Idealna przemiana.. pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-06, 16:27   #1
naname
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8

Idealna przemiana.. pomocy


Hej!

Kiedyś pisałem tutaj w celu zmieny fryzury.. zastanowiłem się ale potrzebuje kobiecych rad.
Pokaże jak wygląm i powiem jaką chciałbym mieć fryzurę.. ( i co mi przeszkadza).

Moja fryzura jest obecnie w stylu Stefan Salvatore :
http://static.thehollywoodgossip.com...-salvatore.jpg

lecz przy obecnej wadze mi ona nie pasuje jestem troszkę przy chudy jak na swoj wzrost 69kg/187cm wzrostu - twarz jest pociągła.

Chciałbym mieć włosy tak lekko uniesione do góry tak więcej niż kąt prosty od czoła (okolo 110 stopni) i z grzywki zrobić taki nie ład w górze jak prezentuje zdjęcie wiz2 - lecz to nie do konca jest dobrze bo to jest fryzura po śnie która mi sie spodobała :P

Tylko najgorsze moje wyzwanie ...
Co mogę zrobić z szopą na głowie.. włosy po umyciu i po wyschnięciu są normalnie jak siano.. są geste ale takie siano mi sie nie podoba kompletnie.. brzydo to wyglada.. co mogę zrobić .. co kupić na takie włosy no i jak układać fryzurę która opisalem wyżej ^.
Obecnie nie susze włosów, staram się wszystko robić by nie były jak siano... no ale jednak...
Włosów mogłbym nie myć tydzień bo i tak będą OK.. ale dla higeny myję co 3dni.


A tak z pytaniem zimowym.. jaka czapkę proponujecie mi na zimę to pociągłem twarzy (zobacz zdj).

Bardzo proszę wszystkie wizażanki o pomoc...
Z góry dziękiiii

PS. Możliwa jest też zmiana fryzury z tej która opisałem wcześniej, lecz niestety nie mam pojęcia... a włosy krótkie odpadają.. nie lubie po prostu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiz1.jpg (33,8 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiz2.jpg (22,0 KB, 122 załadowań)

Edytowane przez naname
Czas edycji: 2010-12-06 o 16:31
naname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 16:17   #2
Anja_K
Raczkowanie
 
Avatar Anja_K
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 46
Dot.: Idealna przemiana.. pomocy

troche mało tej Twojej frzury widać na zdjęciach:P
moim zdaniem jakiś dobry wosk do modelowania albo guma, na moke włosy nałożyć palcami trochę 'poczochrać', nie suszyć i gotowe
nie pomogłam pewnie wbyt wiele, ale niestety zawsze miałam długie włosy i z właśnego doświadczenia nie mogę nic powiedzieć. Jednak wydaje mi się że guma czy wosk powinny sobie poradzić
co do sianowatych włosów to jakaś maska ew. odżywka nawilżająca by się przydała.
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/f99a2dd074.png
[/COLOR][/FONT][/B]
Anja_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 14:13   #3
naname
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Idealna przemiana.. pomocy

Jakieś konkretne polecane maski lub odzywki?:P
a no i pomogłas

Edytowane przez naname
Czas edycji: 2010-12-08 o 14:22
naname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 10:21   #4
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Idealna przemiana.. pomocy

Eks mojej siostry (który miał trochę dłuższe pióra od p.Salvatore) używał pianki do włosów - wcierał odrobinę we włosy i potem suszył przy pomocy okrągłej szczotki i suszarki. Nawijał pasmo na szczotkę i unosił ku górze trzymając w odległości 10 cm gorące powietrze. Potem końcówki można lekko posklejać woskiem. Ale pod czapką taka fryzura chyba się nie utrzyma, nawet jak po jej ściągnięciu będziesz palcami przeczesywał do góry włosy. Nie wiem.
Co do kosmetyków to wypróbuj na początek tych drogeryjnych, żeby stwierdzić co jest dla Ciebie najwygodniejsze. Potem przeżuć się na OSIS (spróbuj puder Dust it) albo CHI (fioletowa seria fajnie pachnie).
Lubie gdy facet dba o włosy Pozdrawiam!
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 11:21   #5
naname
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Idealna przemiana.. pomocy

Dzieki suszarka odpada, juz mniej wiecej wiem jak to robic. Tylko potrzebuje rad
- aby utrzymac ulubioną długość włosów... to gdy bedą za długie to mam mowić fryzjerowi o podcięcie koncówek??
- chcialbym sobie kupic jakas odzywke czy coś do włosów która b.dobrze je nawilza, bo nienawidze suchych włosów (takiej szopy):P
Nie wygląda to tak jakbym chciał;P
naname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 10:21   #6
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Idealna przemiana.. pomocy

Tak - fryzjer podcina w takim wypadku końcówki (ale może nie idź do pierwszego osiedlowego fryzjera, gdzie będzie Cię obcinać praktykantka, różnie bywa po takiej wizycie...).
Zamiast odżywki kup maskę do włosów - są bardziej stężone i są bogatsze w składniki odżywcze.
Firma Toni&Guy ma ponoć bombowe rzeczy. Zwróć uwagę na firmę Biosilk.
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.