Grubsze i gęstsze włosy - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-13, 12:23   #2581
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Shayy Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Czy ktoras z was probowala lotionu Seboradin Niger, tego z rzepa? Bo mam ostatnio koszmarny problem z wypadaniem a baby hairow nie widzialam od dawna. Moze ktoras uzywala i moze powiedziec o nim cos wiecej?
ja go kiedyś używałam -tzn miałam całą serię szampon balsam , lotion i ampułki i powiem, że sprawdził się całkiem dobrze, włosy faktycznie przestały wypadać, ale działało to tylko kiedy używałam. Potem zmieniałam szampon i odzywki i włosy znów się posypały. Znów kupiłam Seboradin i już za drugim i kolejnym razem nie było takiego efektu wow, ale coś tam zawsze pomaga.
Sybil_ jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 23:35   #2582
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Shayy Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Czy ktoras z was probowala lotionu Seboradin Niger, tego z rzepa? Bo mam ostatnio koszmarny problem z wypadaniem a baby hairow nie widzialam od dawna. Moze ktoras uzywala i moze powiedziec o nim cos wiecej?
Dawno, dawno temu stosowałam Seboradin Niger i pomógł mi na wypadanie. Z całą pewnością polecam, dużo baby hair po nim zauważyłam na swojej głowie. Moim zdaniem jest to najlepszy produkt na wypadające włosy.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 23:37   #2583
Shayy
Raczkowanie
 
Avatar Shayy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 65
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Dawno, dawno temu stosowałam Seboradin Niger i pomógł mi na wypadanie. Z całą pewnością polecam, dużo baby hair po nim zauważyłam na swojej głowie. Moim zdaniem jest to najlepszy produkt na wypadające włosy.
Super. Jade na troche do rodziny chlopaka i raczej nie chce pachniec rosolkiem przez kozieradke, wiec szukam zamiennikow. Dzieki za opinie
Shayy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 21:11   #2584
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez molekin Pokaż wiadomość
Ja od kiedy pamiętam, mam włosy bardzo cienkie i jest ich mało. Żadne tabletki czy inne rzeczy na to nie pomagały... Zastosowałam sięc mikrowłókna i okazało się, że można z moich włosów coś jeszcze zrobić. Jest sporo kosmetyków, które można zastosować do tego celu, które zawierają mikrowłókna
Jakie np?

wysłane poprzez LG V10
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 12:37   #2585
Marylou13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Jeśli ktoś tutaj jeszcze zagląda to podzielę się moimi przygodami z zageszczaniem włosów. W walce z nadmiernym wypadaniem i znaczną utratą włosów najpierw sięgnęłam po kultowy i wychwalany przez wiele osób jantar niestety nie zauważyłam po nim żadnych pozytywnych skutków włosy jak wypadały tak wypadały nowe nie wyrastaly a stare stały w miejscu i nie rosły nawet o odrobinę szybciej . Wcierka ta jedynie świetnie nawilżała skalp i na tym kończy się jej cudowne właściwości. Próbowałam także pić skrzyppokrzywe ten sposób jednak również mi nie pomógł . Stwierdziłam,że firmie Farmona dam jeszcze jedną szansę i zaczęłam stosować Saponics wypadanie troszkę się unormowało jednak nie na tyle bym była z tego efekty bardzo zadowolona nowych włosów po tej wcierce również nie było a stare również nie rosły w jakimś ekspresowym tempie. Włosów na głowie było coraz mniej a ja nadal uporczywie szukałam sposobu aby temu chodź trochę zaradzić . Kupiłam więc kolejna wcierke tym razem padło na tonik przeciw wypadaniu włosów babci agafii mile zaskoczyło mnie jego działanie włosów wypadało po nim o wiele mniej jednak po postawieniu wszystko wróciło do normy i zaczęły lecieć jak przed kuracją tonikiem . Nastepnie kupiłam tonik do włosów z orientany (jest to dobre rozwiązanie dla dziewczyn które chcą używać kozieradke ale odsrasze je jej zapach . Ponieważ ma on ją właśnie w składzie) i tabletki biotyna max okazał się to być strzał w dziesiątkę! Włosów wypadało bardzo mało a ilość małych włosków które wyrosły na całej głowie jest zachwycająca. Następnie mój wybór padł na serum z papryczka chili babci Agafii włosy rosły po nim jak szalone znacznie zageszczajac czuprynę w między czasie 2 razy wykonałam farbowanie włosów cassią i szczerze powiem ,że już po tych dwóch zabiegach widzę różnicę w gęstości włosów. Teraz testować będę produkty marki floresan dopiero nie dawno je kupiłam i narazie czekają w kolejce ponieważ mam jeszcze do wykorzystania kolejną buteleczke serum Babci Agafii . Gdy już użyje produktów floresan dam znać o efektach .
Marylou13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 15:41   #2586
aleksiss33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 2
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Myślałam, że tylko ja mam problem z włosami.. Wstyd to w ogóle w kitkę związać, ale muszę przyznać, że już jest duuużo lepiej niż było. Zaczęłam stosować suplementy diety Belissa Intense i widać było poprawę jeśli chodzi o kondycję włosów. Dodatkowo zamawiam od jakiegoś czasu olejek (na aliexpress) i dodaję go do szamponu. Sama fryzjerka zauważyła poprawę więc jest coraz lepiej
aleksiss33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 16:10   #2587
monika_bombka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 51
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

u mnie sprawdza się Radical i wcierka Jantar
monika_bombka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-15, 14:04   #2588
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez aleksiss33 Pokaż wiadomość
Myślałam, że tylko ja mam problem z włosami.. Wstyd to w ogóle w kitkę związać, ale muszę przyznać, że już jest duuużo lepiej niż było. Zaczęłam stosować suplementy diety Belissa Intense i widać było poprawę jeśli chodzi o kondycję włosów. Dodatkowo zamawiam od jakiegoś czasu olejek (na aliexpress) i dodaję go do szamponu. Sama fryzjerka zauważyła poprawę więc jest coraz lepiej
U mnie po wypadaniu jest tak słabo, że wstyd w rozpuszczonych chodzić . Lepiej już wyglądają związane, nawet w chudziutki kucyk zaczełam psikać skórę głowy seboradinem do wypadających i przerzedzonych włosów, ale wydaje mi się, że powoduje łupież. Ktoś miał podobne doświadczenia z tą wcierką?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-06, 18:52   #2589
Humanitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 2
Czy te włosy mogą być ładne?

Hej
Właśnie się zastanawiam czy mam rzadkie i cienkie włosy, ponieważ dużo osób uważa, że tak jest i nie powinnam już zapuszczać, bo i tak już teraz nie są ładne. Czy da się coś zrobić, żeby były w lepszym stanie? Smaruje je kilka godzin przed myciem olejkiem rycynowym (dopiero dwa razy tak zrobiłam) bardzo przez to wypadają, ale są po tym grubsze i gładsze. Używam też wcierki jantar. Obwód kucyka to ok. 7 cm, więc raczej kiepsko :/
xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-09-06 o 19:18 Powód: Link.
Humanitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 19:31   #2590
WHatAmIdoing
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1
Jak zagęścić włosy?

Kilka lat temu miałam wygolony jeden bok i zauważyłam dość znaczną różnice w gęstości włosów między lewą, a prawą stroną. Czy znacie jakieś sposoby na zagęszczenie włosów? Mogą być naturalne, ale interesują mnie też jakieś konkretne kosmetyki. Oczywiście zgolenie drugiej połowy i czekanie aż odrośnie odpada
WHatAmIdoing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 12:28   #2591
Szalone_wlosy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Lokalizacja: Kolbuszowa
Wiadomości: 6
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja do zagęszczenia włosków używam co trzy tygodnie wodę ryżową , jak również ampułki z Jantara i zauważyłam mnóstwo nowych włosków, tylko jak wiadomo na każdego podziała coś innego
Szalone_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-24, 22:47   #2592
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Wcierka Hajszesz Banfi - wiem, że potrafi zdziałać cuda
... których u siebie nie zauważyłam, bo jestem leniwa i niesystematyczna
Ale mam ochotę znowu spróbować.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 12:03   #2593
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Wcierka Hajszesz Banfi - wiem, że potrafi zdziałać cuda
... których u siebie nie zauważyłam, bo jestem leniwa i niesystematyczna
Ale mam ochotę znowu spróbować.



Ja używałam, baardzo systematycznie, 2 razy dziennie od wczesnej wiosny do końca lata. Kupiłam ją przez przypadek, a tu mi siostra mówi, że takie cuda niby robi.... Ja nic nie zauważyłam, może szybciej włosy rosły... Ale na wypadanie nie pomogła, a i zapach na włosach przykry i włosy nie wyglądały najlepiej po dwukrotnym nałożeniu. Na plus to, że miałam wrażenie, że nigdy się nie skończy dalej mi w sumie zostało.





A ja wracam po to, żeby Wam powiedzieć, że po wielu latach znalazłam GENIALNY sposób na zagęszczenie włosów, oczywiście w przypadku, gdy były przerzedzone wypadaniem. Co to jest? Olejek rycynowy! Pani Chmielewska miała rację! Nakładam go od roku na skórę głowy na noc raz w tygodniu, zaczęłam w zimie, a wiosną pytałam fryzjerki, czy to baby hair, czy może połamane włosy, bo nie mogłam uwierzyć, że wreszcie je mam, nigdy aż tak ich nie widziałam. Stwierdziła, że na pewno baby hair. A teraz jest ich jeszcze więcej! Co nie jest fajne jak zwiążę włosy, bo wyglądam jak lew A "grzywka" wchodzi mi w oczy. Teraz zamierzam używać olejku 2 razy w tygodniu i przyspieszyć porost, żeby te nowe włosy jak najszybciej dołączyły do starych, wtedy zagęszczenie będzie znaczne
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 14:33   #2594
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Ja używałam, baardzo systematycznie, 2 razy dziennie od wczesnej wiosny do końca lata. Kupiłam ją przez przypadek, a tu mi siostra mówi, że takie cuda niby robi.... Ja nic nie zauważyłam, może szybciej włosy rosły... Ale na wypadanie nie pomogła, a i zapach na włosach przykry i włosy nie wyglądały najlepiej po dwukrotnym nałożeniu. Na plus to, że miałam wrażenie, że nigdy się nie skończy dalej mi w sumie zostało.





A ja wracam po to, żeby Wam powiedzieć, że po wielu latach znalazłam GENIALNY sposób na zagęszczenie włosów, oczywiście w przypadku, gdy były przerzedzone wypadaniem. Co to jest? Olejek rycynowy! Pani Chmielewska miała rację! Nakładam go od roku na skórę głowy na noc raz w tygodniu, zaczęłam w zimie, a wiosną pytałam fryzjerki, czy to baby hair, czy może połamane włosy, bo nie mogłam uwierzyć, że wreszcie je mam, nigdy aż tak ich nie widziałam. Stwierdziła, że na pewno baby hair. A teraz jest ich jeszcze więcej! Co nie jest fajne jak zwiążę włosy, bo wyglądam jak lew A "grzywka" wchodzi mi w oczy. Teraz zamierzam używać olejku 2 razy w tygodniu i przyspieszyć porost, żeby te nowe włosy jak najszybciej dołączyły do starych, wtedy zagęszczenie będzie znaczne
O, ciekawe, w sumie to spróbuję. Dzięki! Podgrzewasz ten olejek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 17:21   #2595
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;88219636]O, ciekawe, w sumie to spróbuję. Dzięki! Podgrzewasz ten olejek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Nie. Ani nie nakrywam niczym głowy. Poszłam na łatwiznę, a i tak działa
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 19:47   #2596
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Nie. Ani nie nakrywam niczym głowy. Poszłam na łatwiznę, a i tak działa
Super, dzięki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Nie. Ani nie nakrywam niczym głowy. Poszłam na łatwiznę, a i tak działa
Dzięki bardzo!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-22, 17:40   #2597
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Nie. Ani nie nakrywam niczym głowy. Poszłam na łatwiznę, a i tak działa
W jaki sposób go nakładasz? Masz jakiś patent? Miałam kiedyś salicylol, który zawiera 95% oleju rycynowego i nakładanie to była katorga - strasznie gęsty i lepki zmywanie też ciężkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 11:11   #2598
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
W jaki sposób go nakładasz? Masz jakiś patent? Miałam kiedyś salicylol, który zawiera 95% oleju rycynowego i nakładanie to była katorga - strasznie gęsty i lepki zmywanie też ciężkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mój olejek jest dość rzadki, a jak jest gęsty to właśnie wystarczy podgrzać. Po prostu wylewam trochę na dłoń i palcami drugiej wcieram w skalp. Potem na resztę włosów inny olej (zwykle Sesa i masło babassu), związuję w koczek i idę spać. Rano oczywiście polecam zmyć w ten sposób, że najpierw na suche włosy nakłada się szampon, a dopiero potem moczy.
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 11:03   #2599
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Dziękuję za odpowiedź a jakiej firmy konkretnie olejek rycynowy obecnie używasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-28, 09:50   #2600
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź a jakiej firmy konkretnie olejek rycynowy obecnie używasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

PhytoPharm, choć nie sądzę, żeby firma miała znaczenie jeśli chodzi o działanie. Ale może faktycznie jest trochę rzadszy niż inne, bo często miałam problemy z nakładaniem innych. I mam dużą butelkę, stale używam jednej i jeszcze mam go tyle, że ho ho więc jest naprawdę wydajny.
Ale to naprawdę cud, ile to kosztuje, 5 zł? I sposób faktycznie znany od wieków. A stosowałam najróżniejsze cuda, wcierki po 170 zł, chemiczne i nigdy tak naprawdę nie widziałam baby hair. Na pewno były, bo inaczej dawno byłabym łysa, zwłaszcza że włosy często mi wypadają, ale nigdy nie miałam tak jak teraz, normalnie grzywka wchodząca w oczy, kępki na skroniach...
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-29, 19:04   #2601
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Spróbuję również w takim razie, mam mocno przerzedzone włosy przez wypadanie. Włosy już nie wypadają, ale niestety odrastają dość słabo... Na razie stosuję różne wcierki, ale efekt mnie nie zadowala. Dziękuję jeszcze raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ally5
Czas edycji: 2020-10-29 o 19:06
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-29 19:04:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.