Jaka fryzura i makijaż? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-13, 16:00   #1
Saam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Red face

Jaka fryzura i makijaż?


mam 16 lat ,szukam jakiegos delikatnego makijażu na swój typ urody.
chciałabym uzyskać efekt dziewczęcosci,załączę swoję zdjęcie ,bardzo proszę o radę ,jak styliozwać,obciąć włosy i jaki miec makijaż

Mam brązowe włosy (dłuższe niż na zdjęciu,pocieniowane i z prostą grzywką)

Oczy piwne ,małe i z opadającą powieką ;/
Twarz ogólnie pulchniejsza
Cera nie jest nieskazitelna...

bardzo prosze o rady
Saam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 16:11   #2
Saam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Jaka fryzura i makijaż?

? ;(
Saam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 16:52   #3
Paramore
Wtajemniczenie
 
Avatar Paramore
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 883
Dot.: Jaka fryzura i makijaż?

Co do makijażu, to mam kilka propozycji
Jeśli masz skórę z (lekkimi) niedoskonałościami, możesz zacząć używać lekkiego podkładu lub kremu np. z Ziaji nuno - kremu tonującego.
Puder, aby zmatowić twarz. Korektor, jeśli jest coś jeszcze do ukrycia
Możesz zainwestować w tusz do rzęs, aby ładnie pokreślić oko, a dodatkowo jeśli chcesz, to dodać kreskę na górnej powiece i na początku dolnej powieki ze strony zewnętrznej - lekko rozetrzeć. Kredka może być czarna, brązowa lub inna jeśli wolisz.
Możesz użyć delikatnych cieni - beżów, brązów lub tych pastelowych.
Na koniec delikatny błyszczyk. Dodatkiem może być róż, ale naprawdę nie jest on konieczny.
Myślę, że nie ma co przesadzać z makijażem, ważne, aby naturalnie wyglądać, jednocześnie podkreślając swoje atuty
Jeśli zdecydujesz się na make up, wrzuć foto
Mam nadzieję, że chociaż troszkę pomogłam, powodzenia
__________________

Paramore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 17:18   #4
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Jaka fryzura i makijaż?

Zaläcz inne zdjecie jesli oczekujesz porady. Regulamin
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 17:18   #5
Paramore
Wtajemniczenie
 
Avatar Paramore
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 883
Dot.: Jaka fryzura i makijaż?

Kilka propozycji makijaży z MM
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419828
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=420915 - pierwszy
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=420524
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=420561
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=420267
__________________

Paramore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 17:47   #6
OsaSzkielet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kościotrupowo
Wiadomości: 3
Dot.: Jaka fryzura i makijaż?

moge przemienic Ciebie w piękną damę. zrób przedziałek na środku głowy, grzyweczke po bokach wsuwkami zepnij i zakryj wsuwki włosami, z boku, włosy mogłabyś umyć wygładzającym szamponem, potem odżywka, i przy suszeniu suszarką czesz szczotką, wyprostuj je. makijaż to najlepszy dla ciebie jasny podkład Dermacol jest dobry, ale trzeba dobrac do swojego typu cery, o ton jasniejszy njalepiej, puder transparentny radzę w miarę nie drogi bo one wszystkie są takie same , na oczy nałóż jasny beżowy cień najlepiej w płynie, potem tusz czarny maluj włoski od góry w dół, nie podkręcaj ich, tylko wydłuż, jeśli niewiesz jak to to radzę zapytać, potem delikatny róż do policzków brzoskwiniowy gdyż masz brązowe włosy, delikatnie maluj robiąc tak zwaną rybe z buzi, i na kości policzkowe, masz brązowe włosy więc idealne usta będą brązowo czerwone, uzyskasz taki efekt malując usta czerwoną szminką a potem na nia nakładasz brązowy bardzo ciemny cień do oczu, tak by sciemnić czerwony kolor i powstał czerwono brązowy. brwi możesz rozjaśnić beżowym cieniem ale sypkim, Będziesz wyglądała idealnie, jak z czasopisma, spróbuj tak zrobić , ciekawa jestem czy Ci sie spodoba,
OsaSzkielet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 20:02   #7
Turi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 42
Dot.: Jaka fryzura i makijaż?

Cytat:
Napisane przez OsaSzkielet Pokaż wiadomość
moge przemienic Ciebie w piękną damę. zrób przedziałek na środku głowy, grzyweczke po bokach wsuwkami zepnij i zakryj wsuwki włosami, z boku, włosy mogłabyś umyć wygładzającym szamponem, potem odżywka, i przy suszeniu suszarką czesz szczotką, wyprostuj je. makijaż to najlepszy dla ciebie jasny podkład Dermacol jest dobry, ale trzeba dobrac do swojego typu cery, o ton jasniejszy njalepiej, puder transparentny radzę w miarę nie drogi bo one wszystkie są takie same , na oczy nałóż jasny beżowy cień najlepiej w płynie, potem tusz czarny maluj włoski od góry w dół, nie podkręcaj ich, tylko wydłuż, jeśli niewiesz jak to to radzę zapytać, potem delikatny róż do policzków brzoskwiniowy gdyż masz brązowe włosy, delikatnie maluj robiąc tak zwaną rybe z buzi, i na kości policzkowe, masz brązowe włosy więc idealne usta będą brązowo czerwone, uzyskasz taki efekt malując usta czerwoną szminką a potem na nia nakładasz brązowy bardzo ciemny cień do oczu, tak by sciemnić czerwony kolor i powstał czerwono brązowy. brwi możesz rozjaśnić beżowym cieniem ale sypkim, Będziesz wyglądała idealnie, jak z czasopisma, spróbuj tak zrobić , ciekawa jestem czy Ci sie spodoba,
Nie wiem czy to na serio, ale dziewczyna nawet nie podala normalnego zdjecia, a ty juz radzisz i to bardzo konkretnie (w sensie, ze masz taki ksztalt twarzy to tylko taki makijaz bedzie ci pasowal, waskie usta to taki kolor, ect)
Turi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.