Rozjaśnianie czarnych włosów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-08, 15:29   #31
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Rozjaśnianie czarnych włosów

W takim razie proponowałabym zamalowaćto na jakiś jasny brąz (bo przecież i tak wyjdzie ciemno) a potem udać sie do fryzjera i prosić o wyciaganie jaśniejszych pasemek. Moge Ci podpowiedziec, że ja stosowałam płukanke z rumianku i cytryne, żeby trochę rozjaśnić wlosy, ale ie wiem czy to coś da w twoim wypadku.

Ps. A ile trzymałaś ten rozjasniacz?
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 15:32   #32
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Rozjaśnianie czarnych włosów

tak ale przeciez włosy mam i tak czarne bo farba sie nie wyplukala trzyma dalej niestety a to nie palette tylko z joanny, mam tylko wyplowiale włosy bez polysku.. sam a nie wiem myslam o tym elgonie zeby zamowic i samej sprobowac ale nie wiem boje sie zniszczyc wlosy a mam za lopatki i tez nie chce ich obcinac pozniej..
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 16:37   #33
Ararauna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 204
Dot.: Rozjaśnianie czarnych włosów

Ooo, dziewczyno, pół roku ściągałam sobie czarny z włosów Powiem tak: w domu się w to nie baw, bo tylko je zniszczysz. Zainwestuj w wizytę u fryzjera, albo kilka co 1,5 miesiąca.
Ararauna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 18:35   #34
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Rozjaśnianie czarnych włosów

Cytat:
Napisane przez Ararauna Pokaż wiadomość
Ooo, dziewczyno, pół roku ściągałam sobie czarny z włosów Powiem tak: w domu się w to nie baw, bo tylko je zniszczysz. Zainwestuj w wizytę u fryzjera, albo kilka co 1,5 miesiąca.

Jednak jestem za tym co mówi koleżanka Posłuchaj zbieraj kase na fryzjera i potem stosunkowo rozjaśniaj, oni się lepiej znają. A teraz zajmij się odżywianiem włosków
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 20:24   #35
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Rozjaśnianie czarnych włosów

no to ok skoro tak radzicie i tak sa juz poniszczone to chyba nie bede pogarszac ich stanu
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 13:51   #36
makemydreamx3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Rozjaśnianie czarnych włosów

Cześć wszystkim jeżeli to jest jeszcze ważne chciała bym napisać ze bardzo dobry jest rozjaśniacz silver i do tego woda utleniona 9 % scandic wczoraj rozjaśniałam ( 45 min )czarne włosy i z tyłu mialam jasny blond u gory tez a doł troszke ciemniejszy wchodzacy pod rudy położyłam na to 2 razy farbe jesienny liść firmy joanna wyszło mi z tyłu jasny rudy i na czubku również a reszta ciemny rudy (w ciapki ) więc pofarbowałam jeszcze raz farbą dziki kasztan tez firmy joanna kolor jest fantastyczny wchodzi w braz i rudy więc polecem ten rozjaśniacz ponieważ na czarno malowałam włosy ponad 1,5 roku Moja rada dla dziewczyn które chcą mieć z czarnych kolor rudy nie wyjdzie wam wyjdą wam ciapki to lepiej rozjaśnic w domu ale pofarbować na rudo u fryzjera Lub zrobić podobnie do mnie rozjaśnić położyć 1 farbe jesienny lisc na 30 min i 2 farbe dziki kasztan tez na 30 min Aha no jedyną wadą każdych rozjaśniaczy jest to że robi sie siano ale stosuje odżywki i myślę że dojdą do siebie Dobrze ze mam grube włosy ;p
makemydreamx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 15:04   #37
AduchaTcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Rozjaśnianie czarnych włosów

Hej. Mam pytanie , jakoś na końcu maja zrobiłam sobie pasemka blond ( włosy miałam koloru brązowego) i wyszły dobrze , na początku czerwca zrobiłam sobie więcej pasemek ale potem mi sie to znudziło i zrobiłam sobie czarne , teraz chce zrobić sobie blond. I nie mówcie że mam iść do fryzjera bo kilka razy u różnych byłam i mi popaprali włosy. czy jak je rozjaśnię to mi nie wypadną i jaki kolor może wyjść , dodam jeszcze że mam bardzo dużo odrostów i pasemek brązowych? Proszę o szybką odpowiedź..
AduchaTcz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 23:13   #38
Katarzyncia23
Raczkowanie
 
Avatar Katarzyncia23
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 275
Dot.: Rozjaśnianie czarnych włosów

taki wątek już był, jest bardzo obszerny wątek o dekoloryzacji gdzie dziewczyny wymieniają się doświadczeniami a większość z nich dekoloryzowała się właśnie z czarnego koloru.
Katarzyncia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 08:56   #39
karolincia911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9
rozjaśnione włosy z czarnych i co dalej ?? POMOCYY!

Cześć dziewczyny

Od kilku lat farbuje włosy najpierw był to kolor czarny później stopniowo zeszłam do ciemnego brązu pozniej rozjasniłam włosy i malowałam na sredni brąz no i od kilku tygodni męcze się z rozjaśnianiem wymyśliłam sobie pasemka i były już 2 serie do polowy włosów miałam białe jak śnieg a reszta żółtawe inspirowałam się tym kolorem włosów : https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=103038

no i niestety nie wyszło doczytałam się i dziewczyna pisze że używa farby londa perłowy blond 12/9 miałam rozjasnione włosy tak jak już pisałam no i powiem tak nie wiem czy w ogóle choć któreś pasmo odpowiada temu kolorowi ale z tego co się przyglądam wydaje mi się ze polowa włosów do koncówek jest za ciemna i to bardzo znowu te białe są za jasne a moje odrosty czyli kilka milimetrów albo mi się wydaje albo są najbardziej zbliżone do tego koloru pierwszy raz wstawiam zdjęcia nie wiem jak powinnam to zrobić więc zrobię po swojemu



nie przestraszcie się tego wiem że wygląda to tragicznie ale zamierzam teraz coś z tym zrobić no i napewno sporo podciać bo się zniszczyły tylko teraz nie wiem co zrobić myślałam żeby kupić farbe zbliżona do koloru najniżej czyli najciemneijszego a pozniej malować już tylko odrosty farba londa 12/9 ale nie wiem czy na tym moim naturalnym kolorze wyszedł podobny kolor do tego na zdjęciu tej dziewczyny ! Błagam pomóżcie
karolincia911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 10:26   #40
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: rozjaśnione włosy z czarnych i co dalej ?? POMOCYY!

Cytat:
Napisane przez karolincia911 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Od kilku lat farbuje włosy najpierw był to kolor czarny później stopniowo zeszłam do ciemnego brązu pozniej rozjasniłam włosy i malowałam na sredni brąz no i od kilku tygodni męcze się z rozjaśnianiem wymyśliłam sobie pasemka i były już 2 serie do polowy włosów miałam białe jak śnieg a reszta żółtawe inspirowałam się tym kolorem włosów : https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=103038

no i niestety nie wyszło doczytałam się i dziewczyna pisze że używa farby londa perłowy blond 12/9 miałam rozjasnione włosy tak jak już pisałam no i powiem tak nie wiem czy w ogóle choć któreś pasmo odpowiada temu kolorowi ale z tego co się przyglądam wydaje mi się ze polowa włosów do koncówek jest za ciemna i to bardzo znowu te białe są za jasne a moje odrosty czyli kilka milimetrów albo mi się wydaje albo są najbardziej zbliżone do tego koloru pierwszy raz wstawiam zdjęcia nie wiem jak powinnam to zrobić więc zrobię po swojemu



nie przestraszcie się tego wiem że wygląda to tragicznie ale zamierzam teraz coś z tym zrobić no i napewno sporo podciać bo się zniszczyły tylko teraz nie wiem co zrobić myślałam żeby kupić farbe zbliżona do koloru najniżej czyli najciemneijszego a pozniej malować już tylko odrosty farba londa 12/9 ale nie wiem czy na tym moim naturalnym kolorze wyszedł podobny kolor do tego na zdjęciu tej dziewczyny ! Błagam pomóżcie
może zapytaj w wątku o dekoloryzacji kiedyś jak schodziłam z czarnego i wyszła mi tragedia na włosach pomogły mi jak wyrównać kolor,żebym wygladała jak człowiek myśle,że Tobie też pomogą
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 10:45   #41
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: rozjaśnione włosy z czarnych i co dalej ?? POMOCYY!

pokaż wyraźniej kolor końcówek
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 10:59   #42
karolincia911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9
Dot.: rozjaśnione włosy z czarnych i co dalej ?? POMOCYY!

no to dodaje zdjecie włosy są nie umyte i zdjecie zrobione rano nawet nie były rozczesane wiec wyglądają jeszcze gorzej




a może poprostu się poświęce i zetnę włosy na boba ?? już kiedyś miałam i nie było mi podobno źle

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

dziewczyna której kolor mi się tak bardzo podoba ma zdjęcie gdzie jest opisane w świetle naturalnym : https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=103035 a na innych zdjeciach kolor jest bardziej biały no i nie wiem co robić bo podoba mi się kolor na tym zdjęciu które wstawiłam wyżej i jest to farba londa 12/9 tylko nie wiem jak ona je maluje jak patrze na moj maly odrost pomalowany ta farba jak widac na zdjeciach moich włosów ktore wczesniej wstawiłam to kolor chyab jest najbardziej zblizony do tego
karolincia911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 11:23   #43
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: rozjaśnione włosy z czarnych i co dalej ?? POMOCYY!

ja prawie nie widze tych ciemniejszych końcówek jaki mają kolor, za małe zdjęcie. nie wiem co Ci poradzić, ja bym zrobił kąpiel rozjaśniającą na końcówki a potem mieszanka joanny szlachetna perła+ gołębi popiel na te końce, czyli to co zawsze polecam dziewczynom z problemem rudawego blondu uważam ze dobrze by było teraz rozjaśnić je (końcówki) stonować, zniszczą się na pewno, no i wtedy możesz ściąć
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 15:18   #44
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: rozjaśnione włosy z czarnych i co dalej ?? POMOCYY!

Ja bym zrobiła jak pisze fryz kapiel rozjasniajacą na koncowki, potem farba zaleznie od tego jak wyjdzie to wiadomo-dobrać farbę do tego co masz na głowie i potem obcinanie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 15:51   #45
karolincia911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9
Dot.: rozjaśnione włosy z czarnych i co dalej ?? POMOCYY!

muszę się zastanowić porządnie żeby nie żałować bo tak w ogóle to nawet nie wiem czy mi pasuje blond a męcze te włosy moze wcale nie potrzebnie :/
karolincia911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 13:39   #46
lnez
Raczkowanie
 
Avatar lnez
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 31
Rozjaśnić czarne włosy rozjaśniaczem?

Hej, mam pytanie czy czarne włosy da się rozjaśnić rozjaśniaczem? Maluję na czarno od 4 lat, ale znudził mi się ten kolor i chcę jakiś brąz. Myślałam o dekoloryzatorze ale u mnie w mieście raczej nigdzie nie dostanę... A może polecicie coś co wam pomogło uporać się z tym czaaarnym kolorem....?
lnez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 15:53   #47
xXCinderellaXx5
Zadomowienie
 
Avatar xXCinderellaXx5
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 155
Dot.: Rozjaśnić czarne włosy rozjaśniaczem?

ja ostatnio byłam taka "mądra" i rozjasnilam wlosy rozjasniaczem - efekt ? Zólto brązowe plamy. Więc raczej nie polecam sie samemu w to bawic
__________________
  • Zapuszczam i dbam o włosy
    • 03.09.12-Zdałam prawko
xXCinderellaXx5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 21:18   #48
kiler710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Rozjaśnić czarne włosy rozjaśniaczem?

Witam
Jezeli chcesz pozbyć się czarnego koloru z włosów to polecam kąpiel rozjaśniającą: rozjaśniacz( np. joanna cały ten proszek)+ wody polowe co jest przy rozjaśniaczu + szampon do włosów i odżywka, to wszystko nakładasz na włosy i myjesz. mi kolor się równomiernie wymył do brązu.Ale trzeba je cały czas masować przez około 20-30 minut. Ja taką kąpiel robiłam 4 razy bo chciałam wyjsc na blond i dzis własnie mam blond włosy.nie po samych kąpielach bo dziś uzyłam rozjasniacza ale nie na całośc i na skórę glowy tylko na całosć włosów ale rozjaśniacz byl kładziony na pazłotko.Na górze z wodą 6% a na dół bo włoski ciemniejsze i wiecej farby 9 %.Polecam.JESTEM BLONDYNKĄ!!!
kiler710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 16:24   #49
xsylwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: rozjaśnienie "czarnych" włosów

Cytat:
Napisane przez xkasiaczekx Pokaż wiadomość
Miałam jasne rude włosy..Chciałam pofarbować je na mój naturalny odcień jasnego brązu żeby wyrównać koloryt włosów i wyrównało tylko że wyszedł mi czarny ;(
Kompletnie mi nie pasował............
Na szczęście kolor się częściowo zmył i powoli wraca do naturalnego dzięki myciu dwa razy dziennie włosów szamponem przeciwłupieżowym......np . "head&shoulders".....efek t jest bardzo dobry i uzyskany w dość szybkim czasie, bo po trzech dniach
Mam nadzieję że uda mi się rozjaśnić czuprynkę jeszcze odrobinę mocniej...bo przyzwyczaiłam się już do moich rudaśnych włosków...............a pofarbowanie ich było najgorszą rzeczą jaką mogłam zrobić
pozdrawiam
Pomalowałam sobie też włosy na czarno i teraz mi się nie podobają bym chciala wrócić do swojego naturalnego koloru ciemnego blondu.. Czy to jest prawda co tu napisałas że gdy będzie się myło 2x dziennie włosy szmponem head&shoulders to po 3-4 myciach wrócisz do naturalnego koloru ? Pomóżciee!

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez xkasiaczekx Pokaż wiadomość
Miałam jasne rude włosy..Chciałam pofarbować je na mój naturalny odcień jasnego brązu żeby wyrównać koloryt włosów i wyrównało tylko że wyszedł mi czarny ;(
Kompletnie mi nie pasował............
Na szczęście kolor się częściowo zmył i powoli wraca do naturalnego dzięki myciu dwa razy dziennie włosów szamponem przeciwłupieżowym......np . "head&shoulders".....efek t jest bardzo dobry i uzyskany w dość szybkim czasie, bo po trzech dniach
Mam nadzieję że uda mi się rozjaśnić czuprynkę jeszcze odrobinę mocniej...bo przyzwyczaiłam się już do moich rudaśnych włosków...............a pofarbowanie ich było najgorszą rzeczą jaką mogłam zrobić
pozdrawiam
A malowalaś szamponetką czy farbą zwykłą?? Bo ja pomalowałam sobie farbą na czarno i mi sie teraz zabardzo nie podobają ;// I pisałaś że jak się będzie myło szamponem head&shoulders 2x dziennie to że po 3-4 dniach zejdzie kolor ?
xsylwia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 16:44   #50
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: rozjaśnienie "czarnych" włosów

[QUOTE=xsylwia;35175000]Pomalowałam sobie też włosy na czarno i teraz mi się nie podobają bym chciala wrócić do swojego naturalnego koloru ciemnego blondu.. Czy to jest prawda co tu napisałas że gdy będzie się myło 2x dziennie włosy szmponem head&shoulders to po 3-4 myciach wrócisz do naturalnego koloru ? Pomóżciee![COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------
Nie to nie jest prawdą, mycie szamponem przeciwłupieżowym powoduje wypłukanie koloru, włosy ewentualnie moga zrobić się trochę jaśniejsze. Nic więcej.
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.