Kilka pytań dotyczącej skóry z problemami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-16, 21:20   #1
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Question

Kilka pytań dotyczącej skóry z problemami


Mam 17 lat i na mojej skórze jest trochę wyprysków (szczególnie na nosie i brodzie).Mam też czerwone naczyńka (?) na nosie.
I teraz mam kilka pytań w związku ze swoją cerą.
Nie chcę używać żadnych podkładów,itp.ale mam problem z zatuoszowaniem tych niedokonałości.Używam korektora antybakteryjnego na wypryski (mam dwa kolory zielony i beżowy) i niby jest ok,ale strasznie szybko schodzą z twarzy (a używałam już naprawdę dużo firm).Czy jest jakiś kosmetyk,który można nakładać na korektor i który będzie sprawiał,że ten korektor będzie się długo utrzymywał na twarzy i nie zmazywał?

Drugi mój dylemat mam w sprawie podkładu.Nie chcę go używać na całą twarz,ale czy można go używać właśnie na te niedoskonałości?
Wydaje mi się,że byłby on trwalszy od korektora.

A trzecie i ostatnie pytanie to dotyczące kremów tonujących-czy również można ich używać tylko w miejscu wyprysków zamiast korektora i czy jest on lepszy/gorszy od podkładu?

Pozdrawiam i proszę o rady.
__________________


vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 15:26   #2
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Kilka pytań dotyczącej skóry z problemami

Cytat:
Napisane przez vanilia_ninja Pokaż wiadomość
Czy jest jakiś kosmetyk,który można nakładać na korektor i który będzie sprawiał,że ten korektor będzie się długo utrzymywał na twarzy i nie zmazywał?

Drugi mój dylemat mam w sprawie podkładu.Nie chcę go używać na całą twarz,ale czy można go używać właśnie na te niedoskonałości?
Wydaje mi się,że byłby on trwalszy od korektora.

A trzecie i ostatnie pytanie to dotyczące kremów tonujących-czy również można ich używać tylko w miejscu wyprysków zamiast korektora i czy jest on lepszy/gorszy od podkładu?
1.można utrwalić pudrem, najlepiej transparentnym
2.można używać podkładu tylko na strefę T, czyli czoło, nos, broda dla poprawienia kolorytu, warunek- podkład w odcieniu identycznym jak cera, na pojedyncze zmiany lepszy jednak będzie korektor- ma więcej pigmentu niż podkład, w związku z czym lepiej kryje
3.krem tonujący lepiej na całą twarz, moim zdaniem tego kosmetyku nie należy się tak obawiać jak podkładów bo po pierwsze krem tonujący jest lekki a po drugie łączy zalety kremu i podkładu a więc pielęgnuje oraz poprawia kolor cery, tuszuje drobne niedoskonałości
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 15:48   #3
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: Kilka pytań dotyczącej skóry z problemami

asiulka123,dzięki za odpowiedź
utrwalałam korektor pudrem,ale znowu jakiś ten puder mam nie fajny,więc rozglądne się za innym i spróbuję na razie tym pudrem..
__________________


vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.