Odwodniona skóra-jaki krem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-19, 15:23   #1
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042

Odwodniona skóra-jaki krem?


Potrzebuję pomocy...ostatnio zalapalam się na bezplatne badanie skory twarzy i wyszlo mi, że jest ona bardzo odwodniona, stopien nawilzenia wynosi 13%. Chcialam prosic o doradzenie jakiegos dobrego kremu, który by rozwiązal moj problem, dodam ze mam 20 lat. Bardzo proszę kogos, kto orientuje się w temacie o pomoc
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 01:41   #2
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Odwodniona skóra-jaki krem?

Cytat:
Napisane przez radioheadka Pokaż wiadomość
Potrzebuję pomocy...ostatnio zalapalam się na bezplatne badanie skory twarzy i wyszlo mi, że jest ona bardzo odwodniona, stopien nawilzenia wynosi 13%. Chcialam prosic o doradzenie jakiegos dobrego kremu, który by rozwiązal moj problem, dodam ze mam 20 lat. Bardzo proszę kogos, kto orientuje się w temacie o pomoc
A moze oprocz kremow postaraj sie pic wiecej wody mineralnej? Bo mysle ze zdrowie, wyglad i dobre nawilzenie skory zalezy takze w duzej mierze od tego.
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 21:34   #3
ani83
Przyczajenie
 
Avatar ani83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Dot.: Odwodniona skóra-jaki krem?

Na pewno pić pić i jeszcze raz pić - powinno się wypijać 2 litry wody mineralnej dziennie. Jeśli to spełniasz spróbuj załatwić sobie kilka próbek różnych producentów kremów dla odwodnionej skóry tym bardziej że są ostatnio dość chętnie są wprowadzane na rynek. Ja osobiście polecam Aqualia Thermal od Vichy, ale z tańszych to Lirene, Nivea i Kolastyna wypuściły na rynek tego typu kremy. Mimo to jak pisałam wcześniej najlepiej załatwić sobie próbki (można kupić na allegro ale jak masz w okolicy dobrą drogerię to nie powinno być problemu z otrzymaniem takich testerów). Każda z nas ma inną cerę a co do kremów to przekonałam się że coś co dla mnie jest idealne dla innych nawet z takim samym typem skóry już nie za bardzo.

Pozdrawiam
ani83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 21:38   #4
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Odwodniona skóra-jaki krem?

nie wiem ile funduszy chcesz na to przeznaczyć , ale mozesz zaczać od ziaji calmy . Kremik tani, a nawilża bardzo dobrze .

z tego czytałam tu gdzieś na forum dziewczyny polecały Humektan, ale sama nie używałam wiec ciężko mi polecać.

Z droższych to Vichy Aqualia Termal jest świetny

no i faktycznie pic dużo wody ! Od kiedy pije 1,5 litra codziennie, cerę mam super nawilżoną
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 10:40   #5
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Odwodniona skóra-jaki krem?

Humektan i Vichy Aqualia Thermal to moi faworyci. Możesz też zainwestować w Capivit HydroControl- czy działa? nie wiem ale warto spróbować.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 17:42   #6
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 530
Dot.: Odwodniona skóra-jaki krem?

Cytat:
Napisane przez radioheadka Pokaż wiadomość
Potrzebuję pomocy...ostatnio zalapalam się na bezplatne badanie skory twarzy i wyszlo mi, że jest ona bardzo odwodniona, stopien nawilzenia wynosi 13%. Chcialam prosic o doradzenie jakiegos dobrego kremu, który by rozwiązal moj problem, dodam ze mam 20 lat. Bardzo proszę kogos, kto orientuje się w temacie o pomoc
Dziennie nasz organizm potrzebuje 2.5 l plynow. Czesc z nich znajduje sie w pokarmach, ktore zjadamy. Zostaje wiec ok 1.5 do 2 litrow plynow, ktore trzeba uzupelnic. Nie musi byc to woda. Moga byc soki, herbata, mleko, kefir. PAmietaj, ze niektore napoje np. kawa maja dzialanie odwadniajace. Zapotrzebowanie na wode rozni sie tez od pory roku i temperatury. Latem pijemy wiecej.

To czy bedziesz pila slodzone soki, czy inne gazowane napoje - nie ma znaczenia w tym przypadku. Oczywiscie ma znaczenie, jesli dbasz o linie.

Staraj sie pic w ciagu calego dnia e 1.5 - 2 l cialo bylo nawadniane rownomiernie.


Aby woda z nas nieuciekala potrzebne beda jeszcze kwasy Omega-3 i Omega-6. Znajdziesz je w oliwie z oliwek, rybach, orzechach. Konsumuj te produkty codziennie.
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 16:55   #7
Hex2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: Odwodniona skóra-jaki krem?

Ja może aż tak bardzo sie nie znam, ale chciałabym pomóc . ja tez mam sucha skórę i do nawilżania jej stosuję taki krem Dardia. To z zewnątrz. Od środka trzeba tez nawilżyć, do tego sa na pewno środki, ale niestety nie wiem dokładnie jakie, bo mnie Dardia wystarcza. Ale jak problem jest poważny, to o to tez trzeba zadbać.
Hex2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.