Mezoterapia Osoczem Bogatopłytkowym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-06, 14:33   #1
Nikato25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6
Arrow

Mezoterapia Osoczem Bogatopłytkowym


Hej wszystkim!
Nie spotkałam się tutaj z takim tematem albo po prostu jestem ślepa więc zakładam jeden...
Ostatnio strasznie dużo nasłuchałam się o takiej metodzie "naprawiania" włosów - mezoterapia osoczem bogatopłytkowym. Wiem, że jest dość droga i w jaki sposób przebiega. Sporo osób, które korzystały z tego zabiegu twierdzą, że jest bardzo skuteczny jednak nie rozmawiałam z nikim na ten temat tak realnie. Większość przeczytałam na internecie czy też obejrzałam. Dlatego mam wątpliwości, a chciałabym w przyszłości skorzystać z takiego... luksusu.
Chciałabym usłyszeć waszą opinię. Może któraś podjęła się takiemu zabiegowi i chciałaby się podzielić wrażeniami?
Pozdrawiam
Nikato25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 00:18   #2
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Mezoterapia Osoczem Bogatopłytkowym

Podbijam.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 11:25   #3
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Mezoterapia Osoczem Bogatopłytkowym

Jeśli chodzi o osocze to robiłam sobie na twarz i efekt miałam taki jak chciałam. Lekko spłyciły się zmarszczki, nawilżenie skóry było bardzo widoczne, wyrównał się kolor. Ogólnie efekt był zauważalny przez moich znajomych, którzy podejrzewali mnie o jakiś lifting
Na skórę głowy nie robiłam, ale mój znajomy sobie zafundował i z tego co mówił po trzech zabiegach widział już efekty. Trafił do tego samego lekarza co ja.
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 10:54   #4
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Mezoterapia Osoczem Bogatopłytkowym

Mój mąż miał robioną skórę głowy osoczem. Łysiał bardzo mój bidulek ale po 3 zabiegach było już o niebo lepiej. Obecnie jest po 5 i już nie jest łysolkiem Moim zdaniem to dobra inwestycja choć nietania ale ważne że płaci sie i efekt jest. Wcześniej próbował wszystkiego. Wcierek, leków itd a tylko osocze pomogło... Nie wiem z jakiego miasta jesteś. On to miał robione w Szczecinie u mega specjalisty od osocza.
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 13:43   #5
gajkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 20
Dot.: Mezoterapia Osoczem Bogatopłytkowym

Cytat:
Napisane przez Kaczorrek Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o osocze to robiłam sobie na twarz i efekt miałam taki jak chciałam. Lekko spłyciły się zmarszczki, nawilżenie skóry było bardzo widoczne, wyrównał się kolor. Ogólnie efekt był zauważalny przez moich znajomych, którzy podejrzewali mnie o jakiś lifting
Na skórę głowy nie robiłam, ale mój znajomy sobie zafundował i z tego co mówił po trzech zabiegach widział już efekty. Trafił do tego samego lekarza co ja.
Kaczorku, możesz podać na priv. gdzie w Warszawie i u kogo robilas? Szukam kogoś dobrego.
gajkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-23 13:43:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.