jak spojrzałam w lustro to myslałam że sie załamiei to jescze dzien przed sylwestrem.Mam tego pełno tego tam jest z 15 jedne większe jedne mniejsze nie wiem co sie stałoDotego pod brwiami też mam ale je już miałam kiedys teraz tez sie troche wiecej ich zrobiło.Już rok temu byłam z tym u dermatologa,nie stety Pani mi powiedziała ze nie jest zle że co ja chce inni mają sto razy gorzej i że ona nic takiego nie widzi,to myslałam że padne jak mi to powiedziała bo jak może powiedzieć że nie widzi!!jak to jest widoczne pokazywałam jej to palcem!!A ona tylko mówiła ze nie mam nic dotykać paluchami.I nic mi nie pomogła może sama nie wiedziała co to jest??A byłam własnie z tym bo byłam zaniepokojona ,że już nawet pod brwiami mi wyszło i bałam sie że nastąpi kiedyś taki dzień jak nastąpiłNajgorsze jest to że nie wiem czy to jest od wyciskania pryszczy czy własnie od nie wyciskania ich bo te pod brwiami mam napewno od nie wyciskania bo nie wyciskałam w tak wrażliwych miejscach.A mam już 6 pod jedną brwią pod drugą 4i są identyczne co na czole bo troche wyszło mi też na czole.I one mają takie różne kształty i napewno nie okrągłe.Nie wiem co sie stało ale wiem że z domu sie nie rusze z tym wiec błagam pomózcieProsze was bardzo i Panią Beatke też
malinka709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 17:01   #88
malinka709
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Pani Beato prosze o pomoc:(wsprawie grudków miedzy brwiami i nad oczami:(

Chciałabym jeszcze dodac że to ie jest bolące nic z tych żeczy.
malinka709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 17:06   #89
malinka709
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Pani Beato prosze o pomoc:(wsprawie grudków miedzy brwiami i nad oczami:(

Przepraszam za błędy z tego wszystkiego rzeczy napisałam przez ż i wogóle połknęłam literki.Ale strasznie szybko pisze bo musze wyjść
malinka709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 23:50   #90
malinka709
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Pani Beato prosze o pomoc:(wsprawie grudków miedzy brwiami i nad oczami:(

Widze że zostałam "olana"przez Panią Beatę to bardzo przykro.Ale już rozwiązałam sama ten problemI dla dziewczyn które mają podobny problem doradziłabym maść ALANTAN PLUS!!!!Nie wierzyłam że pomoże myślałam już że bede musiałą iść na wypalanie laserowe.A tu taka niespodzianka!!!Od tamtej pory mineło tylko 2 tygodnie a ja mam gładziutką cere"jak pupa niemowlęcia"!!!Więc naprawde polecam!!!
Pozdrawiam
malinka709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.