Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :) - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-25, 12:13   #3181
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 743
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Jest teraz promocja w rossmannie może tam coś wyszukasz z tuszy.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 09:02   #3182
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Kupiłam sobie w ciemno tusz Ephoric z Avonu, kurde ale sztosz

Jestem zachwycona!

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...t-mascara.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 09:40   #3183
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Uzywam aktualnie Max Factor False lash effect, 12-13 lat temu na studiach szalalam za tym tuszem, a teraz nie powala mnie na kolana. Masterpiece Max z tej samej marki o wiele lepiej sie u mnie sprawdza obecnie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 07:06   #3184
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 743
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie w ciemno tusz Ephoric z Avonu, kurde ale sztosz

Jestem zachwycona!

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...t-mascara.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z avonu nigdy nie kupowałam tuszy za to cienie tak i nie powalały.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 09:24   #3185
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Z avonu nigdy nie kupowałam tuszy za to cienie tak i nie powalały.
Mnie nigdy zaden kosmetyk z Avonu nie zachwycil.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 09:53   #3186
madelinka_aaa
Przyczajenie
 
Avatar madelinka_aaa
 
Zarejestrowany: 2020-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Uzywam aktualnie Max Factor False lash effect, 12-13 lat temu na studiach szalalam za tym tuszem, a teraz nie powala mnie na kolana. Masterpiece Max z tej samej marki o wiele lepiej sie u mnie sprawdza obecnie.
Ja od kilku lat uzywam tuszy z max factora i uwielbiam, świetnie wydłużają rzęsy, oko od razu lepiej wygląda
madelinka_aaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 10:40   #3187
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez madelinka_aaa Pokaż wiadomość
Ja od kilku lat uzywam tuszy z max factora i uwielbiam, świetnie wydłużają rzęsy, oko od razu lepiej wygląda
Ja takze zawsze wracam do 1000 Calorie i Masterpiece. Co jakis czas kupuje inne, ale sa to jednorazowe zakupy. Poza efektem, jaki daja oba te tusze, cenie je tez za dostepnosc w innych kolorach niz czarna czern, a niestety w tej kwestii nie ma duzego wyboru na rynku.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-30, 11:27   #3188
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

W towarzystwie eyelinera False lash effect wyglada dosc biednie, Masterpiece max duzo lepiej podkresla rzesy.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-01, 18:32   #3189
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 743
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mnie nigdy zaden kosmetyk z Avonu nie zachwycil.
Jeszcze kiedyś zamawiałam z avonu perfumy.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 20:10   #3190
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Uzywam aktualnie Max Factor False lash effect, 12-13 lat temu na studiach szalalam za tym tuszem, a teraz nie powala mnie na kolana. Masterpiece Max z tej samej marki o wiele lepiej sie u mnie sprawdza obecnie.
Mam to samo ostatnio! Może coś w nim zmienili, bo u mnie efekt też jakiś taki średni, a kiedyś był super!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 20:52   #3191
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
W towarzystwie eyelinera False lash effect wyglada dosc biednie, Masterpiece max duzo lepiej podkresla rzesy.
Mnie False Lash Effect w ogóle nie pasuje, za to Masterpiece i 2000 Calorie bardzo. Kiedyś też bardzo lubiłam IsaDorę Build Up extra volume i chcę do niego wrócić.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-04, 22:24   #3192
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Właśnie wróciłam do maskary loreala unlimited, od biedy używałam daglasowskiej w czarno-żółtym opakowaniu (z kalendarza adwentowego) i o dziwo jest bardzo fajna, jeśli ktoś lubi duże szczoteczki.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 11:46   #3193
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam do maskary loreala unlimited, od biedy używałam daglasowskiej w czarno-żółtym opakowaniu (z kalendarza adwentowego) i o dziwo jest bardzo fajna, jeśli ktoś lubi duże szczoteczki.
To moja ulubiona maskara od kilkunastu miesięcy, szkoda tylko że tak szybko się kończy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 14:12   #3194
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mnie False Lash Effect w ogóle nie pasuje, za to Masterpiece i 2000 Calorie bardzo. Kiedyś też bardzo lubiłam IsaDorę Build Up extra volume i chcę do niego wrócić.
Masterpiece lubie ten w czarnym opakowaniu, ten w zlotym mi nie pasuje
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 17:59   #3195
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

* Loreal Volume Million Lashes,
* Loreal Bambi Eye False Lash,
* Benefit Roller Lash,
* Benefit Badgal,
* Chanel Le Volume,
* Lancome Hypnose Doll Eyes.


Najlepsze, używam ich na zmianę, ale najczęściej i najchętniej tych z pierwszych dwóch miejsc.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 19:27   #3196
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Masterpiece lubie ten w czarnym opakowaniu, ten w zlotym mi nie pasuje
Ja też tylko ten
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 09:12   #3197
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Masterpiece lubie ten w czarnym opakowaniu, ten w zlotym mi nie pasuje
A czym się różnią?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 10:03   #3198
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;87980207]A czym się różnią?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Maja rozne szczoteczki, u mnie ten zloty daje wyraznie bardziej delikatny efekt, co jest dla mnie sporym minusem.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 10:21   #3199
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Maja rozne szczoteczki, u mnie ten zloty daje wyraznie bardziej delikatny efekt, co jest dla mnie sporym minusem.
Dziękuję za odpowiedź, czarny uwielbiam, więc nie będę patrzeć w kierunku złotego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-06, 13:56   #3200
aleks_sandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Lokalizacja: Polska, Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Ja jestem absolutnie zakochana w tuszu od Maybelline, a dokładniej w the Colossal Spider Effect. Mam dość proste rzęsy i on mi je bardzo ładnie podnosi i rozdziela.
aleks_sandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-25, 09:01   #3201
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

A z kolei u mnie rzęsy najładniej wyglądają w tuszu z Oriflame (Wonderlash Mascara, 5w1 czy jakoś tak się nazywa, nigdy nie pamiętam, ale chodzi o ten ich najbardziej znany, klasyczny tusz w podstawowej wersji).
Próbowałam też wersji tego tuszu z błyszczącymi drobinkami i extra black (taka edycja świąteczna kiedyś była). Wygląda na moich oczach tak samo (w sensie rozdzielenia, wydłużenia, upiększenia rzęs). Ale jest jednak zbyt czarna. A przede wszystkim ma inną szczoteczkę, bardziej puszystą i włochatą, przez co trudniej mi go używać. Szczoteczka w klasycznej wersji jest idealna.
Klasyczna wersja u mnie sprawdza się najlepiej. Ma taki idealny odcień czerni, gładko sunie po rzęsach, rozdziela je w idealny wachlarzyk, bardzo wydłuża. A przy tym nie robi efektu taniej tandety ani postarzenia.
Do tego jest totalnie tani (ok. 22 zł na Allegro) i mega wydajny.

Co do tuszy z Max Factor - no u mnie kompletnie nie to. Rzęsy po nich są sztywne, wydłużenia nie ma, opakowania i szczoteczki są z reguły wielkie i nieporęczne, szybko wysychają. Mam wrażenie, że ich formuły zatrzymały się w latach 90. w złym znaczeniu tego słowa. Kocham ich podkłady, mam słabość do marki, ale zawsze jak miałam jakiś ich tusz, zmęczałam go na siłę bez przyjemności używania.

Co do L'Oreala, wszystko super, ale zauważyłam, że ich formuły są jakieś strasznie napakowane agresywną chemią (wiem, że to nie jest stwierdzenie naukowe, ale inaczej nie umiem tego opisać). Po tuszach z serii Telescopic oczy mi łzawią, mimo że żaden inny tusz ever ich nie podrażniał.
Po innych tuszach z L'Oreala (takich w zielonym i fioletowym opakowaniu) moje rzęsy... stawały się coraz krótsze. Z biegiem czasu dosłownie się skracały, jakby ich końce uległy zniszczeniu...
Po prostu nie mogę używać tych tuszy i tyle.

Eveline, Lovely, Wibo itp. dają z kolei taki tandetny efekt, jakoś nie wyglądają ładnie. Mam wrażenie, że są mocno przereklamowane na YouTubie. Fakt, że są tanie, i to jest spoko, ale przecież za tą samą cenę kupimy w Internecie właśnie L'Oreala (jeśli ktoś lubi akurat te tusze), MaxFactora, Bourjois... Które działają o niebo lepiej.

Odnośnie do Bourjois, to kiedyś kochała taki ich tusz odżywczy, w białym opakowaniu z czarną nakrętką, ale wycofali go ze sprzedaży
Seria Twist Up The Wolume jest dla mnie nie do przejścia. Znowu: Oriflame robi lepszy efekt, a nie ma tak nieporęcznego opakowania i szczoteczki.

Co do Lancome - kiedyś używałam i lubiłam, ale ostatnio do nich wróciłam i szału nie było. Tusz z Oriflame za 20 zł wygląda na moich rzęsach po prostu ładniej i daje efekt wow.

Jedyne, co mnie kusi, to jeszcze tusz z Maybelline i Estee Lauder. Co do Maybelline, to naczytałam się wielu pozytywnych recenzji, a z Estee Lauder dostałam kiedyś próbkę i pamiętam, że moje rzęsy wyglądały wtedy przepięknie. No ale... tyle pieniędzy na tusz do rzęs to jednak trochę bez sensu... Zobaczę.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-26, 16:09   #3202
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;88383628]A z kolei u mnie rzęsy najładniej wyglądają w tuszu z Oriflame (Wonderlash Mascara, 5w1 czy jakoś tak się nazywa, nigdy nie pamiętam, ale chodzi o ten ich najbardziej znany, klasyczny tusz w podstawowej wersji).
Próbowałam też wersji tego tuszu z błyszczącymi drobinkami i extra black (taka edycja świąteczna kiedyś była). Wygląda na moich oczach tak samo (w sensie rozdzielenia, wydłużenia, upiększenia rzęs). Ale jest jednak zbyt czarna. A przede wszystkim ma inną szczoteczkę, bardziej puszystą i włochatą, przez co trudniej mi go używać. Szczoteczka w klasycznej wersji jest idealna.
Klasyczna wersja u mnie sprawdza się najlepiej. Ma taki idealny odcień czerni, gładko sunie po rzęsach, rozdziela je w idealny wachlarzyk, bardzo wydłuża. A przy tym nie robi efektu taniej tandety ani postarzenia.
Do tego jest totalnie tani (ok. 22 zł na Allegro) i mega wydajny.

Co do tuszy z Max Factor - no u mnie kompletnie nie to. Rzęsy po nich są sztywne, wydłużenia nie ma, opakowania i szczoteczki są z reguły wielkie i nieporęczne, szybko wysychają. Mam wrażenie, że ich formuły zatrzymały się w latach 90. w złym znaczeniu tego słowa. Kocham ich podkłady, mam słabość do marki, ale zawsze jak miałam jakiś ich tusz, zmęczałam go na siłę bez przyjemności używania.

Co do L'Oreala, wszystko super, ale zauważyłam, że ich formuły są jakieś strasznie napakowane agresywną chemią (wiem, że to nie jest stwierdzenie naukowe, ale inaczej nie umiem tego opisać). Po tuszach z serii Telescopic oczy mi łzawią, mimo że żaden inny tusz ever ich nie podrażniał.
Po innych tuszach z L'Oreala (takich w zielonym i fioletowym opakowaniu) moje rzęsy... stawały się coraz krótsze. Z biegiem czasu dosłownie się skracały, jakby ich końce uległy zniszczeniu...
Po prostu nie mogę używać tych tuszy i tyle.

Eveline, Lovely, Wibo itp. dają z kolei taki tandetny efekt, jakoś nie wyglądają ładnie. Mam wrażenie, że są mocno przereklamowane na YouTubie. Fakt, że są tanie, i to jest spoko, ale przecież za tą samą cenę kupimy w Internecie właśnie L'Oreala (jeśli ktoś lubi akurat te tusze), MaxFactora, Bourjois... Które działają o niebo lepiej.

Odnośnie do Bourjois, to kiedyś kochała taki ich tusz odżywczy, w białym opakowaniu z czarną nakrętką, ale wycofali go ze sprzedaży
Seria Twist Up The Wolume jest dla mnie nie do przejścia. Znowu: Oriflame robi lepszy efekt, a nie ma tak nieporęcznego opakowania i szczoteczki.

Co do Lancome - kiedyś używałam i lubiłam, ale ostatnio do nich wróciłam i szału nie było. Tusz z Oriflame za 20 zł wygląda na moich rzęsach po prostu ładniej i daje efekt wow.

Jedyne, co mnie kusi, to jeszcze tusz z Maybelline i Estee Lauder. Co do Maybelline, to naczytałam się wielu pozytywnych recenzji, a z Estee Lauder dostałam kiedyś próbkę i pamiętam, że moje rzęsy wyglądały wtedy przepięknie. No ale... tyle pieniędzy na tusz do rzęs to jednak trochę bez sensu... Zobaczę.[/QUOTE]

Mam odwrotne odczucia co do tuszy Max Factor, L'Oreal i Lancome (tych ostatnich wyjatkowo nie lubie). Eveline to w ogole jedne z najgorszych kosmetykow, z jakimi mialam w zyciu do czynienia - kazdy kosmetyk pielegnacyjny robil mi krzywde, a kolorowy byl fatalnej jakosci i podklady i pudry byly strasznie ciemne, nawet te teoretycznie transparentne. Maybelline, Revlon i Rimmel to tez IMO bardzo slabe tusze.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-27, 11:38   #3203
szampejn
Raczkowanie
 
Avatar szampejn
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 246
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Na tą chwilę u mnie najlepiej wypada od lat tusz z Maybelline Lash Sensational. Pogrubia wystarczająco rzęsy i nie skleja ich, nie robi grudek i wygląda ładnie nawet przy kilku warstwach.
Za to moim rozczarowującym na tą chwilę pierwszym wrażeniem jest tusz z Tarte Lights, Camera Lashes. Dostałam go pod choinkę co prawda, więc jeszcze nie wydaję wyroku, bo być może jak przyschnie to będzie okej, ale on u mnie tworzy takie mini grudeczki juz przy jednej cienkiej warstwie, a jeżeli chodzi o jakieś wydłużenie/pogrubienie, to tak jakby tego tuszu w ogóle nie było.
szampejn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-27, 13:40   #3204
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez szampejn Pokaż wiadomość
Na tą chwilę u mnie najlepiej wypada od lat tusz z Maybelline Lash Sensational. Pogrubia wystarczająco rzęsy i nie skleja ich, nie robi grudek i wygląda ładnie nawet przy kilku warstwach.
Za to moim rozczarowującym na tą chwilę pierwszym wrażeniem jest tusz z Tarte Lights, Camera Lashes. Dostałam go pod choinkę co prawda, więc jeszcze nie wydaję wyroku, bo być może jak przyschnie to będzie okej, ale on u mnie tworzy takie mini grudeczki juz przy jednej cienkiej warstwie, a jeżeli chodzi o jakieś wydłużenie/pogrubienie, to tak jakby tego tuszu w ogóle nie było.
To u mnie Maybelline sie nie sprawdza, a Tarte kocham calym serduchem.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-28, 02:19   #3205
Harmonia_95
Raczkowanie
 
Avatar Harmonia_95
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 317
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

kiedyś byłam zachwycona efektem, jaki dawał tusz Lancome Hypnose Doll, ale chyba coś zmienili w składzie, bo teraz mi nie służy. obecnie jestem zadowolona z żółtego Lovely. stosuję go na bazę z Givenchy. rewelka.
__________________
Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.

Eckhart Tolle
Harmonia_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-28, 02:39   #3206
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

W tuszach Lancome nie lubie tego, ze sie osypuja w ciagu dnia i zasychaja po kilku tygodniach uzywania. I mam tu na mysli 2-3 tygodnie, podczas gdy tusze Benefit czy Tarte spokojnie sluza mi przez 2 miesiace. Rekordzista w tym temacie jest jednak tusz Baby Roll od L'Oreal, ktory zgestnial i zasechl po kilku dniach
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-28, 07:42   #3207
ingrAbel
Przyczajenie
 
Avatar ingrAbel
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 25
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Jeden z Rimmela ale nie pamiętam nazwy, bo zawsze kupuję inne. XD
ingrAbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-28, 14:09   #3208
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 743
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Max Factor lubię 2000 kalorii, teraz używam z Maybelline Lash Sensational ale juz sie kruszy
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-30, 17:31   #3209
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Harmonia_95 Pokaż wiadomość
kiedyś byłam zachwycona efektem, jaki dawał tusz Lancome Hypnose Doll, ale chyba coś zmienili w składzie, bo teraz mi nie służy. obecnie jestem zadowolona z żółtego Lovely. stosuję go na bazę z Givenchy. rewelka.
Bardzo lubie Hypnose Doll, ale nie zauwazylam zadnych zmian. Loreal Telescopic tez mi dobrze sluzyl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 08:35   #3210
majeczqaczaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 65
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Kiedyś kochałam żółty z lovely, ale mam wrażenie, że ostatnio szczoteczka jest bardziej sztywna i skrobie po rzęsach. Za to maybelline falsies lash spisuje mi się rewelka
majeczqaczaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-03 13:37:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.