Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-20, 20:28   #511
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Utrata gęstości skóry, co robić..jaki produkt?

Co pomoże w przypadku utraty gęstości, objętości skóry?

Nie mam praktycznie ani jednej zmarszczki ale moja skóra robi się jakby cieńsza i widać to zwłaszcza koło oczu

Ona jakby zaczyna opadać i tworzą się takie dołki np pod oczami, w zagłębieniu policzka.

Myslalam o Voluplus....czy ma to sens? Czy Voluplus przywróci gestosc skóry?
Może cos innego?
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 15:50   #512
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Utrata gęstości skóry, co robić..jaki produkt?

Niestety skóra z wiekiem zaczyna tracic gęstosc. Pierwsze co mozesz zrobic to nawilzyc ja od wewnatrz - czyli pic duzo wody. I ogolnie zwroc uwage na diete.

Kolejnym krokiem jest odpowiednia pielegnacja. I mysle,ze w tym przypadku bardzo dobrym pomyslem bedzie zakup zelu hialuronowego najlepiej w kombinacji wielko i maloczasteczkowego. W tym miejscu odsylam Cie do watku o wrazeniach z Biochemi Urody, jest tma bardzo duzo na ich temat napisane albo wejdz sobie na strone BU tam tez jest kazdy zel dobrze opisany,wiec na pewno znajdziesz taki kory bedzie CI odpowiadal.

Osobiscie nie mam problemow ze zmarszczkami ani z utrata gestosci skory ,ale odkad uzywam zeli hialuronowych w polaczeniu z jakims drogeryjnym kremem albo z jakims olejem zauwazylam znaczna poprawe w tej materii. Tj. skora jest znacznie bardziej napieta i jedrna. ZMarszczki mimiczne sie zredukowaly ,oczywiscie nie calkowicie ale do tego stopnia ze ich nie widac. I ogolnie skora jest bardziej odzywiona, nawilzona i wyglada po prostu lepiej. Dlatego mysle,ze warto jakbys wyprobowala zel hialuronowy w polaczeniu z kremem albo z olejem.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 12:09   #513
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Utrata gęstości skóry, co robić..jaki produkt?

Witaj!
Dziękuję
Pije bardzo dużo bo nawet 2 litry i głównie wody
Nie pijam kawy, coca coli ani innych kolorowych napoi.

Uzywałam żelu hialuronowego razem z olejem lub kremem i bardzo fajna skóra jest po tym duecie , taka aksamitna. Jednak zauwazylam, że efekt samego odzywienia i stanu skóry jest taki sam jak wtedy gdy stosuję sam olej np arganowy czy z rózy pizmowej. Jakby kwas powierzchownie tylko nadawał taką gładkość.

Ogólnie to zadowolona jestm z oleju arganowego i z tego z rózy pizmowej. Teraz zamierzam dodać do oleju koenzym Q10.
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 21:01   #514
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Witam dziewczyny.

Tak sobie patrze, że zalozyłam temat w 2008 roku, czyli całe 4 lata temu! I jak u Was z jędrnością i zmarszczkami?

U mnie wszystko leci zgodnie z biologia, czyli postępowo skóra się obsuwa, zmarszczki mimiczne najpierw były pod oczami niewidoczne, tylko pojawiały sie podczas uśmiechu, teraz są caly czas, także jest zwyczajny progres. chyba nie da się czasu oszukać...

stosowałam rózne kremiska i mazidła, powszechnie znane, a to substiane, a to vichy, eris, auriga, redermic, roc i takie tam. łykałam suplementy, a to wiesiołek, omega, ceranova z algami itp. ze snem faktycznie u mnie zawsze było kiepsko.

stresu miałam i mam bardzo dużo, ciężkie przeżycie sprzed 7 miesięcy, od tamtej pory tez się chyba zniszczyłam. nie wiem, bo mało się sobie przyglądam.

a jak u Was?czym się, że tak powiem mażecie(marzecie?) teraz?jakieś nowe, cudowne sposoby na okrutną starość poza botoksem i innymi?
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 16:43   #515
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Jędrność, gęstosć skóry, owal...

Co będzie dobre na zwiększenie jędrności skóry, gęstości....
?

Problem taki, że cera bez zmarsczek nawilzona, ale zaczyna opadać, widac to po powiekach i policzkach
a także podbródku
skóra jest jakby cienka i luźna

Stosowane były HA, koenzym Q, Hydromanil ( pieknie nawilża), Oleje arganowy i z rózy pizmowej, a także masła...po olejach i masłąch twarz puchnie wypełnia się, ale potem jak to schodzi to widać że skóra opada...

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2012-02-18 o 16:45
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 22:11   #516
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY

hej,

i ja u siebie zauważyłam starzenie się mojej twarzy :/
Mam 26 lat, zmarszczki mimiczne miałam od dziecka, ale teraz są już głębsze, skóra traci swoją jędrność - widzę to :/ przeraża mnie to, co będzie później... żadnych kwasów nie stosowałam, (boję się, bo mam bardzo delikatną, cienką i wrażliwą skórę). Do tej pory stosowałam tylko olejek arganowy i masło shea, ale to na nic... tyle, że troszeczkę bardziej nawilża i natłuszcza, ale nie pomaga w utrzymaniu jędrności i nie zapobiega starzeniu piszcie, co wam pomaga... żeby choć trochę opóźnić te starzenie się... łeee
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 13:03   #517
ajrisz2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 501
GG do ajrisz2
Dot.: Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY

Witajcie, podpowiedzcie mi jaki krem liftongujacy powinnam kupic aby napiac skore szyi ? boje sie ze robi mi sie drugi podbrodek. OCzywiscie cwiczyc tez bede ale krem tez potrzebuje, tylko nie wiem czego Wy uzywacie i co polecacie?

W ciemno nie chce kupowac ..
__________________
https://www.facebook.com/ciastoplasto

http://niekochane.com.pl Katowickie Niekochane

http://www.pustamtiska.pl

Nakarm zwierzę ze schroniska jednym kliknięciem!


ajrisz2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-22, 10:44   #518
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY

Super wątek, dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy. Witajcie!

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny.

Tak sobie patrze, że zalozyłam temat w 2008 roku, czyli całe 4 lata temu! I jak u Was z jędrnością i zmarszczkami?

U mnie wszystko leci zgodnie z biologia, czyli postępowo skóra się obsuwa, zmarszczki mimiczne najpierw były pod oczami niewidoczne, tylko pojawiały sie podczas uśmiechu, teraz są caly czas, także jest zwyczajny progres. chyba nie da się czasu oszukać...

stosowałam rózne kremiska i mazidła, powszechnie znane, a to substiane, a to vichy, eris, auriga, redermic, roc i takie tam. łykałam suplementy, a to wiesiołek, omega, ceranova z algami itp. ze snem faktycznie u mnie zawsze było kiepsko.

stresu miałam i mam bardzo dużo, ciężkie przeżycie sprzed 7 miesięcy, od tamtej pory tez się chyba zniszczyłam. nie wiem, bo mało się sobie przyglądam.

a jak u Was?czym się, że tak powiem mażecie(marzecie?) teraz?jakieś nowe, cudowne sposoby na okrutną starość poza botoksem i innymi?
Rogatka wracaj!
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 10:49   #519
dida
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 503
Dot.: Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY

witajcie, starzenie się to nie tylko zmarszczki, utrata elastyczności (zanik kolagenu, elastyny). To także utrata tkanki tłuszczowej, zmiany w strukturze kości twarzy i tego żaden krem (nawet retin A) nie zmieni. Zastanawia mnie na ile mogą pomóc masaże? Botox hamuje mimikę więc efekt jest ale trzeba powtarzać i kto wie jaki jest wpływ podawania wieloletni do tkanek? Czytam o kwasie hialuronowym i innych wypełniaczach i niestety, ale nie jest to cudowny środek. Szczególnie te z dodatkami niby wywołującymi przyrost kolagenu, wywołują reakcje obronne ciała. Pojawiają się grudki, nawet po zaniku wypełniacza. Nikt nie wie (albo nie chce wiedzieć, bo to jest gigantyczny biznes, ale w praktyce oglądamy w TV..) jak zachowuje się tkanka po wielokrotnym podawaniu wypełniaczy. Ja mam 39 lat i zastanawiam się, ale im więcej czytam, oglądam tym bardziej jestem na nie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post33849201 Hugo Boss Woman, Chanel Mademoiselle, minerały, biochemia, naturalne, czarne mydło, lpr Kerium, lottabody, Tigi i inne profesjonalne do włosów - wymiana

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=612524 odzieżowo, wymiana
dida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 08:46   #520
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dida Pokaż wiadomość
witajcie, starzenie się to nie tylko zmarszczki, utrata elastyczności (zanik kolagenu, elastyny). To także utrata tkanki tłuszczowej, zmiany w strukturze kości twarzy i tego żaden krem (nawet retin A) nie zmieni. Zastanawia mnie na ile mogą pomóc masaże? Botox hamuje mimikę więc efekt jest ale trzeba powtarzać i kto wie jaki jest wpływ podawania wieloletni do tkanek? Czytam o kwasie hialuronowym i innych wypełniaczach i niestety, ale nie jest to cudowny środek. Szczególnie te z dodatkami niby wywołującymi przyrost kolagenu, wywołują reakcje obronne ciała. Pojawiają się grudki, nawet po zaniku wypełniacza. Nikt nie wie (albo nie chce wiedzieć, bo to jest gigantyczny biznes, ale w praktyce oglądamy w TV..) jak zachowuje się tkanka po wielokrotnym podawaniu wypełniaczy. Ja mam 39 lat i zastanawiam się, ale im więcej czytam, oglądam tym bardziej jestem na nie.

Hmm, teoretycznie masaże powinny podnościc twarz ku górze, ja masuje się i ćwicze, ale i tak widzę bruzdy nosowo ustne, lwią zmarszczke, wprawdzie nie jest głęboka, ale jedna... czy ktoś trnuje twarz powiedzmy kilka /kilkanaście lat i efekty są
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 14:09   #521
makiz6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 5
Dot.: PIONOWE zmarszczki pod oczami

z mojego doświadczenia najważniejsze jest dobre nawilżenie skóry. Potem wygląda na zdrową, jędrną i odżywioną
makiz6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-12, 14:45   #522
Akwamarynistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 22
Dot.: Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sowaa5 Pokaż wiadomość
Hmm, teoretycznie masaże powinny podnościc twarz ku górze, ja masuje się i ćwicze, ale i tak widzę bruzdy nosowo ustne, lwią zmarszczke, wprawdzie nie jest głęboka, ale jedna... czy ktoś trnuje twarz powiedzmy kilka /kilkanaście lat i efekty są
robie masaze z niewielkimi przerwami od ok. 6 lat i moim zdaniem efekt jak najbardziej jest mam porownanie z moja siostra ktora jest tylko rok starsza a jej cera wyglada znacznie gorzej niz moja, wiec nie tlumacze sobie efektu "dobrymi genami". do masazu uzywam juz od ok. pol roku tego serum, <podaj nazwę a nie link> i wydaje mi sie ze bardzo ladnie podkreca efekt na pewno trzeba uzywac czegos o podobnej konsystencji, zeby nie naciagac nadmiernie skory. tak czy inaczej w wieku prawie 30 lat ludzie zawsze sie dziwia kiedy mowie w jakim jestem wieku zadne zmarszczki mi sie nie poglebiaja, mam gladka skore a dodam ze mam za soba kilka lat palenia papierosow i to w calkiem duzych ilosciach.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-03-15 o 09:10 Powód: link
Akwamarynistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-26, 22:44   #523
malwes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY

Kobietki wznówmy ten wątek...
malwes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 10:10   #524
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY

ja szukam czegoś na szyje i dekolt ... skóra robi się cienka i mało jędrna
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 11:23   #525
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY

podnoszę
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 11:29   #526
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY

Poczytajcie o retinoidach - retinol, retinaldehyd, tretinoina, retinoidy z medik8

Ogólnie chodzi o pobudzanie zwiększonej produkcji kolagenu przez skórę

Edytowane przez d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Czas edycji: 2020-03-25 o 11:31
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 12:34   #527
Cremonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 67
Dot.: Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;87690895]Poczytajcie o retinoidach - retinol, retinaldehyd, tretinoina, retinoidy z medik8

Ogólnie chodzi o pobudzanie zwiększonej produkcji kolagenu przez skórę[/QUOTE]
Potwierdzam. Od kilku lat stosuję wyłącznie oleje i samorobione mazidła natomiast są to mazidła "konkretne". Wit. C w działających dawkach , retinol, kwasy np aktualnie ferulowy ( oczywiście nie na raz) .Czasu nie cofają ale wyraźnie opóźniają starzenie. No i oczywiście filtry , na okrągło
Cremonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 21:31   #528
matyldau444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 4
Dot.: Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY

na uelastycznienie skóry używam naturalne oleje, zwłaszcza olejek z wiesiołka tłoczony na zimno w kapsułkach oeparolu, super nawilża od środka moją skórę, która naprawdę po kilku tygodniach od używania stałą się bardzo nawilżona i taka miękka
matyldau444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 21:37   #529
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY

Oleje nie są związane z tematem, nie robią nic z białkami - kolagenem, elastyną
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 21:37:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.