proszę pomóżcie w doborze kosmetyków... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-22, 16:55   #1
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21

proszę pomóżcie w doborze kosmetyków...


Mam 23 lata i duże problemy z dobraniem kosmetyków do potrzeb mojej cery.
A wygląd mojej cery przedstawia się mniej więcej tak:
bardzo tłusta strefa T... czoło, nos i broda swięcą sie strasznie...szczególnie rano... bardzo czesto pojawiają sie krostki i tradzik... jest zaczerwieniona i ciemna... taka smutna...czasem łuszczy sie i schodzi skóra
policzki z widocznymi naczynkami...wardzo wrazliwe, raczej suche...czesto pojawia sie rumieniec i zaczerwieniania... zima na mrozie i latem w upale silnie zaczerwienione...

a jaki kolor cieni do zielonych oczu?

prosze pomóżcie mi dobrac pielegnacje i kolorowke...
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 17:51   #2
Andzia280
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 33
Dot.: proszę pomóżcie w doborze kosmetyków...

Masz bardzo "trudna" cere... ale trzeba cos poradzic najlepiej jak na obszar litery "T" bedziesz nakladac kosmetyki matujace; najlepiej z Avonu linię Solutions dla skory tlustej i mieszanej. Znajdziesz tam oczyszczajaca pianke do twarzy za 13.90 zl, tonik oczyszczajaco matujacy za 13.90 zl, krem-zel normalizujaco-matujacy za 17.90 zl oraz gleboko oczyszczajaca maseczke do twarzy za 16.90 zl. Lecz staraj sie nie stosowac tych kosmetykow na policzki poniewaz mozesz je wysuszyc. I nie powinnas stosowac peelingow drobnoziarnistych bo mozesz podraznic sobie skore; dla wrazliwej cery przeznaczone sa peelingi enzematyczne a ja polecam kremowy peeling do twarzy z biala herbata (rowniez z firmy Avon). Ja sama mam wrazliwa cere wiec wiem co mowie jest naprawde bardzo dobry A na policzki powinnas stosowac kosmetyki nawilzajace, polecam z Avonu linię Avon Care. A na wypryski i tradzik jest przeznaczona linia ClearSkin.
I codziennie na noc powinnas robic sobie taka pielegnacje twarzy:
1. Demakijaz oczu
2. oczyszczanie twarzy zelem
3. Peeling (ale to tylko raz w tygodniu)
4. Tonizacja
5. Nawilzanie (nawet jesli masz tlusta skore)

W Avonie znajdzie sie sposob na kazdy problem a jezeli mowisz ze twoja cera jest ciemna i taka smutna to skorzystaj z lini Avon Solutions do kazdego typu skory krem nawilzajaco rozswietlajacy na noc za 17.90 zl. (podaje ceny z promocji w katalogu 12) stosoj rowniez maseczki z lini Planet Spa. Mam nadzieje ze pomoge a jak nie to niech mnie pieklo pochlonie:P jestem po szkoleniu kosmetycznym wiec sie nie obawiaj zbytnio moich rad aha zapomnialabym o naczynkach:P a na ten problem jest Esencja doskonalosci dla cery naczynkowej. wiem ze sporo tego podalam i przez co narobilam pewnie watpliwosci finansowych ale w sumie nie jest tak zle ale naprawde warto wydac te pieniazki chocby dlatego ze drugiej twarzy sie nie kupi wiec trzeba o nia dbac no to wszystko z mojej strony zycze powodzenia* (wiem ze nic nie powiedzialam co do cieni do powiek ale jak bede po kolejnym szkoleniu to na pewno cos poradze)
Andzia280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 20:48   #3
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: proszę pomóżcie w doborze kosmetyków...

Cytat:
Napisane przez Andzia280 Pokaż wiadomość
Masz bardzo "trudna" cere... ale trzeba cos poradzic najlepiej jak na obszar litery "T" bedziesz nakladac kosmetyki matujace; najlepiej z Avonu linię Solutions dla skory tlustej i mieszanej. Znajdziesz tam oczyszczajaca pianke do twarzy za 13.90 zl, tonik oczyszczajaco matujacy za 13.90 zl, krem-zel normalizujaco-matujacy za 17.90 zl oraz gleboko oczyszczajaca maseczke do twarzy za 16.90 zl. Lecz staraj sie nie stosowac tych kosmetykow na policzki poniewaz mozesz je wysuszyc. I nie powinnas stosowac peelingow drobnoziarnistych bo mozesz podraznic sobie skore; dla wrazliwej cery przeznaczone sa peelingi enzematyczne a ja polecam kremowy peeling do twarzy z biala herbata (rowniez z firmy Avon). Ja sama mam wrazliwa cere wiec wiem co mowie jest naprawde bardzo dobry A na policzki powinnas stosowac kosmetyki nawilzajace, polecam z Avonu linię Avon Care. A na wypryski i tradzik jest przeznaczona linia ClearSkin.
I codziennie na noc powinnas robic sobie taka pielegnacje twarzy:
1. Demakijaz oczu
2. oczyszczanie twarzy zelem
3. Peeling (ale to tylko raz w tygodniu)
4. Tonizacja
5. Nawilzanie (nawet jesli masz tlusta skore)

W Avonie znajdzie sie sposob na kazdy problem a jezeli mowisz ze twoja cera jest ciemna i taka smutna to skorzystaj z lini Avon Solutions do kazdego typu skory krem nawilzajaco rozswietlajacy na noc za 17.90 zl. (podaje ceny z promocji w katalogu 12) stosoj rowniez maseczki z lini Planet Spa. Mam nadzieje ze pomoge a jak nie to niech mnie pieklo pochlonie:P jestem po szkoleniu kosmetycznym wiec sie nie obawiaj zbytnio moich rad aha zapomnialabym o naczynkach:P a na ten problem jest Esencja doskonalosci dla cery naczynkowej. wiem ze sporo tego podalam i przez co narobilam pewnie watpliwosci finansowych ale w sumie nie jest tak zle ale naprawde warto wydac te pieniazki chocby dlatego ze drugiej twarzy sie nie kupi wiec trzeba o nia dbac no to wszystko z mojej strony zycze powodzenia* (wiem ze nic nie powiedzialam co do cieni do powiek ale jak bede po kolejnym szkoleniu to na pewno cos poradze)
dziekuje... zaraz przejrze katalog...
mam pianke i krem z Avonu z linii Solutions
pianke bardzo lubie a kremu zaczne uzywac regularnie...
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 20:51   #4
Basia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mexyk
Wiadomości: 116
Dot.: proszę pomóżcie w doborze kosmetyków...

kurka jaki ten AVON wspanialy, mozna pomyslec ze konsultantka jestes..
Basia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 20:56   #5
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: proszę pomóżcie w doborze kosmetyków...

Cytat:
Napisane przez Basia24 Pokaż wiadomość
kurka jaki ten AVON wspanialy, mozna pomyslec ze konsultantka jestes..

dokladnie...

a avon wcale taka swietna firma nie jest..... i niech mnie pieklo pochlonie



co do zalozycielki: rada jest jedna- probowac probowac probowac!!
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 06:50   #6
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: proszę pomóżcie w doborze kosmetyków...

Myśle że warto udać się do apteki i kupić:

-coś łagodnego do mycia twarzy do cery wrażliwej (nic matującego ani wysuszającego)
- super na problemy z cerą jest Avene Diacneal , dzięki niemu pożegnałam trądzik raz na zawszeto na noc
- na dzień coś nawilżającego np.Bioderma Sensibio AR http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12293
-łagodne peelingi enzymatyczne, nie podrażniające


__________________

architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.