Fryzurka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-07, 12:39   #1
Shikinata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 876

Fryzurka


Przeglądam sobie ten wątek m, przeglądam i stwierdziłam ,że też napisze , bo znacie się na rzeczy i umiecie dobrze doradzić.Od jakiegoś czasu myślę o zmianie fryzury , a dokładniej to chciałabym jakąś fajną grzywkę.Dodam jeszcze ,że wolałabym nie ścinać za radykalnie włosów , za bardzo jestem do nich przywiązana .
Kilka moich zdjęć :
Shikinata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 13:52   #2
Merrryx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 14
Dot.: Fryzurka

Widzialabym Cie w grzywce wycieniowanej na bok , wlosy -troche skrucic i lekko wycieniowac przy koncach i z przodu
Merrryx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 15:58   #3
Shikinata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 876
Dot.: Fryzurka

No właśnie myślałam o czymś takim ale znajać mnie jak powiem to fryzjerce to zrobi mi zupełnie co innego niż chciałam .
Shikinata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 20:00   #4
manima
Zadomowienie
 
Avatar manima
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 230
Dot.: Fryzurka

Mi sie wydaje ze masz bardzo zdrowe, piekne wlosy i nie potrzeba Ci jakies specjalnej zmiany. Na Twoim miejscu poszukałabym jakies dobrego fryzjera i ewentualnie zdecydowalabym sie na jakas 'lekka' grzywke (jesli w ogole). Mysle ze prosta grzywa moglaby nadac ciezki charakter Twojej fryzurze.
manima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 21:29   #5
Cucia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 289
Dot.: Fryzurka

Grzywka na bok byłaby super
Cucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 10:20   #6
perfekcjonistka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 36
Dot.: Fryzurka

ja na Twoim miejscu ściełabym włosy do połowy pleców, ponieważ w obecnym momencie wyglądaja one na cienkie i ogólnie są za długie. Nie cieniowałabym ich, jedyne co to prosta linie cięcia- będą wyglądały na gestsze. Kolor śliczny, niegy się nie farbyj, bo będziesz tego bardzo żalowała. Częste wizyty u fryzjera też mogą zniszczyć wlosy. Co do grzywki to możesz zrobisz cieniowaną, dłuższą na bok i zobaczyć jak sie w ty,m czujesz, jak nie bedziesz się dobrze czuła to zapuścisz. Ja jednak wolałabym Cie bez zakrywania czoła. Po co zakrywać sliczną bukźę?>
perfekcjonistka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 13:31   #7
Shikinata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 876
Dot.: Fryzurka

Cytat:
Napisane przez perfekcjonistka9 Pokaż wiadomość
ja na Twoim miejscu ściełabym włosy do połowy pleców, ponieważ w obecnym momencie wyglądaja one na cienkie i ogólnie są za długie. Nie cieniowałabym ich, jedyne co to prosta linie cięcia- będą wyglądały na gestsze. Kolor śliczny, niegy się nie farbyj, bo będziesz tego bardzo żalowała. Częste wizyty u fryzjera też mogą zniszczyć wlosy. Co do grzywki to możesz zrobisz cieniowaną, dłuższą na bok i zobaczyć jak sie w ty,m czujesz, jak nie bedziesz się dobrze czuła to zapuścisz. Ja jednak wolałabym Cie bez zakrywania czoła. Po co zakrywać sliczną bukźę?>
A mogłabyś może jakieś zdjęcie pokazać , mniej więcej o co chodzi ,wole wizualnie coś zobaczyć. Co do koloru to wcale nie taki sliczny no moze w sloncu bo tak to jest taki nijaki
Shikinata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-08, 16:18   #8
Blejsia
Raczkowanie
 
Avatar Blejsia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 69
Dot.: Fryzurka

ja tez bym stawiala na ukosna grzywkeNie cieniuj bo zaczna sie rozdwajac lamac itp.!! tylko na prosto
Blejsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.