Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2019-02-02, 20:26   #241
liskam
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: regeneracja w³osów

mi w podobnym przypadku pomog³o mleczko hmilk plex z organicznewlosy Zamówi³am bo poleci³a mi znajoma fryzjerka i u¿ywa³am jak od¿ywki i efekt by³ super.
liskam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-02, 21:01   #242
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomo¶ci: 643
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Cytat:
Napisane przez natka_na Poka¿ wiadomo¶æ
Hej!
Pomocy, co zrobiæ ¿eby w³osy nie wygl±da³y jak siano albo jak to, co jest na zdjêciu?
Czy kto¶ mia³ tego typu problem i jak sobie z tym poradzi³?
To nie jest problem, to s± wlosy krecone. Pogrzeb na blogu kokardka mysi, tam jest Pani z takimi wlosami. I s± efekty po
Nie wstawiam linka, ¿eby nie bylo reklamy. Powodzenia w pielêgnacji
__________________
Je¶li nie masz na co¶ czasu, to prosty znak, ¿e nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-08, 14:55   #243
Czarnavania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 1
Post Pielêgnacja w³osów po przed³u¿aniu

Dziewczyny - nie znalaz³am ¿adnego w±tku na temat pielêgnacji w³osów po ¶ci±gniêciu w³osów doczepianych - w moim przypadku ringi. Macie sprawdzone kosmetyki jak wzmocniæ w³osy ? Niestety z gêstych w³osów przed za³o¿eniem zrobi³y mi tak rzadkie ze tylko si±¶æ i p³akaæ. Mogê napisaæ ze nawet straci³am 3/4 tego co mia³am. Zastanawiam siê jakich szamponów/ odzywek/ masek/ b±d¼ jeszcze innych produktów warto u¿yæ ? Najlepiej nie drogeryjnych tylko co¶ co dostanê w hurtowniach fryzjerskich.
Czarnavania jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-08, 22:45   #244
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomo¶ci: 643
Dot.: Pielêgnacja w³osów po przed³u¿aniu

Cytat:
Napisane przez Czarnavania Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny - nie znalaz³am ¿adnego w±tku na temat pielêgnacji w³osów po ¶ci±gniêciu w³osów doczepianych - w moim przypadku ringi. Macie sprawdzone kosmetyki jak wzmocniæ w³osy ? Niestety z gêstych w³osów przed za³o¿eniem zrobi³y mi tak rzadkie ze tylko si±¶æ i p³akaæ. Mogê napisaæ ze nawet straci³am 3/4 tego co mia³am. Zastanawiam siê jakich szamponów/ odzywek/ masek/ b±d¼ jeszcze innych produktów warto u¿yæ ? Najlepiej nie drogeryjnych tylko co¶ co dostanê w hurtowniach fryzjerskich.
Po co chcesz doniszczaæ w³osy silikonami i parabenami z hurtowni fryzjerskich? oblepi± Ci w³osy, a ich nie wzmocnia. Przejd¿ do natury ³agodny szampon, magnez i dro¿d¿e do ³ykania, moo¿esz dodaæ spirulinê dla podkrêcenia i za pó³ roku zobaczysz efekt. Oczywiscie mo¿esz pooblepiaæ wlosy...tylko ¿e za pó³ roku bêdzie gorzej.
__________________
Je¶li nie masz na co¶ czasu, to prosty znak, ¿e nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-11, 17:33   #245
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 25 327
Dot.: Pielêgnacja w³osów po przed³u¿aniu

Cytat:
Napisane przez MissScully Poka¿ wiadomo¶æ
Po co chcesz doniszczaæ w³osy silikonami i parabenami z hurtowni fryzjerskich? oblepi± Ci w³osy, a ich nie wzmocnia. Przejd¿ do natury ³agodny szampon, magnez i dro¿d¿e do ³ykania, moo¿esz dodaæ spirulinê dla podkrêcenia i za pó³ roku zobaczysz efekt. Oczywiscie mo¿esz pooblepiaæ wlosy...tylko ¿e za pó³ roku bêdzie gorzej.
Parabeny nie maj± nic do kondycji w³osów. Zniszczone w³osy czêsto bez silikonów siê nie obejd±.
Kosmetyki naturalne nie s± tym samym co kosmetyki ³agodne. Mocno czyszcz±ce, silne szampony znajdziesz zarówno w¶ród marek naturalnych jak i nienaturalnych. Naprawdê wielk± naiwno¶ci± jest my¶lenie, ¿e wszystko co eko jest ³agodne, a wszystko co syntetyczne jest agresywne.


Za¶ co do problemu, to przy utracie tak du¿ej ilo¶ci w³osów na objêto¶ci nie da siê unikn±æ ¶ciêcia tak du¿o jak siê da. ¯aden kosmetyk nie zrobi z jednego w³osa dziesiêciu. Do zagêszczenia tego, co DOPIERO wyro¶nie potrzebna jest stymulacja mieszków czyli produkty stosowane na skórê a nie na same w³osy, które ju¿ na g³owie wyros³y.
chimay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-11, 20:24   #246
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomo¶ci: 643
Dot.: Pielêgnacja w³osów po przed³u¿aniu

Cytat:
Napisane przez chimay Poka¿ wiadomo¶æ
Kosmetyki naturalne nie s± tym samym co kosmetyki ³agodne. Mocno czyszcz±ce, silne szampony znajdziesz zarówno w¶ród marek naturalnych jak i nienaturalnych. Naprawdê wielk± naiwno¶ci± jest my¶lenie, ¿e wszystko co eko jest ³agodne, a wszystko co syntetyczne jest agresywne.
.
Tylko, ¿e ja pisa³am o naturalnych ³agodnych wiêc
__________________
Je¶li nie masz na co¶ czasu, to prosty znak, ¿e nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-10-12, 13:51   #247
karolina_krauze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomo¶ci: 2
Suche w³osy

Witam, jak mog³abym poprawiæ stan moich zniszczonych w³osów? Mimo ze je podcinam koñcówki bez przerwy sie rozdwajaj±. Jakie kosmetyki zakupiæ (Sprecyzowane nazwy produktów),by w³osy by³y zdrowsze, ³adniejsze i mniej ³amliwe? Dodam,¿e s± os³abione.. Wystarczy ,¿e u¿yje szczotki, a wiele w³osów od razu na niej zostaje.
karolina_krauze jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2019-10-14, 00:09   #248
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomo¶ci: 643
Dot.: Suche w³osy

Cytat:
Napisane przez karolina_krauze Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, jak mog³abym poprawiæ stan moich zniszczonych w³osów? Mimo ze je podcinam koñcówki bez przerwy sie rozdwajaj±. Jakie kosmetyki zakupiæ (Sprecyzowane nazwy produktów),by w³osy by³y zdrowsze, ³adniejsze i mniej ³amliwe? Dodam,¿e s± os³abione.. Wystarczy ,¿e u¿yje szczotki, a wiele w³osów od razu na niej zostaje.
Mo¿e napisz co jesz i jakie stosujesz kosmetyki bez takich informacji to
__________________
Je¶li nie masz na co¶ czasu, to prosty znak, ¿e nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-01-28, 23:48   #249
KamilaBanas12
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Ja osobi¶cie polecam szampony z syoss bardzo fajne mam po nich w³osy a dodatkowo nie s± przesuszone tylko fajne g³adkie mi³e w dotyku.
KamilaBanas12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-18, 22:44   #250
xxklvrvxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomo¶ci: 15
Jak ratowaæ suche w³osy?

Mam d³ugie (za ³opatki) i gêste w³osy. Jest jednak z nimi jeden problem - s± suche. I, niestety, nie umiem nic na to poradziæ.

Moich w³osów nigdy nie farbowa³am, a tym bardziej nie rozja¶nia³am. Nie prostujê ani krêcê ich. Nie suszê ich suszark± ju¿ od dobrych kilku lat. Próbowa³am ratowaæ moje w³osy na kilka sposobów. Pi³am Biotebal i muszê przyznaæ, ¿e w czasie przyjmowania tabletek moje w³osy by³y w lepszej kondycji, by³y bardziej b³yszcz±ce i mniej wypada³y. Ale jak odstawi³am tabletki po 3 miesi±cach, to kondycja w³osów znów siê pogorszy³a. Próbowa³am te¿ olejowaæ moje w³osy olejem kokosowym - tak poradzi³a mi jedna fryzjerka. Nie zauwa¿y³am ¿adnych wiêkszych zmian. Testowa³am te¿ kilka od¿ywek i masek. Do fryzjerka na podciêcie koñcówek chodzê raz na pó³ roku i kiedy zachodzê zawsze pytam, ile zdaniem fryzjerki trzeba ¶ci±æ w³osy, na ile s± zniszczone. Fryzjerki zawsze pokazuj± 3 cm, choæ mi siê wydaje, ¿e przypad³oby siê ¶ci±æ wiêcej. Po ¶ciêciu w³osy wygl±daj± zdrowo przez krótki czas. Koñce bardzo szybko robi± siê znów "pociapane". Widaæ to na rozpuszczonych w³osach, ale jak zwi±¿e je w wysoki kucyk, to koñce wygl±daj± jak totalne siano.

Jak waszym zdaniem powinnam ratowaæ moje w³osy? Mo¿e jakie¶ pomys³y na pielêgnacjê?
xxklvrvxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-19, 07:03   #251
Agencisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Jak ratowaæ suche w³osy?

Witaj nie ka¿demu s³u¿y olej kokosowy... Mo¿e spróbuj jaki¶ inny, ja osobi¶cie polecam olejek z migda³ów. Spróbuj te¿ wcierek do skalpu, aby w³osy które rosn± ju¿ wyros³y zdrowe i silne
Agencisz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-13, 22:16   #252
Ania0522
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Jak ratowaæ suche w³osy?

Witaj,ja stosujê bardzo delikatny szampon oczyszczaj±cy, który jest na bazie naturalnych sk³adników. Co najlepsze jest bez parabenów i SLS co nie niszczy mi w³osów. Usuwa wszelkie nadbudowania, silikony. Do tego uzywam nawil¿aj±cej odzywki. W³osy s± miêciutkie, lekkie i od¿ywione. Raz na dwa tygodnie stosuje olejek do skóry g³owy, który radzi sobie z przet³uszczaniem siê skóry g³owy, poniewa¿ dostarcza nawil¿enia. Pisz i pytaj

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Witaj,ja stosujê bardzo delikatny szampon oczyszczaj±cy, który jest na bazie naturalnych sk³adników. Co najlepsze jest bez parabenów i SLS co nie niszczy mi w³osów. Usuwa wszelkie nadbudowania, silikony. Do tego uzywam nawil¿aj±cej odzywki. W³osy s± miêciutkie, lekkie i od¿ywione. Raz na dwa tygodnie stosuje olejek do skóry g³owy, który radzi sobie z przet³uszczaniem siê skóry g³owy, poniewa¿ dostarcza nawil¿enia. Pisz i pytaj
Ania0522 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-05-14, 20:46   #253
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomo¶ci: 5 874
GG do travis
Dot.: Jak ratowaæ suche w³osy?

Cytat:
Napisane przez Ania0522 Poka¿ wiadomo¶æ
Witaj,ja stosujê bardzo delikatny szampon oczyszczaj±cy, który jest na bazie naturalnych sk³adników. Co najlepsze jest bez parabenów i SLS co nie niszczy mi w³osów. Usuwa wszelkie nadbudowania, silikony. Do tego uzywam nawil¿aj±cej odzywki. W³osy s± miêciutkie, lekkie i od¿ywione. Raz na dwa tygodnie stosuje olejek do skóry g³owy, który radzi sobie z przet³uszczaniem siê skóry g³owy, poniewa¿ dostarcza nawil¿enia. Pisz i pytaj

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Witaj,ja stosujê bardzo delikatny szampon oczyszczaj±cy, który jest na bazie naturalnych sk³adników. Co najlepsze jest bez parabenów i SLS co nie niszczy mi w³osów. Usuwa wszelkie nadbudowania, silikony. Do tego uzywam nawil¿aj±cej odzywki. W³osy s± miêciutkie, lekkie i od¿ywione. Raz na dwa tygodnie stosuje olejek do skóry g³owy, który radzi sobie z przet³uszczaniem siê skóry g³owy, poniewa¿ dostarcza nawil¿enia. Pisz i pytaj
Niech zgadne, monat?

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-05-21, 09:16   #254
KRYSIA1984
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Pielêgnacja w³osów po przed³u¿aniu

Witaj
Mnie najbardziej sprawdzi³y siê kosmetyki FARMASI, jet to ekogiczna seria kosmetyków: szampony, ¿ele, kremy do r±k i mnóstwo innych.
Na wzmocnienie w³osów szczególnie polecam Kreatynowe Serum,
chroni w³osy przed uszkodzeniami termicznymi, nie obci±¿a w³osów i chroni przed wysuszeniem, xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-05-21 o 10:34 Powód: reklama
KRYSIA1984 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-25, 23:19   #255
patimisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 3
Jak przygotowaæ zniszczone w³osy do rozja¶niania?

Cze¶æ. W przysz³o¶ci (mam nadziejê niedalekiej) planujê rozja¶niæ sobie w³osy, które obecnie s± br±zowe. Marzy mi siê do¶æ jasny blond. Niestety moje w³osy s± suche i przyznam, ¿e przez jaki¶ czas je po prostu zaniedba³am, przez co s± zniszczone. O jakich zabiegach warto pomy¶leæ wcze¶niej (to co mi przysz³o do g³owy to sauna albo keratynowe prostowanie, ale mam w±tpliwo¶ci), aby w³osy od¿y³y na tyle, ¿eby rozja¶nianie i farbowanie nie skoñczy³o siê katastrof±. W³osy mam d³ugie - siêgaj± do pêpka obecnie. Z góry dziêkujê za porady.
patimisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-09-06, 02:42   #256
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 12 916
Dot.: Jak przygotowaæ zniszczone w³osy do rozja¶niania?

Jak rozja¶nisz suche siê po prostu pokrusz± na dlugo¶ci. Jak masz zniszczone to to co zniszczone trzeba obci±æ. Potem mo¿na dbaæ, a jak bêdziesz mieæ zdrowe to dopiero my¶leæ o zabiegach chemicznych. Jak nie siwiejesz to szkoda farbowaæ.
__________________
Proszê zajrzyj do tego w±tku i wype³nij ankietê:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-09-16, 11:20   #257
annaszymborka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Na pewno nie obci±¿aæ ich dodatkowo zabiegami czy farbowaniem... a je¶li ju¿ musicie pomalowaæ w³osy to polecam u¿yæ naturalnej farby która nie zawiera amoniaku xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-09-16 o 15:26 Powód: reklama
annaszymborka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-09-16, 15:31   #258
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 7 325
Dot.: Jak przygotowaæ zniszczone w³osy do rozja¶niania?

Z w³asnego do¶wiadczenia moge Ci napisaæ, ¿e je¿eli masz zniszczone w³osy to zapomnij o rozja¶nianiu. Efekt bedzie taki, ¿e tam gdzie masz zniszczone w³osy Ci siê tak wykrusz±, ¿e pozniej nie bedziesz mogla zapuscic.

Ja rozjasnilam zdrowe wlosy i mialam problem z nimi, a o takich zniszczonych to az strach myslec co mogloby sie zadziac.
__________________
Wymiankowy:

Dok³adka: Perfumy, minera³y, podk³ady, hybrydy, kosmetyki do w³osów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-11-01, 14:51   #259
aniaa02x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomo¶ci: 1
Unhappy Suche w³osy

Hej. Od d³u¿szego czasu mam problem z przesuszonymi w³osami. Próbowa³am ju¿ wielu kosmetyków (np. Kérastase, botox Alter Ego), ale efekt by³ krótkotrwa³y i znowu wraca³o wszystko do stanu poprzedniego. Mam cienkie w³osy, kiedy¶ by³y farbowane. Staram siê nie u¿ywaæ suszarki, prostownicy. Sama robi³am maski, co pomaga³o ale równie¿ na chwilê i zaraz problem wraca³. Regularnie podcinam koñcówki bo wysuszaj± siê bardzo szybko. Problem g³ównie dotyczy koñcówek które s± suche i siê pusz±. Nie mam pomys³u jakich kosmetyków powinnam u¿ywaæ ¿eby w³osy intensywnie nawil¿yæ i wzmocniæ. Bardzo proszê o jak±¶ poradê, podsuniêcie pomys³u, kosmetyków.
aniaa02x jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-03, 23:24   #260
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 25 327
Dot.: Suche w³osy

Cytat:
Napisane przez aniaa02x Poka¿ wiadomo¶æ
Hej. Od d³u¿szego czasu mam problem z przesuszonymi w³osami. Próbowa³am ju¿ wielu kosmetyków (np. Kérastase, botox Alter Ego), ale efekt by³ krótkotrwa³y i znowu wraca³o wszystko do stanu poprzedniego. Mam cienkie w³osy, kiedy¶ by³y farbowane. Staram siê nie u¿ywaæ suszarki, prostownicy. Sama robi³am maski, co pomaga³o ale równie¿ na chwilê i zaraz problem wraca³. Regularnie podcinam koñcówki bo wysuszaj± siê bardzo szybko. Problem g³ównie dotyczy koñcówek które s± suche i siê pusz±. Nie mam pomys³u jakich kosmetyków powinnam u¿ywaæ ¿eby w³osy intensywnie nawil¿yæ i wzmocniæ. Bardzo proszê o jak±¶ poradê, podsuniêcie pomys³u, kosmetyków.
U¿ywasz serum, olejku do zabezpieczenia koñcówek? Jakiej d³ugo¶ci masz w³osy? Potencjalne mechaniczne ¼ród³a szybkiego uszkadzania siê koñcówek (jak czêsto prostujesz, co robisz z w³osami do spania, jak je nosisz w ci±gu dnia, jakich u¿ywasz akcesoriów, gumek).
chimay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-01-31, 18:00   #261
zaaab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

mocne nawil¿enie w³osów za pomoc± Wax Pilomax i wszystko wróci do normy. Polecam.
zaaab jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-10, 14:44   #262
WerkkaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Tylko dermokosmetyki, nie ma co i¶æ na pó³¶rodki Szybko powróc± wasze w³osy do formy, mo¿e wyda³am wiêcej na szampon ni¿ na to co mo¿na znale¼æ w supermarkecie, no ale wiem czego u¿ywam i wiem, ¿e to dzia³a. Spróbujcie sobie szamponu od Klorane na bazie mas³a mangowego, dzia³a fenomenalnie, u mnie po pierwszym ju¿ myciu. Mo¿e postraszy³am cen±, ale to jest jak siê orientowa³am ¶rednia pó³ka cenowa, a szampon jest zrobiony na bazie produktów ro¶linnych, wegañski.
WerkkaM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-06-08, 21:59   #263
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 286
Dot.: suche i zniszczone w³osy

Dziewczyny, a czy która¶ z Was u¿ywa aloesu na w³osy? Mam
Revuele, Soothing Body Jelly with Aloe Vera Extract (¯el do cia³a z ekstraktem z aloesu) 92% . Ma inny sk³ad ni¿ Holika Holika i zastanawiam siê czy bêdzie dobry na skalp
mroziq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-07-07, 11:57   #264
nerwuska25
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Dziewczyny, a do farbowanych w³osów jakie od¿ywki stosujecie?? Czytam sobie na ten temat w³a¶nie, mam strasznie przesuszone i szukam czego¶ sprawdzonego
nerwuska25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-07-07, 14:25   #265
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 7 325
Dot.: Suche,wypadaj±ce bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobiæ ?

Cytat:
Napisane przez nerwuska25 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a do farbowanych w³osów jakie od¿ywki stosujecie?? Czytam sobie na ten temat w³a¶nie, mam strasznie przesuszone i szukam czego¶ sprawdzonego
Ja polecam kosmetyki Anwen - na poczatek kakao i kielki pszenicy. Jak mialam popalone wlosy od rozjasniacza, to tylko ta maska przywracala w miare normalny wyglad moim wlosom.
__________________
Wymiankowy:

Dok³adka: Perfumy, minera³y, podk³ady, hybrydy, kosmetyki do w³osów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-07-07 14:25:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.